PDA

View Full Version : Счупена Челюст



aiaotwinx
09-06-2011, 08:59
Хора имам един въпрос понеже си счупих челюстта и сега съм в Пирогов и ще ми слагат някаква шина...искам да ви питам знаете ли какво точно представлява...ще се вижда ли, до колко ще мога да си движа устата, ако пуснете и някоя друга снимка ще съм благодарна! Моля ви много се притеснявам ;(

navar
09-06-2011, 09:35
представлява тел и ластици,не се вижда в нормално състояние,няма да можеш да си движиш челюстта респективно да си отваряш устата,няма да можеш да дъвчеш ,ще караш само на течности...не е болка за умиране ,споко :)

TheManTheLegend
09-06-2011, 09:52
Можеше да питаш лекаря до теб 8-)
Иначе успех с оздравяването

aiaotwinx
09-06-2011, 10:58
представлява тел и ластици,не се вижда в нормално състояние,няма да можеш да си движиш челюстта респективно да си отваряш устата,няма да можеш да дъвчеш ,ще караш само на течности...не е болка за умиране ,споко :) Мерси за отговора :) , а относно лекаря всеки път щом попитах каква ще е тази шина, ще се вижда ли? Отговора беше... да да шина ще сложим. Ама каква никой не ми обясни :x

TheManTheLegend
09-06-2011, 15:13
А какво ти се случи :(

aiaotwinx
09-06-2011, 20:23
А какво ти се случи :( Ами с гаджето ми веднъж ходихме да караме колело в планината и аз бях доста бавна и нескопосана и реших докато той е на село да отида да се усъвършенствам в карането на колело в планината сама... и всичко мина добре и когато почти се спуснах имаше една голяма дупка и за да я заобиколя завих, но имаше и един корен и както карах с 200 колелото остана при корена, а аз изхвърчах...и паднах основно на лицето и така общо взето :cry: :cry: :cry: