PDA

View Full Version : Нуждая се..



littleW
09-07-2011, 20:35
Здравейте.. амм нее знамм как точноо да започнаа, ноо щее вии споделя как се чувствам наистина.. от известно време нямам приятел ии нее съм се чувствалаа самотна или нещо подобно, ноо в момента е точно обратното.. чувствам се страшно самотна и отчаяна.. предии пишех си с момчетаа, виждахх се.. сегаа пишат ми много момчетаа, запознавам сее.. ноо в никога не виждам това,което искам.. ясно ми е какво искам наистина-искам момче с цели и момче, което знае какво прави по принцип.. не мога да намеря такъв, който да ме харесва заради самата мен.. имам нужда някой да ме прегръща, да ми казва истински неща, които наистина чувства и мисли.. наистина отчаяна съм.. говоря с най-близките ми приятелки, те наистина ми казват много силни неща от които да се почувствам по-добре.. и наистна да казвам тези неща на глас, да ги напиша или да се покажа слаба принципно ме е страх, не искам да го правя, но в момента се чувствам точно така..

Cellmate
09-07-2011, 20:40
Мисля, че първо ти трябва да намериш своята цел. Тогава ще е по-лесно да срещнеш момчета, които също са го напривили. Така мисля аз. А относно самотата: млада си, забавлявай се докато можеш и докато го правиш ще си намериш и подходящия...ако знаеше кви грижи и проблеми са щеше да се радваш, че си сама :) Успех!

SisiStrange
09-07-2011, 20:40
Това е част от хубавото да срещнеш правилния - че не идва толкова бързо. :wink: Ако го намериш супер лесно няма да го цениш така. Занимавай се с нещо странично, не удряй много умисъл върху самотата, излизай си с приятелки, запознавай се с различни хора и точно, когато въобще не очакваш - ще ти се запали фитила от някой.

Cellmate
09-07-2011, 20:45
И цени самотата и спокойствието докато ги имаш! Вярвай ми!

thegame11
09-07-2011, 20:53
Разгонила си се здравата 8-) Намери мъжки екземпляр,който да отговаря на нуждите ти.

littleW
09-07-2011, 20:54
Разгонила си се здравата 8-) Намери мъжки екземпляр,който да отговаря на нуждите ти.

това, което имаш предвид е най-лесното, слънце.. много са така :D

badsector
09-07-2011, 20:59
Като не можеш да си намериш това, което търсиш в един мъж, действаш като повечето жени и си намираш двама - един, който да ти е най-добрият приятел, да му даваш надежди за секс и да му ревеш на рамото и друг, който да те чука.

ivcheto0o
09-07-2011, 21:05
Познато ми е,аз от доста време съм си сама.Като цяло се стремя да си усъвършенствам характера,навиците,да се интересувам и занимавам с нови неща.Като цяло съвета ми е да се намериш занимание,което ти е приятно,хоби и т.н.,много ясно че ще ти липсват нормалните неща за една връзка,ама поне няма да се вглъбяваш толкова в самотата,а в нещо по-ползотворно.

tuzaro
09-07-2011, 21:11
в мен ще видиш всичко

Evterpa
09-07-2011, 21:16
Едва като почнеш да се чувстваш добре със себе си, без да имаш приятел, би ти се получила сносна връзка, ако намериш подходящ. Естествено да имаш човек до себе си, на когото можеш да разчиташ, винаги е плюс, ама не трябва да ти се превръща във фикс идея, защото ще ти личи отчаяността, а това отблъсква.

tonique
09-07-2011, 22:26
допреди малко си пускала теми "на лов за момчета" а сега..
може би незнаеш и ти какво искаш.. :D

littleW
09-07-2011, 22:30
допреди малко си пускала теми "на лов за момчета" а сега..
може би незнаеш и ти какво искаш.. :D

добрее бее.. като съм самотна не мога да ходя на лов за момчета лии ?? :D ..определено знам какво искам, а подобни остроумни хора като тебее много ме натоварват с безмислените им коментари..

Neverm0re
09-07-2011, 22:37
Зле,много зле....

littleW
09-07-2011, 22:44
вие сте много зле :D ..българска работа :D смех.

tonique
09-07-2011, 22:45
допреди малко си пускала теми "на лов за момчета" а сега..
може би незнаеш и ти какво искаш.. :D

добрее бее.. като съм самотна не мога да ходя на лов за момчета лии ?? :D ..определено знам какво искам, а подобни остроумни хора като тебее много ме натоварват с безмислените им коментари..

е що бе супер вървежни коментари раздавам :lol:
при положение, че ми се спи..

Още малко и ще ме нахраниш :lol: за лека нощ :shock: :lol:

оо и мерси, че ме подсети за песента на Алисия - Най-Вървежен

За палава блондинка натиснете 1 :oops: :lol:

littleW
09-07-2011, 22:45
благодаря на всички, които се опитаха да помогнат..аа на тезии, коитоо не им изнася никой не ги задължава да пишат.. :)

crowberry
09-07-2011, 22:48
А не помисли ли, че известно време сама, може и да ти се отрази добре? :-o Успокой топката малко и след известно време то само ще си дойде. Не мога да го разбера това. Няма 48 часа от както сте необвързани и вече сте много самотни. |(

tonique
09-07-2011, 22:51
а как иначе ще трупаме коментарчета :lol:

и мерси много, че с чрез темата се сетих за 1 много яка песничка [music] :lol:

няма да намериш отегчение в форума :lol:

dontblameme
09-07-2011, 22:51
легендата разказва ... ??

littleW
09-07-2011, 22:53
А не помисли ли, че известно време сама, може и да ти се отрази добре? :-o Успокой топката малко и след известно време то само ще си дойде. Не мога да го разбера това. Няма 48 часа от както сте необвързани и вече сте много самотни. |(

a на теб кой ти каза,че от 48 часа съм необвързана. не мога да го разбера това.

littleW
09-07-2011, 22:54
а как иначе ще трупаме коментарчета :lol:

и мерси много, че с чрез темата се сетих за 1 много яка песничка [music] :lol:

няма да намериш отегчение в форума :lol:

еее щом си се сетил за песничка, екстра.. нямаме проблеми.. :D

tonique
09-07-2011, 23:01
а как иначе ще трупаме коментарчета :lol:

и мерси много, че с чрез темата се сетих за 1 много яка песничка [music] :lol:

няма да намериш отегчение в форума :lol:

еее щом си се сетил за песничка, екстра.. нямаме проблеми.. :D
атъкъъ :lol: щом не ме нахрани значи - го раздаваш като за последни минути - хаха :lol: [тва пък откъде го измислих] :lol:

Значи ти се спи - така май е по-добре :lol: :]

littleW
09-07-2011, 23:02
ако исках да те нахраня, щях да го направя :D

Neverm0re
09-07-2011, 23:07
А не помисли ли, че известно време сама, може и да ти се отрази добре? :-o Успокой топката малко и след известно време то само ще си дойде. Не мога да го разбера това. Няма 48 часа от както сте необвързани и вече сте много самотни. |(



true

littleW
09-07-2011, 23:11
А не помисли ли, че известно време сама, може и да ти се отрази добре? :-o Успокой топката малко и след известно време то само ще си дойде. Не мога да го разбера това. Няма 48 часа от както сте необвързани и вече сте много самотни. |(



true

eeeee true де,ама съм необвързана от 5-6 месеца не от 48 часа нещо си фантазирате :D

badsector
09-07-2011, 23:17
...ама съм необвързана от 5-6 месеца не от 48 часа...
Далече си от поставянето на рекорд - http://www.blitz.bg/news/article/117570

littleW
09-07-2011, 23:19
...ама съм необвързана от 5-6 месеца не от 48 часа...
Далече си от поставянето на рекорд - http://www.blitz.bg/news/article/117570

ареее да не стигамм до тамм :D

tonique
09-07-2011, 23:25
...ама съм необвързана от 5-6 месеца не от 48 часа...
Далече си от поставянето на рекорд - http://www.blitz.bg/news/article/117570

хахаха, брат разби ме :lol: :lol: :lol:

crowberry
09-07-2011, 23:30
А не помисли ли, че известно време сама, може и да ти се отрази добре? :-o Успокой топката малко и след известно време то само ще си дойде. Не мога да го разбера това. Няма 48 часа от както сте необвързани и вече сте много самотни. |(



true

eeeee true де,ама съм необвързана от 5-6 месеца не от 48 часа нещо си фантазирате :D

Трагедия! :(

littleW
09-07-2011, 23:32
А не помисли ли, че известно време сама, може и да ти се отрази добре? :-o Успокой топката малко и след известно време то само ще си дойде. Не мога да го разбера това. Няма 48 часа от както сте необвързани и вече сте много самотни. |(



true

eeeee true де,ама съм необвързана от 5-6 месеца не от 48 часа нещо си фантазирате :D

Трагедия! :(


а бееее щоо нее заспиваш по-добре.. така и така гледам, че и ти си достатъчно отчаяна от това, че съм необвързана от 48 часа и вече съм самотна, макар и да не е така.. :-)

differenTgiirL
09-08-2011, 07:57
...ама съм необвързана от 5-6 месеца не от 48 часа...
Далече си от поставянето на рекорд - http://www.blitz.bg/news/article/117570

хахаха, брат разби ме :lol: :lol: :lol:

Бро, не мога да разбера какъв ти е проблема с момичето..Какво като е необвързана ?? Теб какво те грее не мога да разбера ?? :lol:

crowberry
09-08-2011, 09:13
Това за 48 часа още ли го въртиш? :-o Преовеличих нарочно, но явно не си разбрала какво всъщност искам да ти кажа. Както и да е.. Повече няма да спамя.. 8)

differenTgiirL
09-08-2011, 09:26
Много добре те разбрах, просто тоя ме ядоса..Спирам да спамя, яко има нещо на ЛС . Peacee ^^

error92
09-08-2011, 13:18
Здравейте.. амм нее знамм как точноо да започнаа, ноо щее вии споделя как се чувствам наистина.. от известно време нямам приятел ии нее съм се чувствалаа самотна или нещо подобно, ноо в момента е точно обратното.. чувствам се страшно самотна и отчаяна.. предии пишех си с момчетаа, виждахх се.. сегаа пишат ми много момчетаа, запознавам сее.. ноо в никога не виждам това,което искам.. ясно ми е какво искам наистина-искам момче с цели и момче, което знае какво прави по принцип.. не мога да намеря такъв, който да ме харесва заради самата мен.. имам нужда някой да ме прегръща, да ми казва истински неща, които наистина чувства и мисли.. наистина отчаяна съм.. говоря с най-близките ми приятелки, те наистина ми казват много силни неща от които да се почувствам по-добре.. и наистна да казвам тези неща на глас, да ги напиша или да се покажа слаба принципно ме е страх, не искам да го правя, но в момента се чувствам точно така..

И си решила да пуснеш такава тема...ТУК ? :shock: ...bad choise woman :-)

GunSnSteelflowers
09-08-2011, 21:01
допреди малко си пускала теми "на лов за момчета" а сега..
може би незнаеш и ти какво искаш.. :D

добрее бее.. като съм самотна не мога да ходя на лов за момчета лии ?? :D ..определено знам какво искам, а подобни остроумни хора като тебее много ме натоварват с безмислените им коментари..

А какво искаш всъщност? Някой, който да ти говори мили думи, без значение точно какви. Някой, който да има цел, без значение точно каква. Че то ако става дума един пич преди време ми обяснява как бил тръгнал да печели рекордите на гинес като превърне автобус в клуб със сепарета. И той знае какво иска и устройва ли те? Първо намери себе си. Ако това те успокоява всеки, ама абсолютно всеки е минавал през периода, в който търси гадже под дърво и камък, просто за протокола. Малко обаче си го признават. Всяко човешко същество има нужда от нежност, но има разлика между тази нужда и нуждата някой да те боготвори, за да не умира убеждението ти, че си специална.

littleW
09-08-2011, 21:55
Здравейте.. амм нее знамм как точноо да започнаа, ноо щее вии споделя как се чувствам наистина.. от известно време нямам приятел ии нее съм се чувствалаа самотна или нещо подобно, ноо в момента е точно обратното.. чувствам се страшно самотна и отчаяна.. предии пишех си с момчетаа, виждахх се.. сегаа пишат ми много момчетаа, запознавам сее.. ноо в никога не виждам това,което искам.. ясно ми е какво искам наистина-искам момче с цели и момче, което знае какво прави по принцип.. не мога да намеря такъв, който да ме харесва заради самата мен.. имам нужда някой да ме прегръща, да ми казва истински неща, които наистина чувства и мисли.. наистина отчаяна съм.. говоря с най-близките ми приятелки, те наистина ми казват много силни неща от които да се почувствам по-добре.. и наистна да казвам тези неща на глас, да ги напиша или да се покажа слаба принципно ме е страх, не искам да го правя, но в момента се чувствам точно така..

И си решила да пуснеш такава тема...ТУК ? :shock: ...bad choise woman :-)

определено видях, че е bad choise :D :D :D ..наистина съжалих, че я пуснах.. :D