PDA

View Full Version : малко помощ ?



EtU
09-07-2011, 21:44
Значи.. историята ми е не е много дълга, моля да я прочетете.От сега ще кажа за хейтърите да си го начукат :)

Тааа.. Едно момиче се запозна с мен и си писахме нали.. ама аз тъпака нали си падам много срамежлив и изглеждах като дърво... тя беше се разделила със приятеля си и започна както се казва да се зарибява с мен. Ама аз какъвто съм глупак я изпуснах и след това тя тръгна отново с приятеля си...Тогава я харесах страшно много, но видях ,че нямам шанс. Това беше преди 4-5 месеца. Тя е в класа на най-добрият ми приятел и сега тези дни излизаме и мисля, че пак я харесвам, но съм сигурен, че тя мен не. Запозна се с едни по-големи, компания. Опитаха с единия, но не стана. Та тази компания я познавам - от моя блок са. Та тя сега не ходи с никой. Излезе и доведе една нейна приятелка и сега се опита да ни сватоса , както се вика. Дава ми нейния скайп.. Ако тя ме харесваше никога не би го направила. И сега се чудя какво да правя.... Тя е с една година по-голяма. За мен не е проблем, предполагам и за нея... Какво ще ме посъветвате да правя? Да опитам с нейната приятелка или ?

DragonLady
09-07-2011, 21:50
Доста оплетена история....
Според мен пробвай да намекнеш на момичето, което харесваш, че имаш чувства към нея, а не съм приятелката и с която се опитва да те сватоса.

EtU
09-07-2011, 22:01
Не знам как просто. Супер срамежлив съм и ме е страх да не ме отблъсне, защото много ми харесва. Или да не ме избъзика ? както познава и брат ми ще ми се ебават много.., ама не знам ;С :( Наистина оплетена..

DragonLady
09-07-2011, 22:07
Не знам как просто. Супер срамежлив съм и ме е страх да не ме отблъсне, защото много ми харесва. Или да не ме избъзика ? както познава и брат ми ще ми се ебават много.., ама не знам ;С :( Наистина оплетена..

Пробвай, нищо няма да изгубиш! Намекни и, че не искаш друга, а именно нея, че би искал да върнеш времето назад, като ти се е сваляла и тн. намеци.

SmilezZz
09-07-2011, 22:10
Той дори и да намекне ,надали ще стане нещо ,щом момичето вече се опитва да ги сватосва. Пък и като е срамежлив ,не знам просто как ще събере смелост да й намекне ,при условие ,че не го е направил в началото ,когато е трябвало.

tonique
09-07-2011, 22:14
или ако те отреже и кажи, че си се шегувал..
или да видиш кво ще каже :-o :D

NoMore
09-07-2011, 22:16
Ами пробвай да и кажеш или поне зарибявки това онова... покажи й интереса си. Ако ти откаже, откаже! Няма да го взимаш много навътре... на всеки се е случвало да си е харесал някой, с който не го е вързало... така да се изразя, така че няма да си първия нито последния! Само не влагай много надежди да не останеш разочарован.

DragonLady
09-07-2011, 22:16
или ако те отреже и кажи, че си се шегувал..
или да видиш кво ще каже :-o :D

Ха ха и това е оферта :D

autumn666
09-07-2011, 22:17
Ох, вижте сега... тя ако се опитва така упорито да го сватоса с нейната приятелка, най-вероятно не изпитва чувства към него /вече/. Ако той се опита да и намекне за чувствата му, а нейните не са същите, тя не само че ще се изпокара с приятелката си, която явно го харесва, но и ще каже на брат му, а той каза, че брат му е щял да го ебава. Бе не знам. Авторе, аз бих ти казала да преодолееш срама си и да се опиташ да общуваш повече с момичето. Не и казвай веднага, че изпитваш чувства към нея, а се опознайте по-добре и се сближете, а след това вече ако видиш, че и от нейна страна има нещо - действай!

crowberry
09-07-2011, 22:28
Трябва да си поне малко нахален, че да успееш в любовта и в живота като цяло. Предразположи я, излезте само двамата, поговорете.. споделяйте. Така се почва. Ако не се получи, здраве да е.. не е единствена.

mimi77
09-08-2011, 00:03
вече си си изпуснал шанса не се пробвай !! Задоволи се с приятелка й !!

pamsityybee
09-08-2011, 00:04
Бори се за момичето, което харесваш. Няма смисъл да ходиш с някой към, който нямаш чувства. Бори се докрай ако я харесваш наистина :) Успех

Chacho2
09-08-2011, 01:37
Бягай й грабни интереса, дръпни я към теб психически и после си я грабни, без да мислиш "ще стане или не". В момента, в който се зачудиш дали ще ти върже, си изтървал коня. Ако не стане - следващата.

Leonore
09-08-2011, 11:54
Аз съм на мнение, че мацката, не струва .
Първо скъсала с единия, веднага след това започнала да се сваля с друг, после, пак се върнала при предишния, след това хванала трети, накрая, че и започнала да сватосва втория, с някоя си, нейна приятелка, без никой от двамата да я е моли за това.
Тая, или не знае какво иска, или не осъзнава, какво прави и малко прекалява с лигавото държание.
Ако, наисина искаш да тръгнеш с това момиче, ти предлагам, да и кажеш, насаме, открито пред нея, че не искаш да ти се прави на сватовница, харесваш я и се интересуваш от отговора на въпроса ти '' Харесваш ли ме, или не ? '' Ако нищо не стане, продължаваш напред и това е.

arsenalllbaby
09-08-2011, 13:50
Ако ще пробваш, пробвай, че като гледам така, скоро пак ще се хване с друг 8-) Действай по-бързичко. Като се опитва да те сватосва с нейна приятелка, да й беше казал, че си си харесал вече момиче.. И да й беше намекнал, че става дума за нея :)

sasha_90
09-08-2011, 14:13
Сам казваш,че най-вероятно не те харесва.Това за мен би било достатъчно, за да се отдръпна.Защо не постъпиш по същия начин?Има толкова много красиви момичета,щом това гледаш,все ще попаднеш на такава,която ще те хареса.