PDA

View Full Version : Сваляне на мускули



FuckingFreak
09-08-2011, 07:26
Мисля, че заглавието на темата е достатъчно описателно - как се свалят мускули? Не си харесвам нито бедрата, нито прасците, или пък ръцете. И да, сигурна съм, че са мускули, мога да различа висящи меса от стегнати и добре (в моя случай твърде добре,да си го кажа за мен даже няма нищо женствено в това) оформени части на тялото. Благодаря :)

Greennight
09-08-2011, 07:42
Мускули на краката,доколкото знам не се свалят лесно.Иначе намали белтъчините-яйца,месо и така :)

TMARAGORN
09-08-2011, 07:58
Кардио и се храниш само със зеленчуци и никакъв протеин (животински продукти ядки и тн.) ,но е адски наздравословното защото караш организма да се самоизяжда един вид един приятел така си свали мускулна маса от корема и краката.Но не ти го препоръчвам без да говориш с лекар или диетолог защото не се знае как ще ти го понесe организма.

HolyShit
09-08-2011, 09:01
Това е пълна глупост и не ти вярвам.Пусни снимка :-o

Everytime
09-08-2011, 09:47
Те момичета бъхтят сумати време у фитнеса за да бъдат стегнати и секси,пък ти се отказваш от това ей така,щото си мислиш,че не е нормално ; ) Яя недей така :D и да,ако може пусни снимка,поне да видим кое не харесваш :P

xXxAngerfisTxXx
09-08-2011, 09:49
мускули се горят с яко бягане... и то след минимум час

DaNGeRousLy
09-08-2011, 09:52
Те момичета бъхтят сумати време у фитнеса за да бъдат стегнати и секси,пък ти се отказваш от това ей така ..

Съгласен съм с Everytime и не вярвам много на темата.
Кой нормален ще направи толкова мускули без да иска, че и ще се чуди
как да се отпусне. Хах ..
Снимка или не вярваме ! 8-)

badsector
09-08-2011, 10:06
Хората умират за такива добре оформени тела, ти искаш да съсипва твоето. Поне го дай насам да му се порадваме, преди да го направиш.

ZipFail
09-08-2011, 10:07
Какво толкова си тренирала, че да натрупаш толкова мускули ?

А мускули се свалят изключително трудно и освен ако не е супер грозно не си заслужава изобщо..

HolyShit
09-08-2011, 10:43
Мускул се сваля лесно :D И мога да ти кажа веднага как става номера :D Тествам съм го , работи - само дето аз не целях това 8-)

badsector
09-08-2011, 11:33
Много лесно се сваля - не прави физически упражнения и стой гладен.

TheManTheLegend
09-08-2011, 17:57
Дръж отрицателен калориен баланс и много кардио. При нормалния начин за сваляне на килограми винаги се губи и мускулна маса.

Иначе помня имаше една жена в бб-тийм форума която беше инструкторка по аеробика, 85кг чиста мускулна маса и се оплакваще че колкото и кардио да прави (бягане, аеробика, водеше по 2-3 тренировки дневно включително и водни) не можеше да свали. Да не говором че вдигаше тежко във фитнеса и клековете и мъртвата ги правеше с повече от мене :D
Беше сложила снимки и всички викат "ама то си красива така, имаш толкова хубаво тяло" но реално погледнато беше доста гадно :)

bathory
09-08-2011, 20:46
Много лесно се сваля - не прави физически упражнения и стой гладен.
+ Или претренирай. Всеки ден тренировки на една и съща мускулна група, като не даваш на мускула да се възтановява и отрицателен енергиен баланс. Не ти го препоръчвам, защото след време ще ти дойде друг акъл. :)

TheManTheLegend
09-08-2011, 21:33
е така по цял ден ще е непълноценна :-o

bathory
09-09-2011, 09:14
Е, да не съм казала само на плодове.. Просто да намали храната. Аз като започнах да тренирам не знаех нищо и правех едни и същи упражнения всеки ден и вместо да имаше някакъв ефект от оформяне и качване на мм, свалих 3-4кг. - на мен веднага ми личи, просто беше ужасно. После започнах да чета и разбрах, че почивката е най-важна. Тя си решава все пак..

AngliskiqtKostumar
10-27-2011, 11:56
намаляване на мускол на краката ........... да станеш по-лека и да тичаш по-вече за на ръцете откаде си го направила тоя мускол нз , сигорно просто те бие няква смахната версиика на анорексията :?

Vladel
10-27-2011, 14:23
Абе вие нормални ли сте? :-o :-o :-o :-o Кaкво по-хубаво от стегнати крака?

TodorMarkov
10-27-2011, 15:54
Жените като цяло не могат да натрупат мускулна маса поради занижения в пъти тестостерон.И да,това съм 100% сигурен,че е по-скоро мастна тъкан,а не толкова мускул.Да не говориме,че при НВД,освен че се гори мастна тъкан,също така има и синтез на мускулен белтък.

Horrificus
10-27-2011, 16:13
Жените като цяло не могат да натрупат мускулна маса поради занижения в пъти тестостерон.И да,това съм 100% сигурен,че е по-скоро мастна тъкан,а не толкова мускул.Да не говориме,че при НВД,освен че се гори мастна тъкан,също така има и синтез на мускулен белтък.

Много подкрепям, аз съм 100% сигурен, че е мас, а не мускули!

someonerandom
10-27-2011, 19:22
Авторке,начини за сваляне на мускули ти бяха казани достатъно,обаче наистина мисля,че ще е по-добре да дадеш някаква снимка да ти кажем дали има смисъл или си въобразяваш.

SolusChristus
10-27-2011, 19:26
Авторке,начини за сваляне на мускули ти бяха казани достатъно,обаче наистина мисля,че ще е по-добре да дадеш някаква снимка да ти кажем дали има смисъл или си въобразяваш.

Най-вероятно си въобразява. 8-) По-скоро да качи малко мазнинка да няма толкова релеф, другото не е важно.