PDA

View Full Version : Как да кажа на майка ми, че имам гадже??



magstans
09-07-2011, 09:46
Здравейте.. Аз съм на 13 години и имам приятел от 1 седмица ( и ми е първото "истинко" гадже :oops: ).Майка ми го познава, но не знае, че ходим... Един ден с майка ми се базикахме кой с кого ходи.. и нали тя ме попита нещо от рода на " аа теб с кого искат да те оредят" или нещо подобно.. и аз нали и казвам, че искат да ме оредят с това момче, с което ходя.. ( но тя още не знае че ходим). И тя като почна да ми дрънка глупости , че не ставал за мене ии някви други глупости от този род... Но аз искам да и кажа за него, защото ако разбере от някой друг ще стане лошо, но ме е страх, че като разбере няма да ме пуска да излизам и да се виждам с него... МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :-# :-# :smt022 МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА!!! :-s

malkasladka
09-07-2011, 09:53
Ами ти си само на 13 не си тръгнала да се жениш за него. Обясни и, че всички си имат гаджета и това момче на теб много ти харесва, защото е готино и се държи добре с теб. Кажи и, че през живота ти ще имаш още много гаджета и ако на всяко намира само косури...малко трудно ще ти дойде на теб. Кажи и, че той не може да ти влияе на теб по никакъв начин и така...


ПП: Ако горенаписаното не е така, по-добре ти сама си помисли дали този човек си струва нервите и разправиите с майка ти. Може тя да го познава по-добре от теб и да е права. Замисли се!

c14m
09-07-2011, 11:35
Здравейте.. Аз съм на 13 години и имам приятел от 1 седмица ( и ми е първото "истинко" гадже :oops: ).Майка ми го познава, но не знае, че ходим... Един ден с майка ми се базикахме кой с кого ходи.. и нали тя ме попита нещо от рода на " аа теб с кого искат да те оредят" или нещо подобно.. и аз нали и казвам, че искат да ме оредят с това момче, с което ходя.. ( но тя още не знае че ходим). И тя като почна да ми дрънка глупости , че не ставал за мене ии някви други глупости от този род... Но аз искам да и кажа за него, защото ако разбере от някой друг ще стане лошо, но ме е страх, че като разбере няма да ме пуска да излизам и да се виждам с него... МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :-# :-# :smt022 МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА!!! :-s
Аз съм на 14 и наскоро и споделих за момчето, което харесвам и не точно ходим :lol: Започнах с това, че в къщи никой нищо нее споделя дъра-бъра...как мога само с приятели да споделям и т.н. и той разговора потръгна :lol:

badsector
09-07-2011, 12:05
На 13 си и това със сигурност няма да ти е последното гадже. Ще имаш още много момченца като порастнеш. С тази мисъл в главата, просто й казваш "мамо имам си гадже" и следваш разговора.

cigarettekisses
09-07-2011, 12:13
Оф,просто й кажи...Какво толкова.(въпреки че не знам от какво значение е дали знае или не,ти не си длъжна да й казваш..да ти имам проблемите :D)

SmilezZz
09-07-2011, 12:22
Просто й кажи истината. Обясни й ,че той държи на теб,както и ти на него. Държи се добре с теб и се чувстваш добре с него. И я увери ,че той по никакъв начин да ти влияе. А всъщност каза ли защо той не е за тебе ?

ccdesigns
09-07-2011, 12:39
"Maмо, имам гадже!"

xoxi
09-07-2011, 13:58
Той на колко е? Ако е по-голям от теб, може това да е проблема на майка ти.
Според мен ще е достатъчно просто да й казваш, че си с него, когато излизате. Казвай, че се разбирате добре, разказвай разни незначителни случки и вярвам, че тя сама ще се досети. Вдъхни й доверието, че нищо нередно не правите.

skate
09-07-2011, 17:40
Отиваш,казваш й и си заминаваш :shock:

ZloboMiR
09-07-2011, 17:50
С цялото ми уважение, "истинско" гадже от една седмица не можеш да имаш. Помисли дали няма само да разлаеш кучетата излишно. Все още не знаем аргументите на майка ти срещу него.
Обаче да й кажеш "Мамо, ще имам още много гаджета" си е като "Мамо, имаш си к* вкъщи". Наистина, просто й кажи, че това момче ти харесва, обясни защо ти харесва (то ако е истинска любов конкретна причина не може да се и дефинира), и я помоли тя пък да сподели с теб защо не го харесва. Като внимаваш все пак да не ти сервира измислица. Но за жалост, както си и признаваш, просто 13 години не са много. И майка ти, и гаджето ти, ако е по-голям, могат да те метнат. Мисли. :) В идеалния случай може да ти е първото и последното гадже, животът е непредсказуем.

fuckme
09-07-2011, 18:17
ами ако токова мислиш, че ще е против - не й казвай? :D

Milly4
09-07-2011, 18:53
Що трябва да и казваш :D

autista88
09-07-2011, 18:55
Ако се възпротиви й направи гръбнакотрошача.

ilievabe098
09-07-2011, 20:02
-Мамооо имам си гадже!!!
-Така ли мамо? Кой?
-Тайна-Майна
след т'ва си тръгваш и си живееш живооотаааа.

NoMore
09-07-2011, 22:43
Това си е нещо нормално... не виждам какъв е проблема не вярвам да те убие. Пък и родителите ти никога няма да одобряват някой напълно... освен това си само на 13 връзката ви няма да е особено сериозно (може ида не съм права... но сериозните връзки на тази възраст са рядкост) :)

KniGhT
09-08-2011, 11:03
Ако се възпротиви й направи гръбнакотрошача.


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

wasser
09-08-2011, 11:09
"Мамо, имам гадже."

Me4encety
09-08-2011, 13:52
Никога не са ми правили проблем за подобно нещо.По едно време ми разпрявяше баща ми като разбрал колко на брой гаджета съм имала,че много момчета въртя и трябва да се поспра,но и това отмина.Вярват ми,представи си.Отиваш и казваш :
-Мамо,хванаха си гадже.
-И кой е той ?
-Казва се *тук е името на гаджето ти* и знам,че не го одобряваш,но аз мисля,че той е добро момче и си останала с погрешно впечетление за него.Трябва да го опознаеш по-добре преди да си вадиш погрешните заключение.Затова те моля,да не избързваш със впечетленията си.А и това е просто детска любов,мамо.Не е нещо,чак толкова сериозно.Това няма да е единственото ми гадже.Занапред ще имам и други.Помисли си,ако не харесваш всяко мое гадже само заради някои лъжливи слухове,как ще се разбираме ? За това отново те моля да не прибързваш с заключенията,а първо да го опознаеш по - добре и тогава да си правиш изводите.
И накрая всичко завършва с една мила усмивка и поглед изпълнен с надежда.

ZloboMiR
09-09-2011, 11:41
Да, обаче не толкова научно, защото ще проличи, че не е нейна реч.

sapphire5
09-09-2011, 12:31
Добре.. не разбирам какво ви е толкова трудно да говорите с тези ваши майки.... :-o просто излизате някъде двете на кафе ала бала и започвате да си говорите за ВСИЧКО! :)

аз постоянно си споделям с моята майка, както и тя с мен. :) за което се много радвам, защото тя може да ми помогне във всяка една ситуация след като знае...... :)

Daisy11
09-09-2011, 17:48
Ти на 10 ли си или на 13 ? Аз такива неща не споделям с майка си. И кой друг може да и каже ? Ако разправяш на всеки 2 че сте гаджета...ама не вярвам, а също така и не вярвам някоя твоя приятелка да си говори с майкати на тема теб и гаджето ти . Само ако тя те пита и кажи истината. Ама да отидеш и да почнеш да и плямпаш...

oriflame123
09-09-2011, 18:29
хм първо толкова ли е нужно да и споделиш????
2ро още си малка 4е да се притеснява6 4ак толкова какво 6те кажеш как да го кажеш и т.н но пък от друга страна е хубавво да запо4енш от сега да и разкриваш тайни, 4е после може да се затвориш в себе си и да не споделяш :-)

mrankoniiii
11-26-2011, 18:48
ти си на 13 на 13 вообще не им казвах за гаджета защото постоянно ги сменях . Трябва да им казвам като сме заедно , пък после и да обеснявам какво правим (прегръщаме целуваме държим се за ръце ей такива лепешки истории) А после трябва и да обеснявам защо сме скъсали аз ли съм скъсала с него и тн.

Но виш ква на страна не се притесняваи да и кажеш ако искаш просто и кажи


-Мамо искам да ти споделя нещо
- Какво ?
- Имам си първо гадже
- Кой ?
- Иван Петкан Драган ............
- Еми честито

кво толкова

kamito.kirilova
11-11-2013, 16:40
Az sum na 15 i izlizam s edno momche veche ot sedmica yjasno mn go haresvam i chakah dulgo dokato mi predloji .... Problemut e che kogato kaja na mama i tate che si imam gadje te nastoqvat da se zapoznaqt s nego i podbirat podhodqhtiq moment da go naplashat do takava stepen che na dr den kogato izlezem ne me dokosva ne me celuva vurvi po dalech ot mne vse edno mi se surdi s purvite nqkolko momcheta se chudeh dokato edin den edno ot tqh ne mi kaza i posle se premesti v Angliq s roditelite si :D Ne iskamda kri ot tqh no ponqkoga chystvam che nqmam dr izbor ... mn puti sme si govorili za tova no te ne jelaqt da me slushat za tqh tova vurshi rabota i ne gi interesyva dr

BlackEyedPeas
11-11-2013, 16:51
Стара тема...

fhdumjij
11-11-2013, 16:55
Да ти имам и "проблема"

magneticfields
11-11-2013, 18:44
"Мамо, Уредиха ме с този, за когото ти разправях!"

beach.ch
11-17-2013, 01:00
Повярвай ми, майка ти ще ти има повече доверие в тия неща, ако и ги споделяш.
Къв е смисълът да се криеш? Кво толкова ще прайте- ще си държите ръцете и ще се целунете по бузата. Всяко чудо за три дни.
Аз бих и казала. И аз като малка като си имах гаджета се притеснявах, ама те само така си говорят родителите. Като и кажеш, че сте гаджета и тя кво- ще скъса с него вместо теб ли?!
Я се успокой малко.

Lilanda
11-17-2013, 01:13
С думи.

HollyGolightly
11-17-2013, 03:29
Темата е от 2011, предполагам момичето одавна е казало на майка си, може би дори вече не е със същото момче

Mirrela.
12-01-2013, 10:41
Няма нищо притеснително да и кажеш.Няма от какво да те е страх - майките винаги подкрепят децата си независимо от това какво става с тях. http://smileys.svatbata.org/set-01/42.gif

baby_baby
12-01-2013, 12:55
"Maмо, имам гадже!"

++++