PDA

View Full Version : Софийските училища!



s0phie
09-05-2011, 03:04
Здравейте, аз бих искала да ви попитам дали изявявате желание в тази тема да пишем всички седмокласници? Ще обменяме опит, ще си споделяме и помагаме за трудностите в у-ще и ще можем да се запознаем ако след 7ми клас сме решили да сме в едно и също у-ще! Сигурно ще кажете, че вече има такава тема - ДА... има, но тук ще пишем само седмокласниците за периода от 2011-2012г! Тук мисля, че ще ни е много по-спокойно, понеже другите се пренаселиха! Та нека започна аз... Аз сега ще съм 7ми клас и бих искала след това да вляза в 33 ЕГ "Света София"! Засега нямам трудности, защото още не зме започнали у-ще, но сега е моментът да се запознаем и да се подготвим за 7ми клас... да си разменим скайповете и задружно да обменяме опит през новата учебна година и кой знае... може след това да сме в един клас! : ))) Благодаря ви и дано тази тема не я заключат модераторите, защото мисля, че на всички ще ни е много полезна! :-) :-)

smilelady
09-05-2011, 06:46
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=408821

Ето ти темата за седмокласниците през 2011/2012 ....
Много е трудно да се забележи, да знаеш.
Нищо, че седи най-отгоре :-o

Extremescream
09-05-2011, 07:15
Нямаше да е пренаселено, ако не се пишеха неща от рода ''днеска е много яко времето'', за някакви котенца се говореше също, каква маша нямало в Технополис и това е само в последните десетина страници.
Има си тема за бъдещите седмокласници, стига сте задръствали раздела с теми от рода 'Къде сте приети?', '' Къде ще кандидатствате?'' , ''Седми клас!!" и подобни. Ще ме прощавате, но светът не се върти около кандидатстването след седми клас, че само такива теми да има в този раздел.