PDA

View Full Version : да се занимавам ли с него ...



Djuji3ood
09-04-2011, 22:14
Здравейте,
аз съм момиче и си харесах едно момче от компанията на един познат, но понеже не съм сигурна какво точно се случва ми трябват мнения и реших да пиша тук, защото предполагам,че може да ми помогнете.
Така не съм много по свалките (имала съм си разбира се гаджета до сега, но просто не ме бива много в тези неща). И така момчето, което си харесвам е от компанията на един приятел от квартала с който от дъжд на вятър си казваме ''здрасти'' нали, но това момче винаги като мине по край мен там на едни пейки винаги се засичаме погледите и аз като се направя, че не го виждам почти винаги усещам с периферия как се обръща и поглежда,докато отминава. А когато аз примерно си тръгвам и те са седнали 2-ма човека на някоя пейка аз се обръщам уж неволно да видя на ляво и на дясно какво е положението около мен нали и пак се засичаме. Примерно вчера като си тръгвах той седеше с някакъв приятел и аз нали минах, видях ме се и го подминах,но понеже се разбрах да си видя с една приятелка за 5мин на 25-30 метра от тях и докато я чаках постоянно го усещах да ме гледа после дойде приятелката ми нали и докато си говорех с нея през цялото време го гледах, че ме гледа! А на другият мен като мина почти покрай мен беше с някакво момиче, но не се държаха за ръце(поне така ми се стори) и тогава се направи, че не ме вижда нали и гледаше малко в страни от мен! И някакво цял ден си трова нервите да се чудя каква беше тази и въобще дали има смисъл да се занимавам с него??
Не искам да се заблуждавам, че ме харесва нали .... защото ми се струва,че има нещо, но незнам .....

Незнам дали написах разбираемо нещата, но ви моля за некво мнение по проблема ми
Благодаря

MsDarcy
09-04-2011, 22:16
Проучи. Поразпитай. А-у.

crowberry
09-04-2011, 22:21
Ама вие говорили ли сте въобще? Иначе да, проучи го.

Djuji3ood
09-04-2011, 22:21
да, но нямам кой да питам освен онзи познат от компанията, но с него и ''здрасти'' почти не си казваме, пък да тръгна да питам каквото и да е било.... не мога

Пък ако се опитам да се ''внедря'' в компанията да не мине много време, докато нещата се получат и накрая да не се окаже така,че е е***и загубата


не, не въобще само се гледаме като малки деца

crowberry
09-04-2011, 22:24
да, но нямам кой да питам освен онзи познат от компанията, но с него и ''здрасти'' почти не си казваме, пък да тръгна да питам каквото и да е било.... не мога

Пък ако се опитам да се ''внедря'' в компанията да не мине много време, докато нещата се получат и накрая да не се окаже така,че е е***и загубата


не, не въобще само се гледаме като малки деца

То така, ако само се гледате, много ясно, че нищо няма да стане. Иди, заговори го, опитай.. какво толкова. С времето ще разбереш сама, дали си заслужава.

MsDarcy
09-04-2011, 22:25
не, не въобще само се гледаме като малки деца

На колко години сте?

Chacho2
09-04-2011, 22:26
Намигни му, ухили се и си тръгни.

NambyPamby
09-04-2011, 22:26
срамота.
Аре раздействай се и отиди да заговориш момчето.
Колкото повече обмисляш ситуацията - толкова по-зле. Измисляш си разни глупости, филмираш се, тровиш се и накрая вече до такава степен си се навила, че прецакваш нещата преди де факто да са започнали.
Затова, лягай си и спи спокойно, а утре(или в близките дни) като го видиш, не го гледай само и не го подминавай, ми върви да си поговориш с него.

annonimnna
09-05-2011, 01:45
Като седиш и питаш нас няма как да станат нещата.
Иди заговори момчето, поискай скайп а-у...
Общувайте, поопoзнайте се и нататък сами ще стават нещата ако е писано ;)

AmanitaMuscaria
09-05-2011, 02:09
Ама, момиче, той може да те харесва, а ти като го подминаваш няма нищо да спечелиш. Може това, че е бил с момиче и не ти е обърнал внимание да е с цел да ти покаже, че и той може да е надут, пък даже и да си намери момиче.
Как не ти е неудобно да видиш познат човек и да седиш на няколко метра от него без нищо да кажеш?

Chacho2
09-05-2011, 05:18
Тва с другото момиче е пълна пародия. Още не се познават, а се засяга вече, че влачи друга мома.

Sh@d0w
09-05-2011, 07:21
Толкова ли е сложно като се разминете следващия път просто да се усмихнеш и да му кажеш едно "Здрасти"?

Не се познавате лично,а ти вече се вкарваш в някакви филми.Запознайте се,разбери повече за него.Толкова е просто.

SisiStrange
09-05-2011, 07:30
Заговори го де. Така с погледи нищо няма да излезе.

Sh@d0w
09-05-2011, 07:34
Заговори го де. Така с погледи нищо няма да излезе.

Той момчето явно е срамежлив и се опитва с намеци.Но има много момичета които не зацепват от намеци ;D

SisiStrange
09-05-2011, 07:46
Заговори го де. Така с погледи нищо няма да излезе.

Той момчето явно е срамежлив и се опитва с намеци.Но има много момичета които не зацепват от намеци ;D
Момчета също. Xd
Ще демонстрирам с един тънък намек: Ти няма ли вече да тръгваш към Младост бе?!

Ju5tIn
09-05-2011, 12:14
Не се занимавай.

li0n
09-05-2011, 13:11
Сръчкай го във фейсбук и след тва му пиши. 8)

SmilezZz
09-05-2011, 16:01
Нищо чудно и да си е намерил друга. Уж го харесваш , а какъв е смисъла да се правиш на недостъпна ,когато се правиш , че не го виждаш ? Може би просто е искал да видиш какво е да се държиш така. Просто му кажи "Здрасти",нищо няма да ти стане,нали ?

Djuji3ood
09-07-2011, 20:33
SmilezZz не че си е намерил, тоя май си има :smt087 , защото както споменах преди ,че го видях с някакво момиче..... е онзи ден примерно тръгнах ме да се прибираме към градинката зад близък блок до моя дето е и това момче точно се засякохме, видях ме се, ние минах ме пред него нали (бяхме на около 2-3 метра дължина разстояние един от друг) и някакво той забърза крачка и мина пред нас и някакво доста често си гледаше в краката като ходеше, което беше странно мисля !!?! незнам ...
И тъкмо зави зад един ъгъл и след 15 сек и ние завихме и какво да видя, същото това момиче от онзи ден, тоя се прегърна с нея, но не видях да я целуна (беше тъмно де) и некво много тъпо ми стана като го видях така ... и той сиг седя там 15-20 мин и после си тръгна. Но примерно ако тая му е гадже защо само се прегърна с нея, и да не съм видяла целувка примерно , мн тъпо...

Е утре примерно като се засечеме пак някъде незнам какво да си мисля, тоя ако си има гадже, защо само си засичаме погледите и като примерно мина пред него и некво се обърна небрежно пак го гледам, че ме гледа.
Въобще какво да правя ..