PDA

View Full Version : Привличат ли ви глупавите хора ?



Auriss
09-07-2011, 08:22
А грозните ?

Така де - чувствате ли се по-значими ,когато половинката ви е крайно хендикапната в главата ? :-o

Ммм ?

LeprikonA
09-07-2011, 08:24
това е ебавка, нали? :D

antifashionshit
09-07-2011, 08:27
мен ме привличат фешънчета с лъщящи обички... :oops: на повечето ти категории отговарят, така или иначе(особено на тази за хендикапа в тиквата, въпреки, че тя е малко двусмислена <3)

cigarettekisses
09-07-2011, 08:37
това е ебавка, нали? :D

Gr0zDan0v
09-07-2011, 09:01
да привличат ме :lol: ... особено - леките,малоумните,глупавит е на който мозакът им е колкото един изтърган аспирин :-o :-o :-o

bubkaa93
09-07-2011, 09:03
ключ : ))

Auriss
09-07-2011, 09:20
ключ : ))

Защо ? Искам да видя колко представители на въпросната категория ще отговорят отрицателно.
Засега само един 'отцепник' се е включил

SonataArctica
09-07-2011, 09:32
http://www.youtube.com/watch?v=U9SEVop9sc0

SmilezZz
09-07-2011, 10:07
Не ,не ме привличат глупавите хора. Не влизам даже в диалог с такива. Следователно няма как и да тръгна с такъв ,с който няма да има какво да си кажа.
За "грозните" ? Всеки си има чар :?

malkasladka
09-07-2011, 10:10
Не ,не ме привличат глупавите хора. Не влизам даже в диалог с такива. Следователно няма как и да тръгна с такъв ,с който няма да има какво да си кажа.
За "грозните" ? Всеки си има чар :?


дам... :)

Evterpa
09-07-2011, 10:20
ИстественУ, иначИ няма дЪ имамИ дУпирни точки. :(

Auriss
09-07-2011, 10:38
Не ,не ме привличат глупавите хора. Не влизам даже в диалог с такива. Следователно няма как и да тръгна с такъв ,с който няма да има какво да си кажа.
За "грозните" ? Всеки си има чар :?

Викаш като не знаят да повтарят като папагали не са големи акълии ,мхм ?

fenkaaa
09-07-2011, 11:21
ключ : ))

Auriss
09-07-2011, 11:26
ключ : ))

Уй ?

xoxi
09-07-2011, 11:34
И за теб ще се намери подходящ човек, спокойно.
Няма нужда да тролваш.

ValLoveYa
09-07-2011, 11:40
Не ,не ме привличат глупавите хора. Не влизам даже в диалог с такива. Следователно няма как и да тръгна с такъв ,с който няма да има какво да си кажа.
За "грозните" ? Всеки си има чар :?

Yep

Auriss
09-07-2011, 11:42
И за теб ще се намери подходящ човек, спокойно.
Няма нужда да тролваш.

Аз не тролвам. Въпросът ми е съвсем сериозен ,макар и зададен по доста несериозен начин. Тъй де ...

punksss
09-07-2011, 12:31
Колкото е по-грозен и тъп, толкова повече ме привлича! :lol: :lol:

Ама тоолкова ли ви е скучно, бе?! :lol:
По 100 безмислени теми в минута пускате...

xBadxApple
09-07-2011, 12:48
Чесане на егото, викаш, а?

Т'ва е по-присъщо за мъжете и макар, че едва ли някой ще си признае оттук, има много такива тенденции в отношенията. Само че си задал неправилно въпроса, зат'ва праскат ирония и тролват.

NambyPamby
09-07-2011, 12:59
Налитам предимно на глупави, да. Но не е целенасочено(поне не на съзнателно ниво), просто развито против волята ми умение. 8-)

NomNomNom
09-07-2011, 13:33
Фу, то повечето не го осъзнават това. За това и се занимават със значително по-малки понякога.
Иначе , ако под глупост взираш - необразованост + липсва на каквато и да е било природна интелигентност - няма да ми свърши работа.
Необразоваността всъщност не ми пречи - ако ще да е неграмотен , но ако му щрака глава добре - това е ценно.
Не знам защо не харесвам глупави мъже, предполагам , че говори , че имам някакъв комплекс, че съм тъпа и се плаша от хора, които приличат на мен .
Защото , ако се оставим на истинската животинска същност, ще харесваме красивите и няма да има значение интелекта. Всъщност , ще има до толкова , че да знаем, той може да се грижи за мен и децата ( чисто хипотетично ).

А доста мъже недоумяват за какво им е умна жена ( мразя умен/глупав категориите , но опитвам ) . В провинцията най-големият кеф е приятелката ти да е сходна със стереотипа за секси чалга звезда , същевременно да прави супер добрите свирки, да има приятелки , които могат да духат на твоите приятели , или да правиш тройка с тях . Недай си боже надигне глава - стъпкана на място . За какво й е мозък.
Може и да са прави,
Ама тяхното си е до възпитание и това което виждат вкъщи.

JagAlskarDig
09-07-2011, 13:36
По темата - НЕ ! Иначе, ти сериозно ли ? :lol:

4o4ina
09-07-2011, 13:42
мани се

п.п. КЛЮЧ!

Alabalaportokala
09-07-2011, 14:21
Първо: дай ми дефиниция на глупав човек.

Второ: под завивките няма да гледам IQ на момичето.

Трето: какво значи термина "умна жена" - някаква надъхана кариеристка която цял живот учи и ми вади 2 дипломи за завършено висше образование?

Четвърто: дай ми дефиниция за умен човек.

Пето: виждаш ли, че не е толкова просто да се отговори на въпроса ти?

Auriss
09-07-2011, 14:27
^тц ,простичко е ,въпреки опитите ти да го направиш да изглежда завъртяно. Всеки си има идея за собственото си 'ниво' и въпросът ми в тази светлина си е напълно адекватен.

Мога да ти дам моята дефиниция за глупав човек ,но тя си е строго индивидуална и не касае околните.

А ,да ,второ и трето - предпочитам приятел+секс ,не безмозъчна надуваема кукла. Вече сме си говорили с теб на тази тема ,така че не виждам смисъл да задълбавам.

Alabalaportokala
09-07-2011, 14:38
^тц ,простичко е ,въпреки опитите ти да го направиш да изглежда завъртяно. Всеки си има идея за собственото си 'ниво' и въпросът ми в тази светлина си е напълно адекватен.

Мога да ти дам моята дефиниция за глупав човек ,но тя си е строго индивидуална и не касае околните.

А ,да ,второ и трето - предпочитам приятел+секс ,не безмозъчна надуваема кукла. Вече сме си говорили с теб на тази тема ,така че не виждам смисъл да задълбавам.

Виждаш ли, че не е толкова просто колкото си мислиш. Въпроса който си задал е толкова общ, че темата губи от смисъла си...

Ако попиташ един мъж: "Харесваш ли коли?" ще получиш отговор "Е зависи за каква кола говориш". Когато задаваш въпрос го прави както трябва за да получаваш адекватни отговори.

П.С. Разгада ме. По цял ден стоя във форума и чакам да пуснеш тема която с удоволствие да се опитам да усложня...

П.С.2 Относно надуваемата кукла и секса... Чакай да се сетя за онзи "як" лаф... Ахх да... Който подбира-мастурбира. Амено.

the_best_f
09-07-2011, 14:39
Не ме привличат нито глупавите хора, нито глупавите теми.

Auriss
09-07-2011, 14:54
Alabalaportokala

Човече ,много лош навик имаш да набиваш някакви думи в на хората устата.

Въпросът Е общ ,но всеки може да отговори за себе си - да ,предпочитам да имам връзка с "по-умен" от мен човек или не ,предпочитам някой по-глупавичък.

Как пък само ти не разбра.

leadyflame
09-07-2011, 14:58
Понеже не съм от интелигенцията нямам много големи изисквания, но все пак предпочитам по- умните, та да ме научат на нещо 8-)

anonymous708973
09-07-2011, 15:01
Който подбира, мастурбира ... е голяма глупост.

Cellmate
09-07-2011, 15:08
Със сигурност знам, че всеки мъж предпочита приятелката му да НЕ може да прави всичко сама (не да е тъпа), за да се чувства по-силен и значим, но да си избере грозна? Мисля, че по-скоро ще се опита да си намери по-хубава, защото така се качва повече самочувствието, отколкото ако е по-грозна...все пак си успял да забиеш хубавица, нали? А иначе знам много случаи за хора (момичета и момчета), които си избират обкръжение от по-грознички/тъпички хора, за да изпъкват те самите, но никой не би направил този компромис с Приятелката/Приятеля си според мен. Поне аз не бих.

Alabalaportokala
09-07-2011, 15:24
Хахах в такъв случай ще чуваш едни и същи клиширани фрази. Ще си пишете +1 на постовете и ще се кефите един на друг колко интелигентни човечета сте се събрали. Липса на всякаква индивидуалност... Всичко разбирам аз, нИ сАм толкова глупав :). Мисълта ми беше, че ако сложиш една лека отправна точка в този относително зададен въпрос щеше да е екстра.

Пантерке? Обосновка моля. И разглежай мъжката гледна точка.

Въпрос: колко са момчетата които биха отказали секс на красиво и глупаво момиче? Всеки разбира се. Те момчетата тук търсят жена с 5+ образования едното от които да е в Харавард етцетера. Даже красотата е на заден план. Само да е умна и ЕнТелигентна и 100 кг бизон да е, ще я "минат".

Айде дишайте... 8)

anonymous708973
09-07-2011, 15:30
Обосновката пристига.
Имам доста приятели от мъжки пол, никой не си ляга със случайна, вдигнали са критериите, отказвали са секс, защото жената била глупава.. и никой не е останал сам дълго :)

Alabalaportokala
09-07-2011, 15:54
Обосновката пристига.
Имам доста приятели от мъжки пол, никой не си ляга със случайна, вдигнали са критериите, отказвали са секс, защото жената била глупава.. и никой не е останал сам дълго :)



Въпрос: колко са момчетата които биха отказали секс на красиво и глупаво момиче? Всеки разбира се.

Виждаш ли прилика? Ако напиша FAIL дали ще съм в грешка?

Тези мъже обвързани ли са какви са? Защото аз съм си волна птичка и не гледам дали момичето може да ми сметне сложни математически уравнения . Ама уатева

Chacho2
09-07-2011, 16:02
Обосновката пристига.
Имам доста приятели от мъжки пол, никой не си ляга със случайна, вдигнали са критериите, отказвали са секс, защото жената била глупава.. и никой не е останал сам дълго :)



Въпрос: колко са момчетата които биха отказали секс на красиво и глупаво момиче? Всеки разбира се.

Виждаш ли прилика? Ако напиша FAIL дали ще съм в грешка?

Тези мъже обвързани ли са какви са? Защото аз съм си волна птичка и не гледам дали момичето може да ми сметне сложни математически уравнения . Ама уатева

Интересно е колко много хора могат да смятат математически уравнения и са уникално тъпи. Говорим за съвсем различни умствени умения - предимно за общуване и обща култура.

Alabalaportokala
09-07-2011, 16:08
Обосновката пристига.
Имам доста приятели от мъжки пол, никой не си ляга със случайна, вдигнали са критериите, отказвали са секс, защото жената била глупава.. и никой не е останал сам дълго :)



Въпрос: колко са момчетата които биха отказали секс на красиво и глупаво момиче? Всеки разбира се.

Виждаш ли прилика? Ако напиша FAIL дали ще съм в грешка?

Тези мъже обвързани ли са какви са? Защото аз съм си волна птичка и не гледам дали момичето може да ми сметне сложни математически уравнения . Ама уатева

Интересно е колко много хора могат да смятат математически уравнения и са уникално тъпи. Говорим за съвсем различни умствени умения - предимно за общуване и обща култура.

Ааа така ли стана вече? Почнахте да се уточнявате, понеже аурис досега ми философстваше, че нямало проблем с това въпроса да е зададен прекалено общо. Пък това за което говориш са повече комуникативни умения, а те са част от умствените умения.

ScarlettS
09-07-2011, 16:40
Така де - чувствате ли се по-значими ,когато половинката ви е крайно хендикапната в главата ? :-o

Даже точно обратното. Бих се чувствала тъпо, ако човекът до мен е неспособен да мисли и да води нормален разговор и сигурно бързо би ми станал безинтересен. Същото и ако е грозен и не ме привлича, просто няма смисъл.

anonymous708973
09-07-2011, 17:45
Има една теория за множествената интелигентност. Поинтересувай се.

SisiStrange
09-07-2011, 18:02
Глупавите хора са скучни.
Дори не виждам смисъл да обяснявам повече.

*В моя частен случай, под глупави, разбирам хора, с които не мога да проведа един нормален разговор и които нямат поне едно нещо в живота си, от което наистина да разбират.

sexy_for_you
09-08-2011, 16:45
Не.Искам човекът до мен да ме превъзхожда.Иначе и аз самата ще спра да се боря за усъвършенстване.Смятам,че хора,които търсят глупави и според тях грозни половинки,са комплексари.

anonymous708973
09-08-2011, 17:09
Не.Искам човекът до мен да ме превъзхожда.Иначе и аз самата ще спра да се боря за усъвършенстване.

ДА, ДА, ДА!!! Обожавам мъж, който е много силен в дадена област (нямам предвид физически) и може да ми отговори на тоновете въпроси!

Sen0rita
09-13-2011, 08:34
Много! Като магнит за глупави момчета съм,сериозно! :D Глупави смисъл.. не глупави,ами несериозни и т.н :D

amada
09-13-2011, 08:45
НЕ, не ме привличат глупавите хора ... :razz:

iiordanova
09-13-2011, 08:51
Зависи какво се има предвид "глупав".
За мен един може да е глупав,а пък за друг може да не е.

everythingisrelative
09-13-2011, 15:04
Колкото повече, толкова повече !