PDA

View Full Version : Объркана съм...Моля за съвет :]



sweetdreeams
09-07-2011, 16:34
Благодаря на всички,за мненията ви! :]

differenTgiirL
09-07-2011, 16:38
Има си приятелка, това не е пречка, но щом имаш нещо към него не се спирай! Щом приятелката му му е изнверила, значи имаш шанс за нещо повече! Няма да изгубиш нищо ако опиташ ..

sweetdreeams
09-07-2011, 16:39
Продполагам да ... но мисълта да изляза с него,докато те са "заедно" ме кара да се чувствам адски гадно и ддз .. гузно ?!

Azoria
09-07-2011, 16:40
Толкова ми е мъчно,че няма на кого да споделям,че се налага да го правя тук.С времето разбрах,че обкръжението ми от хора,който наричах приятели,се оказа толкова измамно.Защо да прекарвам свободното си време с хора на който,нямам и капка доверие?Както и да е ... Истината е,че съм толкова глупаво човече.Вярвам в добрината и искреността на хората,до момента в който осъзная,че такова нещо,въобще не съществува.Всеки гледа само себе си,и ако за да успее,трябва да погуби някой,би го направил,без да се замисли.Опитвам се да се справям сама с всичко,понякога не ми се отдава,но все пак,не спирам да се боря.Никога не съм получавала нещо даром,може би за това,разчитам единствено на себе си.

Единственото нещо,което исках,но така и не постигнах,беше да "го" открия.Търсех между сенките от миналото,взирах се във всеки един ... така и не го откривах.Преди време се запознах с един от поредните "той е!" Момчето беше страхотно!Забавно,мило,гри овно... питате се какво не е наред? .. приятелката му! , за която ми каза доста по-късно.Стана ми жал за горкото момиче."Приятелят" й се държеше така,сякаш тя изобщо не съществува.По-лошото беше,че през цялот време ми пълнеше главата с мили приказки ... Може би,понеже усетих,че има нещо гнило в цялата история,го попитах:"Имаш ли приятелка?" -"Имам,обаче не ми се говори за нея" ... Изневерила му преди време,не му пукало за нея,не му давала това от което се нуждае...Тогава,защо по дяволите си с нея?Защо се занимаваш с мен?Защо искаш да съм твоя? ... Истината е,че наистина ми стана доста криво,след като ми каза за нея.От една страна,се чувствам като кучка .. Но все пак,не аз го потърсих,не аз го зарибявах.След като научих за нея,реших съвсем внимателно,да се измъкна от ситуацията,като се изпаря напълно от живота му.Но в мен се води битка,между това да бъда с него [въпреки нея ] или да постъпя както

е редно - просто да забравя за него.Лошото е ,че той някак си се настани в ума ми и не мога да го изгоня от там.Не сме се целували,нито дори прегърнали ... а искам да е до мен,поне за 1 час.

Покани ме на вечеря и адски много се колебая,как да постъпя.Какво е редно да направя .. Не искам един ден да съжалявам за пропуснатата възможност , или евентуално .. за това,че съм се появила не там където ми е

мястото ! ;]
Първо - не се отказвай от доброто у хората! Второ - щом не ти е казал за нея ,според мен не му пука не само за нея ,но и за теб... От друга страна те разбирам,знам какво е чувството отчаяно да искаш да си с някого... Моят съвет е - изживей го! Може да съжалиш после ,но ако не го направиш 100% ще съжаляваш! Така поне за малко (дано не е за малко) ще бъдеш щастлива,нали точно това търсим...

sweetdreeams
09-07-2011, 16:43
Да Azoria , това искам , но имам чувството,че ще е нещо мимолетно...А аз искам да му се наслаждавам дълго.Вярвам,че ако не го бях попитала,изобщо нямаше да ми каже...Но как да разбирам това , "искам дори нещо повече" , след като все още е с нея?Тя ли е резервата или аз в случая ...

cigarettekisses
09-07-2011, 16:45
Странно,като не му пука за нея..защо не скъсат?
Аз на твое място бих отишла,след като искам да съм с него.

sweetdreeams
09-07-2011, 16:47
Аз искам същото,но се страхувам,че отново съм сбъркала в преценката си .. Страхувам се,че отново ще ми е едно сиво и тъпо ... Мисълта ми е,дали да изляза с него въпреки момичето или просто да изчезна ..

Azoria
09-07-2011, 16:48
Да Azoria , това искам , но имам чувството,че ще е нещо мимолетно...А аз искам да му се наслаждавам дълго.Вярвам,че ако не го бях попитала,изобщо нямаше да ми каже...Но как да разбирам това , "искам дори нещо повече" , след като все още е с нея?Тя ли е резервата или аз в случая ...
Най вероятно си ти,колкото и да е гадно. Разбира се ,че искаш нещо голямо,дълго и грандиозно,но какво предпочиташ - нещо мимолетно,което ще бъде едно прекрасно време,което ще преживееш (през,което време може да му покажеш,че ти би била по-добрият избор,да му дадеш шанс и той да се влюби в теб) или нищо,освен мъката и болката,които впрочем и в двата случая изпитваш...?

sweetdreeams
09-07-2011, 16:50
Тук си много права Azoria ,така или иначе съм прецакана и в двата случая.Ще опитам пък ако не,свикнала съм да бъда разочарована... Благодаря ви за адекватните мнения ;]

Cvetii95
09-07-2011, 16:50
Поговорете си за въпростната му приятелка и за чувствата му към нея и дали изобщо има чувства към нея и ако няма няма причина да е с нея да лъже и момичето и себе си и след това може спокойно да сте заедно без да се притесняваш

sweetdreeams
09-07-2011, 16:52
Опитах се да повдигна темата,но той парира всеки мой жалък опит да го направя.Като цяло , от малкото което каза за нея,останах с впечатлението,че му е все тая за нея.Въпреки всичко ми е интересно,защо тогава е с нея... А се чудя дали директно да го питам,но така навлизам прекалено рязко в личния му живот и ддз ...

differenTgiirL
09-07-2011, 16:53
Поговорете си за въпростната му приятелка и за чувствата му към нея и дали изобщо има чувства към нея и ако няма няма причина да е с нея да лъже и момичето и себе си и след това може спокойно да сте заедно без да се притесняваш

За да не каже "че не му се говори за нея", значи се очаква да я отпише, така че има ШАНС ! Не го ппропускай ;д

Azoria
09-07-2011, 16:53
Нормално е да говори лошо за нея пред теб,ако не иска да те загуби.

SmilezZz
09-07-2011, 16:58
Отиди и виж какво ще стане. Явно между тях доверието е изчезнало след въпросната изневяра на момичето. А може би наистина смята да я зареже в скоро време ? Според мен има надежда. Излез с него ,говорете си ,прекарайте си добре времето. Но все пак ти си решаваш. Аз в такава ситуация не бих се отказала.

nepowtorima
09-07-2011, 17:08
Недей да се чувстваш ТИ гузно, той трябва да се чувства така!
Щом имаш чувства към него - давай, недей да те е страх! Нека всичко да си се нареди от само себе си!!

NambyPamby
09-07-2011, 17:17
Ъъ, вЕрно той е този, на когото трябва да му е гузно, все пак по своя воля е поел ангажимент към момичето, докато ти си без гадже и си свободна да се забиваш, с когото си поискаш.

Ако си прекарвате приятно, ако ти е кеф с него, ако не ти прави тъпи номера - продължи да си излизаш с него и го налазвай по-скоро, че това вашето не се търпи. Обаче ако ще се хващаш за него като удавник за сламка, защото е единственият в радиус от 50 км, който ти обръща внимание и те е страх, че ако го отрежеш ще останеш сама и без компания... аре няма нужда. Толкова момчета ще има занапред, които ще ти обръщат внимание и при това ще са свободни, че просто няма смисъл да се вкопчваш.

fenkaaa
09-07-2011, 18:31
Опитай,ако се получи нещо между вас,може и да я остави

.... НО внимавай,защото така,както постъпва с нея,може да постъпи и с теб някой ден :)

selenaa56
09-07-2011, 18:39
С години не се открива истински приятел и всички са двулични.Та да се върна към темата.Ако го обичаш и наистина чувстваш нещо към него не чакай а деистваи защото после можеш да съжаляваш че си го испуснала и няма да има връщане назад.Дано си го открила и да не се разочароваш.Успех! :) :) :)