PDA

View Full Version : Как да минем през това?



soinlove
09-07-2011, 08:51
...

mechtaq_za_teb
09-07-2011, 08:58
Наистина връзките от разтояние са си трудни. Не знаеш какво прави другия, къде е, с кого е. Отделно ти се иска да го видиш и в същото време знаеш, че това няма как да стане. Затова и малко от тези връзки издържат. От огромно значение е доверието. Трябва да вярваш на човека до себе си, та нали за това сте заедно! :)
Нормално е да параноясваш. Явно държиш на него и не искаш да го изгубиш. Остави се на течението. Ако желанието ви е взаимно, колкото и да е трудно, ще се справите. Няма как да предвидиш бъдещето. Бъдете заедно, пък каквото стане. Знам, че не звучи обнадеждаващо, но си е така.

LeprikonA
09-07-2011, 09:07
кофти усещане е връзката от разстояние, познато ми е, но не и на вашето ниво. големи сте, зрели сте, би трябвало да знаете дали ще можете да издържите. все пак той е там за определен период, нали? т.е не е като да си остане завинаги там и да не го видиш и докоснеш изобщо. ако мислиш, че стесилни достатъчно за да избутате някак времето както досега сте го правили - желая ви успех, наистина. пък и ако имате планове и цели, към които да се стремите заедно - това само би ви помагало :)

soinlove
09-07-2011, 10:20
Е, да. Не е там за дълго. Този път ще си дойде още преди Коледа- в началото на декември- което си е има няма 2 месеца и половина- 3 . Което , сравнено с 9 месеца не е много, но все пак изпитвам известни притеснения, че като нямаме чуваемост и може тия 3 месеца да ги усетя като 9 ...А и двамата решихме, че това си е истинско изпитание и няма да се разделяме за повече от 3 месеца..Наистина не знам.Иска ми се ежедневието да ме накара да не го мисля толкова.Покрай работа, лекции, колеги и така да се извърти времето и да не усетим, чак толкова много липсата си.

Благодаря за отговорите.

sofuckingjealous
09-07-2011, 11:04
Оу, забрави кога ходи да се таковаш с оня твоя колега, ма се правиш на важна, че сте нямали проблеми. Кой знае и оня колко п*тки е наплющял в Англия хахахаха, хич не ти е пред очите.
Ваща компанийка женска си е предразположена да се е*ете безразборно без да зачитате никой а, то ви се връща бавно да знаете.

А инъче по темата:
Сори мацка, той 24/7 зарибава мадами а ти само си мислиш, че по цял ден той чака да се чуе с теб. Фейл!

fenkaaa
09-07-2011, 11:12
Наистина връзките от разтояние са си трудни. Не знаеш какво прави другия, къде е, с кого е. Отделно ти се иска да го видиш и в същото време знаеш, че това няма как да стане. Затова и малко от тези връзки издържат. От огромно значение е доверието. Трябва да вярваш на човека до себе си, та нали за това сте заедно! :)
Нормално е да параноясваш. Явно държиш на него и не искаш да го изгубиш. Остави се на течението. Ако желанието ви е взаимно, колкото и да е трудно, ще се справите. Няма как да предвидиш бъдещето. Бъдете заедно, пък каквото стане. Знам, че не звучи обнадеждаващо, но си е така.

И аз така мисля :)

SoloHaterWehrmacht1945
09-07-2011, 12:12
Не се притеснявай толкова, най-много да ти изневери с някоя мацка от колежа. Лошо е ако ти изневерява системно и не с една.