PDA

View Full Version : Съвет



petq10
09-05-2011, 22:29
В сряда ще излизам с едно момче с което си пиша от няколко месеца. За първи път излизам с някой, който не познавам и не знам как да се държа. Той е малко особен и според моята преценка се прави на интересен, а всъщност има нужда от някой до него, който да го обича. Разказа ми една лична история " и го удари леко на бъзик " .. все пак нали е момче и на него не му става гадно .. Въпроса ми е как да се държа с него ? :-o

liliii
09-05-2011, 22:30
Естествено :)

petq10
09-05-2011, 22:33
е да разбира се, но момчетата всичко тълкуват погрешно .. да не вземе да си помисли, че съм лесна, защото говоря много .. :o

joronir
09-05-2011, 22:35
е да разбира се, но момчетата всичко тълкуват погрешно .. да не вземе да си помисли, че съм лесна, защото говоря много .. :o
Еми няма да си помисли,че си лесна ако гледаш кво гожориш няма значение количеството

petq10
09-05-2011, 22:53
а, ако аз отида първа и той дойде какво да му кажа ? Ще ме хване срам :oops: за какво да си говорим ? Пък и за него знам, че си търси приятелка и щом ме е поканил, може би мисли, че съм достойна 8-) Мисълта ми е, ако се харесаме и т.н. .. как да постъпя след това .. ? Като мине ще пиша пак де, ама .. :lol:

SmilezZz
09-05-2011, 23:00
Бъди себе си ,дръж се естествено. Недей да осмисляш всичко до най-малкия детайл. Остави го на съдбата.. Живей за мига. Ако се харесате - ще се вземате 8-)

someonerandom
09-05-2011, 23:02
МНОГО мислиш.Наистина много.
Няма начин да си помисли,че си лесна,защото говориш много.Двете неща нямат никаква връзка 8-)
Ако ти отидеш първа и той дойде,предлагам да му кажеш "Здрасти".Поздравете се,после тръгнете нагоре/надолу/наляво/надясно/на северозапад да се поразходите,решете дали искате да вървите или да седнете и да пиете нещо,говорете си и това е.Няма смисъл да имаш план за абсолютно цялата среща.Да не говорим,че той 90% ще е измислил/ще измисли къде да ходите и какво да правите,така че твоята работа е да се забавляваш,да си говориш с него и това е 8-) .Успех :D

xPafx
09-05-2011, 23:03
Първо- защо като е момче, да не му пука? Какъв е този стереотип такъв?!
Второ - не се дръж като някаква лигла или пикла.. това не се харесва на момчетата, или поне на по-зрелите..
Той на колко е? Смяташ ли, че е зрял?

Както и да е, дръж се нормално, говорете си.. посмейте се... няма да ти кажа да бъдеш себе сси, щото се подразбира.

petq10
09-05-2011, 23:08
той е с 2 години по-голям .. сериозен е .. уж :D аз не съм някаква разглезена и по принцип мога да говоря с момчета .. обаждат ми се и 2-ри и 3-ти път 8-) а това, че е момче и не му пука го казах със сарказам .. нали трябва да се правят на силни ..

SmilezZz
09-05-2011, 23:19
А ти на колко си ? Като те гледам не ми се виждаш много голяма,но както и да е.

petq10
09-05-2011, 23:27
хаха .. ами на 15 съм . Защо ? Той е на 17 и не мисля, че е кой знае колко зрял .. но това не означава, че трябва да се правя на интересна, да се лигавя и т.н. :)

mimseyy
09-06-2011, 00:11
И с моя приятел се бяхме уредили такава среща..смисъл не се познавахме лично и на същите години бяхме..дръж се нормално,не се лигави в смисъл не да си много сериозна ама и да не прекаляваш много и отначало винаги има притеснение,но по-нататък-третата,четвъртата среща вече ще сте по отпуснати и ще ви е по-лесно да общувате.

petq10
09-06-2011, 00:13
И с моя приятел се бяхме уредили такава среща..смисъл не се познавахме лично и на същите години бяхме..дръж се нормално,не се лигави в смисъл не да си много сериозна ама и да не прекаляваш много и отначало винаги има притеснение,но по-нататък-третата,четвъртата среща вече ще сте по отпуснати и ще ви е по-лесно да общувате.

Благодаря :)

Sh@d0w
09-06-2011, 05:32
Дръж си се нормално.Ако те хареса,трябва да те хареса такава каквато си.И наистина твърде много мислиш.Просто отиди там с нагласата да завържеш едно добро приятелство,да си поговорите,пък ако стане нещо ще действаш импулсивно,зависи от момента.

Казвам ти го от личен опит.Не си прави някакви планове,или пък да разиграваш сценарии какво може да стане и какво не,за какво да си говорите и прочие.Най-често всичко преди това запланувано се проваля.Просто се остави на течението :)

valdesbg
09-06-2011, 06:19
Въх..няколко месеца....

Дръж се нормално, като със стар приятел :) Без някви фенси поведения. Точно като със стар приятел. Другото ще си проличи :)

cigarettekisses
09-06-2011, 07:56
Бъди себе си просто без да ти пука.
Не можеш да се правиш на друга(например да не говориш толкова много,колкото да кажем,по принцип.) Няма смисъл да се променяш заради него.

Skaarj
09-06-2011, 07:57
Бъди себе си просто
Тази фраза много често я чувам, ами ако той е някъФ уруд ? :lol:

cigarettekisses
09-06-2011, 08:00
Бъди себе си просто
Тази фраза много често я чувам, ами ако той е някъФ уруд ? :lol:
Какво общо има въпроса ти? ;д

petq10
09-06-2011, 10:56
о, ако е някакъв ненормален ... направо ставам и си тръгвам :D

anonymous708973
09-06-2011, 11:04
Той е момче и не му става гадно?! Я пак?!

Какво му е сложното? Писали сте си за толкова много неща, все ще намерите още общи теми.
Не се издокарвай твърде много и се дръж непринудено.

Vasoto129
09-06-2011, 17:26
Ми дръж си се естествено ако много се притесняваш обърни едно колкото да ти се развърже езика :D

differenTgiirL
09-06-2011, 17:45
Бъди себе си, както казаха останалите, нека те хареса такава каквато си, а не такава каквато не си..

petq10
09-06-2011, 19:30
Ми дръж си се естествено ако много се притесняваш обърни едно колкото да ти се развърже езика :D

преди или по време ? 8-)

petq10
09-07-2011, 10:48
Хаха не мога без да разкажа какво се случи направо ... :lol:

Значи срещнахме се и отидохме на кафе .. седнахме и започнахме да си говорим общи приказки .. харесахме се, обаче той се притесни ли какво и изведнъж както стоеше срещу мен тръгна да пада на едната страна .. и аз го попитах какво прави добре ли е и точно след една секунда падна и дръпна покривката :shock: :lol: сега ми се извинява .. вика ти сигурно няма да искаш да излезеш повече с мен, а е много хубав :D :oops:

А да пропуснах .. опита се да ме целуне веднъж аз се дръпнах нали все пак първа среща, не е срамежлив, ама кво беще тва нещо .. може и да е пил знам ли 8-) едвам не се засмях леко се усмихнах, ама се сдържах, защото не знаех как ще реагира ... :lol:

fenkaaa
09-07-2011, 11:21
Естествено :)

SoloHaterWehrmacht1945
09-07-2011, 12:20
Може да му е станало лошо. Ако ти е харесал, покани го ти за да му покажеш, че не е прав като казва, че не искаш да се срещнете пак.

petq10
09-07-2011, 22:34
Може да му е станало лошо. Ако ти е харесал, покани го ти за да му покажеш, че не е прав като казва, че не искаш да се срещнете пак.

Знам ли .. той ме покани аз естествно приех :)

someonerandom
09-07-2011, 22:41
Знам няколко човека,при които се получава така от цигари.Може да му е паднало кръвното...съмнява ме да не усетиш,ако е толкова пиян,че да пада от масата заедно с покривката 8-)

petq10
09-11-2011, 21:00
Знам няколко човека,при които се получава така от цигари.Може да му е паднало кръвното...съмнява ме да не усетиш,ако е толкова пиян,че да пада от масата заедно с покривката 8-)

Абе леко луд поглед има .. не се знае 8-)