PDA

View Full Version : Тормозят ме спомени



HiGuysWhatsUp
09-07-2011, 20:25
Здравейте!
От известно време ме тормозят спомени от преди една (вече почти 2) година...Всичко започна в 5 клас.От детските ми години си имах 2 най-добри приятелки, с които бях почти постоянно заедно.Та по едно време в 5 клас, едната нещо ли й стана, аз ли я ядосах-не знам, но изведнъж от нищото взе че ми обърна гръб и те двете "мои най-добри приятелки" се събраха и започнаха да заговорничат срещу мен... Примирих се и добре че имаше едно ново момиче в нашия клас, та взех да излизам в междучасията с нея....Тогава обаче двете не са си губели врремето-малко по малко настроиха целия клас срещу мен!Тъй като аз бях по-упорита от тях в клас (нерядко съм им давала и на двете да преписват на теста от мен), ме изкараха зубарка пред целия клас и тогава какъв сеир, какви обиди бяха-била съм сдухана, била съм тъпа, луда, гадна-и всичко това заради единия слух!Преди в 2-ри клас дори бях по-зле, че и дебела, но никой нищо не ми казваше...Сега-минаха почти две години, махнах се от училището, а всички са забравили за гадориите, които правеха (включително са ми сипвали сърбящ прах и други) и ми предлагат приятелства във Facebook, пишат ми съобщения и вече не знам какво да направя, за да ги забравя.Извинете за дългата тема, просто това ми тежи.

cwetelina21
09-07-2011, 20:38
..

h0usen3v3rdies
09-07-2011, 20:41
Ако мислиш, че са се променили им прости. Но ако не искаш да се сприятеляваш с тях, не се занимавай и ги игнорирай.

HiGuysWhatsUp
09-07-2011, 21:03
Според мен всеки има някакъв такъв лош спомен от даскало. И аз дори имах подобен случай но бях от "лошите"(не си мисли нищо гадно за мен, все пак променила съм се и може би съжалявам за това) ... ии бих ти казала, ако тези хора който ти пращат поканите са ти неприятни .. и найстина са ти правили доста гадни неща с които са те наранили недей да ги приемаш или просто им обясни, че не са ти приятни и са те обидили с нещо. ;) Цвети, правя го и една вече така ми се обиди, че се чувствам зле, но така или иначе нне могат от едното нищо да си променят характера...

sm_95
09-07-2011, 21:49
Била съм на твоето място, сега с тези хора сме на "здравей - здрасти". Не бих ги допуснала за втори път в живота си, прекалено болка има между нас. Не се рови в миналото, просто без да казваш нищо дикретно им покажи, че не искаш да имаш нищо общо с тях.

NoMore
09-07-2011, 22:30
Децата са жестоки (въпреки, че никога не съм била в твоето положение). Малка си те също са много малки. Това са глупости и няма смисъл да се тормозиш с тях. Може пък и да ти е полезно... да ти дава стимул този спомен да постигнеш нещо и да им покажеш, че си нещо повече от тях :)

crowberry
09-07-2011, 22:33
Пълен игнор. Не заслужават..

Bebee66
09-07-2011, 23:01
Пълен игнор. Не заслужават..

YouAteMyHeart
09-07-2011, 23:22
Отказ! Хора,който са се държали зле с теб не смятам,че трябва да приемаш в приятели.Или са толкова жалки,че само искат да си вдигнат бройката или просто искат да научат нещо ново./Все пак Фб си е най-големия клюкарник/

differenTgiirL
09-08-2011, 06:11
Надали някой се променят след такива работи, игнориррай ги !

musicbaby
09-08-2011, 07:21
забрави ги

HiGuysWhatsUp
09-08-2011, 08:15
Благодаря ви МНОГО, ще се опитам...Искам само да добавя, че първо слухът се е зародил, че съм копирала едно от момичетата, те са се ядосали и така (причини милион, за да съсипеш на някого достойнството и живота).Аз се оппитах да напиша на такива две, че не желая да общувам с тях, но те си заят своето, даже ме канят да ходя при тях, а като им го казах и двете се обидиха, направиха се на ударени и ме блокириха (аз блокирах едната, защото като й приех поканата, започна да сипе обиди в съобщенията) Вече не знам какво става...

differenTgiirL
09-08-2011, 08:27
Благодаря ви МНОГО, ще се опитам...Искам само да добавя, че първо слухът се е зародил, че съм копирала едно от момичетата, те са се ядосали и така (причини милион, за да съсипеш на някого достойнството и живота).Аз се оппитах да напиша на такива две, че не желая да общувам с тях, но те си заят своето, даже ме канят да ходя при тях, а като им го казах и двете се обидиха, направиха се на ударени и ме блокириха (аз блокирах едната, защото като й приех поканата, започна да сипе обиди в съобщенията) Вече не знам какво става...

Не им обръщай внимание и не се влияй от мненията и слуховете им..бъди непукист, всичко ще им се върне, като разберат какво за изгубили и как са сгрешили :D

HiGuysWhatsUp
09-11-2011, 22:38
Благодаря ви МНОГО, ще се опитам...Искам само да добавя, че първо слухът се е зародил, че съм копирала едно от момичетата, те са се ядосали и така (причини милион, за да съсипеш на някого достойнството и живота).Аз се оппитах да напиша на такива две, че не желая да общувам с тях, но те си заят своето, даже ме канят да ходя при тях, а като им го казах и двете се обидиха, направиха се на ударени и ме блокириха (аз блокирах едната, защото като й приех поканата, започна да сипе обиди в съобщенията) Вече не знам какво става...

Не им обръщай внимание и не се влияй от мненията и слуховете им..бъди непукист, всичко ще им се върне, като разберат какво за изгубили и как са сгрешили :D Хах верно е, права си :? :)

loca10
09-12-2011, 11:31
fuck off 8) Да си гледат работатаа пешлеметата.. Това, че са били на 12, с нищоо не ги оправдава, никакви деца не са. Ако могат да пушат, да пият и да се гримират, значи знаят как да се държат. Игнор

Lollyrot
09-12-2011, 19:24
Детски истории. Горе главата, ще срещнеш по-стойностни хора.

SunnyWinter
09-12-2011, 20:34
Пълен игнор.
Имах съвсем същия проблем, само че така наречената "приятелка" просто ей така си замина, без никаква основателна причина. На мен също ми викат зубър, аз им се усмихвам мило и fuck off. Игнорирай ги. Те не те заслужават, повярвай ми, само ще си натровиш още повече живота с тях, ако пак ги допуснеш. Живота оттук нататък започва да става голяма гад и трябва да се научим как да ползваме райд-а. 8-)
Та, в общи линии, да не ти пука. Ще срещнеш много по-стойностни и заслужаващи доверие хора, а дори и да не срещнеш - по-добре сама, отколкото с лош човек до себе си.