PDA

View Full Version : Пулсиране в областа около пъпа



pink123
09-07-2011, 20:59
Всеки път след като ми спре или седмица след това ми пулсира корема супер много има ли нещо нередно в това.Защото днес гледах предаване по тлс "Не знаех,че съм бременна" на някой случвало ли му се е същото.Пиша ви от профил на приятелка за това много ви моля без излишни бъзици

Leticcia
09-08-2011, 12:20
Спокойно, това е нормално 8-)

ThisIsMe
09-08-2011, 13:11
Съмнения за бременност ли имаш?Менструалното течение да е по-слабо или бледорозово?Ако си имала непротектиран полов акт ,направи тест с първа сутрешна урина! По принцип пулсирането около пъпа е сигнал за проблем.Някакви болки имаш ли? Консултирай се с лекар!

kalpazanka
09-08-2011, 13:15
Направи си ехо на корем.
Според мен виждаш пулсациите на коремната аорта, особено ако си по-слаба.

pink123
09-08-2011, 17:41
ами не съм кой знае колко слаба смисъл нормална съм си с вечните 5 килограма повече.Ами първоначално да щом се обадих на сегашния ми приятел да ходим да купуваме тест,въпреки че с него съм спала до този момент,но просто се бях оплашила,защото на 2-3 пъти бях правила без презерватив,но после ми бяха казали едно нещо дето се пиеше и то ако си заченала премахва плуда,честно казано това за първи път го усетих след една моя диета,но както винаги аз не спезвам диетата точно,а си спестявам част от храната и се оказва,че ям 1/3 от това което ми е като цяло от диетата за деня,но както и да е не цикълът ми е нормален такъв какъвто винаги си е бил.

09-08-2011, 17:45
Ми просто си пулсира. Може да ти е ниско или високо кръвното. Аз откакто свалих 5 кила се усещам непрекъснато как пулсирам особено около главата или корема.. :lol: