PDA

View Full Version : Животът е такъв



sosad
09-06-2011, 17:24
Та така не искам нито да се правя на голямата работа нито да се величая с нещо. Аз не съм по различен от вас просто искам да кажа една история която все още не е приключила и смятам да и сложа край тия дни. За първи път пиша в какъвто и да е форум и преди съм чел по форумите проблемите на някои хора и предлаганите решения. Но тук не искам нито съвети нито ваши примери просто да споделя защото как стана така че нямам на кой да кажа каквото и да е.

Историята започва още от преди няколко години когато едни деца селянчета се закачаха с мене и даже налитаха да ме бия. Аз бях по-силен, по-голям от тях но същевременно и по-малко докачлив или сприхав го наречете ако искате. Та тези момчета ме тормозеха аз си мълчах, мълчах и накрая тази година ми писна и ударих един тъкат на главния дразнител. Няма да ви обяснявам какъв беше ефекта с моите 80 кила и 190 см височина направо му размазах мутрата. Повече не се закачаха с мене докато баща ми не си купи нова кола (нямам намерение да казвам нито марката нито колко пари струва надали ви интересува) но тия малки гаменчета към 1 часа вечерта и счупиха стъклото. Тате не знаеше кой го е направил и за това и не се погрижи виновниците да си получат заслуженото, човека си смени предното стъкло. Не се измина и много времe пак го счупиха, е този път нервите не ми издържаха и от този на онзи разбрах кой го е счупил и познайте ??? Ха тия тъпаци, които ме закачаха. Та ядосах се много и почнах да тренирам. Направих си боксова круша, бягах по 10 км на ден тренирах като луд то не бяха ли упражнения на лост набирания коремни аве всичко от което имах нужда и което си бях поставил за цел го направих... А да забравих да спомена че преди съм практикувал ММА и wing chun, но и това е друга тема. Та знам че тези момчета са около 5-6 знам че няма да имам никакъв проблем да ги понапердаша малко за това което сториха. Просто абсолютно всичко съм планувал кога къде и как ще ги пребия, но единственото нещо което не знам е защо пиша в този форум както и да е пожелаитe ми успех и на добър час :)

cazzo
09-06-2011, 17:40
Внимавай! Родителите им могат да те осъдят за побой над малолетни. Защо не разказа всичко на баща си и двамата с него не отидохте при родителите им, за да разкажете всичко. Можеше и да ви заплатят счупеното, ако ли не можехте да заведете дело. И пак казвам, ВНИМАВАЙ!

cookie_master
09-06-2011, 18:04
Внимавай какво правиш! :wink: По-добре ги наплаши или кажи на баща ти кои са.А и щом са 5-6 не знам дали ще се справиш сам.

neeDaBosS
09-06-2011, 18:36
Малко си объркал раздела.