PDA

View Full Version : Как да започна.



ProKiller2
09-07-2011, 20:09
Здравейте,момче на 14 съм 45 килограма 161 висок и мисля да започна да тренирам като за начало съм се обурудвал с лост успоредка,лежанка,дъмбели и още тежести ако може да ми помогнете с някоя програма че тук гледам има доста разбиращи

musicinmyveins
09-07-2011, 20:21
Сега се оборудвай с хладилник маса и много ядене.....Вкъщи няма да стане.Като за начинаещ отивай в зала при инструктор да ти направи програма режим и да ти покаже правилното изпълнение на упражненията.И от сега ти казвам да не се прехласваш по лостаджийте както и да не си мислиш,че само с упражнения ше стане.Резултатите ти зависят главно от яденето.

tonique
09-07-2011, 21:17
Сега се оборудвай с хладилник маса и много ядене.....Вкъщи няма да стане.Като за начинаещ отивай в зала при инструктор да ти направи програма режим и да ти покаже правилното изпълнение на упражненията.И от сега ти казвам да не се прехласваш по лостаджийте както и да не си мислиш,че само с упражнения ше стане.Резултатите ти зависят главно от яденето.
+1 около 70-80% дава резултата храната - бях чел някъде

navar
09-08-2011, 07:24
добре ,бе майна..аз само да попитам -къв е тоя мерак да тренираш в къщи ? или по лостовете? аз имам зала,и ако съм сам не ми се тренира..правя го но без желание,а тоа ми е работата..представям си при вас какво е...тренировките не струват кой знае колко,в нашата зала ученицитре тренират за по 1,20 на тренировка...тва си е една кола в кварталното кафе....и получаваш достъп до всички железа,съвети от инструктор,от по напреднали ,винаги има кой да ти помогне,да коригира грешките....стига с тия домашни интерпретации

musicinmyveins
09-08-2011, 08:57
добре ,бе майна..аз само да попитам -къв е тоя мерак да тренираш в къщи ? или по лостовете? аз имам зала,и ако съм сам не ми се тренира..правя го но без желание,а тоа ми е работата..представям си при вас какво е...тренировките не струват кой знае колко,в нашата зала ученицитре тренират за по 1,20 на тренировка...тва си е една кола в кварталното кафе....и получаваш достъп до всички железа,съвети от инструктор,от по напреднали ,винаги има кой да ти помогне,да коригира грешките....стига с тия домашни интерпретацииНедей така,че като чета и ми иде да се пресела в Пловдив...За 1,20 :shock: ?!?!?!

ZipFail
09-08-2011, 10:16
Аз преди тренирах за 60 ст. или 7 лева месечно. Пък фитнеса е 250 квадрата с перфектно оборудване :D

Chacho
09-08-2011, 10:26
УАУ! А аз си мислех, че 3 лв еднократна и 15лв месечно е най-великата оферта. За фитнес с чалга музика.

loveca777
09-08-2011, 15:15
Да а аз ходя безплатно на всякъде.

ZipFail
09-08-2011, 15:24
То затова и получаваш само един лост и успоредка. За без пари - толкова :lol:

awerw
09-08-2011, 17:03
И у дома може да стане перфектна тренировка, щом имаш и лежанка охоо 8-)

musicinmyveins
09-08-2011, 17:13
Мене ми остана едно ходене и трябва да си права нова карта и като ви чета цените напрао се чудя къде ходите.Я дайте малко инфо,че аз ем съм с връзки и ми излиза 3 лева на ходене (и това е за мене щот се знаем със собственика на залата иначе е 6 оО )

TheManTheLegend
09-08-2011, 17:51
И у дома може да стане перфектна тренировка, щом имаш и лежанка охоо 8-)
Мда. И като имаш и стойка за клекове, за мъртва тяга, един скрипец горен и долен, стойка за скотово и 10 вида дъмбели направо няма смисъл да ходиш на фитнес.

redbul2
09-08-2011, 18:49
УАУ! А аз си мислех, че 3 лв еднократна и 15лв месечно е най-великата оферта. За фитнес с чалга музика.

2 лева еднократно в една прилична заличка,а тая на стадион "Черно море" е 2,50 лв :D

loveca777
09-08-2011, 19:06
УАУ! А аз си мислех, че 3 лв еднократна и 15лв месечно е най-великата оферта. За фитнес с чалга музика.

2 лева еднократно в една прилична заличка,а тая на стадион "Черно море" е 2,50 лв :D
А има една до спортната , зад военно морското ...... 500 лв на месец :shock: :lol:
Не знам , ама там момите са редом с момковците.

TheManTheLegend
09-08-2011, 19:30
Сигурно е от тея "луксозните" като Orange фитнес (нз дали той се води такъв, не съм влизал в подобни)
вие от Варна ли сте или София :shock: :shock:

redbul2
09-08-2011, 19:40
Сигурно е от тея "луксозните" като Orange фитнес (нз дали той се води такъв, не съм влизал в подобни)
вие от Варна ли сте или София :shock: :shock:

Да,смятам че залата е тяхна.Вътре има малък басейн,цяла една голяма зала само за тренажори,велоергометри и бягащи пътеки.Отделно останалото. За едногодишен абонамент няколко хиляди лева.Разглеждал съм я.От морската столица съм :D

Също има масажи,лечебни,възстановяв ащи терапии и подобни.

loveca777
09-08-2011, 19:58
Да.. портокаловия :lol: ... много се базикаме с фитнес :D
Миналата ли година беше , когато с един приятел се разхождахме и търсихме фитнес. (от сатилита гоогле карти - 3 пъти по ред ни залъгва. Показва фитнес зали на несъществуващи места).. Та минавахме и го видяхме тоя orаnge , та решихме да влезем и да го видим какво преставлява.. Още на входа ни посрещнаха жени да питат какво желаем ( все едно съм някакъв цар) .. питаме дали има фитнес. Те ни закараха до залата. Вътре гледам само жени бегащи на пътечки и питам. ,, ама мъжки фитнес ли е? и тя ,,да разбира се''
Мислим малко и питаме колко е цената, като вадя от джоба си 3, 4 лв на стотинки ( казах си максиум 5 лв ще дам) .... И по едно време чувам едни огромни цени.... че трябвало да имаш карта,, която включвала басейн и кво ли сине...... и ние се затъпихме с ококорени очи.. па и те разбраха,че не им трябваме.. И бързо бързичко кръгом към изхода, .,, да да, мерси, не ... и право към рапонги на плажа ядосан хукнахме. на лостовете. :lol:
А под витрините принцесите и момите си останаха да се виждат как бягат по тренажотите.

LastFN
09-08-2011, 21:25
navar къде ti e fitnessa

navar
09-11-2011, 19:01
този за който говоря е в смирненски ..на солунска 1а ..