PDA

View Full Version : как да премахна лошото в мен



powerman
09-05-2011, 09:48
Здравейте помощници имам един проблем с общуването само мога да предполагам на какво се дължи това ,но не знам как да се справя с проблема.Приятели имам ,но когато съм на вън тоест всяка вечер постоянно съм под напрежение ,че ще се случи нещо лошо създал съм си някакъв "страх" не съм слаб психически ,но имам проблем при общуването си не обичам да споделям трудно показвам емоциите си пред момиче и може би това води отчаяност и понякога до самота.Имам голямо напрежение в самия мен си.Наистина се чувствам добре ,когато съм извън града сред природата примерно в планината в зимен период и да карам ски да направя дълъг поход или примерно в плувния басейн някак си там отърсвам голямото напрежение.Темата не е поредната глупост ,дано не ви стори глупава ,но е много тежко.. :(

onestar
09-05-2011, 10:09
Просто си подложен на стрес, което е нормално в днешно време.
Прави неща, които ти харесват и ти носят спокойствие - било то разходки извън града, пикници, плуване, рисуване, четене и тн.

Прави тези неща, когато чувстваш напражение и ще достигнеш един духовен баланс. :wink:

crowberry
09-05-2011, 10:09
Пий една водка, да видиш как ще се отпуснеш... 8)
Шегата настрана..
Като за начало, трябва да имаш някой по-близък приятел, на който можеш да разчиташ. Поговори с него и той може би ще ти помогне да преодолееш този "страх".

musicbaby
09-05-2011, 12:05
стрес

SmilezZz
09-05-2011, 14:27
стрес То автора каза ,че проблема му произлиза от стрес / напрежение.

Та,както ти казаха - прекарай повече време на места,където ти е спокойно и сигурно. Ако имаш добър приятел ,на който можеш да разчиташ - поговори с него - сигурна съм,че двама по-лесно ще успеете да се справите с проблема.

powerman
09-05-2011, 14:50
Ще се опитам да променя обстоятелствата...

NambyPamby
09-05-2011, 15:22
със светена вода, тамян и восъколеене. 8-)

не бе, просто се научи да разпускаш. прави неща, които те кефят, т.е не те товарят, излизай със забавни хора, които ще те накарат да се отпуснеш и да си прекараш приятно. най-важното - не губи време да се задълбаваш в проблема, ми търси начини да го преодолееш.

gugenceto2
09-05-2011, 15:43
със светена вода, тамян и восъколеене. 8-)

не бе, просто се научи да разпускаш. прави неща, които те кефят, т.е не те товарят, излизай със забавни хора, които ще те накарат да се отпуснеш и да си прекараш приятно. най-важното - не губи време да се задълбаваш в проблема, ми търси начини да го преодолееш.

:lol: :lol: Ама това е сериозна тема тъй че...Говори с приятел който те кара да се чувстваш спокоен.С нова компания ли си?Да не би да е защото искаш да се докажеш :o

powerman
09-05-2011, 21:56
Определено не :razz: не е нова компания просто и аз не мога да си дада точен отговор............ ,но ще се оправя.........!!!!!!