PDA

View Full Version : Какво да правя.. :X



drago0
09-06-2011, 01:12
Здравейте.. преди повече от 2 месеца съвсем случайно някакво момиче ме добави в фацебоок, още щом я видях ми хареса, но тя беше от благоевград, а аз съм от русе, и поради тази причина не предприех действия. По късно, пред седмица, съвсем случайно отново и попаднах на профила, но видях че е добавила моето даскало, и я попитах, тя каза че се е преместила в русе, при което се зарадвах, два дена си чатихме в фб, всичко супер, след това тя ми поиска скъпа и се преместихме там :Д, също прекрасни чатове, шегички, намеци, всичко точно.. :) Даде ми и номера си, аз моя, абе всичко перфе.. НО, когато я поканих на среща, тя ми каза "съжелявам, но вече съм заета" (това след 2-3 дена чат. При което на мене ми стана много кофти.. също така забравих да спомена, че ми беше сподели доста неща, за бившето си и тн, което сега ме кара да си мисля че съм и бил просто отдушник... което е тъп.. сегашно и гадже, мисля че не ходя, даже 90% съм сигорен, но както и да е.. мисля че е така защото познавам момчето, той е на 19, тя на 13, и той не би се обвързал с толкова малка.. както и да е.. какво мислите вие? Да продължавам ли да опитвам? какво да правя въобще.. само на чат ли да карам.. не искам.. искам да се видим, но.. единствено в дск ще се виждаме, но там... не е мястото, познавам се добре с една нейна много добра приятелка, имам идея да я помолят да отидат на кафе заедно и случайно да се видим, но не знам.. може би след като я видя в даскало, да видя дали се заглеждаме и тн, но все пак мисля, че няма смисъл :( много я харесвам, но не знам.. какво мислите вие :(((

Cellmate
09-06-2011, 02:31
Е на това му се вика брътвеж. Братле, прецакан си, приеми го като мъж или започни да я stalk-ваш като последния нийди балък. Абе просто я накарай да поясни, защо е говорила така и така и ти е правила намеци и напразни надежди, като в действителност е с друг, което между другото не й прави чест и аз не бих искал да бъда с такова момиче, ноооо....днешното поколение...както и да е. Та, след като ти обясни, реагирай според отговора. Не мога да разбера даже защо се налага да питаш, след като това е логично, а уж се говори, че мъжете действат логично. Мисли малко.

drago0
09-06-2011, 03:15
Е на това му се вика брътвеж. Братле, прецакан си, приеми го като мъж или започни да я stalk-ваш като последния нийди балък. Абе просто я накарай да поясни, защо е говорила така и така и ти е правила намеци и напразни надежди, като в действителност е с друг, което между другото не й прави чест и аз не бих искал да бъда с такова момиче, ноооо....днешното поколение...както и да е. Та, след като ти обясни, реагирай според отговора. Не мога да разбера даже защо се налага да питаш, след като това е логично, а уж се говори, че мъжете действат логично. Мисли малко.То това ми мина през ума, обаче реално, кой сам аз, че да й даржа сметка, с кого е и тн. Пак и по нейните думи, те са "трагнали" в деня в който й предложих да се видим..
сАжелявам, за грешките, с кирилизатор сАм.

valdesbg
09-06-2011, 06:14
Ааа малката пикла го ограе недостъпна.Играта и действа. Пий прзкурин и прави квото ти е кеф :)

SisiStrange
09-06-2011, 06:40
Тя е на 13, човек. Сигурно сега тепърва се мъчи да трупа точки ала "Аз съм много яка и всички ми ходят по три-буквието." Даже 19-годишния само да я е заговорил някой път, тя се е хвърлила в облаците.
Аз не бих си губила времето на твое място.

Skaarj
09-06-2011, 06:54
Е на това му се вика брътвеж. Братле, прецакан си, приеми го като мъж или започни да я stalk-ваш като последния нийди балък. Абе просто я накарай да поясни, защо е говорила така и така и ти е правила намеци и напразни надежди, като в действителност е с друг, което между другото не й прави чест и аз не бих искал да бъда с такова момиче, ноооо....днешното поколение...както и да е. Та, след като ти обясни, реагирай според отговора. Не мога да разбера даже защо се налага да питаш, след като това е логично, а уж се говори, че мъжете действат логично. Мисли малко.
За мен тя е поредната Ку*вичка :? Не си струва пич, по-добре земи и ти я прецакай, че да сте квит :)

Cellmate
09-06-2011, 07:40
Е на това му се вика брътвеж. Братле, прецакан си, приеми го като мъж или започни да я stalk-ваш като последния нийди балък. Абе просто я накарай да поясни, защо е говорила така и така и ти е правила намеци и напразни надежди, като в действителност е с друг, което между другото не й прави чест и аз не бих искал да бъда с такова момиче, ноооо....днешното поколение...както и да е. Та, след като ти обясни, реагирай според отговора. Не мога да разбера даже защо се налага да питаш, след като това е логично, а уж се говори, че мъжете действат логично. Мисли малко.То това ми мина през ума, обаче реално, кой сам аз, че да й даржа сметка, с кого е и тн. Пак и по нейните думи, те са "трагнали" в деня в който й предложих да се видим..
сАжелявам, за грешките, с кирилизатор сАм.


Ква сметка? Това е свързано с поведението й спрямо теб, което значи, че си в пълното право да й "държиш сметка", защото и ти си засегнат (е,един вид). Тръгнала същия ден в който си и казал? Чаакай чакай! Ти си си писал с нея няколко дена нали? Значи тя през това време трябва да е общувала и с новото "гадже", за да има някво развитие...или просто го е срещнала, ей така, на същия ден, в който си я питал и са си казали: "Ае хойм". Я стига глупости...или й поискай обяснение и й тегли една майна или й тегли една майна. It's that simple!

SmilezZz
09-06-2011, 08:04
^ А ако автора е разбрал всичко погрешно ? А в действителност момичето да не е правило някакви намеци и не му е давал празни надежди ?
По темата: За*би я. Останете си приятели ,ако искаш ,все пак вече сте били от едно даскало.

Skaarj
09-06-2011, 08:51
^ А ако автора е разбрал всичко погрешно ? А в действителност момичето да не е правило някакви намеци и не му е давал празни надежди ?
По темата: За*би я. Останете си приятели ,ако искаш ,все пак вече сте били от едно даскало.
Аз пък викам и приятели да не си остават, ако му е правила намеци, защото от такива ку*вички приятел не може да излезе. Пробвал съм, те са само за едното ебане тея :x :)

differenTgiirL
09-06-2011, 09:20
^ А ако автора е разбрал всичко погрешно ? А в действителност момичето да не е правило някакви намеци и не му е давал празни надежди ?
По темата: За*би я. Останете си приятели ,ако искаш ,все пак вече сте били от едно даскало.
Аз пък викам и приятели да не си остават, ако му е правила намеци, защото от такива ку*вички приятел не може да излезе. Пробвал съм, те са само за едното е**не тея :x :)

бро, хич не им се връзвай на такива сополани, 13 годишни скачат за поредната бройка...забрави я , за нея ти си просто за развлечение..

SmilezZz
09-06-2011, 09:34
^ А ако автора е разбрал всичко погрешно ? А в действителност момичето да не е правило някакви намеци и не му е давал празни надежди ?
По темата: За*би я. Останете си приятели ,ако искаш ,все пак вече сте били от едно даскало.
Аз пък викам и приятели да не си остават, ако му е правила намеци, защото от такива ку*вички приятел не може да излезе. Пробвал съм, те са само за едното е**не тея :x :) Да ,прав си. Но пък ако не е правила никакви намеци ,тогава е по-добре да си останат там ,поне познати. А авторе ,какви точно намеци ти е правила ?

Gr0zDan0v
09-06-2011, 11:39
Вземи ударна доза ''Заебин'' 8)

differenTgiirL
09-06-2011, 11:57
Вземи ударна доза ''Заебин'' 8)
:lol: ето ти го решението ;д

LeprikonA
09-06-2011, 12:02
Вземи ударна доза ''Заебин'' 8)

най-добре :) на 13 е тя, ама се чудя ти на колко си..

wezinka
09-06-2011, 13:34
Ако питаш мен по-игнорирай я малко. Момичетата обичаме да ни обръщат внимание. А ако те харесва веднага ще скочи при теб. :)

Cellmate
09-06-2011, 14:09
^ А ако автора е разбрал всичко погрешно ? А в действителност момичето да не е правило някакви намеци и не му е давал празни надежди ?
По темата: За*би я. Останете си приятели ,ако искаш ,все пак вече сте били от едно даскало.

При всички положения ние би трябвало да отговаряме според това, което ни е казал...не можем да гадаем все пак, но не бих се учудил ако е прав, защото съм бил свидетел на много такива случаи, което не винаги осъждам де, защото все пак си има и невинен флирт, който нерядко е забавен, но както и да е. Всеобщото мнение е: остави я!

NambyPamby
09-06-2011, 14:42
Може да те е мислила за смотан от самото начало и да ти е писала, колкото да си запълва времето, а после, когато се е отворила възможност да се видите, умишлено се е направила на ударена и си е намерила причина да не се среща с теб.
Може и умишлено да се опитва да те накара да ревнуваш, ама по ми се струва вероятно просто да иска да те разкара по някакъв начин.

Vasoto129
09-06-2011, 17:10
:shock: Извадили са голямата брадва,сложили са ти главата на пъна и са та преебали.Заеби я няма смисъл да се занимаваш и да се измъчваш просто няма смисъл вкарай и резачките и това е .Съжалявам че са те ебали така . :(

cazzo
09-06-2011, 17:14
Според мен това е просто увлечение.

drago0
09-07-2011, 05:06
Да ,прав си. Но пък ако не е правила никакви намеци ,тогава е по-добре да си останат там ,поне познати. А авторе ,какви точно намеци ти е правила ? Да вземеш да млъкнеш ли? Или го повтори още 200 пъти, че съм се объркал? Много ясни си и бяха намеците, и няма нужда да ти казвам какви са били те. Ако не бях сигорен, че са намеци, нямаше да го напиша в темата.
Развитие по темата, момчето с което уж ходят, в момента официално ходи с друго момиче от вчера, или оня ден.

sasha_90
09-07-2011, 06:16
Не се опитвай да разбереш дали е свободна или не.Самият факт,че вероятно те е излъгала,а и очевидно те върти на пръста си,би трябвало да те държи настрана.

LeprikonA
09-07-2011, 08:04
Да ,прав си. Но пък ако не е правила никакви намеци ,тогава е по-добре да си останат там ,поне познати. А авторе ,какви точно намеци ти е правила ? Да вземеш да млъкнеш ли? Или го повтори още 200 пъти, че съм се объркал? Много ясни си и бяха намеците, и няма нужда да ти казвам какви са били те. Ако не бях сигорен, че са намеци, нямаше да го напиша в темата.
Развитие по темата, момчето с което уж ходят, в момента официално ходи с друго момиче от вчера, или оня ден.

на бас, че е официално заради фейсбук :lol: :lol:

drago0
09-07-2011, 08:07
Да ,прав си. Но пък ако не е правила никакви намеци ,тогава е по-добре да си останат там ,поне познати. А авторе ,какви точно намеци ти е правила ? Да вземеш да млъкнеш ли? Или го повтори още 200 пъти, че съм се объркал? Много ясни си и бяха намеците, и няма нужда да ти казвам какви са били те. Ако не бях сигорен, че са намеци, нямаше да го напиша в темата.
Развитие по темата, момчето с което уж ходят, в момента официално ходи с друго момиче от вчера, или оня ден.

на бас, че е официално заради фейсбук :lol: :lol:мноо си "оригинален", да знаеш. 8)

LeprikonA
09-07-2011, 08:26
Да ,прав си. Но пък ако не е правила никакви намеци ,тогава е по-добре да си останат там ,поне познати. А авторе ,какви точно намеци ти е правила ? Да вземеш да млъкнеш ли? Или го повтори още 200 пъти, че съм се объркал? Много ясни си и бяха намеците, и няма нужда да ти казвам какви са били те. Ако не бях сигорен, че са намеци, нямаше да го напиша в темата.
Развитие по темата, момчето с което уж ходят, в момента официално ходи с друго момиче от вчера, или оня ден.

на бас, че е официално заради фейсбук :lol: :lol:мноо си "оригинален", да знаеш. 8)

че как няма да съм, не сме като теб всички 8-)

drago0
09-07-2011, 08:47
Да ,прав си. Но пък ако не е правила никакви намеци ,тогава е по-добре да си останат там ,поне познати. А авторе ,какви точно намеци ти е правила ? Да вземеш да млъкнеш ли? Или го повтори още 200 пъти, че съм се объркал? Много ясни си и бяха намеците, и няма нужда да ти казвам какви са били те. Ако не бях сигорен, че са намеци, нямаше да го напиша в темата.
Развитие по темата, момчето с което уж ходят, в момента официално ходи с друго момиче от вчера, или оня ден.

на бас, че е официално заради фейсбук :lol: :lol:мноо си "оригинален", да знаеш. 8)

че как няма да съм, не сме като теб всички 8-) да е, кво да се прави, айде вече стига ми спами темата, господин оригинален.

dontblameme
09-07-2011, 08:53
Леприкон ли си, кво си аре стига се прави на интересен, боклук. Мъж ли си, жена ли си не знам, ама си хипер жалък/а ако мислиш, че печелиш нещо като се правиш на остроумен/а?

Leonore
09-07-2011, 11:49
Може да те е мислила за смотан от самото начало и да ти е писала, колкото да си запълва времето, а после, когато се е отворила възможност да се видите, умишлено се е направила на ударена и си е намерила причина да не се среща с теб.
Може и умишлено да се опитва да те накара да ревнуваш, ама по ми се струва вероятно просто да иска да те разкара по някакъв начин.

Съгласна.

drago0
09-07-2011, 14:35
Хм.. кво е то тфа, аз като нямам интерес не си пиша с някоя "за да запълвам време", ама да пък..то женските сте тей, егоистки. :D Шегувам се, да не се обиди някоя. Кофти работа, няма да се занимавам, значи.

SoAfraid
09-07-2011, 16:04
Хм.. кво е то тфа, аз като нямам интерес не си пиша с някоя "за да запълвам време", ама да пък..то женските сте тей, егоистки. :D Шегувам се, да не се обиди някоя. Кофти работа, няма да се занимавам, значи.

Не се шегувай 90% са егоистки и да се засягат да не ти пука не ги познаваш!

jump897
09-16-2011, 18:11
Здравейте.. преди повече от 2 месеца съвсем случайно някакво момиче ме добави в фацебоок, още щом я видях ми хареса, но тя беше от благоевград, а аз съм от русе, и поради тази причина не предприех действия. По късно, пред седмица, съвсем случайно отново и попаднах на профила, но видях че е добавила моето даскало, и я попитах, тя каза че се е преместила в русе, при което се зарадвах, два дена си чатихме в фб, всичко супер, след това тя ми поиска скъпа и се преместихме там :Д, също прекрасни чатове, шегички, намеци, всичко точно.. :) Даде ми и номера си, аз моя, абе всичко перфе.. НО, когато я поканих на среща, тя ми каза "съжелявам, но вече съм заета" (това след 2-3 дена чат. При което на мене ми стана много кофти.. също така забравих да спомена, че ми беше сподели доста неща, за бившето си и тн, което сега ме кара да си мисля че съм и бил просто отдушник... което е тъп.. сегашно и гадже, мисля че не ходя, даже 90% съм сигорен, но както и да е.. мисля че е така защото познавам момчето, той е на 19, тя на 13, и той не би се обвързал с толкова малка.. както и да е.. какво мислите вие? Да продължавам ли да опитвам? какво да правя въобще.. само на чат ли да карам.. не искам.. искам да се видим, но.. единствено в дск ще се виждаме, но там... не е мястото, познавам се добре с една нейна много добра приятелка, имам идея да я помолят да отидат на кафе заедно и случайно да се видим, но не знам.. може би след като я видя в даскало, да видя дали се заглеждаме и тн, но все пак мисля, че няма смисъл :( много я харесвам, но не знам.. какво мислите вие :(((
Хаха градски я кажи от кое даскало си дай фейс да ти видя, ако си от нашето даскало е фън.. Амии ти на колко си? Де да знам ако си колкото нея или година -2 по-голям,предприемай,щото и мен ме съмнява да ходи с 19годишен :shock: И така де

gotinataaaa
09-16-2011, 21:00
Тя е на 13 години, а ти си на...