PDA

View Full Version : Истинско приятелство



cazzo
09-05-2011, 20:17
Според вас може ли да има истинско приятелство между представители от двата пола? Обосновете отговора си....

martina22961
09-05-2011, 20:21
има доста такива теми...даже и аз бях пуснала подобра 8-) ..в момента има само 1 момче, с което сме само приятели..
всички останали или са ме харесвали или аз тях
но иначе не може да се даде точен отговор...зависи от много неща

deni979
09-05-2011, 20:21
Мисля, че е абсолютно възможно, но всичко зависи от хората...Прекалено често единият се влюбва.

Colouring
09-05-2011, 20:22
Всъщност това е най-здравото приятелство.За съжаление,обаче,често бива разваляно,поради поникнали чувства в един от двамата приятели.Ако този,при които това стане,не каже нищо и продължи приятелството,ще бъде наранен,защото не може да изрази чувствата си.Ако пък каже,но другият приятел не изтива същото-ще последва още по-голямо разочарование.Ако пък и двамата се харесват-супер,но поне аз изпитах такова и накрая не остана нищо-нито приятелство,нито любов.Сега дори и познати да кажа,че сме,ще е много.
Та така..

druzilla
09-05-2011, 20:25
Аз смятам,че може,даже смятам,че мъжете са много по-добри приятели от жените.
Често обаче на единия(ако не и на двамата де :D ) чувствата прерастват в повече от приятелски..

Pamaa
09-05-2011, 20:49
Имам приятели ( момчета ), на които не мога да гледам по друг начин, освен като ПРИЯТЕЛИ : ) .