PDA

View Full Version : Момичета, как поддържате фигурата си?



mechtaq_za_teb
09-07-2011, 08:38
Предлагам тук всички да споделим как поддържаме фигурата си. :) Споделете какви упражнения правите, ходите ли на фитнес, спазвате ли някаква диета?

Аз всеки ден правя по 100 коремни преси, отделно тичам по 2-3 пъти в седмицата. Като се захлади мисля да се запиша на фитнес или някакви танци.

Вие сте :)

Yankee
09-07-2011, 08:41
Правя аеробика,коремни преси,лицеви упори и клякания.А след малко почвам едно ново упражнение-Инсенити.Да,спазвам диети-салати,плодове и прясно мляко през целия ден :D И се надявам така да постигна нещичку :oops:

reoffender
09-07-2011, 08:46
Ям като прасе и се трудя.

selenaa56
09-07-2011, 08:47
Ами първо трябва да се храниш здравословно с разнообразна храна.Не трябва да прекаляваш с мазнините и тестените изделия.Прави упражнения от типа на лицеви опори,коремни преси,тичане(на стадион например),клякания и др. упражнения за стягане на корема,дупето и бедрата. :) :) :)

MsDarcy
09-07-2011, 08:48
:lol: Аз пък ям всичко + малко коремни преси на ден и не мърдам..

kalpazanka
09-07-2011, 08:50
Редуцирала съм броя калории. Ям от всичко, но в умерени количества. От филия хляб изяждам само коричките. Позволявам си до 4 такива дневно. Закуската я пропускам- късно ставам и докато привърша всичко, което съм намислила, вече е обяд. Карам само на кафе :D. Изключила съм рафинираните захари. Рядко посягам на шоколад и вафли. Натурални сокове и газирани напитки със захар пия, ако съм някъде на кафе с приятел/ка и съм усетила, че ми пада кръвното. Иначе пия минерална вода.
Не ходя на фитнес. Упражнения правя, ако имам време и настроение. Използвам хубавото време, за да ходя пеша колкото се може повече. Стигам сигурно до 10 километра дневно. :D

uleto37
09-07-2011, 08:56
В училище всеки ден играя балет + гимнастика,модерни танци абе доста.После вкъщи ако имам сили скачам на въже колкото мога (обикновено 3000 или 1500) и малко коремни преси,но тях най-често ги правя в училище :D
А лятото скачах на въже,въртях обръч и правех коремни и гръбни ^^

zoreto
09-07-2011, 08:58
лятото нищо освен хидене пеша и дълги разходки, като почна училище съм в залата от 2 до 6 часа на ден и 10 км ходене и ям всичко,което ми е вкусно :)

ПП веднъж се 'опарих' от тея диети ,нищо ,че нямах нужда, вече не повтарям

Sunyyyyyy
09-07-2011, 09:03
Тичане,коремни и винаги когато имам настроение танцувам! :grin: :P

nimfetka7
09-07-2011, 09:07
Ям по-калоричните неща сутрин и само това :)

mimsssssss
09-07-2011, 09:18
Сега вече в новият апартамент като сме си купихме тенис маса и играем. Иначе за фитнес стаята няма какво повече да искам - имаме си гири, гладиатор, въже,елептикал. Всичко си е точно.
Общо взето тренираме сега в къщи, защото всеки ден вали или е студено около 20градуса. А лесно ще настинем, защото играем с топка по 3-4 часа.
Лятото играехме ръгби или футбол с приятели, събираме се на централният стадион. Иначе ходим и на еърсофт.

п.п. Говоря в множествено число > аз и приятеля ми...

А хранителен режим - просто избягвам вредните неща, стремя се към по здравословно хранене.

wikito123
09-07-2011, 09:33
От 1 месец не правя нищо и не мърдам от килограмите си за което много се радвам. Ям си сладко, но в малки количества. Даже от края на Юли не съм излизала от нас, само да магазина, с майка ми на работа и да си купя нещо за училище или някоя дрешка. Утре заминавам на селото ми и на 14 се връщам. Там определено ще сваля някой килограм защото ще ходя с братовчедките ми (едната е на 2 годинки, другата на 4) и постоянно ще има тичане след тях :D
Мисля и да се записвам на плуване от края на месец Септември. :)

cookie_master
09-07-2011, 09:40
Ям каквото искам,но не се тъпча и ходя пеша :)

SmilezZz
09-07-2011, 09:41
Два пъти на ден правя коремни преси - сутринта 100 и вечер също толкова. От следващия месец смятам да започна лунната диета. Почти всяка седмица с една приятелка излизаме да тичаме или просто се разхождаме. И така. Виждам ефект ,честно казано. 8-)

bebzgirl
09-07-2011, 10:56
С танци + коремни преси всяка нощ ;)

HolyShit
09-07-2011, 10:57
С танци + коремни преси всяка нощ ;)

Хайде ся ! Ноща е подходяща и за други неща 8-)

slynchoo
09-07-2011, 11:38
Коремни преси,едни упражнения за бедра,клякания...танцувам си постоянно-не тренирам танци,просто танцувам..на дискотеката,вкъщи...
Ям каквото ми се яде,генът ми е такъв и много трудно надебелявам,за което много се радвам разбира се. 8-)
След 2 седмици ще се записвам на фитнес.

cigarettekisses
09-07-2011, 11:55
Преди се бях вманиачила в теглото си и беше доста гадно..
Сега се научих да се харесвам такава,каквато съм си..Гледам да не се тъпча,да не ям тестено и мазни храни(случва се,но гледам да е рядко) и без много усилия за кратко време свалих към 3 кг.Винаги съм си била слаба,просто съм си перфекционистка и нда.. :D
Правя единствено коремни преси и от време на време на кростренажора хаха :lol:

Glam0rous
09-07-2011, 12:08
Честно казано, не полагам никакви усилия. Ходя да тичам или на фитнес понякога за гъзария, иначе не съм склонна да пълнея. Ям каквото си искам, не се ограничавам.

effyyy
09-07-2011, 12:44
Всяка вечер правя коремни преси и вдигам гирички по 2 килограма :Д знам,че сутрин е по-полезно ,ама ме домързява :oops: иначе гледам да избягвам тестени и пържени неща

ValLoveYa
09-07-2011, 12:45
Ограничавам се в яденето и правя упражнения както и понякога танцувам (но вкъщи), изкачвам стълби или скачам на въже

FreshJuice
09-07-2011, 12:46
Тае бо и скачане на въже :-D

fuckme
09-07-2011, 12:53
тя сама си се поддържа за щастие, не ми се е налагало да спортувам или да спазвам диети :)

buzzzz
09-07-2011, 13:32
Ох, добре, че по природа съм си слабичка. Нито диети спазвам, нито тренирам нещо и си харесвам фигурата 8) . НО напоследък когато се свия и забелязвам по корема ми отпусната кожа.. Решила съм да започвам да правя коремни преси.

whitebunny
09-07-2011, 14:14
ям това, което ми се яде и ходя много... мисля като се захлади пак да се качвам на кростренажора, че нещо го позабравих лятото :?

sladkalady
09-07-2011, 15:10
Всеки ден правя упражнения ,танцувам си от време на време,бягам ,когато не ме мързи и гледам да не прекалявам със сладкото :)

Sintya
09-07-2011, 16:19
Здравословно хранене , ограничаване + тренировки ( в нас или фитнеса ) :)

ScarlettS
09-07-2011, 16:51
ами ям си каквото искам и от време на време правя коремни преси, имам бърз метаболизъм и дори да искам не мога да кача..

mimimimi123
09-07-2011, 17:35
Сега вече в новият апартамент като сме си купихме тенис маса и играем. Иначе за фитнес стаята няма какво повече да искам - имаме си гири, гладиатор, въже,елептикал. Всичко си е точно.
Общо взето тренираме сега в къщи, защото всеки ден вали или е студено около 20градуса. А лесно ще настинем, защото играем с топка по 3-4 часа.
Лятото играехме ръгби или футбол с приятели, събираме се на централният стадион. Иначе ходим и на еърсофт.

п.п. Говоря в множествено число > аз и приятеля ми...

А хранителен режим - просто избягвам вредните неща, стремя се към по здравословно хранене.

от къде си я купи (тенис масата) ? къде живееш??

millmii
09-07-2011, 18:30
С нищо. Много обичам да ям (но не всичко), а това, което обичам е все нездравословно :D От няколко месеца ме мързи и не спортувам нищо, но все съм си слаба 8-)

xoxodessitoo
09-07-2011, 19:08
Почти не ям пържено - един-два пъти в месеца. Храня съсздравословна и "истинска" (не някакви сухоежбини, полуготови и т.н.)храна. Плодове, зеленчуци и почти винаги салата за вечеря. Пия много вода, от време на време сок, студен чай или кола(вече много рядко. Имах един ужасен период в който изпивах по 2 литра дневно, Ужас просто!). Всеки ден ходя пеша. През лятото поне 3-4 км на ден. Когато съм на училище ходя пеша до там( а то не е много близо). Общо взето всеки ден изкачвам по поне един баир. :D Не правя някакви особени упражнения, само когато имам време и настроение. Понякога ходя и на "боди шейпинг", но не особено често. Това е общо взето. :)

dream1707
09-07-2011, 19:21
Аз се тъпча като прасенце .. не знам от сезона ли е какво, но цяло лято съм така... Ходя бая пеша, но само това... и въпреки всичко не мърдам, стоя си на едни килограми и това е.

summerxtime
09-07-2011, 20:00
НЕ ЯМ МАК ДОНАЛДС! (защото не ми се отразява добре но това е друг бъпрос) ограничавам се от пържено и полу-готови храни.Сладичко си ям :-D Иначе вървя мноооого пеша.Също обичам да бягам. :)

BooNBooN4eToo
09-07-2011, 20:07
ограничавам се в това, което си хапвам, разхождам се насам-натам по няколко часа на ден и ВИНАГИ се качвам по стълбите :D По едно време правех аеробика ама нещо ме домързя :-D :-D

Rebirthing
09-08-2011, 07:10
Мога и никакви упражнения да не правя и няма да мръдна.
По принцип обаче правя пилатес всекидневно по 10 минути, йога по 1 час и ходя на фитнес 2-3 пъти седмично. Каланетика практикувам вкъщи, но го правя сравнително рядко.

Хранителен режим - не консумирам животински продукти, газирано, пържено, храни съдържащи транс мазнини, глюкозо фруктозен сироп, вредни Е-та и т.н. Ям предимно сурови плодове и зеленчуци, семена, ядки, пълнозърнести храни и пия предимно фрешове, смутита и чайове.

Moderatorius
09-08-2011, 07:26
Ям всичко. Не пълнея. Може би щото все ходя насам-натам, нерва съм си, спокойно не мога да стоя. Иначе 2-3 пъти в седмицата може и да поскачам на въже :D

choparkopar
09-08-2011, 08:59
Почти не ям пържено - един-два пъти в месеца. Храня съсздравословна и "истинска" (не някакви сухоежбини, полуготови и т.н.)храна. Плодове, зеленчуци и почти винаги салата за вечеря. Пия много вода, от време на време сок, студен чай или кола(вече много рядко. Имах един ужасен период в който изпивах по 2 литра дневно, Ужас просто!). Всеки ден ходя пеша. През лятото поне 3-4 км на ден. Когато съм на училище ходя пеша до там( а то не е много близо). Общо взето всеки ден изкачвам по поне един баир. :D Не правя някакви особени упражнения, само когато имам време и настроение. Понякога ходя и на "боди шейпинг", но не особено често. Това е общо взето. :)

Като изключим "боди шейпинг" съм по абсолютно същия начин :)
Странното е, че като пиех по 2 литра кола на ден бях най-слаба.

BonnieandClyde666
09-08-2011, 10:05
Не правя нищо и си имам перфектно тяло! 8)

mimsssssss
09-08-2011, 10:20
Сега вече в новият апартамент като сме си купихме тенис маса и играем. Иначе за фитнес стаята няма какво повече да искам - имаме си гири, гладиатор, въже,елептикал. Всичко си е точно.
Общо взето тренираме сега в къщи, защото всеки ден вали или е студено около 20градуса. А лесно ще настинем, защото играем с топка по 3-4 часа.
Лятото играехме ръгби или футбол с приятели, събираме се на централният стадион. Иначе ходим и на еърсофт.

п.п. Говоря в множествено число > аз и приятеля ми...

А хранителен режим - просто избягвам вредните неща, стремя се към по здравословно хранене.

от къде си я купи (тенис масата) ? къде живееш??
Oτ магазин си я взех. Гетит нау :-D се казва. Живея в Гърция.

loni4e
09-08-2011, 12:09
Аз почнах Хип-Хоп танци!Доста си е изморително!Ям каквото ми харесва, но никога не се тъпча като прасе! :P

brutaLxxbunny
09-08-2011, 12:18
Ям колкото искам,но само здравословна храна и само до 20 часа.Не пия газирано,не ям много шоколад и сладки неща или пък чипсове.Ходя мноого,защото обикновено съм много заета през годината.Правя някой път и упражнения,ако съм в настроение.Правя и лунната диета веднъж месечно за пречистване :)