PDA

View Full Version : Става ли за хранителен режим ?



Bodybilderr
09-08-2011, 09:03
Здравейте, на 15 години съм и тренирам от 2 години в залата, така както съм, се харесвам, не искам по-релефен да стана и по слаб, нито пък с повече ММ, само искам самите ми мускули да растата и да се развиват, затова искам да попитам, този хранителен режим добър ли е за ПОДДЪРЖАНЕ ?

Закуска: 9:00ч. - Плод (банан,ябълка,праскова или др.) + обезмаслено кисело мляко

Обяд: 12:30ч. - Месо (пилешко,телешко,пуешко,сви нско или др.) + салата (краставици,домати,лук,сире не)

Следобедна закуска: 15:00ч. - 2 филий черен хляб с кашкавал

Вечеря: 17:30ч. - 1 голям варен картоф със зелена салата

Тренировка: 18:30ч. - 20:30ч. + 700ml. Сайз Он (една доза)

Втора лека вечеря: 21:00ч. - 3 белтъка или 100гр. извара

musicinmyveins
09-08-2011, 09:50
Колко грама протеин мислиш,че си набавяш с това?А въглехидрати и мазнини?То ние килограмите ти не знаем нито ръста.А и да ги знаех няма аз да ти правя сметките.Има си теми по бб тийма затова колко калорий на ден трябва да приемаш според ръст тегло години и тн.А в тия калорий трябва пак според тея мерки да си сметнеш белтъци въглехидрати и мазнини.Ти тия 2 години в залата без режим ли си карал,че питаш нас?

slicky
09-08-2011, 10:35
Според мен протеина ти е много малко.Аз лично правя така-тренирам сутрин,като преди трен(2-2.30 часа) ям много въглени и малко протеин.Преди трен вземам някакъв бърз въглен(ако имам) и после след трен бърз въглен и малко по-късно бавен(в голямо количество).То става около 14 часа и от там нататък го карам само на протеин и на съвсем малко въглен.

Everytime
09-08-2011, 10:40
И тука и в бб-теам си пуснал тема.Е,не разбра ли,че това твоето не е режим?Постнах ти в бб-теам линк с хранителните режими.Прочети и си състави.Не очаквай примерно меню да има,а пример с храните,които се приемат. + това за кво питаш,дали режима ти е добър,след като ти върши работа и се харесваш ? :)

Bodybilderr
09-08-2011, 14:16
Добре, ще си направя РБД (Равномерно балансирана диета) за да се поддържам.

TheManTheLegend
09-08-2011, 18:42
С този сайз он на тази възраст..... и на този стаж...........