PDA

View Full Version : Пъпки,маска,мазна кожа,витамини.Спешно!



shokoladchety
09-06-2011, 12:05
Така,имам много пъпки по лицето,не много,но са големи.Ползвам крем с лимон,за мазна кожа,прави я суха,но излизат още повече.Крема беше доста скъп.После сестра ми ми препоръча пак лимонов крем,но доста по-евтин.Пак същото.Пробвай и с крем от краставици и маска от мед,но няма ефект.Ползвам продуктите на Гарниер.Всеки ден го почиствам,спрях да се гримирам дори,но няма...
Моля ви дайте съвет за крем,маска или някакви витамини...Много ми е спешно...Искам да го оправя,а с козметика пробвах,но получих някаква алергия и минах само един път.Домашни маски,какво да правя?ПОмогнете ми...

kalpazanka
09-06-2011, 12:12
Отговорът е дерматолог, не козметик.
Маски за лице няма как да ти препоръчам, защото аз самата не си правя. За измиване на лице има доста читави продукти- от Balea през Iwostin до Bioderma. Можеш да изсушиш кожата с Акне аут лосион- първите дни нанасяш до 4 пъти, след това само сутрин. Ако се изсуши прекалено и започне да се лющи, я миеш обилно само с вода.

musicbaby
09-06-2011, 13:11
дааам отиди на дерматолог :)

kamice
09-06-2011, 13:42
Отиди на дерматолог. Не е редно да си правиш сама експерименти с кожата си.

AniBG
09-06-2011, 13:49
Хмм.. Дерматологът не е лоша идея, но преди да го посетиш опитай с други продукти и марки, но не на Гарниер! Нищо лично, но принципно аз не съм особен привърженик на Гарниер и продуктите им! На мен също ми се влошаваше кожата от един техен лосьон! Иначе като лосьон за лице пробвай на Nives Vissage, за крем против пъпки пробвай на La roche-Posay (на същата марка има и коректор, който изсушава пъпките + че е с телесен цвят, така че докато ги изсуши можеш и да ги прикриваш!) Като маска за лице аз ползвам на Lumene, Arctic touch! Също през два дена си мии лицето с гумажи, аз ползвам на Uriage, той е сравнително лек, има и по-силнодействащи, но немога да се сетя за добра марко, която съм ползвала! Надявам се да съм ти била полезна, продуктите са малко скъпички, но пък за сметка на това вършат чудесна работа!! :)

MorningSunlight
09-06-2011, 14:06
Маска с хума и розова вода ми се отразява чудесно на кожата. Пъпки,черни точки всичко се изчиства :). Също така мога да ти препоръчам акне аут, козметичката ми го препоръча и наистина е много добро!