PDA

View Full Version : Правилният избор



cazzo
09-06-2011, 16:40
Представете си че сте от много бедно семейство и се влюбите взаимно в един/а бедняк/чка. Също така и един/а богаташ/ка ви е харесал/а, но вие въобще не го/я обите. Кой/коя от двамата/двете ще изберете?

sasha_90
09-06-2011, 16:42
Този,когото обичам,та дори и бедняк да е.

Cassidy
09-06-2011, 16:42
Ще избера този, когото обичам, защото парите ще ме направят щастлива до едно време и после ще съжалявам, че не съм била с човека когото обичам заради някакви си вещи, които съм могла да си купя.

TheHangedMan
09-06-2011, 16:43
Интересно...

Vasoto129
09-06-2011, 16:43
100% с тази която ме прави цял :-D :)

anonymous708973
09-06-2011, 16:44
Поредната тема, в която част от женските ще бъдат обвинявани, че са материалистки.

И поредната тема, в която другата част от женските ще си живеят в розовия сапунен мехур, повтаряйки, че парите нямат значение.

Cassidy
09-06-2011, 16:46
Поредната тема, в която част от женските ще бъдат обвинявани, че са материалистки.

И поредната тема, в която другата част от женските ще си живеят в розовия сапунен мехур, повтаряйки, че парите нямат значение.

И в този ред на мисли ти би тръгнала с човек когото не обичаш, защото има пари и би зарязала този когото обичаш само защото няма пари?!

Vasoto129
09-06-2011, 16:48
Ако тръгнеш с мъж заради парите един ден ще се събудиш до него и ще разбереш,че не си щастлива защото колкото и пари да имаш няма да има кой да те обича и ще си сама :(

anonymous708973
09-06-2011, 16:49
Не съм го казала. Не съм била в такава ситуация и едва ли ще бъда, за да съм сигурна.

valdesbg
09-06-2011, 16:52
И поредната тема в която някой ще да си надуе акциите за сметка на другите. И ще смята че това е нормално.

Sadly but true.

Инче, парите са до време. Важното е да си знаем цената.

Аз едва ли бих мислил за гаджета, щом съм от много бедно семейство. По скоро как да припечеля някой комат повече.

SisiStrange
09-06-2011, 16:55
Щом съм го харесала => е умно момче и е амбициозен => ще се издигне рано или късно с труд и усилия. Нямам нищо против да се издигнем заедно и да бъда част от това.

TheHangedMan
09-06-2011, 16:55
това не е тема, а поредния спор....

и разбира се....парите не са важни :D:D:D

NambyPamby
09-06-2011, 16:56
Ще взема богаташа за съпруг, а бедното момче - за любовник.
http://www.techxpot.com/wp-content/uploads/2011/03/problem-solved.png8-)

differenTgiirL
09-06-2011, 16:57
Естествено, че този, който обичам, парите няма да ме направят щастлива, аз обичам човека да себе си, заради това което Е, а не заради което ИМА..

the_best_f
09-06-2011, 17:37
Субективно е. Говорите едно, но не можете да сте убедени дали в дадената ситуация не бихте постъпили по коренно различен начин.
Иначе и аз съм на мнение, че когато обичаш някого, парите не са от значение, НО бедният мъж може ли да изхранва семейство? Не, не може. Така че да не казваме, че само любовта е важна.

li0n
09-06-2011, 17:46
Естествено, че този, който обичам, парите няма да ме направят щастлива, аз обичам човека да себе си, заради това което Е, а не заради което ИМА..


Точно така! От темата разбрах само че това че изобщо се чудиш те прави материалист/ка! ;)

leadyflame
09-06-2011, 17:47
Естествено, че този който има дебела пачка! 8)

li0n
09-06-2011, 17:59
Естествено, че този който има дебела пачка! 8)

Ебавка, нали? o.o

leadyflame
09-06-2011, 18:05
Естествено, че този който има дебела пачка! 8)

Ебавка, нали? o.o
Не не е ебавка, ходи си с бедняка, а аз ще си се возя в скъпата кола и ще си харча парите на гаджето за всякакви неща що аз пожелая. :grin:

li0n
09-06-2011, 18:10
Естествено, че този който има дебела пачка! 8)

Ебавка, нали? o.o
Не не е ебавка, ходи си с бедняка, а аз ще си се возя в скъпата кола и ще си харча парите на гаджето за всякакви неща що аз пожелая. :grin:

Женско си, нали? 8-)

cigarettekisses
09-06-2011, 18:19
Ще взема богаташа за съпруг, а бедното момче - за любовник.
http://www.techxpot.com/wp-content/uploads/2011/03/problem-solved.png8-)
дам :lol:

rebeccaa
09-06-2011, 18:30
Парите няма да те направят по щастлив, защото и богатите плачат.Разбира се, че ще избера този когото обичам :)

ivcheto0o
09-06-2011, 18:44
Сигурно бих се затруднила в избора си,ама като се знам каква съм ще взема този когото обичам.И в двата случая,когото и да взема има шанс да съжалявам-бедния,ами сигурно от тоталното безпаричие (щом и аз и той сме много бедни) ще започнат скандалите,недоволството и розовия балон ще се спука.А ако избера богатия ще съжалявам че не съм избрала любовта.
Това е много хипотетична ситуация и шанса да се случи в действителност е доста малък.

П.С.Все пак мисля че вариацията богатия за съпруг,бедния за любовник е най–прагматична 8-)

Leonore
09-06-2011, 18:44
Поредната тема, в която част от женските ще бъдат обвинявани, че са материалистки.

И поредната тема, в която другата част от женските ще си живеят в розовия сапунен мехур, повтаряйки, че парите нямат значение.

Съгласна съм.
По тази тема, всъщност, може да се разсъждава много, но, все пак, ще изразя мнение.

Ако избера богатия, ще имам всичко и ще ми е супер, естествено, но, най - вероятно, след време, освен пари, ще искам и внимание, различно от това, да ми се дават купища пари.
Ако избера бедния, ще е същото, само че, в обратен ред. Отначало, ще има любов, внимание, романтика / по която, всъщност, не си падам особенно / , но, ще мине известно време и аз, ще се наситя на всичките, тези неща. Парите, ще започнат да ми липсват. : д

Така че, решенията са две. Или ги въртиш и двамата, или ги заебаваш, и двамата. Няма да са единствените, така че ..
Но, нищо не се знае. Не съм преминавала през това, за да съм сигурна в решенията си.

fenkaaa
09-06-2011, 18:50
Не съм попадала в такава ситуация,но най-вероятно ще избера човека който обичам.

rallicaa
09-06-2011, 19:41
Ако обичам някой ще е защото го харесвам такъв какъвто е .. няма значение богат или беден , грозен или хубав ... 8)

annonimnna
09-06-2011, 19:56
Много ясно, че ще избера човека, който обичам и с който ще съм щастлива.
Не ме интересуват парите... Аз не съм материалистка :)

Me4encety
09-06-2011, 20:31
Не съм попадала в такава ситуация , не искам и да попадам.Избора ми зависи от много неща.

kyon
09-06-2011, 20:37
Баба ми казваше :lol: :
Беднотията като влезе през вратата любовта излиза през прозореца.
Същото е и в обратния случай.
Няма угодия 8-)

SmilezZz
09-06-2011, 21:29
Естествено,че ще избера този ,когото обичам. Малко май не е по темата , но когато родителите ми са се оженили ,били и двамата от бедни семейства. Но сега сме си в добро състояние ,обичат се. Какво по - хубаво от това.

valdesbg
09-06-2011, 21:35
Хехе, всичките ще се ожените по любов, обаче никой не е попадал в тая ситуация и не държи да му се случва.

Значи просто си чешем езиците. Между готиното тигърче и кръвожадния звяр има просто едни решетки.

Тя не че темата е много смислена де, ама.. си проличава кой от какво тесто е замесен.

z1p0
09-06-2011, 21:48
богатата

Goddess
09-06-2011, 22:25
Тъй като съм била в такава ситуация, твърдо казвам, че оставам с човека, когото обичам.

PricelessG
09-06-2011, 23:25
Хаха, не били материалистки.. :lol:
Любовта ще ви държи до време - няколко месеца, година. После ще започнат проблемите и скандалите, как за нищо не достигат пари и т.н. Сега ви е лесно да го кажете, защото мама и тати ви дават парички и не се притеснявате за нищо. Но едва ли, когато настъпи моментът да издържате децата си и да плащате куп сметки ще сте на този акъл. Дори да обичаш някого, няма как да си щастлив, щом не успяваш да свържеш двата края, дето се вика. В крайна сметка всеки човек иска да живее добре. :wink:

Nestlee
09-07-2011, 01:33
Зависи. Богаташа, но ако не е от рода на Коко Динев,ако ме обича и не е някакъв дядко (то това се подразбираше и още като казах Коко Динев, но да повторя ;д ) А иначе ако е типичния богат чичко бих била с този, които обичам (при условие ,че и той ме обича,а ако не - бих била самичка ) Но и пак не е така. То си има много подробности. Например ако този, който обичам е някакъв супер свестен и със общи усилия бихме могли да се издържаме бих била с него. Разбрахте ли нещо,защото аз не точно ? 8-)

littleW
09-07-2011, 01:39
парите са най-гадното нещо на света, но до някаква степен наистина са доста важни за човечеството.. :D ..ако съм в такава ситуация бих избрала ''бедняка'', акоо наистина съм влюбена няма да ме интересува нищо друго освен самият той.. :)

LeprikonA
09-07-2011, 07:56
Естествено,че ще избера този ,когото обичам.

antifashionshit
09-07-2011, 08:05
ако ситуацията е точно такава, каквато я описа... най-вероятно нито един от двамата. може да излизам с човека(дали?), който харесвам, ама не повече. все пак семейство с любов не се издържа, пък и хората ужасно се озверяват от бедността.

pofek
09-10-2011, 16:24
за мен парите нямат кой знае какво значение,салфетки,с които пазаруваш.Бих избрал момичето/жената,която обичам,без да се замисля дори и за миг!

Chacho
09-10-2011, 16:30
Не бих си позволил да се обвързвам с жена, ако самият аз не се чувствам стабилен. Също така ще се чувствам като лайно, ако разчитам на жената да ме издържа.