PDA

View Full Version : кофти положение...



martina22961
09-04-2011, 22:57
Ситуацията е следната: аз и най-добрата ми приятелка харесваме едно момче, а той и на-добрият му приятел харесват мен...да-вярно..можем да сме заедно без проблем, но...ем как ще се почувства моята най-добра приятелка..еми неговият приятел??? ако може мнение... :-o

Chacho2
09-04-2011, 22:59
Остави го той да те вземе. Ако са свестни хора ще се разберат с "по-добрият печели". А като те избере теб, надявам се и приятелката ти да те разбере. Но кофти сичуейшън, да.

Ludwig
09-04-2011, 23:01
Най-добре обясни на приятелката си за възможностите ако тръгнете и ако той те предпочете(без да казваш Той харесва мен! НА ДА ТИ Е! и т.н.) А пък той да се оправя с приятелят си, теб какво те грее?

Glamour92
09-04-2011, 23:06
съберете се вие двамата и сватосайте твоята приятелка с неговия приятел 8-) и вълкът сит,и агнето цяло...
не,сериозно,чувала съм и за такива случаи

crowberry
09-04-2011, 23:20
Приятелката ти ли ще ти определя щастието? Взимайте се, но поговори преди това с нея, ако е свясна и ти желае доброто ще те разбере и няма да се цупи.

Ludwig
09-04-2011, 23:22
съберете се вие двамата и сватосайте твоята приятелка с неговия приятел 8-) и вълкът сит,и агнето цяло...
не,сериозно,чувала съм и за такива случаи
Това най го обичам. Да се сватосват рандъм хора, за да си доволен. Не всеки иска да бъде сватосан и не всеки е длъжен да хареса човека с който го сватосват. Пълни глупости. Да гледа себе си, вместо да се занимава с живота на приятелката си.

Chacho2
09-04-2011, 23:23
Приятелката ти ли ще ти определя щастието? Взимайте се, но поговори преди това с нея, ако е свясна и ти желае доброто ще те разбере и няма да се цупи.

Може би сега в някой друг форум приятелката й я съветват същото 8-)

martina22961
09-04-2011, 23:39
Приятелката ти ли ще ти определя щастието? Взимайте се, но поговори преди това с нея, ако е свясна и ти желае доброто ще те разбере и няма да се цупи.

Може би сега в някой друг форум приятелката й я съветват същото 8-)
Възможно е 8-) въпреки че сме говорили по тази тема, но тя ми каза че въпреки всичко тя си била инат и щяла да си продължава да го харесва :-o ...нз..като че ли му мисля прееееекалено много..но ми е ми е малко гадно за другото момче, защото ем..не искам накрая той да остане наранен, въпреки че и той знае за мен и приятелят му.. объркана съм тотално ...

Ludwig
09-04-2011, 23:43
А ти кви отношения имаш с това момче? Просто си се харесвате или какво?

martina22961
09-04-2011, 23:47
А ти кви отношения имаш с това момче? Просто си се харесвате или какво?
цял ден сме заедно на училище и аз поне съм наистина много привързана към него..даже моето не е и точно "харесване"..нещо повече е... мисля че и при нещо е същото

Ludwig
09-04-2011, 23:52
А ти кви отношения имаш с това момче? Просто си се харесвате или какво?
цял ден сме заедно на училище и аз поне съм наистина много привързана към него..даже моето не е и точно "харесване"..нещо повече е... мисля че и при нещо е същото
Това, че си с някой по цял ден на училище, нищо не означава. Питам те за взаимоотношенията ви. :lol:

martina22961
09-04-2011, 23:53
А ти кви отношения имаш с това момче? Просто си се харесвате или какво?
цял ден сме заедно на училище и аз поне съм наистина много привързана към него..даже моето не е и точно "харесване"..нещо повече е... мисля че и при нещо е същото
Това, че си с някой по цял ден на училище, нищо не означава. Питам те за взаимоотношенията ви. :lol:
е да дее 8-) тва беше само допълнение...а и обясних за взаимоотношенията :)

SunnyBrown
09-04-2011, 23:57
намерете си други момчета :) И ако сте истински приятелки не би трябвало едно момче да пречи на взаимотношенията ви :) [/i]

Ludwig
09-04-2011, 23:58
Ти обясни, че се харесвате и, че няма проблем да сте заедно. Това не е много полезна информация...

martina22961
09-05-2011, 00:09
Ти обясни, че се харесвате и, че няма проблем да сте заедно. Това не е много полезна информация...
еми това е като цяло..въпроса ми е как да постъпя с приятелката ми и т.н...
а и не знам какво по-точно искаш да знаеш..както вече казах съм страшно хлътнала по него.. сънувам го постоянно и супер много ми липсва защото няма как да се виждаме през ваканцията..взаимоотношени ята ни като цяло са страхотни...

Ludwig
09-05-2011, 00:26
Ти обясни, че се харесвате и, че няма проблем да сте заедно. Това не е много полезна информация...
еми това е като цяло..въпроса ми е как да постъпя с приятелката ми и т.н...
а и не знам какво по-точно искаш да знаеш..както вече казах съм страшно хлътнала по него.. сънувам го постоянно и супер много ми липсва защото няма как да се виждаме през ваканцията..взаимоотношени ята ни като цяло са страхотни...
Толкова ли беше трудно? Щом се чувстваш така към него, обясни на приятелката си. Ако ти е истинска приятелка няма да позволи, някакво момче да застава на пътя ви. Ако ли не. Не ти е истинска приятелка.

martina22961
09-05-2011, 00:32
Ти обясни, че се харесвате и, че няма проблем да сте заедно. Това не е много полезна информация...
еми това е като цяло..въпроса ми е как да постъпя с приятелката ми и т.н...
а и не знам какво по-точно искаш да знаеш..както вече казах съм страшно хлътнала по него.. сънувам го постоянно и супер много ми липсва защото няма как да се виждаме през ваканцията..взаимоотношени ята ни като цяло са страхотни...
Толкова ли беше трудно? Щом се чувстваш така към него, обясни на приятелката си. Ако ти е истинска приятелка няма да позволи, някакво момче да застава на пътя ви. Ако ли не. Не ти е истинска приятелка.
мерси за съвета :) ..но какво вече обясних говорехме по тази тема и тя ми каза нещо от сорта на "аз съм си инат..въпреки всичко ще продължавам да си го харесвам" :-o от една страна я разбирам щото тя е прецаканата в случая, но от друга страна май не ми е истинска приятелка както ти казваш...за жалост

Ludwig
09-05-2011, 00:40
Това е много тъп отговор. Дори и да й е гадно, като приятелка трябва да отстъпи. А и ти няма да му се нахвърлящ. Просто ако стане нещо, тя трябва да се примири с това. Какво означава била инат? Че е тъпа и й пука за нейното благо. Наистина не ти е толкова добра приятелка.

martina22961
09-05-2011, 00:45
Това е много тъп отговор. Дори и да й е гадно, като приятелка трябва да отстъпи. А и ти няма да му се нахвърлящ. Просто ако стане нещо, тя трябва да се примири с това. Какво означава била инат? Че е тъпа и й пука за нейното благо. Наистина не ти е толкова добра приятелка.
точно това е и моето мнение...въпреки че знае как стоят нещата между мен и него тя...ем как да го кажа...подмазва му се ..и аз нз..въпреки че е очевидно че той не и обръща никво внимание...а и като цяло заради нея пуснах темата...понеже на мен все пак ми пука за нея :?

Ludwig
09-05-2011, 00:52
Тя е от типа момичета, които избиват комплекси, като "свалят" момчетата, които приятелките им харесват. Смисъл, за да покаже на всички, че е по-хубава от теб, по-яка, по-нз си каква. Няма смисъл да се съобразяваш с нейните чувства, точно в този случай.

martina22961
09-05-2011, 01:01
Тя е от типа момичета, които избиват комплекси, като "свалят" момчетата, които приятелките им харесват. Смисъл, за да покаже на всички, че е по-хубава от теб, по-яка, по-нз си каква. Няма смисъл да се съобразяваш с нейните чувства, точно в този случай.
май наистина е от този тип момичета въпреки че всички мислят мен за "по"..може и да ви се стори странно..в смисъл "ти и се правиш на приятелка а ся викаш че си по-яка от нея", но си е така..а и това няма никакво значение в момента. и май настина прекалено много се съобразявам с нея..много ти благодаря Ludwig...така да се каже "отвори ми очите" и наистина много ми помогна

Ludwig
09-05-2011, 01:05
Няма за какво. : )

crowberry
09-05-2011, 20:19
Приятелката ти ли ще ти определя щастието? Взимайте се, но поговори преди това с нея, ако е свясна и ти желае доброто ще те разбере и няма да се цупи.

Може би сега в някой друг форум приятелката й я съветват същото 8-)

Това ще бъде забавно.. :D

valdesbg
09-05-2011, 20:22
Гони си щастието. Тя би направила същото. Приятелите са приятели във всички случаи освен бизнеса, войната и любовта. Във всеки от посочените случаи си гониш интересите(мисля че е разбираемо защо). Или поне би трябало.

В противен случай ще те мачкат много жестоко.

TheNewReligion
09-05-2011, 21:42
Как ще се почувстват? Зле!
Разбери дали приятелката ти е по-ценна от момчето, на което се кефиш.
А другия, който те харесва- какво ти дреме за него? Не ти е никакъв. Звучи гадно, ама нито е първия, нито последния, чиито чувства няма да споделяш.

martina22961
09-06-2011, 15:10
Гони си щастието. Тя би направила същото. Приятелите са приятели във всички случаи освен бизнеса, войната и любовта. Във всеки от посочените случаи си гониш интересите(мисля че е разбираемо защо). Или поне би трябало.

В противен случай ще те мачкат много жестоко.
мисля че си прав

Mi6inka
09-06-2011, 15:35
Приятелки мриятелки..какви са тези неща?! Един ден ще разбереш, че приятелството не е точно това, за което го мислиш...така че, обясни и като човек за какво става на въпрос, ако наистина имаш достатъчно силна тръпка към това момче и ...действай

badsector
09-06-2011, 17:44
Направете си оргия - кой когото хване.

martina22961
09-06-2011, 18:07
Направете си оргия - кой когото хване.
:-o :shock:
em dooooooobre

li0n
09-06-2011, 18:09
съберете се вие двамата и сватосайте твоята приятелка с неговия приятел 8-) и вълкът сит,и агнето цяло...
не,сериозно,чувала съм и за такива случаи