PDA

View Full Version : Гимнастичките



xZARAx
09-06-2011, 20:58
Здравейтее , искам да Ви попитам - Мислители , че гимнастичките са с най-стегнатите и хубави тела ? и добре ли е да си гимнастичка ?
Съжалявам ако има такава тема

mimsitu
09-06-2011, 21:01
зависи има някой прекалено мускулести, а не приемам това за хубаво женско тяло :)

xZARAx
09-06-2011, 21:02
зависи има някой прекалено мускулести, а не приемам това за хубаво женско тяло :)
аз имам една приятелка която тренира и тренират по 6 часа !!!!!!

xZARAx
09-06-2011, 21:03
зависи има някой прекалено мускулести, а не приемам това за хубаво женско тяло :)
говора за художествена гимнастика 4 от приятелките ми тренират и са с много хубави тела

mimsitu
09-06-2011, 21:06
казах някои :)

druzilla
09-06-2011, 21:09
Ами аз също тренирах и бих казала,че са много слаби,но понякога е прекалено и става дори грозно..и повечето са доста плоски .. :D

xZARAx
09-06-2011, 21:14
Ами аз също тренирах и бих казала,че са много слаби,но понякога е прекалено и става дори грозно..и повечето са доста плоски .. :D
мхм има плоски и се чудех дали е от гимнастика

какви са предимствата и недостатъците да си гимнастичка ?

bebzgirl
09-06-2011, 22:13
Ами аз също тренирах и бих казала,че са много слаби,но понякога е прекалено и става дори грозно..и повечето са доста плоски .. :D

+1 :) И какво като тренират по 6 часа. Аз танцувам и съм имала тренировки треащи 7-8 часа ... :-o Относно темата,опитай и виж дали ти харесва спорта,ако не-майната му ! :)

Yankee
09-07-2011, 16:33
Най-лошото при този спорт е че ако не му се ондадеш напълно отпадаш :) пък и трябва да спазваш много диети за едни точни килограми,повечето стават и анорексички и булимички точно заради диети и тн. :)

mynichka
09-07-2011, 16:38
Най-лошото при този спорт е че ако не му се ондадеш напълно отпадаш :) пък и трябва да спазваш много диети за едни точни килограми,повечето стават и анорексички и булимички точно заради диети и тн. :)
Абсолютно! Занимавам се с гимнастика грубо казано 12 години (от около 5 насам е непрофесионално).

Junieee8
09-07-2011, 17:26
зависи има някой прекалено мускулести, а не приемам това за хубаво женско тяло :)
аз имам една приятелка която тренира и тренират по 6 часа !!!!!!

6 часа!!! мойте приятелки спят по 7 часа и не прекарват и един миг извън залата освен у-ще. и това е всеки ден- няма ваканция няма почивни дни

badsector
09-07-2011, 18:52
Неслучайно гимнастичките започват от малки. Тогава ставите и костите им са по-крехки и гъвкави и понасят повече насилствени изкривявания. В резултат се променя структурата на скелета, което води до неминуеми сериозни проблеми в бъдеще. Те затова и сега вече се отказват по-млади, за да минимизират негативните ефекти до някаква степен. Същата работа е и със силикона, само че там се променят мускулите.

xZARAx
09-07-2011, 19:02
пропускат и училище понякога ! преди състезания тренират и по - повеча