PDA

View Full Version : Проблем! Нормално ли е?



WonderG
09-06-2011, 15:47
Здравейте, имам си приятел вече повече от половин година и има някои неща,които адски ме дразнят.Може би за някой тези проблеми ще изглеждат повърхностни,но за мен не са.
Той е добро момче, държи се добре с мен и т.н., но имаме проблем с парите. Както аз, така и той сме от заможно семейство и нищо не ни липсва, но като дойде ред за плащане на сметки, за екскурзии и т.н., от него НИЩО. Не ме разбирайте погрешно, не съм материалистка или нещо от сорта, но за 6м. нито един път не е платил кафето, вечерята или киното. Винаги всичко си плащам сама. Дори е имало случай в които аз съм плащала цели сметки по претекст,че няма пари и ще ми ги даде,а после се прави на луд. Аз купувам цигари - той пуши от тях, като гледаме филм аз купувам всичко, той яде и пие.
Да нямаше възможност, да го съжаля, но той има,а се прави на луд и мен ме вбесява!Работи, изкарва пари, техните му дават, не знам какъв му е проблема.А аз съм ученичка, дават ми, но с моите пари не мога да издържам и двамата, не мога да плащам вечери и да купувам цигари!!! А и + това аз съм момиче, искам понякога той да каже "Аз ще платя" и не за да не плащам, а за да се почувствам като момиче, да ми стане приятно.
Не знам как да му го кажа, много неудобна ситуация, но не мога повече. Моля ви, ПОМАГАЙТЕ!

Cassidy
09-06-2011, 15:50
Може да е стиснат, но все пак ти сигурна ли си, че те обича?! Защото от това, което прочетох ми идва на акъла, че те използва.

druzilla
09-06-2011, 15:52
Ами чисто и просто му кажи кфо мислиш,явно момчето е скръндза :-D Смятам,че е по-нормално той да плаща всичко,а не ти..Ако нямат пари ще го разбера,но след като казваш,че работи не виждам какъф му е проблема :? .. При мен и моя приятел всичко е общо и попринцип плаща който са му дали повече парички,защото сме още ученици.В началото като започнахме да излизаме той винаги настояваше да плати

NambyPamby
09-06-2011, 15:56
Скръндза. Жалкар. Подлизурко.
Направи си експеримента някой път като излезете и отидете на кафе/кино/до магазина за цигари да кажеш, че си си забравила портфейла вкъщи. Тогава или ще стане, о! чудо, и отнякъде ще извади пари(нищо, че по-рано ти е казвал, че си ги е забравил и той) да плати, или ще тръгне да ти държи тон и да те гледа така, все едно искаш не да ти плати кафето, а да ти подари пръстен с диаманти.

DragonLady
09-06-2011, 15:59
Съгласна съм с коментарите преди мен + експеримента, който ти предлагат да направиш. И аз мисля, че ако го направиш, много неща ще излязът на бял свят.
Говори открито с него и му кажи, че нямаш финансовата възможност ти да плащаш всичко. Кажи му, че ти си ученичка, а той е тоя дето работи. Във всяка нормална двойка момчето плаща сметките!
Не съм далеч от мисълта, че само те използва, да му покриваш сметките и за секс.

Mi6inka
09-06-2011, 15:59
Скръндза. Жалкар. Подлизурко.
Направи си експеримента някой път като излезете и отидете на кафе/кино/до магазина за цигари да кажеш, че си си забравила портфейла вкъщи. Тогава или ще стане, о! чудо, и отнякъде ще извади пари(нищо, че по-рано ти е казвал, че си ги е забравил и той) да плати, или ще тръгне да ти държи тон и да те гледа така, все едно искаш не да ти плати кафето, а да ти подари пръстен с диаманти.

ПОдкрепям...

WonderG
09-06-2011, 16:04
Не смятам,че ме използва, защото във всяко друго отношение се държи много добре и е много мил и внимателен, но това му поведение относно парите направо ме отвращава! И не само това, няколко пъти е бил с мен в Мола и винаги ми прави забележки - за какво ми е това, за какво ми е онова, вече имам толкова обувки,защо са ми още. И даже веднъж си позволи да ме нарече ЛИГЛАТА НА ТАТИ?!??!?!?!?!??!? Не знам какво да правя.....

FuCKkK13
09-06-2011, 16:05
^ +1 ... иначе и аз мисля, че той трябва да купува.. не толкова за парите, а за жеста... естествено не винаги, но все пак той е момчето... когато един ден има семейство и деца какво? той ще гледа децата, а майката не само ще изкарва пари и ще ги издържа ами и ще пере,готви,чисти и т.н. :? .... пробвай номера с портфейла ако не стане поговори с него.. а ако те изгледа странно и започне едва ли не да ти се кара не знам какво да кажа... ако започне така остави го 1-2 дни без тебе да помисли дали ще е такъв егоист и дали мисли да сте едно или ти да си му като майка и да видим.. ако те обича ще те разбере,когато поговорите, ако не - да си търси някоя,която ще му купува 24 часа в денонощието :)

DragonLady
09-06-2011, 16:06
Моляяяяяя? Нарекъл те е лиглата на тати и ти не си му вдигнала един як скандал? С кое право ще те нарича така. Тоя според мен е некъв пълен боклук.....

Goddess
09-06-2011, 16:14
Не, не е нормално. :-o Изобщо не приляга на мъж да се скръндзи и то за приятелката си... На мен никога не са ми позволявали да платя, дори и да съм искала. Въпреки, че за мен няма проблем да си поделим сметката или пък аз да я платя цялата в някои случаи, но това винаги да е така...не го разбирам. А и след като работи и техните му дават пари... :-o

WonderG
09-06-2011, 16:16
Да, и според мен не е нормално. Просто не знам как да му го кажа и какво да му кажа. Има ли учтив начин, с нормален тон, да се каже такова нещо?

sasha_90
09-06-2011, 16:19
Свикнал е винаги и за всичко ти да плащаш,дотолкова,че не му е дошло на ума как веднъж и той трябва да направи тази крачка.
Сподели с него,че това те дразни и искаш да се промени.Надявам се да те разбере,но дори и да се обиди,няма значение.Просто в една връзка трябва да се казва истината,а не да се премълчават неща,заради които може да се разпадне не само любовта,но и самото доверие.

Goddess
09-06-2011, 16:21
Да, и според мен не е нормално. Просто не знам как да му го кажа и какво да му кажа. Има ли учтив начин, с нормален тон, да се каже такова нещо?

Ами, за начин не знам, но той щом се прави на луд толкова време, явно не му е в характера да "кавалерства" и дори и да му го кажеш, или ще се опита да се поправи, но ще го направи с нежелание, или ще продължи да се прави на луд. Едва ли и на него не му е минавало през ум, че не е съвсем нормално, но явно е решил, че ще продължава така докато не му се каже нещо. На колко сте ?

WonderG
09-06-2011, 16:25
Аз съм на 18, той е на 22.

DragonLady
09-06-2011, 16:26
Учтив начин няма. Има директен начин: " Мило, малко ми е странно това, че все аз плащам всичко, а и ме затруднява финансово, едва ли ще мога да продължа така от чисто финансова гледна точка, все пак още уча и не работя, че да изкарвам пари, а не ми е удобно да искам на мама и тати по толкова много пари на ден, не са милионери все пак." Или нещо от тоя сорт.

powerman
09-06-2011, 16:38
Аз ще се радвам ,ако едно момиче оцени моя жест да и платя сметката,кино билета или таксито до вкъщи.По темата мисля ,че приятеля ти е дебелоок и много нагъл..... ,но за да е такъв ти търси вината в теб ,защото ако НЕ си толкова наивна отдавна да бъде в миналото ти. От стиснат мъж бягай бързо и на далеч

Vasoto129
09-06-2011, 16:51
Ми май те използва супер яко :( това е мъж който не се уважава :( my opinion btw :)

Taam
09-06-2011, 17:09
Не знам как да му го кажа, много неудобна ситуация, но не мога повече.

какво не знаеш как да му кажеш... попитай го просто защо се държи така, дали има някакви проблеми или какво...после му кажи, че според теб в една връзка двама души трябва (най-малкото) да си разделят разходите за всичко.

иначе аз имам такива съученици, висока проба мъжко поведение е.

differenTgiirL
09-06-2011, 17:16
Абе ти как така не си забелязала, че тоя мухльо /без извинение/ живее на твой гръб..не си длъжна да му плащаш за всичко...1во, че той е мъжът и трябва да се държи като дженталмен, а не да бъде стиснат като п*тка /пак без извинение/ ..

badsector
09-06-2011, 17:32
Вземи си още два-три да ги храниш :D

li0n
09-06-2011, 17:40
Уоу.. Всички момчета с които съм била даже и да не са ми били гаджета, а само приятели са НАСТOЯВАЛИ да ми платят сметка, такси или каквото и да било. Приятеля ти е .. скръндза! Такъв пич бих го зарязала :)

the_best_f
09-06-2011, 17:41
Бъди откровена с него и му кажи какво мислиш в прав текст. Така няма опасност да не те разбере.
Най-малкото заради жеста момчето трябва поне веднъж да плати сметката в ресторанта/кафенето. При вас ситуацията е такава, че освен че той никога не дава нищо, не си и поделяте разходите, а винаги ти се охарчваш. Това е недопустимо.

differenTgiirL
09-06-2011, 17:43
Вземи си още два-три да ги храниш :D

Търтейчета.. :razz:

cigarettekisses
09-06-2011, 18:15
от това, което прочетох ми идва на акъла, че те използва.

rebeccaa
09-06-2011, 18:24
Научила си го всичко да му е на готово и си го разглезила, или той самият е такъв нагъл и нахален.Не може ти да си като банкомат и да го търпиш.По-добре му кажи, седнете и поговорете няма нищо страшно, надявам се да се разбере от дума ?

mariana90
09-06-2011, 20:48
скоро имах подобен проблем и знам че наистина е мн гадно ситуацията беше абсолютно същата и един ден много ама наистина много се изнервих и понеже не сам от хората които малчат реших да го поставя на мястото му седнахме на кафе и като доиде време за сметката се направих че сам си забравила парите тои каза че ще плати а аз че ще му ги върна след около седмица тои тактично ми напомни че имам да му давам 3 лв(толкова ми струваше фреша) и аз буквално му се изсмях и му напомних за пътите в които аз съм плащала хвърлих му 5 лв и си тръгнах :D
така че можеш и ти да направиш така според мен ще се усети :)

AmanitaMuscaria
09-06-2011, 21:10
Да ви еба тъпите богаташчета с тъпите ви богаташки проблеми...

tuzaro
09-06-2011, 21:21
ебати мъжа... няма кво да му казваш, направо го зарязвай...

WonderG
09-06-2011, 23:09
Да ви е** тъпите богаташчета с тъпите ви богаташки проблеми...

Офф.. комплексите си избивай на друго място!


Относно проблема ми.. не искам да го зарязвам, но искам да се промени. Дано след като поговорим си вземе забележка.

После някои нека посмее да каже,че жените сме били материални....

AmanitaMuscaria
09-06-2011, 23:25
Да ви е** тъпите богаташчета с тъпите ви богаташки проблеми...

Офф.. комплексите си избивай на друго място!


Относно проблема ми.. не искам да го зарязвам, но искам да се промени. Дано след като поговорим си вземе забележка.

После някои нека посмее да каже,че жените сме били материални....

Не, не съм комплексирана, за дето нямам пари. Даже напротив, ако стане нещо от мен ще съм сигурна, че сама съм си го направила, а не защото тати има пари.
И, да ти си материалистка, защото въобще ти е направил впечетление този факт.

Ludwig
09-06-2011, 23:29
Да ви е** тъпите богаташчета с тъпите ви богаташки проблеми...

Офф.. комплексите си избивай на друго място!


Относно проблема ми.. не искам да го зарязвам, но искам да се промени. Дано след като поговорим си вземе забележка.

После някои нека посмее да каже,че жените сме били материални....

Не, не съм комплексирана, за дето нямам пари. Даже напротив, ако стане нещо от мен ще съм сигурна, че сама съм си го направила, а не защото тати има пари.
И, да ти си материалистка, защото въобще ти е направил впечетление този факт.
Totally agree!
Ако го обичаше нямаше да ти правят впечатления такива работи. Дам...пикла случайно да си на 14? :lol: Напомняш ми на една пикла, за т'ва питам.

09-06-2011, 23:35
Да ви е** тъпите богаташчета с тъпите ви богаташки проблеми...

Офф.. комплексите си избивай на друго място!


Относно проблема ми.. не искам да го зарязвам, но искам да се промени. Дано след като поговорим си вземе забележка.

После някои нека посмее да каже,че жените сме били материални....

Не, не съм комплексирана, за дето нямам пари. Даже напротив, ако стане нещо от мен ще съм сигурна, че сама съм си го направила, а не защото тати има пари.
И, да ти си материалистка, защото въобще ти е направил впечетление този факт.
Totally agree!
Ако го обичаше нямаше да ти правят впечатления такива работи. Дам...пикла случайно да си на 14? :lol: Напомняш ми на една пикла, за т'ва питам.
А пък ако беше на 14 хептен щеше да е отвратително това. Представям си някакво 14 годишно момиченце, което с 2та си лева джобни да издържа някъф хормонално небалансиран пръч..Както и да е, момичето каза, че е на 18, а той на 22.
Според мене няма смисъл да ходиш с такъв егоист. Като може само да взима без да дава да си търси някоя друга.

kyon
09-06-2011, 23:37
За какво ти е тоя? 8-)

Ludwig
09-06-2011, 23:38
^ Не ми разправяй колко са бедни малките момиченца, на ден им дават повече пари от колкото на мен за седмица. Не съм обърнала внимание на 3те страници коментари, омг.

AmanitaMuscaria
09-06-2011, 23:41
^ Не ми разправяй колко са бедни малките момиченца, на ден им дават повече пари от колкото на мен за седмица. Не съм обърнала внимание на 3те страници коментари, омг.


Мхм... Тя се разхожда нашата в мола и си купува всичко що зърне, аз не знам дали ще имам ток и топлина зимата. Ай, сиктир, тая и да умира няма да се изплюя в нейна чест.

WonderG
09-06-2011, 23:44
Да ви е** тъпите богаташчета с тъпите ви богаташки проблеми...

Офф.. комплексите си избивай на друго място!


Относно проблема ми.. не искам да го зарязвам, но искам да се промени. Дано след като поговорим си вземе забележка.

После някои нека посмее да каже,че жените сме били материални....

Не, не съм комплексирана, за дето нямам пари. Даже напротив, ако стане нещо от мен ще съм сигурна, че сама съм си го направила, а не защото тати има пари.
И, да ти си материалистка, защото въобще ти е направил впечетление този факт.
Totally agree!
Ако го обичаше нямаше да ти правят впечатления такива работи. Дам...пикла случайно да си на 14? :lol: Напомняш ми на една пикла, за т'ва питам.

Хайде, по-спокойно! Нито съм на 14, нито съм пикла. И да, вие сте комплексирани и прости! Нито съм се хвалила с "парите на тати", нито съм изтъквала,че има такова нещо! Споделям проблем и търся решение, както виждам доста хора са съгласни,че това не е нормално и то наистина НЕ Е!
И точно защото го обичам искам да оправя този проблем между нас, ясно?


Писна ми вече, където и да чета в този форум винаги някакви злобни индивиди се изказвам и раздават правосъдие, потънали в своите комплекси и невиждащи по-далече от носа си!

Nestlee
09-06-2011, 23:45
Еее, кажи му. Няма от какво да се притесняваш!!


Писна ми вече, където и да чета в този форум винаги някакви злобни индивиди се изказвам и раздават правосъдие, потънали в своите комплекси и невиждащи по-далече от носа си!

А такива простотии си спести да говориш ! Доооори да беше така, съжаление не заслужават ли въпросните "злобари, комплексари " и т.н.? И под съжаление няма предвид просто така да се опиташ да ги обидиш.Ти имала ли си комплекс ,изпитвала ли си злоба?? Ммм ще кажеш не, тогава не знаеш какво е чувството и не можеш да съдиш ! А ако си - не съди щом и ти си като тях.. И друго - форум е и е нъпълно нормално всякакви хора да има. Свикни !

AmanitaMuscaria
09-06-2011, 23:48
Да ви е** тъпите богаташчета с тъпите ви богаташки проблеми...

Офф.. комплексите си избивай на друго място!


Относно проблема ми.. не искам да го зарязвам, но искам да се промени. Дано след като поговорим си вземе забележка.

После някои нека посмее да каже,че жените сме били материални....

Не, не съм комплексирана, за дето нямам пари. Даже напротив, ако стане нещо от мен ще съм сигурна, че сама съм си го направила, а не защото тати има пари.
И, да ти си материалистка, защото въобще ти е направил впечетление този факт.
Totally agree!
Ако го обичаше нямаше да ти правят впечатления такива работи. Дам...пикла случайно да си на 14? :lol: Напомняш ми на една пикла, за т'ва питам.

Хайде, по-спокойно! Нито съм на 14, нито съм пикла. И да, вие сте комплексирани и прости! Нито съм се хвалила с "парите на тати", нито съм изтъквала,че има такова нещо! Споделям проблем и търся решение, както виждам доста хора са съгласни,че това не е нормално и то наистина НЕ Е!
И точно защото го обичам искам да оправя този проблем между нас, ясно?


Писна ми вече, където и да чета в този форум винаги някакви злобни индивиди се изказвам и раздават правосъдие, потънали в своите комплекси и невиждащи по-далече от носа си!

Виждам нещата, които ти не виждаш, да включително и носа си.
И какви комплекси имам, ще ми разясниш ли моля?
И да, аз имам морал съответно търся правосъдие.
За жалост морал не продават в мола и не можеш да се снабдиш, както и интелект.

Ludwig
09-06-2011, 23:49
WonderG и на мен ми писна от малоумни индивиди, ама к'во да се прави? Живот. И малеее платила си цяло кафе! И цигари му даваш! Мале, малее!!! После ми кажи, че не си стиснато богаташко дупе! :lol: Тия бабини дивитини ги разправяй на тати и мама! Ама то е вярно, когато нямаш нищо - даваш каквото можеш. Като имаш много си стискаш аналната жлеза и за едно шибано кафенце. Надявам се момчето да те използва, за да е на аванта! Тотално го заслужаваш!

Nestlee
09-06-2011, 23:54
^ Бе длъжна ли му е?? Да му даде - да даде, но тя казва,че дава абсолютно всичко (демек плаща) , а той абсолютно нищичко. Тук чудно, но не става въпрос за парите (защото виж, говорим за цигарки и кафе) ,а за принципи. Гледай го, някакъв келеш ще я прави на маймуна.

Ludwig
09-06-2011, 23:56
Ако беше момиче на място, нямаше да я правят на маймуна, но уви...

kyon
09-06-2011, 23:57
WonderG и на мен ми писна от малоумни индивиди, ама к'во да се прави? Живот. И малеее платила си цяло кафе! И цигари му даваш! Мале, малее!!! После ми кажи, че не си стиснато богаташко дупе! :lol: Тия бабини дивитини ги разправяй на тати и мама! Ама то е вярно, когато нямаш нищо - даваш каквото можеш. Като имаш много си стискаш аналната жлеза и за едно шибано кафенце. Надявам се момчето да те използва, за да е на аванта! Тотално го заслужаваш!


След като момчето има възможност би трябвало той да и плаща, а не тя на него. Не става въпрос за едното кафе или една кутия цигари..

Nestlee
09-06-2011, 23:59
Ако беше момиче на място, нямаше да я правят на маймуна, но уви...
Мхм .

Ludwig
09-07-2011, 00:00
kyon сексизъм ли долавям?

AmanitaMuscaria
09-07-2011, 00:00
^ Бе длъжна ли му е?? Да му даде - да даде, но тя казва,че дава абсолютно всичко (демек плаща) , а той абсолютно нищичко. Тук чудно, но не става въпрос за парите (защото виж, говорим за цигарки и кафе) ,а за принципи. Гледай го, някакъв келеш ще я прави на маймуна.


А когато един мъж прави подобни неща за едно момиче защо е "прието и нормално"?
Тя дефакто иска той да прави тези неща...
:lol:

kyon
09-07-2011, 00:01
kyon сексизъм ли долавям?

Не знам какво долавяш.

WonderG
09-07-2011, 00:01
Ще се разхождам в МОЛА и ще си купувам каквото искам, и колкото поискам. Не мисля,че това засяга вас или когото и да било. Интелект няма нужда да си купувам, бъдете спокойни! И ако бях "стиснато богаташко дупе" отдавна да го бях зарязала, защото и дори да имах милиони аз не съм длъжна да плащам нещо на когото и да било при положение,че дори не изкарвам пари. Но какво ви се обяснявам... явно освен да критикувате и да осъждате хората друго не можете.
... пък после кажете,че аз страдам от липса на интелект...

Ludwig
09-07-2011, 00:05
kyon сексизъм ли долавям?

Не знам какво долавяш.
М дам половината тука сте сексисти. 21 век е ама вие живеете в пещерни времена. Много сте залухави. Кофти е.

Авторкее! Т'ва, че не си го зарязала, не означава, че не си стиснато богаташко дупище. И кактпо казах като имаш - недаваш, като нямаш - даваш и ризата от гърба си. Разхождай си се в МОЛА и развявай целулитно дупе в клин. Ама не ни занимавай със паричните си проблеми... т.е. с идотичните си проблеми.

AmanitaMuscaria
09-07-2011, 00:10
Аз не мога да те спра да се разхождаш, където и да е, но докато се разхождаш и харчиш парите на тати поне може една сълза да отрониш за гладуващите българчета живеещи в катуни без ток и храна.

Ако беше написала темата без да изтъкваш, че сте богати, като кралицата на Великобритания и не се беше изцепила толкова плоско и малоумно на няколко пъти нямаше дори и д те забележим.

А ти к'во можеш, бе? Да харчиш парите на тате и да се ебеш с новото си жиголо и да се чудиш защо аджеба хилядарките се стопяват в стотачки.

От липса на интелект се видя, че страдаш...Надявам се, че поне и една липса на интернет ще те тресне скоро.

littleW
09-07-2011, 00:15
мм и аз много се дразня, когато момчето не платии.. случвало ми се е веднъж .. на мен ми е странно година и половина да не ти е платил нищо.. товаа дали плаща или не си е до възпитание.. поговорете, доста време сте заедно, не мисля, че ще ти е толко неудобно :D

littleW
09-07-2011, 00:16
oпааа малко съм сбъркала.. половин година* :D [/img]

WonderG
09-07-2011, 00:22
Аз не мога да те спра да се разхождаш, където и да е, но докато се разхождаш и харчиш парите на тати поне може една сълза да отрониш за гладуващите българчета живеещи в катуни без ток и храна.

Ако беше написала темата без да изтъкваш, че сте богати, като кралицата на Великобритания и не се беше изцепила толкова плоско и малоумно на няколко пъти нямаше дори и д те забележим.

А ти к'во можеш, бе? Да харчиш парите на тате и да се ебеш с новото си жиголо и да се чудиш защо аджеба хилядарките се стопяват в стотачки.

От липса на интелект се видя, че страдаш...Надявам се, че поне и една липса на интернет ще те тресне скоро.

Извинявай много, къде съм казала,че сме БОГАТИ? Казах просто че имаме някакви нормални възможности, и че щях да го разбера ако това не беше така! Винаги си разбирате нещата както ви изнася само и само да имате възможността да се заядете с някого и да покажете ИНТЕЛЕКТУАЛНОТО СИ ПРЕВЪЗХОДСТВО. Страхотни сте?

Относно гладуващите българчета, колкото сълзи да пророним и ти и аз едва ли нещо ще се оправи. За това нямам вина аз, и моля те с тези си сълзливи изказвания не се опитвай да ме накараш да се почуствам виновна. Но ти нима знаеш,че всяка Коледа караме дрехи и шоколади за децата от дома за деца в увреждания в нашия град. И нима знаеш колко пъти аз и мои съученици събираме пари за деца и хора болни от рак? Не знаеш, но веднага правиш великите си заключения. Засрами се! Ако си направила половината от това което съм направила аз и моите приятели за гладуващите българчета, тогава можеш да ми говориш така!

Както и да е... ако имате нещо за казване нека бъде по темата, а не относно моите преживявания в мола :)

Ludwig
09-07-2011, 00:29
WonderG Толкова затъпяващ и състрадателен коментар! Мисля, че сърцето ми ще се пръсне! Ох, ох как плача само! Като правиш добро, не го изтъкваш, драга ми Серафимке. Пазиш го за себе си. Никой не те е питал дали си сменяла памперсите на старците в старческия дом или си изродила бебе насред пустинята.
По темата. Тъпа си. 21-век е. Преживей, че момчетата не са длъжни да плащат всичко, за да се чувстваш ти като дама. :lol: Близко до акъла е, че трябва да говориш с него. Но Ваше Светейшество, трябва да се изтъква някъде. Намери си дневник, и после издай книга. Така няма да е нужно да ни занимаваш с простодушната си малоумщина. Доволна? И да не си през хуя ми е.

PricelessG
09-07-2011, 00:30
Какво я нападнахте? :lol:
Първо, момичето не е виновно, че техните имат пари. И вашите, ако имаха, щяхте да ги харчите безразборно.
Второ - изобщо не е длъжна ПОСТОЯННО да му плаща сметките. Разбирам един, два, три пъти. Не е казано той да я черпи всеки път, могат да си поделят сметките. От какъв зор тя ще му купува цигарите и пиенето?! Стиснат пикльо.. А вие тръгнахте нея да я обиждате, че била материалистка, леле! 8-)

AmanitaMuscaria
09-07-2011, 00:31
Детенце, аз знам много добре, че колкото и да ревем нищо няма да направим и все пак така от уважение можеш да го направиш.

Честно казано не ти вярвам за даренията, а дори и да си направила всичко това то е било само на Коледа доколкото разбирам и като парадираш с това не ми се издигаш в очите, даже напротив.

Целта да правиш подобни неща не е после да разказваш.

А аз няма да направя и половината от това, което ти си направила, девойче, не поради липса на желание, а защото чисто и просто нямам възможност. Но на теб не ти е ясно какво е да нямаш пари и да си носиш дрехите от седми клас пет години и да молиш съседката да те нахрани, защото майка ти от дни не се е връщала.

И се научи да употребяваш "нима" правилно.

WonderG
09-07-2011, 00:42
Първо, НЕ ПАРАДИРАМ. Просто отговарям на твоя коментар за гладуващите българчета, за които аз,според твоите думи, не съм си мръднала пръста.

Второ, тук не става въпрос за пари. Аз не съм дала всичките пари от джоба си, просто сме минавали по училищата и сме събирали дарения.За това не трябва да се къпеш в пари.

Трето, простотия показвате вие. Заяждате се с мен за нещо, което изобщо не ви влиза в работата. Щом не ви изнася, не ви карам на сила да четете темата и да се възмущавате на "стиснатия ми богаташки задник"

За какъв проблем пиша аз, на какъв проблем го обърнахте вие.Както и да е, казах вече, ако имате нещо за казване по темата - кажете го, ако не замълчете. Не ви търся мнението относно моето финансово състояние.


П.С. Аз не съм виновна за вашите проблеми, финансови или каквито и да било, за да си го изкарвате на мен с безкрайно злобните си коментари!

Ludwig
09-07-2011, 00:47
Аз си казах мнението по темата поне милиард пъти, ама кой да чете... чсно е, че игнорираш това, което не ти харесва. И да ще критикуваме, защото ако всички се мазнят като турски ч..... светът ще е скучен. Някой трябва да казва "злобната" истина. Като не ти изнася, не пиши малоумни теми и никой няма да се заяжда. Проблем? Решен!

WonderG
09-07-2011, 00:50
Аз си казах мнението по темата поне милиард пъти, ама кой да чете... чсно е, че игнорираш това, което не ти харесва. И да ще критикуваме, защото ако всички се мазнят като турски ч..... светът ще е скучен. Някой трябва да казва "злобната" истина. Като не ти изнася, не пиши малоумни теми и никой няма да се заяжда. Проблем? Решен!

Като не ти изнасят малоумните теми не ги чети и няма да ти се налага да пишеш тъпи коментари и да се заяждаш. Проблем? Решен! :)

Ludwig
09-07-2011, 00:53
Имитацията, прави коментарът ти безсмислен. Ако имаше нормални теми, нямаше да ми се налага да чета малоумните. (Логика - нещо което ти липсва). Като са ми тъпи коментарите и неозначават нищо за теб. Не ми отговаряй! Не е толкова трудно... о почакай. Ти се засягаш, защото са ИСТИНА! :lol:

Nestlee
09-07-2011, 00:56
^ Бе длъжна ли му е?? Да му даде - да даде, но тя казва,че дава абсолютно всичко (демек плаща) , а той абсолютно нищичко. Тук чудно, но не става въпрос за парите (защото виж, говорим за цигарки и кафе) ,а за принципи. Гледай го, някакъв келеш ще я прави на маймуна.


А когато един мъж прави подобни неща за едно момиче защо е "прието и нормално"?
Тя дефакто иска той да прави тези неща...
:lol:

Да, странно е и мъж да ги прави тези неща, но каквото и да си говорим ,на фона на това (жената да го прави), е нормално. Ама пък ддз, то и да се делят не е много добре - мъжа плаща неговото , жената нейното. Абее който обича повече и е по-щедър- той да плаща хах 8-)

Chacho2
09-07-2011, 00:59
Оф, а млъкнете най-накрая, че се направихте смешни. Кво искате от момичето, да ви дава месечни субсидии за парно? Като не ви изнася, плюйте и съдете държавата или Топлофикация. Гласувайте за леви и си чакайте комунизма, в момента никой не е длъжен да си дели залъка с никого (а въпреки това се случва). А целта на даренията е да се помага и трябва да ви е през хуя, дали ще крещи по улиците за това, ако действително е помогнала на някого. Човек гъза да ви изтрие, ще ревнете, че тоалетната хартия не е била достатъчно мека. Не сте единствените с финансови проблеми, но за сметка на това сте рядко тъпи. Вярно, че мнението е като гъза и всеки си има такова, ама някои задници не са за показ!

WonderG
09-07-2011, 01:01
Имитацията, прави коментарът ти безсмислен. Ако имаше нормални теми, нямаше да ми се налага да чета малоумните. (Логика - нещо което ти липсва). Като са ми тъпи коментарите и неозначават нищо за теб. Не ми отговаряй! Не е толкова трудно... о почакай. Ти се засягаш, защото са ИСТИНА! :lol:

Не се надявай, точно ТИ не можеш да ме засегнеш, отговарям на жлъчните ти коментари единствено защото ме дразнят и са злобни до болка. И единствено един човек, които дава оценки за хора, които не познава, може да се нарече лишен от всякаква логика.
Не ме занимавай повече с безинтересната си особа :)

WonderG
09-07-2011, 01:05
Извинявам се,че станахте свидетели на такъв грозен спор в моята тема. Дано няма засегнати и благодаря на всички за помощта. Дано успея да оправя нещата. :-)

AmanitaMuscaria
09-07-2011, 01:06
Може просто да кажеш, че не съм права, а не да ми разказваш колко драми си преживяла и колко си се фрустрирала, докато си ходила от училище на училище, за да се жертваш за България...

Явно за теб двете възможни финансови състояния са а) да се къпеш в пари и б) да имаш много пари...

Като не ни влиза в работата защо пускаш тема?
Какво очакваш, че като си богата дори и във форумите ще ти козируваме?

А въобще, че си мислиш, че имаш проблем..Хахаххаха!

Точно ти може да не си виновна, но хора с твоите пари и твоят акъл са виновни. Не си по-различна и уникална с абсолютно нищо от тях, така че не виждам защо да не чуеш малко истина.
Все пак сигурно си последната буржоазка особа с която ще имам честта да контактувам. :с

А с теб явно не са се държали злобно икога, че да смяташ това за видиш ли ти "БЕЗКРАЙНО ЗЛОБНО" все едно сме Демони и Сатани дошли да се гаврим с душата ти и имането ти преди да те принудим да родиш Луцифер.

Chacho2
09-07-2011, 01:15
Може просто да кажеш, че не съм права, а не да ми разказваш колко драми си преживяла и колко си се фрустрирала, докато си ходила от училище на училище, за да се жертваш за България...

Явно за теб двете възможни финансови състояния са а) да се къпеш в пари и б) да имаш много пари...

Като не ни влиза в работата защо пускаш тема?
Какво очакваш, че като си богата дори и във форумите ще ти козируваме?

А въобще, че си мислиш, че имаш проблем..Хахаххаха!

Точно ти може да не си виновна, но хора с твоите пари и твоят акъл са виновни. Не си по-различна и уникална с абсолютно нищо от тях, така че не виждам защо да не чуеш малко истина.
Все пак сигурно си последната буржоазка особа с която ще имам честта да контактувам. :с

А с теб явно не са се държали злобно икога, че да смяташ това за видиш ли ти "БЕЗКРАЙНО ЗЛОБНО" все едно сме Демони и Сатани дошли да се гаврим с душата ти и имането ти преди да те принудим да родиш Луцифер.


Абе стига бълва лайна, бе! Не спря да й слагаш думи в устата и да я солиш за неща, които и за теб могат да се кажат.

AmanitaMuscaria
09-07-2011, 01:23
Чачо, ако имаш да казваш нещо си го кажи директно..Наши хора сме си, няма да те изям.

littleW
09-07-2011, 01:25
AmanitaMuscaria, ти във всяка тема ли се заяждаш на хората и се праиш на интересна ? разбрахмее ти сии най-готинатаа, разбираш от всичкоо и най вече страшно остроумна.. нали така, МУЦКО :-)

WonderG
09-07-2011, 01:26
Може просто да кажеш, че не съм права, а не да ми разказваш колко драми си преживяла и колко си се фрустрирала, докато си ходила от училище на училище, за да се жертваш за България...

Явно за теб двете възможни финансови състояния са а) да се къпеш в пари и б) да имаш много пари...

Като не ни влиза в работата защо пускаш тема?
Какво очакваш, че като си богата дори и във форумите ще ти козируваме?

А въобще, че си мислиш, че имаш проблем..Хахаххаха!

Точно ти може да не си виновна, но хора с твоите пари и твоят акъл са виновни. Не си по-различна и уникална с абсолютно нищо от тях, така че не виждам защо да не чуеш малко истина.
Все пак сигурно си последната буржоазка особа с която ще имам честта да контактувам. :с

А с теб явно не са се държали злобно икога, че да смяташ това за видиш ли ти "БЕЗКРАЙНО ЗЛОБНО" все едно сме Демони и Сатани дошли да се гаврим с душата ти и имането ти преди да те принудим да родиш Луцифер.


Ти си тази, която драматизира. И явно не за мен парите са толкова важни, колкото за теб. С всеки следващ пост натякваш колко съм важна аз с моите големи пари. Нещо, което аз никога не съм казала. Изчети темата и сама ще видиш. Само не разбрах какъв ти е проблема.

А относно проблема ми.. На тази възраст какви други проблеми да имам? Това са ми проблемите! Има време да се тормозя за сериозни неща, животът не прощава на никого, дори и на тези "които се къпят в пари".

Ако имаш още нещо за казване ми го кажи на ЛС. Никои не е длъжен да чете тези глупости :)

Chacho2
09-07-2011, 01:26
Губят ми се коментарите, че съм през някво прокси. Днеска, надявам се, ми свалят бана и имам кво да кажа. Сега не ми се ровят коментари, че и оня Лудвиг се изсра на 5 пъти. Доста съм разочарован..


По темата: Сметките настрана, има ли някакви други жестове на внимание, с които да компенсира? Може да е от недосетливост. Дръпни се малко и не се раздавай толкова, за да се усети какво ти правиш и какво евентуално той пропуска. Плащай си твойта сметка, взимай си бири и пуканки за себе си, като гледате филм; пък ако те чувства близка ще му писне да карате делово и ще се усети, че не трябва само ти да даваш всеки път.

Goddess
09-07-2011, 12:28
Чачо, ако имаш да казваш нещо си го кажи директно..Наши хора сме си, няма да те изям.

Както на вас не ви дреме за нейния "богаташки задник", така и на никого тук не му дреме пък за вашите финансови несгоди. И както всички разбрахме, че момичето има има финансови възможности, така и вие не спряхте да натяквате, че нямате. И какво ? - дарителски фонд да се отвори освен ? Не може всички да са богати, не може и всички да са бедни. Кой - как се уреди. И ти да имаше пари, и ти щеше да ходиш в мола, ама знаете призката за гроздето, което е кисело, нали...Който има пари - ще харчи. Който няма - да се оправя, като злобее из форумите, няма да забогатее. И в случая става въпрос не за пари, а за отношение, но вие сте тези, които само за пари говорят. За мен също не е нормално момичето да плаща сметки. Злобни колкото си искате и сте адски смешни и жалки отстрани, наистина.

NambyPamby
09-07-2011, 12:54
на мама завистливите кокошчици те! :-)
Не опира толкова до пари, ми до принцип. Не е нормално пичът поне веднъж да не прояви желание да си плати кафето, не е нормално да е дърт пръч, с работа при това, и да очаква от 18-годишната си приятелка да го издържа на принципа "моето си е мое, твоето е общо". Еднакво противно ми става от такива индивиди и от мъжки, и от женски пол.

JagAlskarDig
09-07-2011, 13:50
Недостойно е само един да издържа финансово връзката, независимо от пола, въпреки че за момче е много по-срамно. Относно финансовите възможности - важен е жестът на внимание, всеотдайност и жертвоготовност. Дали 1, 10 или 100 лева, ако имаш желание ще стане, ако си егоист, богат или беден, все ще си на едно ниво.

NomNomNom
09-07-2011, 14:10
@AmanitaMuscaria, ти изобщо виждаш ли се какво си написала?
Ти първа се заяде , ти си с комплексите .
Не си единствената , която е или е била в такова положение.
Пък и щом имаш пари за интернет, значи положението не е толкова зле.
И вместо да злобееш във форума , че нямаш пари, си намери още една работа и направи нещо по въпроса, щом толкова ти пречи.

Момичето е съвсем право , тук не става толкова дума за парите, колкото за жеста. Такъв мъж как ще издържа семейство ? Който да има такива навици . А реално, представата все още е такава, че мъжете трябва да поемат повечето от разходите , или поне да ги делят ( още цари патриархат)
Другото което е - каза , че сте с равно материално положение.

А пък може да има и финансови проблеми , но предполагам, че си е до нагласата , защото и да съм много назад, пак ще се надигам да си платя поне моята част , защото иначе не е честно.

Пробвай някой път да му кажеш , че нямаш пари , или вашите не ти дават, защото си сгафила нещо .
Това в случай, че ти е притеснено да говорите на тема.

gugenceto2
09-07-2011, 14:45
Както се вика и джобни трябва да ти дава :D :D :D Не наистина тоя е баси скръндзата!!!

gugenceto2
09-07-2011, 14:49
^ Не ми разправяй колко са бедни малките момиченца, на ден им дават повече пари от колкото на мен за седмица. Не съм обърнала внимание на 3те страници коментари, омг.


Мхм... Тя се разхожда нашата в мола и си купува всичко що зърне, аз не знам дали ще имам ток и топлина зимата. Ай, сиктир, тая и да умира няма да се изплюя в нейна чест.
А тя виновна ли е?Това си е нормален тийн проблем а вие сте като конски мухи!Нахални и се гледате да си го изкарате на някого който има това което вие нямате.Еее вече ми писна от такива мърморковци!

anonymous708973
09-07-2011, 14:52
Не е истина как тия двете кокошки се заядоха.

Начи, вие я нападате за гладуващите българчета, но когато тя каже какво всъщност е направила, вие отговаряте, че като е направила добро, да го пази за себе си. За Бога...

WonderG
09-07-2011, 18:10
Оставете ги, прекалено много внимание им обърнахме.Нещо, от което видимо показват,че имат нужда и което,със сигурност, не заслужават.

Относно другите жестове на моя приятел, да, има ги.Много е мил, винаги се старае да се чувствам добре и никога не ме е засегнал, като изключим само това,че ми прави забележки относно нещата,които си купувам и това,че нарочно или не не се сеща за сметките.
Не смятам,че това е непоправимо и е причина да го оставя.Все пак ми е хубаво с него,но понякога толкова се ядосвам,че ми идва да стана и да си тръгна. Ще поговоря с него,дано оправим нещата.

Ludwig
09-08-2011, 10:15
Имитацията, прави коментарът ти безсмислен. Ако имаше нормални теми, нямаше да ми се налага да чета малоумните. (Логика - нещо което ти липсва). Като са ми тъпи коментарите и неозначават нищо за теб. Не ми отговаряй! Не е толкова трудно... о почакай. Ти се засягаш, защото са ИСТИНА! :lol:

Не се надявай, точно ТИ не можеш да ме засегнеш, отговарям на жлъчните ти коментари единствено защото ме дразнят и са злобни до болка. И единствено един човек, които дава оценки за хора, които не познава, може да се нарече лишен от всякаква логика.
Не ме занимавай повече с безинтересната си особа :) Леле леле колко сме Ентелигентни! Така ме затъпи, че направооо низнам. Аз ако съм безинтересна нз какво остава за теб. Интересна си ми колкото сопол размазан на асфалта. Не се прави на многострадална, просто си жалка.

Ludwig
09-08-2011, 10:18
^ Не ми разправяй колко са бедни малките момиченца, на ден им дават повече пари от колкото на мен за седмица. Не съм обърнала внимание на 3те страници коментари, омг.


Мхм... Тя се разхожда нашата в мола и си купува всичко що зърне, аз не знам дали ще имам ток и топлина зимата. Ай, сиктир, тая и да умира няма да се изплюя в нейна чест.
А тя виновна ли е?Това си е нормален тийн проблем а вие сте като конски мухи!Нахални и се гледате да си го изкарате на някого който има това което вие нямате.Еее вече ми писна от такива мърморковци!Да бе как позна? Умирам си да съм проста, малоумна, лигава пача и живота ми да зависи от мама и тати и гаджето. Ах какъв живот на малоумна женка ще е това... Мхмм

Chacho
09-08-2011, 10:22
Поне имаш талант за малоумие и егоцентризъм.

WonderG
09-08-2011, 11:59
Имитацията, прави коментарът ти безсмислен. Ако имаше нормални теми, нямаше да ми се налага да чета малоумните. (Логика - нещо което ти липсва). Като са ми тъпи коментарите и неозначават нищо за теб. Не ми отговаряй! Не е толкова трудно... о почакай. Ти се засягаш, защото са ИСТИНА! :lol:

Не се надявай, точно ТИ не можеш да ме засегнеш, отговарям на жлъчните ти коментари единствено защото ме дразнят и са злобни до болка. И единствено един човек, които дава оценки за хора, които не познава, може да се нарече лишен от всякаква логика.
Не ме занимавай повече с безинтересната си особа :) Леле леле колко сме Ентелигентни! Така ме затъпи, че направооо низнам. Аз ако съм безинтересна нз какво остава за теб. Интересна си ми колкото сопол размазан на асфалта. Не се прави на многострадална, просто си жалка.


С риск да стана банална ти го казвам за пореден и последен път ИЗБИВАЙ СИ КОМПЛЕКСИТЕ НА ДРУГО МЯСТО.
Не сме длъжни да търпим простите ти изказвания.

error92
09-08-2011, 13:00
Ще се разхождам в МОЛА и ще си купувам каквото искам, и колкото поискам. Не мисля,че това засяга вас или когото и да било. Интелект няма нужда да си купувам, бъдете спокойни! И ако бях "стиснато богаташко дупе" отдавна да го бях зарязала, защото и дори да имах милиони аз не съм длъжна да плащам нещо на когото и да било при положение,че дори не изкарвам пари. Но какво ви се обяснявам... явно освен да критикувате и да осъждате хората друго не можете.
... пък после кажете,че аз страдам от липса на интелект...

Ако имаше интелект сама щеше да се замислиш за вариантите, тука в този (и в който и да е друг форум) не можеш да очакваш някакво универсално решение на проблемите, а преди да пишеш трябва да се замислиш, че неща от рода на "искам само съвет, без да ме критикувате" и така нататък не помагат, има хиляди каръци, които не могат да ти влязат в положението поради една или друга причина и трябва да си готова за нападки, хейт, комплекси, тем подобни простотии и тук таме някой добър съвет...не забравай, че в повечето случай няма да чуеш това, което ти искаш....

Та по темата - мисля, че трябва да поговориш с него, може да има някакъв комплекс, който е решил да не сподели, нещо, което го притеснява или може просто да те използва, няма как да разбереш, ако не поговориш с него...не беше толкова трудно, сега остава само да поговориш с него

И за да избегнем още една безсмислена тема поради липса на интелект или каквато и да е друга причина, ако те използва - зарежи го ! по-добре сега от колкото после :grin:

Ludwig
09-08-2011, 13:46
Аз нямам комплекси за избиване, но виж кифли има. Тъжната кифла ме прави щаслива. Особено ако е потплатена с огромно самочувствие, фалшив морал и тъпизъм до безобразие. Ако имах желание щях да те направя на нищо, но нямаше да ми е толкова забавно и занимателно. :) много е яко как си се взела на сериозно.

WonderG
09-08-2011, 14:04
Аз нямам комплекси за избиване, но виж кифли има. Тъжната кифла ме прави щаслива. Особено ако е потплатена с огромно самочувствие, фалшив морал и тъпизъм до безобразие. Ако имах желание щях да те направя на нищо, но нямаше да ми е толкова забавно и занимателно. :) много е яко как си се взела на сериозно.

Поне тъпата кифла има елементарно образование и може да пише.
Не смяташ ли,че наистина е време да замълчиш,защото вече изглеждаш не смешно, а направо плачевно :)

Luidgie
09-08-2011, 14:09
Аз нямам комплекси за избиване, но виж кифли има. Тъжната кифла ме прави щаслива. Особено ако е потплатена с огромно самочувствие, фалшив морал и тъпизъм до безобразие. Ако имах желание щях да те направя на нищо, но нямаше да ми е толкова забавно и занимателно. :) много е яко как си се взела на сериозно.

Поне тъпата кифла има елементарно образование и може да пише.
Не смяташ ли,че наистина е време да замълчиш,защото вече изглеждаш не смешно, а направо плачевно :) ОМГ! Когато човек няма какво да каже, за да се защити се хваща за правописа. И то за някакви малоумни грешки... Жалки сте много. По темата- и двамата сте безбожно тъпи. Не си прави труда да ми обясняваш аз колко съм тъпа. (препоръка)

error92
09-08-2011, 14:13
Luidgie :-)

prout1
09-08-2011, 19:01
Абе тук верно сте само сексисти. Когато се плаща сметка, всеки си плаща своето. Всички които тръгнат да ми скачат, че мъжът трябва да плаща всичко, само защото е мъж, да го духат. Без извинение.
Към момичето. Кажи му на твоя да почне да си плаща това което консумира и че не си му касичка. Ако не разбира от дума - бой, скандал, абе направи нещо, което да го накара да се промени, ако ли не - раздяла. Такива хора, които разчитат партньора им да ги издържа, независимо дали са мъже или жени, са ми крайно жалки, а и, надявам се, не само на мен.

Luidgie
09-08-2011, 19:23
prout1 Съгласна съм за сексизма. Авторката и всички останали, не се замислят, че това е вид сексизъм. И че 21 век, всички са равноправни членове на обществото. Но явно им е приятно да бъдат "дами" и всички да ги имат за слаби пикли.

Chacho
09-08-2011, 19:29
На мен ми е приятно, да са "дами". Затова всеки си има критерии и се събират такива, които се мъчат да си паснат.

WonderG
09-08-2011, 19:32
prout1 Съгласна съм за сексизма. Авторката и всички останали, не се замислят, че това е вид сексизъм. И че 21 век, всички са равноправни членове на обществото. Но явно им е приятно да бъдат "дами" и всички да ги имат за слаби пикли.

Аз не искам той да плаща всичко и винаги, поне четете правилно. Искам просто ПОНЕ да си делим сметките.И въпреки това не виждам нищо лошо един път да плати той,един път аз.Все пак сме близки. Независимо,че сме 21 век тези неща си остават проява на уважение и да добро възпитание. Но всеки както си го разбира :)

Luidgie
09-08-2011, 19:38
Лично да съм говорила за теб? Казвам само, че имаше много изказвания от сорта на "момчето трябва да плаща всичко" и т.н. Което е малоумно. Няма лошо един път той да плати един път ти. Няма лошо и момчетата да ти плащат сметката, ама да твърдите такива клишета е просто дебилно. Вкрайна сметка, всеки е самостоятелен. Като не ти харесва си го кажи, банан ли имаш в устата? С какво да ти помогнем, да отидем да му кажем ние ли? Ясно е, че ако неговориш няма да се усети. Близко е до акъла.

dami666
09-08-2011, 20:12
Моя е почти същия..е,поне не ме кара да го черпя аз. :D Донякъде го разбирам,студент е и зависи от техните още,ама не е много приятно чувството,не се чувствам като..дама и негова приятелка,а все едно съм излязла с приятелките да се почерпим..Не знам дали аз съм тесногръда или отношението му към парите е кофти,но не ми харесва.

umri
09-08-2011, 21:09
Бахти селският тарикат. :lol:

stavanger
09-09-2011, 08:33
Ма верно ли е това, :grin: браво,а аз си мислех че няма такива момичета,да плащат сметките на гаджетата си.Браво на младежа ударил е джакпот.

А сега по сериозно,този тропанчо да вземеш да го разкараш.За мен има 2 варианта за положението ти.1От двамата той е по красив и ти правиш всичко това за да го задържиш при себе си.2 Много здраво си хлътнала по него и си заслепена.Обаче е тарикат и той.Самия ти пост възроди една моя надежда която бях загубил.Има Има още такива момичета(жени)които плащатБРАВО.... :grin: