PDA

View Full Version : Отслабване чрез плуване



wikito123
09-07-2011, 09:37
Здравейте! Не съм гледала за такива теми, защото има много страници, а отговор на въпросите ми ми трябва спешно! Въпросите ми са няколко:
1ви: От плуването отслабва ли се и за колко време?
2ри- Къде в София има уроци по плуване, с превоза нямам проблем, баща ми може да ме закарва и да ме взима. Може и уроците да са в някое училище, не ми е проблем, само искам да се науча да плувам! Преди плувах в 33 СОУ, но там не ме научиха на нищо!

Моля ви без обиди! :)

katii
09-07-2011, 09:57
Аз преди няколко години тренирах в 97мо (при Станкович), сега не знам как стоят нещата там, но май още си има.

wikito123
09-07-2011, 10:13
Много благодаря за отговора, ще ида да проверя скоро. :)

millmii
09-07-2011, 10:56
При всички закрити басейни би трябвало да има учители ..

MsDarcy
09-07-2011, 11:03
Аз съм плувкиня. 7 години и нещо тренировки. Мога да ти кажа, че от плуването не се отслабва кой знае колко, но се стягат мускулите и се подобрява имунната система (ако тренировките са на открито, не са във вряла вода и т.н.)

Та... при всеки басейн би трябвало да има учител (като изключим тези в хотелите, нали..)

Успех. :) :)

wikito123
09-07-2011, 11:04
Аз съм плувкиня. 7 години и нещо тренировки. Мога да ти кажа, че от плуването не се отслабва кой знае колко, но се стягат мускулите и се подобрява имунната система (ако тренировките са на открито, не са във вряла вода и т.н.)

Та... при всеки басейн би трябвало да има учител (като изключим тези в хотелите, нали..)

Успех. :) :)
А може ли да ми кажеш къде си плувала. :)