PDA

View Full Version : илиянци



macia
09-04-2011, 20:47
Никога до сега не съм ходила на илиянци, но възнамерявам да отида.. Та чудех се там има ли някви готини имитации на adidas, lacoste, louis vuitton, gucci -mucci хаха.. и изобщо като цяло има ли някакви интересни нещица, които са на по- евтини цени от тези по магазините, за да знам заслужава ли си изобщо да ходя

cookie_master
09-04-2011, 21:04
И аз не съм ходила,но хората са ми казвали,че си е боклучарник :? .

deppbaby
09-05-2011, 03:06
Не не не да не си посмяла да ходиш там всичко е повърня купиш си един потник после гледаш цял град има такъв :o :o

AmanitaMuscaria
09-05-2011, 04:39
Хаха, като се каже "Илиянци" всички отричат, че са ходили все едно,че има нещо срамно да не можеш да си пазаруваш от "Витошка" или от мола...

Моме, на Илиянци не е мястото да си търсиш Адидас, но ще си намериш страхотен...Адибас, за сметка на това.

Дрехите не са хубави или качествени, даже не вярвам да си намериш размер, защото са по Китайски стандарт...

Аз лично от там съм си взимала на половин цена тениски на групи, които бяха абсолютно същите, като марка с тези по метълшоповете.

Също така има страхотни детски играчи (за протокола).

И все пак по аутлетите и магазините с намаления ще си намериш далеч по-хубави и качествени неща.