PDA

View Full Version : Как мислите?



Kukumqvka
09-04-2011, 23:00
:)

leadyflame
09-04-2011, 23:05
Може да не си отговаряла на това, което е очаквал.

Chacho2
09-04-2011, 23:06
Чувала ли си изразът: "Too cool for school"?

error92
09-04-2011, 23:08
Ето някои от вариантите:
1-во: Той като е бил на море, ти къде си била, поддържахте ли някакъв вид връзка? Май не, а :?
2-ро: Да, понякога женския срам ни идва в повече, понякога е отблъскващо (ако момичето е прекалено срамежливо)
3-то: Може да е намерил някоя друга, ако си била прекалено срамежлива това също може да е следствие

пийс ^^

Kukumqvka
09-04-2011, 23:08
Чувала ли си изразът: "Too cool for school"?

Ам..не 8-)

sexy_for_you
09-04-2011, 23:08
"Тъпо ми е.." Причина?Ти си го отхвърлила 2 пъти,излезли сте и си се държала срамежливо,без да покажеш никакъв интерес,предполагам.Какво очакваш да се случи?Да те търси,след като не си му дала надежда,да се бори?За какво?А и е твърде голям.Не му се играят твоите игрички.Не знам и ти какво искаш.Дори не споменаваш какви са ти чувствата към него.Единственият шанс да оправиш нещата,е да му пишеш отново.Задай си въпроса има ли смисъл.Успех!

Chacho2
09-04-2011, 23:10
sexy_for_you ти го преведе.

HotLife
09-04-2011, 23:10
вързала си му тенекия, мълчала си, тогава как искаш да го впечатлиш :-o

Kukumqvka
09-04-2011, 23:11
"Тъпо ми е.." Причина?Ти си го отхвърлила 2 пъти,излезли сте и си се държала срамежливо,без да покажеш никакъв интерес,предполагам.Какво очакваш да се случи?Да те търси,след като не си му дала надежда,да се бори?За какво?А и е твърде голям.Не му се играят твоите игрички.Не знам и ти какво искаш.Дори не споменаваш какви са ти чувствата към него.Единственият шанс да оправиш нещата,е да му пишеш отново.Задай си въпроса има ли смисъл.Успех!

В общи линии имаш право.Разбирам, че не мога да разигравам хората и когото на мен ми скимне да очаквам нещо от тях.Но напротив интереса съм му го показала.Смисъл не знам дали има,търся го.Благодаря все пак.

NambyPamby
09-04-2011, 23:12
той ме покани на среща.. вързах му тенекия,но продължихме да си пишем, уговорихме си втора среща и тя не се получи.



Вероятно му е писнало да му правиш номера.
Вероятно е срещнал някоя девойка, докато е бил на почивка и е проумял, че е по-добре да се занимава с някоя, която вече е завършила училище.
Вероятно сам ще довтаса след известно време и ще се прави, че нищо не се е случило, понеже му е много скучно, а и има нужда да знае, че има някоя, която да му подхранва егото в тежки моменти.

не е като да не ми се случи абсолютно същото преди време.

Chacho2
09-04-2011, 23:13
Ей NambyPamby, нема да ми крадеш мислите! Или пък може да му не върже някоя друга и в крайна сметка - пак при тебе. All is not lost, само нема да е толко сладко.

Kukumqvka
09-04-2011, 23:16
Да си напрая обобщение..
Прекаленото ми мълчание и разиграването от моя страна са големия минус в цялата работа.ОК.Това си го знаех.

Според вас мога ли да направя нещо или да оставя нещата така?

elizabethg
09-04-2011, 23:17
Хаха...миличка,това все едно аз съм го писала. :lol:
И аз така си писах с едно момче,само,че излязохме 3 пъти.Държа се супер,изпращаше ме до нас,пишехме си...НО и той отиде на море и като се върна НИЩО!Нито ми е писал,нито нищо.Аз разбира се също не му писах и така си остана...Какво прави това море с момчетата...Изпива им акъла! :X

leadyflame
09-04-2011, 23:18
Освен да е осъзнал, че си малка за него и се е пренасочил към каките. :-o

NambyPamby
09-04-2011, 23:20
По-скоро разиграването.
Остави нещата така. Продължиш ли да го търсиш и да упорстваш ще получаваш някакви едносрични отговори от любезност(в най-добрия случай). В най-лошия просто ще си размените местата и той ще ти върже тенекия някъде си. 8-)

Не се трови излишно и намери с какво да си запълваш времето на първо време. След няколко месеца и името му няма да помниш.

Kukumqvka
09-04-2011, 23:20
Освен да е осъзнал, че си малка за него и се е пренасочил към каките. :-o

Това с годините от самото начало ме притеснява...

NambyPamby
09-04-2011, 23:22
Да де, ама него надали го е бъркало особено, щом е продължил да общува с теб и да те кани на среща след 78789 отказ.

Kukumqvka
09-04-2011, 23:22
По-скоро разиграването.
Остави нещата така. Продължиш ли да го търсиш и да упорстваш ще получаваш някакви едносрични отговори от любезност(в най-добрия случай). В най-лошия просто ще си размените местата и той ще ти върже тенекия някъде си. 8-)

Не се трови излишно и намери с какво да си запълваш времето на първо време. След няколко месеца и името му няма да помниш.


Ами май това е най-правилния изход. Какво да се прави... Благодаря ти.
:)