PDA

View Full Version : Искат да се бръсна..



reperw
09-08-2011, 07:43
Наще искат да си обръсна краката ,а аз не искам... много ме нервират
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o

Момче съм !

deni979
09-08-2011, 07:47
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o
:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: Още малко и повярвах.... :lol:

brainlessrockbaby7
09-08-2011, 07:53
Напълно те разбирам..и аз съм попадала на твойта ситуация..но ако толковаа държи да си обръснеш краката кажи и че ще го направиш например след няколко месеца или година.. аз незнам на колко години си в момента, но ако си по-малка така е най-добре поговори с нея обясни и спокойно, че в момента не искаш и ще го направиш по-късно..Незнам дали ти помогнах но.. :-) :)

4o4ina
09-08-2011, 08:20
къш..

malkasladka
09-08-2011, 08:23
хъъммм?!? Ако тя ти обръсне краката докато спиш, ти и обръсни после косата и готово, квит сте!

Greennight
09-08-2011, 08:28
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

reperw
09-08-2011, 08:31
не сериозно говоря темата нее ебавка... момче съм...
и наистина майка ми ми го каза тфа каза. Каза също ,че я е срам да ходи с мен по улицата с тия космати крака...

xXxAngerfisTxXx
09-08-2011, 08:39
Наще искат да си обръсна краката ,а аз не искам... много ме нервират
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o
ми бръсни ги ве... искаш да да не ти се вижда кожата на краката от косми ли ? :lol:

Anja
09-08-2011, 08:52
Пф, недей, мега е гейско...

cigarettekisses
09-08-2011, 09:02
ако си момиче..бляяя.
ако си момче-недей да си ги бръснеш,вярно е гейско. 8-)

lemonyheart
09-08-2011, 09:06
Мен лично мъже, които са метросексуални не ме кефят, но повечето "мацки" много ги "харесват", така че бръсни се! 8-)

reperw
09-08-2011, 09:10
Пф, недей, мега е гейско...

Знам и за това не искам ,но... ме принуждават и 2мата...

cigarettekisses
09-08-2011, 09:20
Пф, недей, мега е гейско...

Знам и за това не искам ,но... ме принуждават и 2мата...
И к'во ти пука?

reperw
09-08-2011, 09:40
Пф, недей, мега е гейско...

Знам и за това не искам ,но... ме принуждават и 2мата...
И к'во ти пука?

ами ако не ми пука за родителите :D за кой да ми пука
в крайна сметка сигурно ще го направя...колкото и да не искам

Sapunji
09-08-2011, 09:54
Напълно те разбирам..и аз съм попадалA на твойта ситуация..но ако толковаа държи да си обръснеш краката кажи и че ще го направиш например след няколко месеца или година.. аз незнам на колко години си в момента, но ако си по-малка така е най-добре поговори с нея обясни и спокойно, че в момента не искаш и ще го направиш по-късно..Незнам дали ти помогнах но.. :-) :)


Ти си момиче и майка ти те кара да си бръснеш краката? :shock:



:lol: :lol: :lol:

reperw
09-08-2011, 09:57
Напълно те разбирам..и аз съм попадалA на твойта ситуация..но ако толковаа държи да си обръснеш краката кажи и че ще го направиш например след няколко месеца или година.. аз незнам на колко години си в момента, но ако си по-малка така е най-добре поговори с нея обясни и спокойно, че в момента не искаш и ще го направиш по-късно..Незнам дали ти помогнах но.. :-) :)


Ти си момиче и майка ти те кара да си бръснеш краката? :shock:



:lol: :lol: :lol:

Аз съм момче ,но brainlessrockbaby7 е момиче явно сее объркала

sunnnnnnnn
09-08-2011, 10:02
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Me4encety
09-08-2011, 13:48
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o


О поврвай ми,няма как да стане.Ще усетиш още при първото дръпване. 8-)

_InSaNe_
09-08-2011, 13:55
еми значи недей да заспиваш никога повече :D

mlakniwe2
09-08-2011, 14:12
за първи път чувам такава глупост, майка ти вред ли е? аз днес си напрайх на хуя, на краката не знам дали боли, но на оназ работа не боли толкова ся съм малко червен, но то се оправа за 1 ден, но пък супер гладичък, а толкова ли си космат, че майка ти те кара да се бръснеш или да си прайш кола маска, наще ако им кажа нещо подобно за обезкосмяване ще ме убият

badsector
09-08-2011, 14:16
Кажи й да ти направи и на гъза :D

mimsitu
09-08-2011, 15:34
кое му е гейското, а кво да ходи като горила ли . . . :?

reperw
09-08-2011, 15:48
за първи път чувам такава глупост, майка ти вред ли е? аз днес си напрайх на хуя, на краката не знам дали боли, но на оназ работа не боли толкова ся съм малко червен, но то се оправа за 1 ден, но пък супер гладичък, а толкова ли си космат, че майка ти те кара да се бръснеш или да си прайш кола маска, наще ако им кажа нещо подобно за обезкосмяване ще ме убият

не са чак толковааа много вярно е ,че имам ама все пак :?

zlatit0o
09-08-2011, 16:17
Темата е огромна ебавка ;)

gugenceto2
09-08-2011, 16:24
Напълно те разбирам..и аз съм попадала на твойта ситуация..но ако толковаа държи да си обръснеш краката кажи и че ще го направиш например след няколко месеца или година.. аз незнам на колко години си в момента, но ако си по-малка така е най-добре поговори с нея обясни и спокойно, че в момента не искаш и ще го направиш по-късно..Незнам дали ти помогнах но.. :-) :)
Ъмм я прочети пак отгоре.

SmilezZz
09-08-2011, 18:55
Ама наистина ли има такива родители,които карат СИНА си да си маха космите от краката ? О.о. Ти като не искаш да ги махаш - недей. Вярно ,че са ти родители , но пък чак толкова нямат право да се бъркат. Тялото си е твое ,ти решаваш какво да правиш с него.

LordVoldemort
09-08-2011, 19:34
колко сте глупави само ..Майка му го е казала на шега бе ..веднага приемате на сериозно,естествено,че няма да му обръсне краката докато спи ,жената просто се шегува,защото иска да си ги махнеш.
Най-добре относно форума е,да си направиш една снимка на краката и да постнеш .. Не знам кой е преценил,че е гейско,но има случаи в които наистина е изключително грозно с много косми , но може би и родителите ти нещо говорят глупости .. дай снимка да ти кажем прави ли са ,не са ли прави ..
Ако не искаш и да си помисляш,кажи им в прав текст ' няма да правя такива гейски неща , ти си жена ,ти си бръсни краката като искаш,аз съм момче и няма как да стане ' и това е.
А пък ако темата е ебавка ..grow up.

reperw
09-08-2011, 20:41
ето...

http://img59.imageshack.us/img59/2945/dsci3962.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsci3962.jpg/)

:-o :-o

да ви чуя мнението..

Requisition
09-08-2011, 21:07
Бе аз родителите ми не ги слушам за такива неща... И се радвам, че ме разбраха. И двамата са на мнение - когато ти си решиш. За мене лично е гейско да се махат на краката, но ако стана като горила ще ги махна. Според мен ти наистина имаш нужда, доста големи са ти.

LordVoldemort
09-08-2011, 21:14
не ги слушай ,екстра са ти краката ..кажи им че няма да стане и не им обръщай внимание .. ако пък продължават ,кажи това,което ти казах по-горе..НО,въпроса е..ти харесваш ли се?Ако се харесваш и си ОК така ,както си,не се бръсни.

fenkaaa
09-08-2011, 21:34
Мен лично мъже, които са метросексуални не ме кефят, но повечето "мацки" много ги "харесват", така че бръсни се! 8-)

Да,така е.. :( 8-)

someonerandom
09-08-2011, 21:37
Аз лично не мисля,че има смисъл да си ги махаш.

reperw
09-09-2011, 07:30
и аз не искам ,но настояват...казват ,че така имало по добра хигиена и било по хубаво все пак ще опитам пак да ги разобедя...
Незнам от каде им щукна тфа да ги махна...като знам майка ми само по кафета ходи и сигурно там са и намекнали нейните приятелки :o

Anja
09-09-2011, 07:38
Нищо ти няма на краката... по-добре недей, моля ти се.

sunman
09-09-2011, 07:39
:shock: :shock:

deni979
09-09-2011, 08:13
Ако темата все пак не е ебавка-недей,недей,недей и пак недей да ги бръснеш.Ужасно е.... :smt078

reperw
09-09-2011, 08:50
Ако темата все пак не е ебавка-недей,недей,недей и пак недей да ги бръснеш.Ужасно е.... :smt078

Щом си качвам снимка на краката ?? мислиш ли ,че е ебавка е...

Мисля да покажа на майка ми какво сте писали нека види какво мислят teen-овете :D

PaLMaL
09-09-2011, 18:14
Обърни се към закрила на детето ! :-D :D

reperw
09-09-2011, 18:52
Обърни се към закрила на детето ! :-D :D

^ забавен си...NOT :?

againstyou
09-09-2011, 23:29
Пф, недей, мега е гейско...
Ей да ви имам консервативното мислене значи.Това,че няма да има косми по краката не го прави гей.Даже повечето момичета предпочитат гладки крака,а не няква горила.Как може логиката да ви е толкова..гнусна ?!

Anja
09-10-2011, 05:54
Пф, недей, мега е гейско...
Ей да ви имам консервативното мислене значи.Това,че няма да има косми по краката не го прави гей.Даже повечето момичета предпочитат гладки крака,а не няква горила.Как може логиката да ви е толкова..гнусна ?!

ОМГ, изказвам лично мнение. Как веднага успя да ме наречеш 'консервативна'?! Това е природа. Закво са му тея гладки крака, на изложба ли ще ходи? Ебаси...

kyon
09-10-2011, 06:04
Недей да си ги махаш.
Не бих излязла с момче заради това, че се бръсне.

PaLMaL
09-10-2011, 07:17
Ако пък толкова много ти дават зор , избръсни ги един път и ще те оставят.След 5-6 седмици ще ти се възтановят.. :)

sapphire5
09-10-2011, 07:44
А те защо те принуждават? смисал...след като ти не искаш...



Мен лично мъже, които са метросексуални не ме кефят, но повечето "мацки" много ги "харесват", така че бръсни се! 8-)

Да,така е.. :( 8-)

++ :)

againstyou
09-10-2011, 08:52
Пф, недей, мега е гейско...
Ей да ви имам консервативното мислене значи.Това,че няма да има косми по краката не го прави гей.Даже повечето момичета предпочитат гладки крака,а не няква горила.Как може логиката да ви е толкова..гнусна ?!

ОМГ, изказвам лично мнение. Как веднага успя да ме наречеш 'консервативна'?! Това е природа. Закво са му тея гладки крака, на изложба ли ще ходи? Ебаси...
Еми не се обезкосмявай и ти тогава,нема да ходиш на изложба все пак.

ccdesigns
09-10-2011, 12:02
Aз месеци навивах майка ми да махна мустака, че мязах на некъв глътнал врабче, пък твойте краката те карат да си бръснеш :razz:

ccdesigns
09-10-2011, 12:03
Пф, недей, мега е гейско...
Ей да ви имам консервативното мислене значи.Това,че няма да има косми по краката не го прави гей.Даже повечето момичета предпочитат гладки крака,а не няква горила.Как може логиката да ви е толкова..гнусна ?!

ОМГ, изказвам лично мнение. Как веднага успя да ме наречеш 'консервативна'?! Това е природа. Закво са му тея гладки крака, на изложба ли ще ходи? Ебаси...
Еми не се обезкосмявай и ти тогава,нема да ходиш на изложба все пак.

Мда, за кво се подстригваме, да ходят всички мъже необръснати да търсим повече време къде да го наврем, отколкото да го навираме и т.н. и т.н..... :grin:

millmii
09-10-2011, 13:42
Заключвай си вратата на стаята :lol:

Сега сериозно .. баща ти обезкосмява ли си краката ? Ако да - неговите разбирания са си такива .. Ако не - тогава си поговори с него, явно майка ти му въздейства. Аз не мисля, че е гейско, по - скоро по удобно и по - хигиенично. Който както се чувства, но ако ти не искаш не трябва да го правиш ..

Anja
09-10-2011, 14:12
Пф, недей, мега е гейско...
Ей да ви имам консервативното мислене значи.Това,че няма да има косми по краката не го прави гей.Даже повечето момичета предпочитат гладки крака,а не няква горила.Как може логиката да ви е толкова..гнусна ?!

ОМГ, изказвам лично мнение. Как веднага успя да ме наречеш 'консервативна'?! Това е природа. Закво са му тея гладки крака, на изложба ли ще ходи? Ебаси...
Еми не се обезкосмявай и ти тогава,нема да ходиш на изложба все пак.

Напротив, може пък и да ходя. И има разлика дали си жена или мъж. Не ми се спори.

marmalad400
09-10-2011, 14:17
Anja.. Много просто разсъждаваш кое мму е гейското момчетата да си бръснем краката :)

reperw
09-10-2011, 15:55
Заключвай си вратата на стаята :lol:

Сега сериозно .. баща ти обезкосмява ли си краката ? Ако да - неговите разбирания са си такива .. Ако не - тогава си поговори с него, явно майка ти му въздейства. Аз не мисля, че е гейско, по - скоро по удобно и по - хигиенично. Който както се чувства, но ако ти не искаш не трябва да го правиш ..

не си ги маха той... но неговите са супер малко

Ducky
09-10-2011, 17:16
Според мен не е гейско... Ако са ти някакви огромни и черни космите разбирам майка ти (цяла година обещавам на приятелите си да им подаря епилатори) ..Освен това ако ги махнеш с кола маска - после няма да са тоолкова големи и дори да не ги махаш редовно майка ти няма да я е срам да върви с теб :D

againstyou
09-10-2011, 17:34
Пф, недей, мега е гейско...
Ей да ви имам консервативното мислене значи.Това,че няма да има косми по краката не го прави гей.Даже повечето момичета предпочитат гладки крака,а не няква горила.Как може логиката да ви е толкова..гнусна ?!

ОМГ, изказвам лично мнение. Как веднага успя да ме наречеш 'консервативна'?! Това е природа. Закво са му тея гладки крака, на изложба ли ще ходи? Ебаси...
Еми не се обезкосмявай и ти тогава,нема да ходиш на изложба все пак.

Напротив, може пък и да ходя. И има разлика дали си жена или мъж. Не ми се спори.
Епа хубаво и на мене не ми се спори.И когато се отнася точно за това няма значение дали си мъж или жена.

powerman
09-10-2011, 17:45
Пф, недей, мега е гейско... +1

powerman
09-10-2011, 18:00
Хаха ква мода бе... гледам по плажовете... 25-26 момчаци "забравили" да се избръснат и са като орангутани пък това е така вашето окосмяване няма нищо общо с това на мъжете. да не говоря ,че съм виждал момичета ,които имат мъх по гърба ,а аз дето съм момче нямам... е тва нормално ли след години вашите мъже като вече мине модата да се бръснат и знаете ли кво ще стане гледате 10 маймуни и ще се чудиш коя е твоята маймуна ;)

AtinaPalada123
09-10-2011, 18:02
За момче е въпрос на личен избор, за момиче(според мен) е задължително да се обезкосмява, но пък бръсненето не е най-добрия вариант...както и да е.
Моето мнение:за МЪЖ е ГЕЙСКО да е с бръснати крака.
Моят съвет:ако това не е ебавка говори сериозно с ваще, защото не е нормално да те карат да се бръснеш(освен ако не си болестно космат)

П.П.millmii, как може една жена да накара мъжа си да се избръсне ,освен ако мъжа не е под чехъл?

GGGXXX
09-10-2011, 19:02
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o


О поврвай ми,няма как да стане.Ще усетиш още при първото дръпване. 8-)
Ще кажа, че не съм чел темата по-нататък от твоето мнение, но ние го направихме тоя номер като бяхме на лагер :D :D на момче. Просто се почеса, но ние го събудихме след 20 минути, че много се хилехме. Той естествено не се погледна, но на сутринта имаше много крясък. :razz: :oops: 3 ленти на краката и една на ръката. Та да е по-интересно, да няма симетрия. :lol:

SilverPoint
09-10-2011, 21:39
Ми щом и двамата настояват значи си е доста сериозно ... Мен например ми е супер гадно да гледам някакво момче, на което краката му не се виждат от косми, ужас ! :smt075 Мисля, че няма нищо гейско и лошо в това - човек да се поддържа, независимо от пола :-)

reperw
09-10-2011, 21:39
има снимка на 2ра стр може да погледнете...

SilverPoint
09-10-2011, 21:42
има снимка на 2ра стр може да погледнете...

Виждала съм и по-зле ... Но все пак това са си твоите крака :D и ти си преценяваш дали да ги обезкосмиш или не :)

EffinSick
09-10-2011, 23:05
Сигурно си много космат.

ccdesigns
09-10-2011, 23:29
Има и един вариянт просто не да се обръснеш, ми с кола маска и те после малко по малко ще порастат пак. Само в началото ще е зле. А майка ти вече няма да опява толкова. Аи ти наистина си имаш вповече, ама пак както си решиш. Ако се харесваш така - не го прави.

reperw
09-11-2011, 07:53
Няма да ги махам да се оправят който не ме харесва така да се маха...ебал съм ги в космите :booooomb: :booooomb:

EffinSick
09-11-2011, 10:26
Няма да ги махам да се оправят който не ме харесва така да се маха...е*** съм ги в космите :booooomb: :booooomb:
Яяя дай снимка.

aLeXx4
09-11-2011, 10:28
Наще искат да си обръсна краката ,а аз не искам... много ме нервират
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o

Момче съм !
Ваще траверс ли искат да те направят ? :D

reperw
09-11-2011, 12:28
Няма да ги махам да се оправят който не ме харесва така да се маха...е*** съм ги в космите :booooomb: :booooomb:
Яяя дай снимка.
Снимка има на 2ра СТР ... 3 път казвам

reperw
09-11-2011, 12:29
ето...

http://img59.imageshack.us/img59/2945/dsci3962.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsci3962.jpg/)

:-o :-o

да ви чуя мнението..

SonataArctica
09-11-2011, 12:52
смятай :lol:

пп - нищо ти няма на краката
Ако наще ме накарат да се обръсна ще ги подгоня с някой нож :lol:

tonique
09-11-2011, 13:26
Aз месеци навивах майка ми да махна мустака, че мязах на некъв глътнал врабче, пък твойте краката те карат да си бръснеш :razz:

леле питаш родителите дали може да си обръснеш мустака :lol:
:shock: :lol:

Направо дай баща ти да те обръсне :lol:

ccdesigns
09-11-2011, 13:42
Aз месеци навивах майка ми да махна мустака, че мязах на некъв глътнал врабче, пък твойте краката те карат да си бръснеш :razz:

леле питаш родителите дали може да си обръснеш мустака :lol:
:shock: :lol:

Направо дай баща ти да те обръсне :lol:

Живея с майка ми, а тя е малко старомодна. Накрая на един лагер започнах да се бръсна :D

annonimnna
09-11-2011, 14:22
Това дали ще си обръснеш краката, или не-е твоя работа.
Я й се противопостави на тая твоя майка малко 8-)

ZloboMiR
09-11-2011, 15:14
Наще искат да си обръсна краката ,а аз не искам... много ме нервират
Майка ми каза,че ще ми направи кола маска докато спя :o :o

Момче съм !
Ваще траверс ли искат да те направят ? :D

Тук е загатнато идеалното решение. Ако не искаш де се обезкосмяваш, в никакъв случай недей, вече казаха, личен избор.
Но ако те дразнят прекалено, обръсни си краката, уговори се с някой приятеЛ, на когото имаш доверие, че няма да се подиграва с теб. И една вечер неочаквано на вечеря представи на вашите любовта на твоя живот. Бъдете убедителни. Очаквам това да е най-неприятната и дълга вечеря в техния живот, ако все пак са нормални. След това предполагам, че ще има разговор на тема "съкровище, от какво те лишихме". И тогава им кажи, че се комплексираш, ако само изглеждаш като гей, а не си, затова да решат какво искат. :D

SilverPoint
09-11-2011, 18:19
Ми щом твърдо си решил да не се бръснеш за какво си я направил тази тема ? Да кажем на майка ти да спре да ти натяква ли :-D

DevilWish
09-11-2011, 18:21
Това си е твоят живот, родители или не тези работи сам ги решаваш ;) друг е въпроса, ако си като оранготан :D

reperw
09-11-2011, 19:08
Мерси на всички,но както казах по горе за сега няма

Dessynka
09-11-2011, 20:28
Вие нормални ли сте - гейско било :shock:

Махай ги бе, по-хубаво е без. :)

Dessynka
09-11-2011, 20:31
ето...

http://img59.imageshack.us/img59/2945/dsci3962.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsci3962.jpg/)

:-o :-o

да ви чуя мнението..

МАХНИ ГИ!!! :shock:

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 07:09
ъъ. де да знам, не е чаак толкова зле :D ама по-добре без

EffinSick
09-12-2011, 08:40
Щом не искаш да ги махаш ги сплети на плитки за да са по-красиви.

machoka
09-12-2011, 14:36
По желание на автора!