PDA

View Full Version : Лек сън



spochkyy666
09-07-2011, 00:08
Таааа...аз съм на 15 г и наскоро направихме ремонт в нас...и нашите решиха , че вече трябва да спя със сестра ми в една стая , което е напълно приемливоо а тя е на 6 . Тя много се радваше , когато за първи път щяхме да разделим стаята и аз нямам нищо против , но тя по принцип имам проблем със сливиците и носът й е често запушен и докато спи хърка или скърца със зъби , а аз имам много лек сън и не мога да заспя на такъв шум :roll: ....Моля ви дайте ми някакъв съвет който да ми помогне малко да преодолея проблема си със съня и най-после да свикна да спяя с друг човек в стаятаа :-# ...... Предварително благодаря на всеки разгледал темата ми :)

4o4ina
09-07-2011, 07:28
мента,глог и валериан

cazzo
09-07-2011, 16:20
мента,глог и валериан
[size=6][b][color=DodgerBlue]А същото ли препоръчваш на мен. Проблема ми е че съм свикнал от доста време да си лягам не по-рано от 2 час

Biiiitch
09-07-2011, 16:28
^ И аз такаа... Нищо не ми понага, ако някой наистина може да каже нещо... То може и предпивателно де, ама би трябвало да има друг начин.

badsector
09-07-2011, 17:00
Спорт. Колкото до малката - пробвайте тия неща http://mama.btv.bg/index.php?l=1&p=21 за хремата и сливиците, а със скърцането на зъбите ще трябва да се потрудите повече. Като начало я заведете на зъболекар да й направи силиконови протектори. Но това обикновено се дължи на стрес и трябва да я разтоварите от него. Това лесно става с много любов, разходки на чист въздух, физически упражнения, смях...

Junieee8
09-08-2011, 22:48
за хората ,които заспиват в 2-
аз преди време щях да ходя на едни наблюдения в планината и 2-3 седмици тренирах да заспивам в 6 часа сутринта :lol: и така един ден реших въобще да не заспивам. така си легнах в 21 и си навих аларма за 8 сутринта... така лека полека става. 8-)