PDA

View Full Version : Ревнувате ли приятелите си?



InloveAgain
09-05-2011, 14:04
Може би си имате приятели,които са ви по-близки от други,които са ви по-добри или най-добри.Е случва ли ви се да ги ревнувате? Те как реагират на това.Приемат ли го добре,става ли им приятно или обратното.

SmilezZz
09-05-2011, 14:24
Може би си имате приятели,които са ви по-близки от други,които са ви по-добри или най-добри.Е случва ли ви се да ги ревнувате? Само веднъж- Те как реагират на това. Не разбра,пък и нямах такова намерение. Приемат ли го добре,става ли им приятно или обратното. Лично на мен не би ми станало приятно ,ако най-добрия ми приятел / най - добрата ми приятелка да ревнува/завижда.

cigarettekisses
09-05-2011, 15:10
Не :shock:

Blab
09-05-2011, 16:26
правя го.
познават ме, обичат ме, приемат го като част от мен.
често ми показват, че знача.

againstyou
09-05-2011, 17:09
Не ми се е случвало.

onestar
09-05-2011, 17:52
Що за глупост е да ревнуваме приятелите си?
Когато в едно приятелство се появи завист, то въобще може ли да се смята за такова?

Не ми се е случвало...

NambyPamby
09-05-2011, 17:58
Не са заслужили, затова не. 8-)

cookie_master
09-05-2011, 18:02
Много рядко ми се е случвало.

ivcheto0o
09-05-2011, 18:15
Не ми се е случвало,аз като цяло не съм ревнива.А от какво по-точно би трябвало да ревнувам,че обръщат повече внимание на други или какво?

Inn0cenCe
09-05-2011, 19:35
Не ревнувам приятелите си. Дори супер рядко ми се случва да ревнувам приятелят си. Просто знам, че няма смисъл, когато е изцяло мой :smt007 .

BlackEyedPeas
09-05-2011, 20:07
Много рядко ми се е случвало.

cazzo
09-05-2011, 20:12
Аз досега не съм ги ревнувал, ама да ви кажа честно те много ме ревнуват. Имам 3-ма най-добри и тримата не се харесват много. :(

punksss
09-05-2011, 20:37
Попринцип не съм ревнива. Още по-малко към приятелите си. Имам обаче познати, които са... :?

Pamaa
09-05-2011, 20:44
Ами не... :?

Psycho0
09-05-2011, 21:10
Случвало се е,но преди. А завистта има ли я, приятелство няма..

InloveAgain
09-06-2011, 09:26
Що за глупост е да ревнуваме приятелите си?
Когато в едно приятелство се появи завист, то въобще може ли да се смята за такова?

Не ми се е случвало...

Не става дума за завист.Нито някой да завижда на другия.Явно някои не са ме разбрали.Имам в предвид например ти да си си най-близка с едно определено момиче,да кажем.И просто на моменти (не знам кога,за всеки ще е различно.но примерно да я видиш,че говори с друга съученичка или каквото й да е ) просто да се подразниш малко.


Не ми се е случвало,аз като цяло не съм ревнива.А от какво по-точно би трябвало да ревнувам,че обръщат повече внимание на други или какво?
дам. и това става.

zero
09-06-2011, 10:39
Може би си имате приятели,които са ви по-близки от други,които са ви по-добри или най-добри.Е случва ли ви се да ги ревнувате? Те как реагират на това.Приемат ли го добре,става ли им приятно или обратното.
Не, не ревнувам. По принцип и жена не ревнувам ! Но мразя да ме лъжат, ако ще ми изневерява да дойде да каже, лошо е човек да слуша как говорят зад гърба му и да се научава от лошият език на хората.
Но ме хваща яд, когато един приятел започна да подражава на друг приятел, койтоо не знам на кого почна да прилича ...
луда раота :D:D

Leonore
09-06-2011, 10:40
Не.

whitebunny
09-06-2011, 12:49
Не :? Имам приятелка която много ме ревнива и е адски досадно

kiflata
09-06-2011, 18:12
Не виждам нишо лошо

Milly4
09-06-2011, 21:18
Аз не, но мен са ме ревнували и честно казано беше отвратително и досадно :?

bebzgirl
09-06-2011, 22:26
Понякога ми се случва,но само за най-добрата ми приятелка :)

differenTgiirL
09-07-2011, 07:36
Понякога ми се случва,но само за най-добрата ми приятелка :)

До болка познато ! ;д ^^ :shock:

Sarafina
09-07-2011, 17:14
Не, защо да я ревнувам, да не ми е гадже? :D

ysmivka
09-07-2011, 18:23
Не! Защо да ги ревнувам? Те имат право и на други приятели освен мен, нали така? На мен не би ми било приятно някой от приятелите ми да ме ревнува от другите ми приятели!

sm_95
09-07-2011, 21:43
Ревнувам само най-добрата ми приятелка. Тя го знае перфектно, нямам намерение да я лъжа и да крия от нея. Приема го, знам че и е досадно и именно за това се старая да гледам от друга гледна точка нещата и не и дишам във врата, все пак искам да има и други приятели, аз не съм център на вселената. Старая се колкото и да ревнувам от някой и следователно да не мога да го понасям да му давам щанс, защото знам, че това е важно за нея.
Преди не бях такава, не ревнувах, но дадени случки с дадени "приятелки" ме научиха да си отварям очите кой се върти около нея. Ревнувам я само от определени хора. Ако я видя да си говори с някой от класа няма да ми направи впечатление, просто имам причини да следя някой неща изкъсо и да внимавам. Обеснявала съм и как стоят нещата и тя винаги ме е подкрепяла и никога не ме е съдела, за това, че се чувствам така.
Тя не ме ревнува, защото просто не е такъв човек.

NoMore
09-07-2011, 22:33
Не съм ревнувала приятелите си. Просто не съм такава. Всеки си има свободата да прави каквото си иска... важното е когато имам нужда от тях да са до мен. Имам обаче приятели, които ревнуват мен. Не ми пречи стига да е в рамките на нормалното.

YouAteMyHeart
09-07-2011, 23:30
Случва се! Ако не харесвам хората, с които контактуват!
Не обичам хората да се възползват от приятелите ми, които на моменти могат да са прекалено наивни.Ако не харесвам някой от техните приятели и виждам,че не са свестни им го казвам.

stteLii
09-08-2011, 00:58
Не. (:

sapphire5
09-08-2011, 07:39
много рядко.. :)

millmii
09-08-2011, 10:08
Да, но не го показвам .. :)

ivyy
09-08-2011, 10:59
Нямало е никакъв повод да ревнувам. Само се ядосвам на някои тъпи изцепки или действия.

onestar
09-08-2011, 13:41
Що за глупост е да ревнуваме приятелите си?
Когато в едно приятелство се появи завист, то въобще може ли да се смята за такова?

Не ми се е случвало...

Не става дума за завист.Нито някой да завижда на другия.Явно някои не са ме разбрали.Имам в предвид например ти да си си най-близка с едно определено момиче,да кажем.И просто на моменти (не знам кога,за всеки ще е различно.но примерно да я видиш,че говори с друга съученичка или каквото й да е ) просто да се подразниш малко.


Това пък още по-малко.
Това че сме най-добри приятелки не означава, че няма право да говори с други съученички или дори да завързва нови приятелства.

Аз имам доста приятели (не най-добри, но наистина приятели), с които се е случвало не малко пъти да излизам без нея, както и обратно.

Няма ревност между нас. Може да говори с когото, по колкото, където и каквото си поиска. Може и да излиза с когото, където и колкото си иска... това не ни прави по-малко приятелки.

Още повече, че се познаваме от 15 години и дори един ден да се разделим за дълго време, то когато се видим, ще продължим от там от където сме прекъснали.

pandelka
09-10-2011, 16:28
Според мен това си е до човека.
Зависи от това как приема приятелите си и какво значение отдава.И аз не знам как да го обясня ,съгласна съм с много от мненията,че това нещо е глупаво и безсмислено,но като се замисля..случва ми се.Да,само при най-добра приятелка.. но понякога полудявам :) . Не искам да кажа,че не трябва да има други приятели освен мен,напротив нека има и аз го приемам.Осъзнавам се ,но знам,че ревността винаги ще я има.