PDA

View Full Version : Проблем със слюнката



BaiHoi
09-07-2011, 21:33
Имам проблем със слюнката. Много бързо ми се насъбира в устата. Е не чак толкова че като говоря и да изкачат балончета но наистина бързо се насабира. Това не е само като ям, а винаги. Някакво решение за този (за мен) проблем ?

granger
09-07-2011, 21:48
Мии преглъщай повечко, за първи път чувам за такова нещо,но не смятам ,че е проблем!

cazzo
09-07-2011, 21:51
Няма за съжаление. Аз имам абсолютно същият проблем и когато трябваше зъболекарката да ми слага бяла пломба, много трудно я сложи, защото тя трябва да се слага при изключителна сухота. Даже се пошегува с мен, че ми течат лиги като Ниагарския водопад :D.

BaiHoi
09-07-2011, 22:04
Мии преглъщай повечко, за първи път чувам за такова нещо,но не смятам ,че е проблем!
проблема идва при целувките :-o

granger
09-07-2011, 22:14
Мии преглъщай повечко, за първи път чувам за такова нещо,но не смятам ,че е проблем!
проблема идва при целувките :-o
Не знам,нооо на мен като започна да ми расте мъдрецът( :-x некъв АД)
ми тръгнаха много слюнки,ако чувстваш някакво напрежение във венците може и при теб да има нещо,знам ли. Питай някой зъболекар или ддз.
През какъв период от време преглъщаш?!

BaiHoi
09-07-2011, 22:24
Мии преглъщай повечко, за първи път чувам за такова нещо,но не смятам ,че е проблем!
проблема идва при целувките :-o
Не знам,нооо на мен като започна да ми расте мъдрецът( :-x некъв АД)
ми тръгнаха много слюнки,ако чувстваш някакво напрежение във венците може и при теб да има нещо,знам ли. Питай някой зъболекар или ддз.
През какъв период от време преглъщаш?!
Не съм ходил на зъболекър от 5+ години (за щастие). На около 10-тина секунди

granger
09-07-2011, 22:27
Еми дааа, бързо е...макс количесто 10 секунди :? Хмм... посъветвай се със специалисти,какво да ти кажа.

BaiHoi
09-07-2011, 22:29
Еми дааа, бързо е...макс количесто 10 секунди :? Хмм... посъветвай се със специалисти,какво да ти кажа.
На 10 секунди се събира малка слюнка, а максималното не съм го чакал да се събира чак толкова :D

Red_Hair
09-08-2011, 14:59
Ами за щастие съм се срещал веднъж с такова чудо.Проблемът беше, че момчето забравяше да преглъща, това е съвсем сериозно, и лигите просто му капеха от време на време от устата.Доста неприятно, но момчето си преодоля този проблем.Не знам дали твоето е такова или има друга причина за слюнкоотделянето.

BaiHoi
09-08-2011, 15:38
Ами за щастие съм се срещал веднъж с такова чудо.Проблемът беше, че момчето забравяше да преглъща, това е съвсем сериозно, и лигите просто му капеха от време на време от устата.Доста неприятно, но момчето си преодоля този проблем.Не знам дали твоето е такова или има друга причина за слюнкоотделянето.
Малко повече информация за това как го е преодолял :(

BaiHoi
09-09-2011, 15:56
Някой който се е срещал с този проблем или който е по компетентен, моля да сподели :)

badsector
09-09-2011, 20:07
Доколкото си спомням, преди време бяхчел някъде, че слюнката в устата пречела за развиването на несвойствени бактерии, или нещо такова и така предпазвала зъбите, а и човек нямал лош дъх. Не знам до колко е вярно, принципно има някаква логика, но трябва да се провери.

batkodoki
09-09-2011, 20:17
Имам проблем със слюнката. Много бързо ми се насъбира в устата. Е не чак толкова че като говоря и да изкачат балончета но наистина бързо се насабира. Това не е само като ям, а винаги. Някакво решение за този (за мен) проблем ?


ВЪЗРАСТ?!

ПОЛ?!

BaiHoi
09-10-2011, 04:48
Имам проблем със слюнката. Много бързо ми се насъбира в устата. Е не чак толкова че като говоря и да изкачат балончета но наистина бързо се насабира. Това не е само като ям, а винаги. Някакво решение за този (за мен) проблем ?


ВЪЗРАСТ?!

ПОЛ?!

Възраст: 19

Пол: Мъж

ReTarDeT
09-10-2011, 13:59
Напуши се веднъж,да видим дали ще ти остане слюнка! :D



Ебавам се.. И на мен ми се събира ама само като почна да говора... :razz:

BaiHoi
09-10-2011, 16:23
Напуши се веднъж,да видим дали ще ти остане слюнка! :D



Ебавам се.. И на мен ми се събира ама само като почна да говора... :razz:
Има ли някой с по сериозен отговор ;)

BadGuy
09-11-2011, 11:26
Оооо. И аз имам същия проблем. Друго решение освен постоянното преглъщане не намирам, но е гадно примерно, когато в клас правим контролно и се чува някво преглъщане постоянно.

BaiHoi
09-11-2011, 14:04
Оооо. И аз имам същия проблем. Друго решение освен постоянното преглъщане не намирам, но е гадно примерно, когато в клас правим контролно и се чува някво преглъщане постоянно.
За това ако някой има някакво решение да каже :(

09-12-2011, 10:33
Изплюй я.. :x