PDA

View Full Version : Advanced techiques на Ейвън



teenems
09-06-2011, 12:59
http://www.haironthebrain.com/wp-content/uploads/2009/05/avon311.jpg

става въпрос за тези шампоани.Можете ли да дадете някакво мнение за тях,заслужават ли си?Гледам ,че сега са на добра оферта :)

LudotoDevoiche
09-06-2011, 13:14
Добре измиват, но не са нищо особено.

DesireToFire
09-06-2011, 13:14
На мен никак не ми харесват.

kamice
09-06-2011, 13:44
Този за обем съм пробвала и не беше нищо особено,но пък балсамите им са добри . :)

Sintya
09-06-2011, 14:02
Балсамите са хубави, да. Но на мен шампоаните не ми харесват. На една приятелка й е по суха косата от моята и й придават много блясък...

4o4ina
09-06-2011, 14:03
Добре измиват, но не са нищо особенно.

mimsitu
09-06-2011, 14:54
Добре измиват, но не са нищо особено.

+

http://shop.avon.com/shop/Assets/images/prod/prod_1089903_lg.gif сега имам такъв и не е лош, но не съм доволна от шампоаните на Avon :?

NambyPamby
09-06-2011, 15:03
Ползвала съм ги преди време и не останах доволна.
Единствено серумите им си струват, ама са мизерни откъм мл.

Lmirage
09-06-2011, 15:09
И аз не съм доволна от тези продукти, от шампоаните още по-малко, в момента ползвам серума ( този зеления ) , наподобява кристалите, но не върши работа, само дето мирише мноого хубаво 8-)

SummerMakesMeHappy
09-06-2011, 15:57
Само серумите им стават ..

cookie_master
09-06-2011, 17:06
Аз лично не ги харесвам.

LudotoDevoiche
09-06-2011, 17:38
Avon не са добър избор на козметика и това би трябвало да е ясно на всички... Лично аз съм си взимала неща колкото да ги пробвам и да се убедя, че не стават. Шампоана ми го бяха подарили, аз не бих си поръчала при положение, че в магазините се продават 100 пъти по-хубави шампоани на същите цени като в каталозите. Разбирасе има някои изключения, но те са твърде малко и докато попаднеш на тях жертваш доста средства и нерви. А не съм чула още някой да е попаднал на нещо незаменимо... Ти си решашаваш, но не мисля, че тази оферта си заслужава определено.

musicbaby
09-06-2011, 18:38
Не абсолютно нищо на ейвън не си струва

Glam0rous
09-06-2011, 18:42
Ми същите са шампоаните като тези от магазина. Като им погледнеш съставките едно към едно.
Разлика има само при професионалните, ама пак колко по-различен може да бъде един шампоан. По-важна е маската за коса.

LudotoDevoiche
09-06-2011, 18:49
^ Ами за теб може и да са еднакви шампоаните, НЕ и за мен! При мен има разлика от едно измиване с шампоан на Глис или Орзен например и с един на Ейвън. Даже е тъпо да ги сравнявам...

kamice
09-06-2011, 19:14
Avon не са добър избор на козметика и това би трябвало да е ясно на всички... Лично аз съм си взимала неща колкото да ги пробвам и да се убедя, че не стават. Шампоана ми го бяха подарили, аз не бих си поръчала при положение, че в магазините се продават 100 пъти по-хубави шампоани на същите цени като в каталозите. Разбирасе има някои изключения, но те са твърде малко и докато попаднеш на тях жертваш доста средства и нерви. А не съм чула още някой да е попаднал на нещо незаменимо... Ти си решашаваш, но не мисля, че тази оферта си заслужава определено.

Не съди по своите грешни попадения. Бях (подчертавам бях) дистрибутор на Ейвън и смея да твърдя,че определено имат много някои много добри продукти,но уви шампоаните им,не струват.
Подкрепям мнението ти за разликата в шампоаните,и аз забелязвам огромна разлика между Нивеа и Арома например.

darrie
09-06-2011, 20:20
Аз питах и в темата за бързи отговори, понеже не видях тази, но и тук ще питам: Какво е мнението ви за серума за сухи краища на Ейвън? :-o

millmii
09-06-2011, 20:56
Този за обем съм пробвала и не беше нищо особено

kamice
09-07-2011, 07:01
Аз питах и в темата за бързи отговори, понеже не видях тази, но и тук ще питам: Какво е мнението ви за серума за сухи краища на Ейвън? :-o

По-добре си вземи кристали.

nimfetka7
09-07-2011, 07:06
http://www.youtube.com/watch?v=Jx_KXAKSzwA&feature=related
Някой ползвал ли е това?Мнения?

LudotoDevoiche
09-07-2011, 08:55
Avon не са добър избор на козметика и това би трябвало да е ясно на всички... Лично аз съм си взимала неща колкото да ги пробвам и да се убедя, че не стават. Шампоана ми го бяха подарили, аз не бих си поръчала при положение, че в магазините се продават 100 пъти по-хубави шампоани на същите цени като в каталозите. Разбирасе има някои изключения, но те са твърде малко и докато попаднеш на тях жертваш доста средства и нерви. А не съм чула още някой да е попаднал на нещо незаменимо... Ти си решашаваш, но не мисля, че тази оферта си заслужава определено.

Не съди по своите грешни попадения. Бях (подчертавам бях) дистрибутор на Ейвън и смея да твърдя,че определено имат много някои много добри продукти,но уви шампоаните им,не струват.
Подкрепям мнението ти за разликата в шампоаните,и аз забелязвам огромна разлика между Нивеа и Арома например.


Аз казах и, че има изключения! Просто това не е моята козметика и не смятам, че по каталозите има незаменими продукти.