PDA

View Full Version : Има ли някаква надежда



Tajnomomiche
09-07-2011, 08:36
Съжалявам , че сигурно ще пусна 1000 такава тема , но просто трябва да споделя с някой :(
Днес сутринта получих смс от моя така де бивш вече приятел : Съжалявам искам да скъсаме , имам нужда да съм сам , пренаситих се и в момента не искам връзка. + още няколко реда в които пишеше как вината не била в мене , колко страхотна съм била и как нямало друга ...
Тъпото е , че само преди няколко дена по негово желание празнувахме 8 месеца откакто сме заедно и правеше планове как ще празнуваме рожденият ми ден . Все още не мога да проумея как го реши това, че не иска да сме заедно за няколко дена :( и се чудя дали има шанс пак да се съберем . Искам да видя и вашето мнение :(

kyon
09-07-2011, 08:38
не вярвай на такива обещания "планове", следващия път.

LeprikonA
09-07-2011, 08:41
съжалявам, че няма да съм много полезна, но.. НЯМА ОТ КЪДЕ ДА ЗНАМ.нещо явно го е подтикнало към решението, пък и ти не говорили с него след смс-а? аз бих поискала причина от него, преди да търся мнението на форума :-o от причината и от двама ви зависи какво ще се случи с вас. в крайна сметка обаче - това не е краят на света!

mechtaq_za_teb
09-07-2011, 08:42
И такива неща се случват. Най-добре го остави сам, както той иска. Не го търси. Може и да има шанс пак да се съберете, въпреки че нищо няма да бъде същото след това.

Tajnomomiche
09-07-2011, 08:45
Писах му смс да влезе в скайпа да си пишем , но каза , че отивал на работа и след това към 7 само дето до 7 ще се побъркам :(

mechtaq_za_teb
09-07-2011, 08:49
Писах му смс да влезе в скайпа да си пишем , но каза , че отивал на работа и след това към 7 само дето до 7 ще се побъркам :(Нямаш друг избор освен да изчакаш до 7. Мисля, че няма да изкопчиш кой знае каква конкретна причина от него. Казал ти е, че иска да е сам или по-точно написал ти го е, което ми се вижда много тъпо с този смс...

wasch0
09-07-2011, 09:31
Знам, че в момента исакш да чуеш, че след 8 месеца заедно, толкова много спомени, обещанията, които ти е давал, няма как да няма повече чувства към теб. Също, че като се разделите ще осъзнае какво е без теб и ще се съберете.
Пожелавам ти от все сърце да е така,НО има и много други гледни точки.
Той съвсем деликатно е казал "пренаситих се", което означава омръзна ми.
Продължи напред с усмивка, не се унижавй! Както казаха не е края на света :)

SmilezZz
09-07-2011, 09:49
Дали има или няма надежда ние няма как да ти кажем. Но пък е много... глупава постъпката след тези прекарани 8 месеца ,той да те скъса по телефона и то със смс. Както и да е. Поговори с него. Но явно нещо го е подтикнало до това негово решение. Може би му е омръзнало ?

mimseyy
09-07-2011, 09:50
След 8 месеца те е зарязал и ти е казал,че се е пренаситил на връзката ви поне в очите да ти го беше казал като истински мъж,а не с разни смс-и като един страхливец..най-малкото в момента ти дължи някакво обяснение,но моето мнение е че той не те заслужава и трябва да продължиш напред колкото и гадно и трудно да ти се вижда в момента (:

Evterpa
09-07-2011, 10:09
Зарязал те е с СМС!, при това не е изтъкнал конкретна причина, а ти е разправял 'някви общи приказки. Имай малко самоуважение и го зарежи. 8)

Leonore
09-07-2011, 10:27
След като ти е казал, че иска да е сам и се е наситил на връзката ви, няма какво да го мислиш толкова. Явно, има някаква своя причина, поради която да иска, да се разделите, или просто, вече си му омръзнала. И, малко се съмнявам, да се съберете отново. Ако това стане, според мен, ще е по негово желание, защото си му притрябвала за нещо, примерно. А и ти, никога няма да си сигурна, че един слънчев ден, няма да получиш същото, глупаво, смс - че. Просто, няма смисъл. Ти ще го молиш да се върне, той ще се прави, че има нужда да е сам, по необясними причини, които няма да изкараш от него, лесно и бързо и накрая, дори и да се съберете, вече ще ти е глупаво и безсмислено.
Зарежи го.

antifashionshit
09-07-2011, 10:42
'грешката не е в теб':
индикатор, че грешката е в теб 8-)

badsector
09-07-2011, 11:09
Щом сам е тръгнал да ти казва, че няма друга, значи е почти сигурно, че има друга. И то най-вероятно няк'ва курвентия, която иска да вдигне бройката с него. Чудесно се връзва и с пренасищането от връзка, защото това е нищо повече от извинение да ходи да ръга такива боклуци.

fenkaaa
09-07-2011, 11:19
Никой не може да ти каже дали имате шанс или не,само той си знае.А от теб се очаква да чакаш...

Tajnomomiche
09-07-2011, 11:30
[quote="badsector"]Щом сам е тръгнал да ти казва, че няма друга, значи е почти сигурно, че има друга. И то най-вероятно няк'ва курвентия, която иска да вдигне бройката с него. Чудесно се връзва и с пренасищането от връзка, защото това е нищо повече от извинение да ходи да ръга такива

Мдам и аз така си мисля , защото и аз съм използвала подобно оправдание , че искам да бъда сама преди 2 години понеже бях харесала друг ,което не ме прави по - добра от него , но явно всичко се връща рано или късно . А иначе ще почакам и ако нищо не стане ще си намеря друг , а любовта идва с времето :)

Cvetii95
09-07-2011, 11:52
Много глупаво е , че те е зарязал с някакъв тъп SMS пълен с оправдания и никакъв свестен отговор според мен или не те цени достатъчно , за да ти го каже лично или е страхливец . В 7 часа ще ти каже абсолютно същото и ще поиска да останете приятели

badsector
09-07-2011, 12:50
...което не ме прави по - добра от него...
Сега вече знаеш как се чувстват отсреща. Приеми го като урок и в бъдеще се поставяй на мястото на другия, преди да направиш нещо.

...а любовта идва с времето :)
Малка си още за любов. Върти си там гаджетата и избягвай сериозните грешки.

Goddess
09-07-2011, 12:52
Аз на твое място и да има надежда, не бих се върнала при него. Как ще ме зареже с смс с такова тъпо съдържание и аз ще му ходя по гъза... :-o

JagAlskarDig
09-07-2011, 13:32
Говорете на живо, изяснете всичко и повече няма какво да му мислиш. Да те зарежат след повече от половин година по такъв начин, не бих дал втори шанс.

DeviL_AsS
09-07-2011, 15:50
Стига с тея скайпове и смси,как може да те зареже със смс,явно не те цени особено.
Аз лично сигурно бих отишла до у тях,защото бих искала обяснение,кво е това нещо,но най-добре го забрави,не си струва.

SoAfraid
09-07-2011, 16:26
Не тъгувай че е свършило, радвай се че се е случило!

Не си заслужава за него щом няма смелоста да ти го каже в лицето! (мое мнение)

differenTgiirL
09-07-2011, 16:48
Щом сам е тръгнал да ти казва, че няма друга, значи е почти сигурно, че има друга. И то най-вероятно няк'ва курвентия, която иска да вдигне бройката с него. Чудесно се връзва и с пренасищането от връзка, защото това е нищо повече от извинение да ходи да ръга такива боклуци. :lol:

Зарязал те е с СМС ? За да не ти го каже в очите като мъж 100 % има друга .. ;д

Едит :Една връзка приключва, когато любовта я няма или има друг/а..

Tajnomomiche
09-07-2011, 17:12
Тоя кретен даже не влезе в скайп да се разберем ей това беше вече и да се върне ще го направя равен със земята ! :-x

sasha_90
09-07-2011, 17:20
Един истински и сериозен човек не би те зарязал по този начин.Само ще ти кажа да не се знимаваш с такива като него.Омръзнала си му,приеми го и не му падай в краката.А "нямаш вина" и "няма друга" са толкова изтъркани.И на мен са ми ги казвали.Не вярвай на подобни неща.Казва го,за да те успокои,раздялата да мине леко и да му е чиста съвестта.

Tajnomomiche
09-07-2011, 17:28
Един истински и сериозен човек не би те зарязал по този начин.Само ще ти кажа да не се знимаваш с такива като него.Омръзнала си му,приеми го и не му падай в краката.А "нямаш вина" и "няма друга" са толкова изтъркани.И на мен са ми ги казвали.Не вярвай на подобни неща.Казва го,за да те успокои,раздялата да мине леко и да му е чиста съвестта.
именно :? както и да е ще го преживея скоро :)

badsector
09-07-2011, 18:18
...както и да е ще го преживея скоро :)
Обикновено момичетата имате навика в такива случаи да пускате на първия мераклия. Просто претегли плюсовете и минусите преди да го направиш.

SisiStrange
09-07-2011, 18:26
Никога не бих простила на някого, ако ме скъса със смс след 8 месеца.
Не мисля, че ще се съберете.

selenaa56
09-07-2011, 18:32
Виж мила,просто може би има някакъв проблем който не ти споделя за да не те притеснява и иска да остане известно време сам да преосмисли нещата и да си подреди мислите в главата.Ако те е обичал истински и е държал и е нямало друга към която да се привърже толкова много ще се върне.Но ти трябва да си много търпелива и да почакаш.И дори и да не се върне бъди силна и продължи напред.Пожелавам ти от все сърце да се върне и да има любов,обич и разбирателство между вас.Успех ти желая и ще чакам да кажеш че отново сте заедно и сте щастливи! :)

Tajnomomiche
09-07-2011, 19:17
Виж мила,просто може би има някакъв проблем който не ти споделя за да не те притеснява и иска да остане известно време сам да преосмисли нещата и да си подреди мислите в главата.Ако те е обичал истински и е държал и е нямало друга към която да се привърже толкова много ще се върне.Но ти трябва да си много търпелива и да почакаш.И дори и да не се върне бъди силна и продължи напред.Пожелавам ти от все сърце да се върне и да има любов,обич и разбирателство между вас.Успех ти желая и ще чакам да кажеш че отново сте заедно и сте щастливи! :)
Толкова много искам да стане така :( И преди още в началото заради едно недоразумение скъсахме на първия месец , когато все още нямаше толкова силни чуства да не кажа , че аз само си падах по него без нищо сериозно . След точно 3 дена той дойде , за да ми каже , че му липсвам много и иска да сме заедно ... Просто сега не мога да повярвам , че това е същия човек който до преди няколко дена като се будех до него ми казваше колко е щастлив че е с мен , който идваше посред нощ на прозореца ми само, за да ме види как съм ... никога и през ум не ми е минавало , че всичко ще свърши по тоя ш*бан начин :( :( :(

SonataArctica
09-07-2011, 19:18
тц

andjiandjiandji
09-07-2011, 19:28
И аз скъсах приятеля ми със смс(бяхме заедно близо 2 години) :( . Беше много гадно от моя страна. Изобщо недей да му пишеш и звъниш, остави го да осъзнае,че те е загубил. Нека осъзнае постъпката си и нека се почуства толкова ужасно колкото и ти. Както аз го заслужавах , така и той . Ако осъзнае какво е направил и ако осъзнае,че му липсваш и иска да е с теб ще те потърси. Ако не го направи ... продължавай напред.Аз мисля,че тва би било най-правилното ти решение. :)

Tajnomomiche
09-07-2011, 19:37
Какво стана в твоя случай , как постъпи ? Някъде по горе споменах , че преди години и аз направих нещо подбно , но много скоро осъзнах грешката си и си дадохме втори шанс.

andjiandjiandji
09-07-2011, 19:47
Какво стана в твоя случай , как постъпи ? Някъде по горе споменах , че преди години и аз направих нещо подбно , но много скоро осъзнах грешката си и си дадохме втори шанс.
Бях сигурна , че той ще ми се обади ,ще се сдобриме ... и всичко ще е окей...обаче той така и не се обади.Осъзнах се какво съм направила , опитах се да оправя нещата , но не успях. Той не иска да има нищо общо с мен и го разбирам. Но все пак в моя случай има намесено и друго момче, така че не се отчаивай ... особено ако се обичате. Просто не го търси.