PDA

View Full Version : Анален секс



KyKlIcHkAtAaAa
09-07-2011, 08:45
Здравейте! Моя приятел отчаяно иска анален секс, но аз се притеснявам от болката.С месеци той си настоява, все повече и повече, което ме кара да се замисля дали да му пусна.Накрая се реших.Той ме предразположи с пръсти и тръгна да си вкарва пениса,точно тогава ни възникна малка работа и се наложи да се облечем, когато се върнахме към действията си цялото бельо ми беше в кръв (не капка или две а много) и се отказахме.Това ме накара да се притесня още повече.Дайте ми съвет как да постъпя.

bubkaa93
09-07-2011, 08:50
Не мисля,че е нещо сериозно може би те е одраскал с нокът.Честно да ти кажа не знам,какво може да е,защото не ми се е случвало такова нещо с кръвта.

DragonLady
09-07-2011, 09:46
Да не е бил прекалено груб, или изобщо не го е вкарвал? Ако не го е вкарвал, то значи те е одрал с нокът.

KyKlIcHkAtAaAa
09-07-2011, 10:22
Не не беше груб и не мога да си обесня защо се получи така.Дори и да ме е одраскал не вярвам, че може да потече толкова много кръв.Първоначално си помислих, че ми е дошла менструацията защото беше доста, но за нея е доста рано.

DragonLady
09-07-2011, 10:39
Е вече ми се изчерпаха идейте .... но ако още кърви, по добре иди на лекар и му обясни какво е станало - хората са виждали и чували какво ли не, така едва ли биха те изгледали странно.

fenkaaa
09-07-2011, 11:27
Ами според мен една от възможностите е да те е "разпорил" направо.. не знам какво може да е :?

badsector
09-07-2011, 11:52
То ся ще ти мине, ама тия работи се правят мноооого внимателно и бавно. И се използват лубриканти, в твоя случай явно ти трябва нещо по-силно обезболяващо, за да може да ти се отпуснат мускулите на ануса. Но в такъв случай той трябва да е още по-внимателен, което ме съмнява да стане. Най-добре е ти сама да тренираш да си разшириш ануса - с пръсти, или с някакъв предмет, който да е гладък. През два-три дена по 10-15 минути тренировки и после ще ти е само кеф :)

KyKlIcHkAtAaAa
09-07-2011, 13:45
Само да кажа, че той не си го е вкарвал, когато се гласеше се наложи спешно да излезе навън. Освен пръсти друго не е мушил вътре.

anonymous708973
09-07-2011, 13:50
Ква кръв бе о.О?!

SmilezZz
09-07-2011, 14:09
Само да кажа, че той не си го е вкарвал, когато се гласеше се наложи спешно да излезе навън. Освен пръсти друго не е мушил вътре. Тогава най-вероятно те е одрал с нокът . Все пак ако се притесняваш толкова много - отиди на гинеколог.

Sc0RcH
09-07-2011, 15:19
Хемороиди? :-o Шегата настрана... от ноктите е 90%!

09-07-2011, 19:47
Хемороиди? :-o Шегата настрана... от ноктите е 90%!
Е к'ви ще са тия нокти бе?! Направо и е съдрал гъзА :? А и нали тя щеше да усети няква зверска болка.
Иди на лекар. Друго не можем да ти кажем...

dream1707
09-07-2011, 20:52
Най-добре иди на доктор ... Ако е от одраскване първо дето щеше да усетиш, второ той трябва да има ебаси ноктите, че д атекне толкова кръв колкото я описваш

bubkaa93
09-07-2011, 21:26
Хемороиди? :-o Шегата настрана... от ноктите е 90%!
Е к'ви ще са тия нокти бе?! Направо и е съдрал гъзА :? А и нали тя щеше да усети няква зверска болка.
Иди на лекар. Друго не можем да ти кажем...

Алекс е прав от ноктите е няма,как да и е съдрал дупето,като само пръсти са били намесени,защото авторката каза,че не го е вкарал.
По-добре да ходи на лекар и да разбере,какво е със сигурно.

09-07-2011, 22:22
Най-добре иди на доктор ... Ако е от одраскване първо дето щеше да усетиш, второ той трябва да има ебаси ноктите, че д атекне толкова кръв колкото я описваш
Еми именно. А иначе може да и е дошло..

Antixrist
09-07-2011, 22:43
Най-добре иди на доктор ... Ако е от одраскване първо дето щеше да усетиш, второ той трябва да има ебаси ноктите, че д атекне толкова кръв колкото я описваш
Еми именно. А иначе може да и е дошло..

През гъза?

09-07-2011, 22:45
Най-добре иди на доктор ... Ако е от одраскване първо дето щеше да усетиш, второ той трябва да има ебаси ноктите, че д атекне толкова кръв колкото я описваш
Еми именно. А иначе може да и е дошло..

През гъза?
Тя дори не е казала откъде й е текло.

Antixrist
09-07-2011, 22:46
Най-добре иди на доктор ... Ако е от одраскване първо дето щеше да усетиш, второ той трябва да има ебаси ноктите, че д атекне толкова кръв колкото я описваш
Еми именно. А иначе може да и е дошло..

През гъза?
Тя дори не е казала откъде й е текло.

Ем щом се притеснява да не е станало нещо при Аналния секс предполагам че от задника и тече. :)

littleW
09-07-2011, 22:50
одрал те е и после с пишка те е разпорил.. щом не си го искала ти, не е трябвало да го правиш..

09-07-2011, 22:50
Предполагам не си прочел изречението "реших че може да ми е дошло". И извинявай, трябва да си с егати динозавърските нокти че да разпереш гъза на приятелката си така,, а пък тя трябва да е баси мазохистката, че нищо да не усети!?

Antixrist
09-07-2011, 22:55
Предполагам не си прочел изречението "реших че може да ми е дошло". И извинявай, трябва да си с егати динозавърските нокти че да разпереш гъза на приятелката си така,, а пък тя трябва да е баси мазохистката, че нищо да не усети!?

Ем да ама от поста и си личи,че въможността да и е дошло е няква странична,а се набляга на поблемния нален секс (който дори не се е състоял де).И аз не казвам,че я е порнал с нокти.Нея я боли дори само от докосване там пък камоли да не осети одраскване.Да отиде налекар и това е.Въпреки че едва ли пак ще и потече.

09-07-2011, 23:08
възможно е да е имала малко разтройство.... :-D

KyKlIcHkAtAaAa
09-09-2011, 06:44
Благодаря за съветите.В крайна сметка се оказа от ноктите.Кръв повече нямаше.

sapphire5
09-09-2011, 08:36
Ами според мен една от възможностите е да те е "разпорил" направо.. не знам какво може да е :?

:-o

Иди на лекар, ако се претесняваш много.

mitkosoft
09-09-2011, 11:39
Моля помогнете. Преди малко си бърках в носа и ми текна кръв. От какво може да е ? Някакви идеи? Да ходя ли на лекар? Дали ще се оправи от самосебеси? Моля ви помогнете много съм притеснен.

xaxaxaxa

ZloboMiR
09-09-2011, 11:48
Моля помогнете. Преди малко си бърках в носа и ми текна кръв. От какво може да е ? Някакви идеи? Да ходя ли на лекар? Дали ще се оправи от самосебеси? Моля ви помогнете много съм притеснен.

xaxaxaxa

Да, може да получиш мозъчен кръвоизлив, при което двете ти мозъчни клетки ще се удавят. И то само защото нито една от тях не се е сетила да измери кръвното.

хахахахаха :(

mitkosoft
09-09-2011, 11:53
двете ми мозъчни клетки хаха абе ей бай уй мн си силен на чата ама що не ми го кажеш на живо да видиш тея мозачни клетки как хубаво ти трошат главата

badsector
09-09-2011, 13:23
...В крайна сметка се оказа от ноктите...
Да не си си хванала Фреди Крюгер за гадже?

Sc0RcH
09-09-2011, 13:24
xahxha :D

bubkaa93
09-09-2011, 15:30
Благодаря за съветите.В крайна сметка се оказа от ноктите.Кръв повече нямаше.
Бях сигурна,че е от ноктите другия път внимавайте. 8-)