PDA

View Full Version : КАК ДА КАЖЕМ НА МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ СИ ЧЕ..



reperw
09-07-2011, 19:23
На последък има супер много теми как да кажем тфа и онова ето ви една тема в която мисля да там отвогор на най-честите въпроси.


Как да кажем,че си имаме гадже ?

-Мамо ,тате имам си приятел/ка !

Как да кажем,се искаме да се бръснем ?

-Мамо , тате мисля ,че е време да се обръсна ти какво мислиш ?

Как да кажем, че имаме цикъл?

-АААААААААААААААААА МАМО ТЕЧЕ МИ КРЪВ КАКВО Е ТОВА ?? УМИРАМ ЛИ ? (нищо ,че вие знаете какво ви е )

Как да кажем,че искам сутиен ?

-Мамо виждат ми се зърната под блузата направи нещо...!
-----------------------------------------------------------------------------

Не се сещам за друго ако има нещо кажете ще допълвам



УСПЕХ !

mariana90
09-07-2011, 19:30
за секса маи то е наи-трудното за казване особено като гледам че сега вече на 13 разбират повече от мен на тая тема (като си представиш че съм на 21 ) :-o 8)

cookie_master
09-07-2011, 19:36
Е ако беше толкова лесно.Повечето хора се притесняват :-o

sunnnnnnnn
09-07-2011, 19:42
xaxaxa тва няква ебавка ли е ? 8-)

badsector
09-07-2011, 20:16
Добра тема. В общия случай нещата казани в прав текст постигат най-добър резултат. Трябва да се направи важна.

someonerandom
09-07-2011, 20:24
xaxaxa тва няква ебавка ли е ? 8-)
Еми не то отдолу не го пише... 8-)

SmilezZz
09-07-2011, 22:39
То не му трябва голяма философия ,за да кажете дадено нещо. Пък и още по - малко ,когато става въпрос за родителите.

fenkaaa
09-07-2011, 22:46
Абе всеки родител е различен,никой не може да каже как да се подходи към даден човек..

Добре че аз не съм имала проблеми с наще за нито едно от изброените 8-)

HotLife
09-08-2011, 06:28
добре си го измислил...

bubkaa93
09-08-2011, 07:35
Само това с гаджето дето е малко по-трудно с другите неща поне аз съм няма проблем да разговарям с майка ми.

sunnnnnnnn
09-08-2011, 09:59
xaxaxa тва няква ебавка ли е ? 8-)
Еми не то отдолу не го пише... 8-)

Ами то е най-лесно да измислиш как да го кажеш в прав текст,смисъл казваш си всичко ,точно както е и тва е хаха :D Апък тва дето ''мамо тече ми няква кръв'' направоо.. :razz:

И съм съгласна,че всеки човек би приел различно нещата , и затова всеки тряа да подхожда,както мисли че ще е най-добре за другия :)

someonerandom
09-08-2011, 10:12
xaxaxa тва няква ебавка ли е ? 8-)
Еми не то отдолу не го пише... 8-)

Ами то е най-лесно да измислиш как да го кажеш в прав текст,смисъл казваш си всичко ,точно както е и тва е хаха :D Апък тва дето ''мамо тече ми няква кръв'' направоо.. :razz:

И съм съгласна,че всеки човек би приел различно нещата , и затова всеки тряа да подхожда,както мисли че ще е най-добре за другия :)
Точно това е смисълът на темата-разделът е пълен с малоумни теми "Как да кажа на нашите..." при условие,че реално освен да им го кажеш в прав текст няма много вариант-естествено,винаги можеш да заминеш за Северния Полюс и да им пратиш телеграма,придружена със снимка на розов хипопотам да се развеселят,обаче не мисля,че на много хора ще им се занимава.

reperw
09-08-2011, 11:47
xaxaxa тва няква ебавка ли е ? 8-)
Еми не то отдолу не го пише... 8-)

Ами то е най-лесно да измислиш как да го кажеш в прав текст,смисъл казваш си всичко ,точно както е и тва е хаха :D Апък тва дето ''мамо тече ми няква кръв'' направоо.. :razz:

И съм съгласна,че всеки човек би приел различно нещата , и затова всеки тряа да подхожда,както мисли че ще е най-добре за другия :)
Точно това е смисълът на темата-разделът е пълен с малоумни теми "Как да кажа на нашите..." при условие,че реално освен да им го кажеш в прав текст няма много вариант-естествено,винаги можеш да заминеш за Северния Полюс и да им пратиш телеграма,придружена със снимка на розов хипопотам да се развеселят,обаче не мисля,че на много хора ще им се занимава.

+1 Много е прав човека...

onestar
09-08-2011, 13:17
Колко глупаво...

Децата знаят какво се случва с тях, знаят какво искат. Самата мисъл "Искам сутиен" кара детето да се чуди как да накара майка си да й купи. Много е просто то да каже "Искам сутиен", ама самия факт, че пита как да направи нещо, което знае, означава че иска да е по различен начин от този в прав текст.

_InSaNe_
09-08-2011, 13:48
хора,просто трябва да си създадете няква комуникативна връзка с родителите (а може и само с единия) аз примерно(момиче съм) споделям с майка ми супер много неща и винаги съм си говорила с нея като с приятелка.. казвала съм и за всички от посочените неща директно без да овъртам и винаги ми е отговаряла нормално и ми е давала съвет просто защото тва са неща през които минава всеки нормален човек и просто за тях трябва да се говори нормално щото са неизбежни ..... с баща ми не си говоря за такива неща де защото все пак е малко тъпо :D не знам какъв родител трябва да си че да се скараш примерно ако детето ти ти сподели нещо такова.... whatthefuck

Anichkaxxwee
09-24-2011, 23:10
Ами, добре, но ако момичето/момчето се притеснява да им каже ..
(но пък точно от тях не трябва да се притесняват)
или пък се притесняват как ще реагират родителите

Djuff
09-25-2011, 08:54
Абе що трябва да казваш на родителите си, че трябва да се обръснеш?Просто го направете тва си е вашето тяло.

MojoJojo88
09-25-2011, 09:04
Как да кажем,че си имаме гадже ?

-Мамо, имам си приятел.


Как да кажем,се искаме да се бръснем ?

-Смятам, че вече имам нужда от обезкосмяване...

Как да кажем, че имаме цикъл?

-Мамо, дойде ми.

Как да кажем,че искам сутиен ?

-Трябва да си купя сутиен, защото вече не ми е удобно да ходя без.


Тези реплики съм използвала, когато е трябвало да съобщя тези неща. За секса не съм обявявала, то се подразбра...