PDA

View Full Version : Настоящи осмокласници !!



Страници : [1] 2 3 4 5 6

diksi
09-08-2011, 10:58
Когато темата надвишава 100 страници, се бъгва и забавя.
Е готови ли сме за 8 клас ?? Запознахте ли се с някой от новия клас, купихте ли си учебници ? харесахте ли някой батко от горните класове 8-)

CherryBell13
09-08-2011, 11:04
Честита нова тема 8-) :-)
Аз се запознах с всички 21 момичета само 5-те момчета не ги познавам :o
Аз учебниците ще ги взема 2-ра ръка от едно момиче от горния клас и разчитам на брат ми да ме запознае с батковци на 15-ти като отидем :lol: :D

awesomesheepy
09-08-2011, 11:08
Честита,макар че е направена по-рано от уточненото.Но ^^

Е готови ли сме за 8 клас ?? О,да,нямам търпение да почвам вечее (:
Запознахте ли се с някой от новия клас? Да,лично познавам 4-ма човека.И отделно само по чат се запознах с 6-7-8 човека.Знам и по фейс повечко от съседните класове.
купихте ли си учебници ? Ще,след родителската,като си кажат изискванията (:
харесахте ли някой батко от горните класове Ооооо,да! (:

diksi
09-08-2011, 11:14
първото нещо към което се ориентирах в новото даскало са именно батковците, ного са яки...ооо аз съм ужасен човек :lol:

awesomesheepy
09-08-2011, 11:15
Оооо,не си сама,спокойно.:D И аз набелязах няколко..

diksi
09-08-2011, 11:17
отивам да си купя учебниците..хах

Claymore
09-08-2011, 11:26
Айде успех зайци. Ако на някой ще му трябват учебници Lagune по немски да драсне лично, купени са преди 2-3 години и са попълнени абсолютно правилно.

smilelady
09-08-2011, 11:39
Честита ни нова тема :-) !! И аз много се вълнувам...остава още седмица :grin:
Убедена съм, че точно месец, след като е започнало даскало, ще искам пак ваканция, ама....определено си е тръпка да се запознаеш с нови хора :D ...а относно батковците....ще ги видим на 15-ти :oops:

TheBlackPanther
09-08-2011, 11:45
Айде честита и от мен 8)
Ааах батковци :-)

MsDarcy
09-08-2011, 11:47
Честита да ни е 8)

Aysunxd
09-08-2011, 11:51
Даа , Честита ни тема и от менн .. макар че Злати щешее да я правии ..

DaNGeRousLy
09-08-2011, 11:52
Нямам търпение да видя новите зайки :oops:

syrena
09-08-2011, 11:53
Честита тема и от мен! :) :)

polssa
09-08-2011, 11:54
Честита ни тема ..
поукрасете малко заглавието .. много е празно 8-)

SmilezZz
09-08-2011, 12:10
Ехх,как ми се иска да съм осми клас. Голямо вълнение ,тръпка , да не забравя и хубавите батковци. И като по чудо ,миналата година въобще не исках да свърши учебната година.
- Ако имате някакви проблеми / въпроси - насреща съм.

sound0fsilence
09-08-2011, 12:16
Охооо нова тема ^^ Честита! (:

Djenka
09-08-2011, 12:21
Честитаа ни темичкаа !! :grin: :grin:

Пожелавам й да се напълни само с положителни емоции ;)

И, даа.. Батковците ще ги видим на 15ти.. :oops: :oops:

awesomesheepy
09-08-2011, 12:42
Ехх,как ми се иска да съм осми клас. Голямо вълнение ,тръпка , да не забравя и хубавите батковци. И като по чудо ,миналата година въобще не исках да свърши учебната година.
- Ако имате някакви проблеми / въпроси - насреща съм.

Ще ни разкажеш ли за първите си месеци с новия клас,в новото даскало? (: Оставаше ли ти свободно време за излизане? Ала-бала :-o

marto12345
09-08-2011, 12:46
Честита тема :grin:
Вчера ни излязоха списъците - познавам половината, другите ги намерих във ФБ, дори класния си знам кой е - по английски ще бъде

Runaway11
09-08-2011, 13:20
Оооу честита тема и от мен :oops: :oops: :oops:

Иначе ние ще сме далеч от батковците..надявам се поне в големите междучасия да им се наслаждаваме :lol: :oops: :oops: :oops:

IWannaBeSedated
09-08-2011, 13:52
8-ми клас ми беше най-хубаво. Наистина, ученето ми идваше в повече, но пък новия клас, учителите и обстановката ми харесваха. 8-) :grin:

em0tik0nka
09-08-2011, 14:23
Хей.. Честита тема и от мен!! :grin: :grin:

От моя клас никой не успях да намеря, но от другите намерих поне 2-3 човека от клас :( :( Утре ще ходя да си вземам униформата и може там да се запознаем с някой друг. :) А за учебниците, знам само по Български и Литература и мисля утре да си ги купя!! Зайци <3 :-) :-)

MegiBoOm
09-08-2011, 15:10
Еее честита нова тема, въпреки,че старата много си я обичках! :(

zlatit0o
09-08-2011, 15:15
Бързо ще навъртим страниците, няма страшно :lol:

polssa
09-08-2011, 15:23
Искам по-хубаво заглавие.
Това е скучно 8-)

MegiBoOm
09-08-2011, 15:31
Искам по-хубаво заглавие.
Това е скучно 8-)

Налии!!! 8-)

TheBlackPanther
09-08-2011, 16:07
Майко като видях че старата тема е заключена направо.... :cry:
Аре променете заглавието де... :booooomb:

zlatit0o
09-08-2011, 16:11
Дано дикси се мярне скоро 8-)

syrena
09-08-2011, 16:12
И на мен ще ми липсва старата тема :( :( Ама Злати е права,бързо ще навъртим страниците :D
П.П.Да,променете заглавието! ;-)

Runaway11
09-08-2011, 16:22
Може да е "Готините зайци" хДДДДДДДДДД

Оффф..на нас учебниците ще ни ги кажат на 14! Дано да ги намеря бързо 8-)

syrena
09-08-2011, 16:23
Нашите учебници сигурно ще ги кажат на родителската среща утре... :-o

gummybear
09-08-2011, 16:54
Честита тема и от мен :-)
Аз малко се притеснявам за 15 .. не знам що 8-)
ами вие?

LePetitMarseillais
09-08-2011, 17:14
Ех,заешки вълнения.Сещам се за времето,когато и аз бях заек-златни времена ! :D

SladkaZagadka
09-08-2011, 17:22
Искам по-хубаво заглавие.
Това е скучно 8-)

Налии!!! 8-)

То пък всичко да е интересно твърде интересно става. Добре де, може
" НасТ0яЩиТъЪъ ЗаЙчИнцЪ (VoLlL.1) " :razz:





Е готови ли сме за 8 клас ?? ама разбира се
Запознахте ли се с някой от новия клас, с много хора се знаем
купихте ли си учебници ? не, към понеделник-вторник
харесахте ли някой батко от горните класове нее, не ми трябва още един :-)

polssa
09-08-2011, 17:39
НасТ0яЩиТъЪъ ЗаЙчИнцЪ (VoLlL.1)
Да беше сложила и една-две латински букви.. пуу начии 8-)
Е не, но "Настоящи осмокласници ^^" или "Настоящи осмокласници (: " ще е по-добре 8-)

zlatit0o
09-08-2011, 17:49
Е готови ли сме за 8 клас ?? - ДА! :grin:
Запознахте ли се с някой от новия клас, купихте ли си учебници ? - Запознах се. Учебници не съм си купила, не знам какви.. 8-) пък и тая родителска среща кой знае кога ще е :|
харесахте ли някой батко от горните класове - мне :D

НасТ0яЩиТъЪъ ЗаЙчИнцЪ (VoLlL.1) ужасТ :razz:

Wanderer1
09-08-2011, 17:55
Честита нова тема и от мен! :grin: :P
Още 7 дена :grin: :grin:

alzheimer
09-08-2011, 18:09
Айде, честита да ни е темата :) Мама днеска беше на родителската и каза, че даскалите са много гот, само че учебниците са мега скъпи :?
Това е общо взето. Иначе от класа познавам лично само едно момче. В следващите няколко дни ще съм по пазари и болници - за шибаната бележка за лекаря и т.н.

Runaway11
09-08-2011, 18:11
Да учебниците определено ще са скъпи..особено по езиците :? :? :?

Pamaa
09-08-2011, 18:13
Оххх. . завиждам ви на вас, аз си оставам в моето учлище и батковците си ги знам : ( : ( . Иначе аз си харесах едни в Несебър.. те ми стигат ( за момента ;дд ) :oops: . DaNGeRousLy, кажи къде учиш да идвам при теб :lol: :lol: .

Аууу. . много ми е весело тая вечер ( от сайдера ще да е ;дд ) и усещам, че няма да ми е скучно ( данооо :D )

MegiBoOm
09-08-2011, 18:13
Ооо верно,че трябваше да се взима бележка.Пфф.

Иначе моята майка утре е на родителска и ще видим какво ще й кажат. 8-)

Иначе хора, аз смятам учебниците, които не са ми по немски, а по останалите предмети да ги взимам от втора употреба. 8-)

polssa
09-08-2011, 18:26
Ооо верно,че трябваше да се взима бележка.Пфф.


Иначе хора, аз смятам учебниците, които не са ми по немски, а по останалите предмети да ги взимам от втора употреба. 8-)
същото :)

awesomesheepy
09-08-2011, 18:29
Да,и аз така.За езика ще си ги взема нови,а останалите (музика,рисуване,компютри,б ел,математика) всичко 2-ра употреба..няма смисъл нови ;о

Малко бягам от темата,но искам да питам как мога да си забраня да ми гледат какво съм писала на някой друг във фейсбук,да ми гледат коментарите(които ми излизат на стената,на еди-си-кой-съм-писала) и .н имате ли идея?

fuckme
09-08-2011, 18:29
аз познавам половината ученици от горните класове, от моя випуск ще съм с трима - четирима познати, учебниците на сестра ми ще ползвамм ии да бях си харесала един батко но се видяхме с него и ми мина мерака, сега дано си намеря нов :)

syrena
09-08-2011, 18:44
Ооо верно,че трябваше да се взима бележка.Пфф.

Иначе моята майка утре е на родителска и ще видим какво ще й кажат. 8-)

Иначе хора, аз смятам учебниците, които не са ми по немски, а по останалите предмети да ги взимам от втора употреба. 8-)

И аз същото ;-) :-D

SmilezZz
09-08-2011, 19:08
Ще ни разкажеш ли за първите си месеци с новия клас,в новото даскало? (: Оставаше ли ти свободно време за излизане? Ала-бала :-o Ох,с удоволствие. Най-трудно ми беше първите две седмици ,може би. И още на втория ден бях при директора ,заради едни лигли ,но в крайна сметка се оправиха работите. Всички се познаваха и на мен ми се струваше почти невъзможно да се впиша в някоя групичка. Но повечето бяха добрички ,ала бала ,говориха ми как е ,абе опознавахме се. И докато свикна минаха две седмици. След това не знам как ,изведнъж се включих при едни момичета ,а вече след първия месец се разбирах с целия клас и си станахме един наистина сплотен клас.
Свободно време през първия срок не ми оставаше,защото бях втора смяна и нямаше кога да излизам ,освен преди училище - стига да ставате рано. Вече през втория срок си ми оставаше време и за излизане ,и за учене и за всичко останало.
Забравих по - горе да добавя,че учителите бяха страхотни (с изключение на тази по ФВС,но пък с нея почти не си говоря) , обясняват ти като забележат,че се притесняваш да питаш. С батковците се запознах съвсем случайно на 15 септември и така ,докато завърша 8 клас. Естествено е нормално да не си допаднете с някой от класа ,което да не ви притеснява.
П.С - Малко несвързано стана ,за което съжалявам. Иначе ако имате други въпроси - задавайте ,независимо дали за училище ,дали за предметите ,с което мога ще помогна.

LaChupacabra
09-08-2011, 19:33
охх не искам да се почва... имам чувството че ще се проваля във всичко xD
познавам 4-5 човека които ще са в класа ми ии въобще не мисля че ще си допаднем :-x :-x
учебници ще купувам след 15ти когато всеки учител си каже издателството и т.н. може би и аз ще търся 2ра употреба ще видя ;D
иначе като изключим учебниците ми останаха малко неща за купуване xD

awesomesheepy
09-08-2011, 19:38
SmilezZz Как минаваше един твой уикенд (: Излизане?Учене?Писане на думи..?
Супер хубаво си обяснила на предния пост,благодарим ^^

CherryBell13
09-08-2011, 19:53
Охх и аз не искам да почваме защото в класа ни ще сме 21 момичета....Представете си какво ще е, а и ме е страх че тези по хубавите, богати и наконтени момичета ще ми се подиграват :-#

SmilezZz
09-08-2011, 19:56
SmilezZz Как минаваше един твой уикенд (: Излизане?Учене?Писане на думи..?
Супер хубаво си обяснила на предния пост,благодарим ^^ Аз също благодаря.
През уикенда гледах ,колкото се може да имам по - малко задължения. И затова пишех думите веднага ,след като се прибера от училище. Тъй като първата година ще ви мъчат с езика , няма да изискват много от вас останалите учители. Поне при нас беше така. Държаха повече на езика абсолютно всички учители ,заради изпита ,който е в края на годината. Случвало се е събота като стана ,докато се на ям и т.н. , да си напиша домашните за понеделник и да си ми остане после свободно време за излизане с приятели. Като цяло не усетих как мина учебната година. В часовете си беше забавно. А като цяло това ,че си на ново място е наистина голяма тръпка ,страхотно вълнение. Идеалната възможност да отвориш нова ,по-хубава страница в живота си.


Охх и аз не искам да почваме защото в класа ни ще сме 21 момичета....Представете си какво ще е, а и ме е страх че тези по хубавите, богати и наконтени момичета ще ми се подиграват :-# Ние сме общо 20 човека - 18 момичета и 2 момчета. Наистина не е кой знае какъв голям плюс,но все пак се намират повече общи теми за разговор. Стига да не попаднеш на така наречените кифли ,които са с прекалено високо мнение за себе си - тогава ще ти е малко трудно. Аз за щастие не попаднах на такива.
Пък и не се притеснявай за подигравките. Уж ,в гимназиалния етап се приема ,че учениците мислят ,както трябва - т.е. като по-възрастни ,а не по някакъв си детски начин.

П.С - Гледам ,че си от Русе. В кое даскало си учила и ще учиш ? Защото имам чувството ,че съм те виждала.

CherryBell13
09-08-2011, 20:03
Учех във Възраждане заедно с Djenka и сега ще учим заедно в Иконома

bettiie
09-08-2011, 20:04
SmilezZz , и аз имам въпросче :) Отивам на ново място и тн. не си ли е страшничко ? Как се запознаваш другите (на мен ми казаха , че първата седмица е мъртва тишина) и ако има някоя кифла(винаги има) , съдят ли те за убийството после :D ? А , и най-важното - как е с момчетата :D ?

SladkaZagadka
09-08-2011, 20:09
НасТ0яЩиТъЪъ ЗаЙчИнцЪ (VoLlL.1)
Да беше сложила и една-две латински букви.. пуу начии 8-)
Е не, но "Настоящи осмокласници ^^" или "Настоящи осмокласници (: " ще е по-добре 8-)

или пък " Настоящи зайчета ^^ " :D


Някой има ли представа борсата за учебници на старо в НДК голяма ли е, има ли избор?

awesomesheepy
09-08-2011, 20:14
SmilezZz , и аз имам въпросче :) Отивам на ново място и тн. не си ли е страшничко ? Как се запознаваш другите (на мен ми казаха , че първата седмица е мъртва тишина) и ако има някоя кифла(винаги има) , съдят ли те за убийството после :D ? А , и най-важното - как е с момчетата :D ?

+ и от мене още някои.

- Как завърза приятелства с момчетата?
- Как се справи за входните?Имахте ли преговор в началото,или?..

SmilezZz
09-08-2011, 20:14
SmilezZz , и аз имам въпросче :) Отивам на ново място и тн. не си ли е страшничко ? Как се запознаваш другите (на мен ми казаха , че първата седмица е мъртва тишина) и ако има някоя кифла(винаги има) , съдят ли те за убийството после :D ? А , и най-важното - как е с момчетата :D ? Не е чак толкова страшничко. Аз като вече презимувал заек мога да кажа ,че съм се чувствала по същия начин,но като отидох на 15 - всичко мина като по вода. Като отидох на училище ,едно момиче от съседния ми клас ми показа къде ми е класа ,отидох при тях и те всички едновременно си казваха имената и си подаваха ръцете и аз се чудех на кого по - напред да подам ръката ,нали все пак трябва да запомня на повечето физиономиите. 8-) Та сигурно сме изглеждали много странно отстрани. А преди това се бях запознала с две по скайп.
- При нас ,честно казано ,нямаше "мъртвешка тишина" ,всички си говореха ,дали в час ,дали по междучасията. Виж ,ако попаднеш на кифлите ,ще има доста да те съдят след това ,нали се имат за нещо повече от другите.
- Винаги съм успявала да се разбера с момчетата. Единствено с тези от класа не съм се разбирала. Запознанствата с тях става съвсем случайна. Имало е случаи,в които момчета са ми писали ЛС по фейсбук и след това на следващия ден се запознавахме лично,и ето ти още едно приятелче,по-точно познат ,като се има впредвид,че не бях една от най-общителните.

Трудно е само в началото ,докато свикнеш с новото място ,с учителите ,с обстановката. После ще кажеш ,че досега си учила там.8-)



+ и от мене още някои.

- Как завърза приятелства с момчетата?
- Как се справи за входните?Имахте ли преговор в началото,или?..
- Съвсем случайно. Дали по фейсбук,дали случайно покрай общи познати. С повечето се запознах покрай една приятелка от съседния клас. Тъй като се разбирахме добре с нея и тя ме запознаваше с техните приятели.
- Имахме преговор в началото. Може би около седмица - две преговаряхме и след това ни дадоха входните нива. Като цяло си беше доста лесно , стига да знаеш теорията от 7 клас ,най-вече по БЕЛ и математика.

CherryBell13
09-08-2011, 20:18
SmilezZz в кое училище си?

SmilezZz
09-08-2011, 20:20
SmilezZz в кое училище си? Левскито - предполагам,че го знаеш. В ПМП - Биология с КЕ,та тука има ли такива ,които са в биологична паралелка ,че ми стана интересничко ? :D

awesomesheepy
09-08-2011, 20:27
SmilezZz Промени ли се нещо с приятелите ти от това,че влезна в ново даскало,завързахте нови различни приятелства? Защото имам чувство,че ще се забравим с половината :< А не ми се иска хич.

Сори,че ти отнемаме от времето ;d

SmilezZz
09-08-2011, 20:38
SmilezZz Промени ли се нещо с приятелите ти от това,че влезна в ново даскало,завързахте нови различни приятелства? Защото имам чувство,че ще се забравим с половината :< А не ми се иска хич.

Сори,че ти отнемаме от времето ;d
Нищо не се е променило. Излизаме си. По скайп и телефон редовно си поддържаме контакти. Естествено ,не е както преди ,но все пак не сме се забравили. Т.е. си зависи от вас дали ще си запазите приятелството или ще се забравите.

- Не се притеснявай за времето. На мен даже ми е приятно - хем си припомням вълнението,хем се чувствам полезна. Питайте ,без да се притеснявате. :D

Djenka
09-08-2011, 20:41
SmilezZz и аз съм от Русе и ми е много странно като чета, че това нещо е ставало в Русе ( че не си попаднала на кифли и че хората са били общителни ) 8-)

И.. аз много се кефя на новата учебна година, но ние май ще сме втора смяна ( която МРАЗЯ ) ии не се притеснявам много, само ме е страх от кифлите.. :o :oops: Така де, надявам се да нямаме такива в класа си :)

Относно 15ти -- няма да ме е много срам, тъй като с една от най-добрите ми приятелки ( CherryBell13 ) сме в един клас ии освен това се запознах с няколко момичета, които изглеждат мили :) 21 момичета... :o

Така де.

Суперр много се вълнувам за 15ти и предполагам че на 14ти срещу 15ти през нощта няма да мигна ( както е ставало през всичките 7 години досега.. :oops: )

SmilezZz
09-08-2011, 20:50
Djenka - За щастие в класа ми може да се каже ,че няма такива. По-горе бях писала за две ,които ми правеха някакви проблеми , едната може да се каже ,че е кифла. Но откакто се разбирам с една нейна добра приятелка ,не ми прави проблеми. 8-)
Иначе в другите класове ги има , но като цяло не съм се занимавала с тях,нямам и намерение.

П.С - Доколкото си спомням,миналата година една приятелка беше първа смяна първия срок и втора смяна през втория срок. Учи в Иконома.

MrsSapphiraA
09-08-2011, 20:52
Честита темичка и от мен!

Много се вълнувам :grin: Нови хора, обстановка т.н и малко плашещо.

SmilezZz разкажи ни за горните класове, добре настроени ли са към зайци? :)

Djenka
09-08-2011, 20:54
Djenka - За щастие в класа ми може да се каже ,че няма такива. По-горе бях писала за две ,които ми правеха някакви проблеми , едната може да се каже ,че е кифла. Но откакто се разбирам с една нейна добра приятелка ,не ми прави проблеми. 8-)
Иначе в другите класове ги има , но като цяло не съм се занимавала с тях,нямам и намерение.

П.С - Доколкото си спомням,миналата година една приятелка беше първа смяна първия срок и втора смяна през втория срок. Учи в Иконома.

Ух, ами надявам се тогава да сме първа смяна, но и без това слуха за втората смяна беше от несигурен източник 8-) Мерси за инфо-то :)

c14m
09-08-2011, 20:55
Честита тема и от мен :-P Като гледам тая до 15 сиг ще направи към 20/25 страници :-o :D
На нас утре ни е родителската от 6 :D
Аз ще излизам към 4 с една приятелка и после запрашваме към родителската :razz:

awesomesheepy
09-08-2011, 20:57
Оо,излезнаха ни списъците с учебниците ^__^ само по английски и бел не е уточнено още.
Нашата родителска е на 12-ти.. 8)
И да,наистина няма да се спи на 14-ти с/у 15-ти ;d

SmilezZz
09-08-2011, 20:57
SmilezZz разкажи ни за горните класове, добре настроени ли са към зайци? :) Не всички ,но като цяло да.
Още първата седмица ,господина ни по чужд език ,искаше да ни събере ,за да се опознаем по-добре ,като искаше да събере два класа в едно - моя и тези от 9 клас. За съжаление само аз се явих от класа ми ,но пък тези от 9 клас бяха много добри ,забавни ,накараха ме да се отпусна. С един от 10 класове се запознах случайно ,когато трябваше да се запиша на една екскурзия. С друг покрай общи познати и така малко ,по - малко опознах по-горните класове.
- Има и такива ,които се дразнят с мен без причина ,дори и не сме си говорили с тях ,но гледам ,колкото се може да не им обръщам внимание. Зависи на какви ще попаднете. Има някои ,които идват в класа на зайците ,за да ги видят и опознаят. 8-)

awesomesheepy
09-08-2011, 21:01
6 дниииии! Продължаваме с отброяването и тук ;d

gummybear
09-08-2011, 21:12
олеле

Milly4
09-08-2011, 22:01
^^А при празнуването на 50 годишнината допускаха ли се ученици от други училища?

Djenka
09-08-2011, 22:32
6 дена.. !! :grin:

Бившия ми клас има албум в picasa и досега разглеждах снимки и клипове.. Как ми домъчня само... :( И като си помисля, че след 6 дена ще видя само 2-3 от тях.. Досега 7 години съм била в клас с тези хора, познаваме се.. а сега.. няма нещо, което да ни свързва освен спомените.. :(

gabriel3
09-08-2011, 22:47
Лелелелеле, тука само момичета ли пишат в таз тема. 8-)

SmilezZz
09-08-2011, 22:52
6 дена.. !! :grin:

Бившия ми клас има албум в picasa и досега разглеждах снимки и клипове.. Как ми домъчня само... :( И като си помисля, че след 6 дена ще видя само 2-3 от тях.. Досега 7 години съм била в клас с тези хора, познаваме се.. а сега.. няма нещо, което да ни свързва освен спомените.. :( Е ,не така ,де. Ще ви свързва приятелството и миговете,които сте изживели и които предстои да изживеете.

polssa
09-09-2011, 06:10
Леле колко сте се притеснили всичките 8-) Аз не само в друго училище, ами и в друг град отивам, пък не съм толкова шашната :lol: Познавам вече от фб много хора, с които сме се разбрали да се срещнем на 14-ти пред гимназията, защото тогава излизат списъците на класовете. Притеснявам се само за 14тии :oops: , но в рамките на нормалното 8-) Добре че шматито (една фр) ще е сиг в моя клас :grin: Родителската мисля, че е на 16-ти, но не съм сигурна .. таа 6 дни .. за мен може би 5 , заради срещата на 14-ти :-)

deni979
09-09-2011, 06:16
6 дена.. !! :grin:

Бившия ми клас има албум в picasa и досега разглеждах снимки и клипове.. Как ми домъчня само... :( И като си помисля, че след 6 дена ще видя само 2-3 от тях.. Досега 7 години съм била в клас с тези хора, познаваме се.. а сега.. няма нещо, което да ни свързва освен спомените.. :(
Как се радвам, че няма да си видя бившия ми клас. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Как издържах 7 години, направо не знам. :D
Иначе добро утро.След малко ще излизам.И утре най-после пак сме на репетиция. :D Тоооооолкова се радвам. :grin:

polssa
09-09-2011, 06:38
6 дена.. !! :grin:

Бившия ми клас има албум в picasa и досега разглеждах снимки и клипове.. Как ми домъчня само... :( И като си помисля, че след 6 дена ще видя само 2-3 от тях.. Досега 7 години съм била в клас с тези хора, познаваме се.. а сега.. няма нещо, което да ни свързва освен спомените.. :(
Как се радвам, че няма да си видя бившия ми клас. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Как издържах 7 години, направо не знам. :D
Иначе добро утро.След малко ще излизам.И утре най-после пак сме на репетиция. :D Тоооооолкова се радвам. :grin:
и аз, и аз, и аз
махнах сее :smt026 :smt026 :smt026

musicbaby97
09-09-2011, 06:50
Честита темичка с малко закъснение :D


6 дена ... !! :grin: :grin: Аз вече си знам целия клас (без списъци само с разпитване :D ) .... всички се познават ... само аз и 2 момичета от селата не познаваме никой :( ... Е аз познавам едно от момичетата бяхме в детската градина заедно ... но като се замисля ,че се скарахме за едно пластмасово тиганче за готвене и не сме си говорили повече :razz: :razz: Учебниците вече си ги купих .... ние имахме списъци за тях още юли месец ... Нашата родителска е чак в края на септември :x ... Общо взето това е всичко което съм изпуснала от темичката :lol: :lol:

MsDarcy
09-09-2011, 06:50
Доообро утро. :grin:

syrena
09-09-2011, 06:52
Аз миналата година в нов клас,тази година пак в нов клас... :D Нещо взе много често да ми се случва 8-)

MegiBoOm
09-09-2011, 07:06
syrena искам да те питам дали си сигурна,че не сме В паралелка?

syrena
09-09-2011, 07:09
syrena искам да те питам дали си сигурна,че не сме В паралелка?

Абсолютно сигурна съм,че ще сме Б паралелка - за родителската среща паралелките са ги изнесли в сайта на 73-то,за да знаят родителите къде да отидат:
А - НЕ,РЕ,МАТ
Б - НЕ,РЕ,БЕЛ
и другите

MegiBoOm
09-09-2011, 07:14
Благодаря много! :-)

Междудругото Вие мислите ли да ходите на р.с. или не...
8-)

thegreenzombie
09-09-2011, 07:23
заичетаа :D не ви завиждам, ама никак :lol: като бях 8ми клас всичко беше ужасно 8-) ... класът ми беше пълен с кифли :x момчетата не ставаха за нищо, а класната едвам ни издържаше, просто защото бяхме най-лошия клас в цялото даскало 8) +това аз бях с най-високите оценки от класа ии всички ме гледаха злобно :-D таа дано тази гоГина осмокласниците да имат по-голям успех от мен :) :)

syrena
09-09-2011, 07:26
Благодаря много! :-)

Междудругото Вие мислите ли да ходите на р.с. или не...
8-)
:) :)
Аз може и да отида,защото пак са правили промени в училището,та да разуча 8-)

xbunnyx
09-09-2011, 07:26
Вчера говорих с едно момче, което ще е 10 клас в моята гимназия.
Каза да отида на род. среща :D И да седна до прозореца, защото 100 %
щяло да ми стане лошо :shock: :shock:
На 16 - входни нива :shock: :x :? :?

MegiBoOm
09-09-2011, 07:28
Егатии...на 16ти? Тия хора изперкват честно! 8-)

syrena
09-09-2011, 07:32
Абе вярно,че щяхме да имаме входни нива...Егати :x :x

xbunnyx
09-09-2011, 07:34
Егатии...на 16ти? Тия хора изперкват честно! 8-)
Определено :( :? :?

XxStupidMuffinxX
09-09-2011, 07:38
Добро утро, сладури! :grin:

Runaway11
09-09-2011, 07:39
Ужас! Ама..как така на 16?! :shock: :shock: :shock:

Иначе и аз ще си взимам учебниците втора ръка - само тия по немски сигурно ще са нови. Оххх..още 5 дена и ще си видя класа...предчуствам, че няма да ми хареса :lol: :lol: :lol: :lol:

XxStupidMuffinxX
09-09-2011, 07:43
еми и аз до колкото знам ще са на 16ти.а колкото до учебниците - аз вече си ги взех всичките (втора ръка) и са супеееер запазени.само по немски ми останаха,но искам да са новички :)

TheBlackPanther
09-09-2011, 07:45
6 дена :shock: ама вчера ми се виждаха толкова много все пак цяла седмица а сега 6 дена колко малко :lol:. Учебниците-втора употреба. А пък входни на 16 :shock: айде няма нужда... :D

MetalForever
09-09-2011, 07:48
Честито на зайците и да не се напрягат много.

syrena
09-09-2011, 07:48
6 дена :shock: ама вчера ми се виждаха толкова много все пак цяла седмица а сега 6 дена колко малко :lol:. Учебниците-втора употреба. А пък входни на 16 :shock: айде няма нужда... :D
Да,можем да пропуснем :D Няма да е голяма загуба 8-)

Milly4
09-09-2011, 07:52
Ако си купиш билет, що не. 8-) И на концерта , и на Фашинга имаше хора от други училища.Видях една съученичка от старото даскало, която от 8 клас вече беше във френската.Няква фр й купила билет и тя дошла.Само не се беше костюмирала за карнавала.

Малко късничко :D но от къде се взимат такива билети за юбилеи на училищата? От самото училище ли?

wonderfulife
09-09-2011, 07:55
Oo,готова съм за 8ми клас.Нямам търпение да почнем :grin: Още с никого не съм се запознавала.Знам се с тези от старото ми училище ;д Още не съм си купува никакви учебници.Но ще ги купувам втора употреба,само по немски ще са чисто нови. А батковците не съм ги виждала ... :D
Днес имаме родителска среща от 18h. Между другото,тук има ли някой от 5ЕГ (Варна) ? ;д

nolovexxx
09-09-2011, 07:57
Ние ще сме 1-ва смяна.. :-P :grin: Нашите входни ще са към началото на октомври май :?

DaNGeRousLy
09-09-2011, 07:59
Дано дикси се мярне скоро 8-)

Мисля, че по-често влиза в кофата, от колкото тук.
Там ще я мернеш със сигурност ..

polssa
09-09-2011, 08:03
Дано дикси се мярне скоро 8-)

Мисля, че по-често влиза в кофата, от колкото тук.
Там ще я мернеш със сигурност ..
абе брат, ти колкото нас ли си :shock:

polssa
09-09-2011, 08:04
TheBlackPanther , невероятен аватар :oops: :oops: :oops:

DaNGeRousLy
09-09-2011, 08:06
Дано дикси се мярне скоро 8-)

Мисля, че по-често влиза в кофата, от колкото тук.
Там ще я мернеш със сигурност ..
абе брат, ти колкото нас ли си :shock:

не, сестричке 8-)

gummybear
09-09-2011, 08:07
Добро утро :oops:
остават 6 дена :shock: :lol:

CherryBell13
09-09-2011, 08:08
Добро утро :-)
Олелеее 6 денааа :grin:
Пфф ние май няма да имаме родителска среща и сигурно днес ще извадят списъка с класовете, за входни нищо не знам...Те луди ли са? Аз от учебниците от 7 клас да знам 3 урока пък те искат входни, я да си гледат работата :x

TheBlackPanther
09-09-2011, 08:09
TheBlackPanther , невероятен аватар :oops: :oops: :oops:

Мерси :-)

DaNGeRousLy
09-09-2011, 08:14
Тук само "настоящи осмокласници" ли сте ? :-o

gummybear
09-09-2011, 08:15
И нашите списъци още не са излезли :x

gummybear
09-09-2011, 08:15
Тук само "настоящи осмокласници" ли сте ? :-o

май да :oops:

c14m
09-09-2011, 08:17
:-P Здравейте мили съфорумници :razz: Таа 6 дена :lol: :grin:

DaNGeRousLy
09-09-2011, 08:20
не са ли 5, ако не смятаме днешния 8-)

gummybear
09-09-2011, 08:21
не са ли 5, ако не смятаме днешния 8-)

оф недей така .. 8-)

CherryBell13
09-09-2011, 08:21
Опа май наистина са 5 :lol: а ти що не си у кофата :lol:

DaNGeRousLy
09-09-2011, 08:22
няма недей ..
аз ли ?
тук съм да ви напомня колко малко остава . http://123child.com/bb/images/smilies/Evil_smile.gif

CherryBell13
09-09-2011, 08:23
Недей така, разстройваш ни :(

DaNGeRousLy
09-09-2011, 08:24
Недей така, разстройваш ни :(

това ми харесва 8)

CherryBell13
09-09-2011, 08:26
:lol: добре
Охх трябва да разходя кучето а така ме мързи :lol:

DaNGeRousLy
09-09-2011, 08:27
оо кучета ли имаш ..

Как се казват ?
Каква порода са ?
Хапи ли ?
А кучето ?

:oops: :lol: :lol:

CherryBell13
09-09-2011, 08:29
Кучето е едно :lol:
Казва се Айда (донесоха ми я с името)
Порода: Ягд Териер
И двете хапят :D

alzheimer
09-09-2011, 08:29
Айй, така ме е страх сега...Ще ходя да ме постригват и се притеснявам да не изляза от салона като някоя овца :( Стискайте палци.

DaNGeRousLy
09-09-2011, 08:32
@CherryBell13 приятна разходка :D

CherryBell13
09-09-2011, 08:32
Стискаме, дано да не излезе зле и дано косата ти да не е като моята защото след като аз се подстригах целият ми горен пласт се накъдри много ситно :-x

CherryBell13
09-09-2011, 08:32
Ама то кучето ми не хапе хора :lol: само по малки кученца :D

deni979
09-09-2011, 08:33
Айй, така ме е страх сега...Ще ходя да ме постригват и се притеснявам да не изляза от салона като някоя овца :( Стискайте палци.
Искрено ти пожелавам да не те подстрижат, както аз подстригах котарака. :lol: Милият от един месец е точна като овчица. :D

alzheimer
09-09-2011, 08:33
Моята коса попринцип си е къдрава и затова ставам като овца :-o
Иначе..не вярвам да си толкова зле..до 1вия учебен ден ще се оправи :) Айде аз тръгвам. Като се върна ще мрънкам още.

CherryBell13
09-09-2011, 08:49
Аз отивам да разходя кучето 8-)

MrsSapphiraA
09-09-2011, 08:54
Здравейте настоящи осмокласници :P

Малеее аз си мислих, че има още много време, а то остават само 5 ден :shock: :grin: И наистина на 14 срещу 15 няма да се спи ;-)

RainbowGirl
09-09-2011, 09:02
Охх.. вече са двама супер красиви батковци тука в хотела. :smt007 :smt007 8-)
И непрекъснато се разхождат по бански и ще ми докарат някой удар с тия мускулии.. :smt007 8-)
Иии.. единия рапира супер яко, а другия е бийтбоксър.. ох лелеее :smt007 8-) 8-)

CherryBell13
09-09-2011, 09:22
Завиждам :D

katy1997
09-09-2011, 09:25
Добро утро :) ! Аз още не съм се запознала с никой от новия клас ,само с едно момиче от бившото училище,но тя ще е в друга паралелка.

П.С.някой може ли да ми подскаже как да си кача аватар от компютъра?

RainbowGirl
09-09-2011, 09:35
Завиждам :D
Да, ама мога само да ледам.. :( Единия май си има гадже, а другия е от Чехия.. 8-)

smilelady
09-09-2011, 09:36
Добро утро :oops:

Списъците с класовете за моето учлище излизоха :grin: :grin: аз ще съм ''Г'' клас :lol: Знам си и класната вече 8-)

Започва да ми става гадно, че ваканцията е към края си :-# :-# :-#

sapphire5
09-09-2011, 09:40
Моята класна се пенсионира и са ще идва няква нова.... ии ужас направо.. :?

syrena
09-09-2011, 09:50
Добро утро :oops:

Списъците с класовете за моето учлище излизоха :grin: :grin: аз ще съм ''Г'' клас :lol: Знам си и класната вече 8-)

Започва да ми става гадно, че ваканцията е към края си :-# :-# :-#

Искам и аз да съм Г клас :x понеже досега бях Г и много си харесвах класа...Ама айде - малко разнообразие никога не вреди :D :grin: :) Иначе аз моята класна ще я вида днес на рс - дано да е готина,макар че щом досега съм била в същото училище,сигурно я знам,ама ще видим :-o

polssa
09-09-2011, 10:00
а ти бати ли си ми :oops:

RainbowGirl
09-09-2011, 10:05
а ти бати ли си ми :oops: На 17 или 18 е.. не помня вече. 8-)

polssa
09-09-2011, 10:20
а ти бати ли си ми :oops: На 17 или 18 е.. не помня вече. 8-)
брат ми е на 17 или 18 ?!? ннаааайййссс :shock: :oops:

LordVoldemort
09-09-2011, 10:29
хора вие добре ли сте нещо .. Гледам на някакви теми няма отговор изобщо,а тука за тея настоящи осмокласници 10 страници за 1 ден .. ебахти .. толкова ли няма с кой да говорите та си пишете всяка мисъл и чувство тук?Направо ви запомних вас..голямо чудо тая година .. пускахте 50000 теми , 50000 важни , 5000 настоящи,бъдещи,не знам си какви .. боже се едно ще правите най-великото нещо на света .. ебати спама сериозно :О ..

Djenka
09-09-2011, 10:48
Днес.. станах преди един час :lol: И днес май са излязли списъците в даскало и с CherryBell13 ще отидем да ги видим.. Сигурно ще съм Д клас.. :?

alzheimer
09-09-2011, 11:01
Айдее постригах се! Мии да..
Ето ви снимчица да ми видите новата косичка.. http://store.picbg.net/pubpic/52/0B/2fdad0dc2895520b.jpg

Лицето ми е скрито, щото съм много "красива" :P о.0
Таа, по-късно ще излизам да капувам дрехи и може да пусна още снимки :)

Aysunxd
09-09-2011, 11:07
Честита прическа !
btw. къде си приета ?

alzheimer
09-09-2011, 11:08
Честита прическа ! аа тии от къде си ? чее все мисля ,че си от бургас..

Испанска. :D И мерсии :)

Djenka
09-09-2011, 11:12
Честитаа прическа!! Много е сладка :-)

Aysunxd
09-09-2011, 11:12
ахмм ясноо ..коя паралелка си ,че познавам едно момиче с испански ? ;пп ааа знаеш ли в колко се събиратее вие на 15-ти .. ?

c14m
09-09-2011, 11:13
Айсун не може ли да се набуташ в колата на Шуле и после ще се прибереш с майка ти :lol:

c14m
09-09-2011, 11:14
Айдее постригах се! Мии да..
Ето ви снимчица да ми видите новата косичка.. http://store.picbg.net/pubpic/52/0B/2fdad0dc2895520b.jpg

Лицето ми е скрито, щото съм много "красива" :P о.0
Таа, по-късно ще излизам да капувам дрехи и може да пусна още снимки :)Йо, ти си от Бургас :D Сега научавам :lol:

alzheimer
09-09-2011, 11:15
Djenka мерсии :)
---


ахмм ясноо ..коя паралелка си ,че познавам едно момиче с испански ? ;пп ааа знаеш ли в колко се събиратее вие на 15-ти .. ?

9ти "д" ще съм и на 15ти попринцип трябва в 9 часа..така мисля аз де. Ти в кое даскало си?

Aysunxd
09-09-2011, 11:16
хаха .. емм аз мога само да отида с майка ми , обаче после нямам с кой да се прибирам .. :lol: щот майка ми няма да се връща :lol: офф иначе искам много .. но :( ще опитам да намеря начин :(

Aysunxd
09-09-2011, 11:17
емм . Аз съм в ПМГ .. :)

Milly4
09-09-2011, 11:18
Нееееееееее :-# :-# :-# :-# Сега реших да вляза във фейса и видях няколко бъдещи съученици и ученици от други класове - почти всички са кифли и кифльовци ](*,) ](*,)

c14m
09-09-2011, 11:19
Намери :D
Гледам "Тя и Той" :razz: искат да си имат бебета :D

polssa
09-09-2011, 11:20
хора вие добре ли сте нещо .. Гледам на някакви теми няма отговор изобщо,а тука за тея настоящи осмокласници 10 страници за 1 ден .. ебахти .. толкова ли няма с кой да говорите та си пишете всяка мисъл и чувство тук?Направо ви запомних вас..голямо чудо тая година .. пускахте 50000 теми , 50000 важни , 5000 настоящи,бъдещи,не знам си какви .. боже се едно ще правите най-великото нещо на света .. ебати спама сериозно :О ..
БАСИ ЯКИЯ АВАТАР И ПОДПИС ИМАШ , ЕВАЛАТА :smt007 :smt007
+ НИК

Aysunxd
09-09-2011, 11:21
Намери :D
Гледам "Тя и Той" :razz: искат да си имат бебета :D

;дд .. Няма ли да влизаш в скайпп ? :-D

c14m
09-09-2011, 11:23
Ами през тела съм и ми бъгва ма ке опитам :razz:

Djenka
09-09-2011, 11:24
Yey! Мама вчера съвсем официално ми каза, че няма да идва с мен на 15ти.. :grin:

Aysunxd
09-09-2011, 11:26
ахмм добремммм .. :lol:
btw. днеска имамее родителскаа :grin:

alzheimer
09-09-2011, 11:27
Нашата родителска мина и мама каза, че е много доворлна от даскалите. :) Мм тф'а е хубо, щот като знам какви ще са съучениците ми о.0

DaNGeRousLy
09-09-2011, 11:32
а ти бати ли си ми :oops: На 17 или 18 е.. не помня вече. 8-)
брат ми е на 17 или 18 ?!? ннаааайййссс :shock: :oops:

на 17 съм, да


пп - като заговорихте за класовете си,
аз не мога да се сетя коя буква ми беше класа ..
кофти :/

8-)

c14m
09-09-2011, 11:33
ахмм добремммм .. :lol:
btw. днеска имамее родителскаа :grin: Пиши ми ти че не ми показва :D

Aysunxd
09-09-2011, 11:37
Добрее..
alzheimer радвам се за тебб.. А защо мислиш така за съучениците си ? Познаваш ли ги ?

alzheimer
09-09-2011, 11:43
Добрее..
alzheimer радвам се за тебб.. А защо мислиш така за съучениците си ? Познаваш ли ги ?

Еми, не но повечето момичета май ще са такива..така наречените кифлички, а момчетата ще са някакви правежи. Един от старото ми даскало вчера се е срещнал с няколко от тях и ми каза, че много ще ме тормозят. Аз попринцип слушам друга музика, обличам се по различен начин и не мисля, че ще имам приятели..А пък ако са някакви надувки..тогава вече незнам..

elifunniest
09-09-2011, 11:43
Yey! Мама вчера съвсем официално ми каза, че няма да идва с мен на 15ти.. :grin:
Оох и аз се опитвам да убедя мойта още от края на юни! :razz:

RainbowGirl
09-09-2011, 11:49
а ти бати ли си ми :oops: На 17 или 18 е.. не помня вече. 8-)
брат ми е на 17 или 18 ?!? ннаааайййссс :shock: :oops:

на 17 съм, да


пп - като заговорихте за класовете си,
аз не мога да се сетя коя буква ми беше класа ..
кофти :/

8-)
Еми нормално, ако влизш рядко в часоветее.. :lol:

DaNGeRousLy
09-09-2011, 11:51
Ее, чак пък толкова рядко :D
Влизах от време на време, но проблема е, че немога да се сетя.
Бяхме 4 класа. Абе ще се намерим. ;д

m0nky
09-09-2011, 11:54
Има няколко човека от предишния ми клас, за което се радвам, повечето също бяха в същото училище и преди, има и няколко нови .. но ... :D Много ми липсват старите приятели... :( Мисля, че тази учебна година ще е. .. страхотна. : )

RainbowGirl
09-09-2011, 12:05
А пък ние с Поли много обичаме мускулести батковци.. :smt007 8-)

nolovexxx
09-09-2011, 12:09
А пък ние с Поли много обичаме мускулести батковци.. :smt007 8-)
Хмм.. кой не обича? :smt007 :oops:

SmilezZz
09-09-2011, 12:10
Недейте да премисляте всичко до най-малкия детайл,всичко ще се изреди от само себе си. Хайде ,още малко иии... :D

sapphire5
09-09-2011, 12:42
хора вие добре ли сте нещо .. Гледам на някакви теми няма отговор изобщо,а тука за тея настоящи осмокласници 10 страници за 1 ден .. ебахти .. толкова ли няма с кой да говорите та си пишете всяка мисъл и чувство тук?Направо ви запомних вас..голямо чудо тая година .. пускахте 50000 теми , 50000 важни , 5000 настоящи,бъдещи,не знам си какви .. боже се едно ще правите най-великото нещо на света .. ебати спама сериозно :О ..

++... аз се опитвам да пиша нещо свястно, те.... :lol:

пълна спам тема....... повече няма да си правя труда и да я поглеждам..... :-x

MsDarcy
09-09-2011, 13:17
... как можете да пишете толкова много, един Господ знае.

Runaway11
09-09-2011, 13:19
хора вие добре ли сте нещо .. Гледам на някакви теми няма отговор изобщо,а тука за тея настоящи осмокласници 10 страници за 1 ден .. ебахти .. толкова ли няма с кой да говорите та си пишете всяка мисъл и чувство тук?Направо ви запомних вас..голямо чудо тая година .. пускахте 50000 теми , 50000 важни , 5000 настоящи,бъдещи,не знам си какви .. боже се едно ще правите най-великото нещо на света .. ебати спама сериозно :О ..

++... аз се опитвам да пиша нещо свястно, те.... :lol:

пълна спам тема....... повече няма да си правя труда и да я поглеждам..... :-x

А вие в момента не спамите ли?! ....

абе вие къде ги гледате тия списъци?! :-o :-o

LordVoldemort
09-09-2011, 13:26
не,не спамя.Ти знаеш ли какво значи спам?Вие си обсъждате някакви пълни глупости..нЕкви лигли на по 12 години ще ми говорят как чакали да видят 'мускулестите ' батковци .. омг ,за това ли е темата?да обсъждате батковците?Ебати..не стига ,че имате 15 теми ами постоянно пускате и нови .. не ,не спамя ,аз казвам какво мисля и има разлика .

musicbaby97
09-09-2011, 13:33
++... аз се опитвам да пиша нещо свястно, те.... :lol:

пълна спам тема....... повече няма да си правя труда и да я поглеждам..... :-x


+ 1 ;)

Pamaa
09-09-2011, 13:49
А пък ние с Поли много обичаме мускулести батковци.. :smt007 8-)
А пъкк аз.. обичам мусколести батковци с.. татуировки :oops: !!

Пък аз съм жестоко обидена :-k ... вчера като чета какво е писано и май излиза, че аз съм 'кифла'... Не знам вие точно какво разбирате под тая дума, но останах с впечатлението, че за вас момиче с по-високо самочувствие, което обича да си приказва и казва на другите какво си мисли за тях, поддържа си външния вид и т.н. е кифла?! Окя.. ама аз не мисля така :? . Лепите тоя етикет на всяко второ добре изглеждащо момиче, а дори не го познавате. И не знам как може да се разбере какъв е някой, като дори не сте говорили с него... а даа, тя изглежда добре и контактна личност.. да де кифла!! Излагате се.. и сега, защото знам, че ще ме питате какво влагам в тая дума, ще ви кажа. Момичета, които всячески се опитват да привличат вниманието, без дори да ги интересува как изглеждат отстрани, с изключително малък мозъчен капацитет и неприлично държание ;-) . Вече спокойно може да ме нападате. :-o

Pamaa
09-09-2011, 13:50
не,не спамя.Ти знаеш ли какво значи спам?Вие си обсъждате някакви пълни глупости..нЕкви лигли на по 12 години ще ми говорят как чакали да видят 'мускулестите ' батковци .. омг ,за това ли е темата?да обсъждате батковците?Ебати..не стига ,че имате 15 теми ами постоянно пускате и нови .. не ,не спамя ,аз казвам какво мисля и има разлика .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sapphire5
09-09-2011, 13:57
А пък ние с Поли много обичаме мускулести батковци.. :smt007 8-)
А пъкк аз.. обичам мусколести батковци с.. татуировки :oops: !!

еееееее много обичате бе.. :lol:

Pamaa
09-09-2011, 14:03
А пък ние с Поли много обичаме мускулести батковци.. :smt007 8-)
А пъкк аз.. обичам мусколести батковци с.. татуировки :oops: !!

еееееее много обичате бе.. :lol:
защо спамиш?! помниш ли вчера какво написа?!

SmilezZz
09-09-2011, 14:09
Pamaa - Няма лошо да си с високо самочувствие. Но ако го показваш ясно. И се държиш надуто и надменно ,ето това е един от признаците на "кифлата". И не ,не всяко добре изглеждащо момиче е такова.

MegiBoOm
09-09-2011, 15:19
Ама аз не разбирам защо като дразним някои от съфорумниците те трябва да влизат в темата.

Иначе днеска стана як фейл в един магазин. :lol: Взех да разглеждам една чанта и когато гледам вътре портмоне, телефон.....и айдеее...така се стреснах, а хората ме гледаха сякаш съм някаква крадла. Оказа се,че някаква жена си я била оставила, а аз помислих, че е за продаване, ама както и да е.Ние после се разбрахме с жената. :D

Иначе сега разбрах,че съм 8б клас и класна ще ми е някаква Джемалова О.О Звучи ми супер зле, ама ще видим...

Бтв майка ми сега е на РС. :booooomb: 8-)

Shines
09-09-2011, 15:46
Пожелавам на всички осмокласници да си прекарате оставащите ви 5 години супер, да можех и аз да се върна не осми клас ми първи :D .

edit: Тази тема така ми напомня времето, когато бях 8ми клас и точно в този форум обсъждахме нашият набор всичко около изпита и се нервихме как ни бавеха резултатите,а по големите ни даваха съвети :D .

zlatit0o
09-09-2011, 15:58
Хора, хора, хорааааааа.. Кога успяхте да напишете толкова страници :booooomb: 8-) прочетох ги, малко през редовете :lol:

на тия спамери, дето викат на нас, че спамим да се изнасят :lol:
'басиииии.... и имаме само една тема не 5000, както беше казал някой :P

Aysunxd
09-09-2011, 16:41
Майка ми сега се върна от Родителската срещаа.. няма да имаме униформии , но са уточнили дрехии .. пфффффффф .. :booooomb: :booooomb: :-x :-x

SladkaZagadka
09-09-2011, 16:45
Взех си днес разни неша за даскало, иначе родителската отдавна мина - класната явно е добра душа. Някой знае ли откъде мога да намеря синтезирано какво точно учихме в 7. клас по химия (най-важното, което ще ми трябва в 8ми) ?

MegiBoOm
09-09-2011, 16:54
:booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ЩЕ УБИЯ НЯКОЙ!

Майка ми се връна от родителска и каза,че ще имаме униформи. :-x :-x :-x :-x :-x :-x Ужасссс бее! Така не ми се носехааа.
Добре,че поне класната ни е свястна!

Ооо и на всичкото отгоре сега ремонтират нещо при даскалото и нито един рейс, с който си бях наумила да ходя, не ходи дори близо до негоо....простооо няма накъде по-лошо!

SladkaZagadka
09-09-2011, 17:07
Меги

какво толкова, просто някакви си униформи, яките дрехи за друго място. И това ще ти развали кефа от приема в желаното училище? И ние ще имаме, но пука ли ми - нее, за какво да ги нося :D

Иначе маршрутка не те ли устройва?

MegiBoOm
09-09-2011, 17:11
Не, няма такава където да върви дотам! :booooomb:


Иначе за униформите хич не ми се искаше, но нямам избор.

c14m
09-09-2011, 17:13
Майка ми сега се върна от Родителската срещаа.. няма да имаме униформии , но са уточнили дрехии .. пфффффффф .. :booooomb: :booooomb: :-x :-x На мен татко не ми каза, че имало уточнения :razz: Аз бях долу с останалите и яко си лафихме :D А преди това бях излязла с една много добра приятелка, а тя така ме изненада :oops: :oops: :oops: :-)

TheBlackPanther
09-09-2011, 17:25
Оо много як ден :grin: бях на концерт много як! 8-) Брат ми има рожден ден днеска та пак купон 8). Иначе аз ще съм "Д" клас :D а много се кефя :lol: и толкова яки хора на тоя концерт простооо :grin:

SmilezZz
09-09-2011, 17:28
SladkaZagadka - В такава паралелка ли си ? Защото ако не си - доколкото знам не се учат разказвателните в 8 клас. Иначе ние по химия повтаряхме изученото в 7 клас и тук - таме нови неща. {В по-предните страници бях писала ,че съм в паралелка - Биология и химия.}

c14m
09-09-2011, 17:30
:grin: Много съм щастлива :grin: :-) Обичам я :-) Почуствах се като във филм :razz:

CherryBell13
09-09-2011, 17:41
Охх ужас сега и в 8 клас с Djenka ще имаме химия,физика,биология,исто ия и география :-x

Djenka
09-09-2011, 17:49
И няма да имаме музика и изобразително .. !! :-# :-#

CherryBell13
09-09-2011, 17:53
За музиката не ми е ама ОБИЧАМ РИСУВАНЕТОО :-#

MegiBoOm
09-09-2011, 17:55
А пък аз имам немски,бел,мат.,фвс,музика,и нф.тех. и рисуване 8-)


Я хора казвайте кой ще е с униформа, за да се успокоя! :D

CherryBell13
09-09-2011, 17:56
Ние сме с униформа

xbunnyx
09-09-2011, 18:01
И аз имам униформа :o :(

alzheimer
09-09-2011, 18:08
Ние испанчетата в Бургас нямаме.

c14m
09-09-2011, 18:28
http://www.youtube.com/watch?feature=youtube_gdata_player&v=pYRyBtgoQbs Поздрав по случай последната "свободна" петък вечер :-)

Aysunxd
09-09-2011, 18:31
хубаваа песенн Айлинн .. иначе и аз исках да дойда .. :-x Не са ли казали ? :О искали прилично облекло дъра бъра.. :booooomb: А какво за приятелката ти ? ;дд

Pamaa
09-09-2011, 18:33
SmilezZz, на мен просто ми е чудно как като не си познават класовете и вече знаят колко кифли имало и т.н. :-o ... айде кажи ми, че не е тъпо!!
Иначе и аз ще съм 8б клас :) . Ние попринцип трябваше да имаме униформи, ама все още не е 100% сигурно, пък и да имаме аз даже ще се радвам, защото ще може да носим само един елемент от униформата :grin: . Пък на мен ми се струва супер сладко комбинацията на карираната пола и някакъв пуловер отгоре :oops: .

SladkaZagadka
09-09-2011, 18:41
SladkaZagadka - В такава паралелка ли си ? Защото ако не си - доколкото знам не се учат разказвателните в 8 клас. Иначе ние по химия повтаряхме изученото в 7 клас и тук - таме нови неща. {В по-предните страници бях писала ,че съм в паралелка - Биология и химия.}

В училище, където се учат биология,химия,физика,геог афия,история,музика,БЕЛ, английски, математика, ФВС, рисуване + 2ри чужд език съм :D

c14m
09-09-2011, 18:47
хубаваа песенн Айлинн .. иначе и аз исках да дойда .. :-x Не са ли казали ? :О искали прилично облекло дъра бъра.. :booooomb: А какво за приятелката ти ? ;дд
Ами аз си мислех, че ТОЙ е в Турция и, че ще се връща на 13 :D Та с нея се чакахме пред Пмг и отивам аз и той изскача :oops: :oops: бях и щастлива и изненадана. После 3мата се разхождахме :D гадно беше само това, че от срам не си казахме нищо :D :-) :oops: :oops: беше много сладко :oops:

awesomesheepy
09-09-2011, 19:32
Може ли да ви питам за онлайн сайтове на кецове Найк? Знаете ли.. :<

Иначе,май утре ще ходя за учебници ;о вчера ни излезнаха списъците,ама ще видим;

Aysunxd
09-09-2011, 19:56
лолл..наистина е било сладко .. е радвам се за теб . :-)

иначее силви аз не знам за онлайн магазин на Найк .. :(

Runaway11
09-09-2011, 20:06
Това с кифлите и на мен взе да ми става тъпо. Трябва да опознаеш един човек, за да разбереш какъв е. Това, че едно момиче се грижи за външния си вид не го прави кифла. Все тая..като ги поопознате пак пишете дали сте се оказали прави.

Ние ще имаме Немски, Бел, Мат, Физическо, Рисуване, Музика, Инф техн. :grin: :grin:

Хорааа още 5 дена! Много се радвам! :grin: :grin:

Aysunxd
09-09-2011, 20:25
Ниее пък ще имаме : БЕЛ , Математика , Английски език , Изобразително изкуство , Музика , ИТ, ФВС и може би Химия СИП :)

MegiBoOm
09-09-2011, 20:27
Учебниците по немски майка ми вече ги плати - 155лв. :booooomb: 8-)

Иначе нас на 15ти ни викат в 8:15 и ще сме там 45мин. по-рано! :-x 8-)

Бтв. Класната ни е яка,униформите вече ми харесват и вместо да се местим из стая в стая учителите ще идват в нашата! :grin:

Pamaa
09-09-2011, 20:33
И на нас ни излязаха списъците с учебниците :) .
Ние ще имаме АЕ, БЕЛ, Математика, ФВС, ИИ, ИТ и Музика :grin: !! Иначе аз само учебниците по АЕ ще си ги купя нови, другите ще ги взема втора ръка ( ест. ако ги намеря :D ).

Pamaa
09-09-2011, 20:34
ПП: Нас ни викат в 10часа :grin: .

zlatit0o
09-09-2011, 20:37
Оф, мамка му!! На нас нито родителска са ни казали кога ще имаме, нито кога да ходим на 15, нито за униформите, нито са излезнали списъци с учебниците :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :x
'Баси несериозната работа :-x

Djenka
09-09-2011, 20:37
Pamaa, и аз не мисля, че кифла е всяко добре изглеждащо момиче. :) Ето какво е за мен кифла:

-- с 2 тона грим и през целия ден търси огледало да провери достатъчно топирана ли й е косата
-- държат се така, все едно са центъра на Вселената
-- нападат хората, без да си правят сметка, че ги нараняват
-- говорят добри неща за себе си, без да подозират, че не са верни :?
-- хвалят се с новите си по-скъпи придобивки малко повече, отколкото е нужно..

Опс, изпаднах в подробности .. Sorry !! :-|

Та, надявам се да няма кифли в класа ми..

Wanderer1
09-09-2011, 20:37
Учебниците по немски майка ми вече ги плати - 155лв. :booooomb: 8-)

Иначе нас на 15ти ни викат в 8:15 и ще сме там 45мин. по-рано! :-x 8-)

Бтв. Класната ни е яка,униформите вече ми харесват и вместо да се местим из стая в стая учителите ще идват в нашата! :grin:

^И това само по немски, или общо? :shock:
И ние също няма да се местим, но гадното е, че ще сме отделно от другите(в общежитията)
Иначе униформи нямаме, само на 15 ще сме с черен панталон, бяла риза и фишу

Djenka
09-09-2011, 20:40
Оф, мамка му!! На нас нито родителска са ни казали кога ще имаме, нито кога да ходим на 15, нито за униформите, нито са излезнали списъци с учебниците :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :x
'Баси несериозната работа :-x

+

И при нас е така, с тази разлика, че вече имаме униформи..

Pamaa
09-09-2011, 21:00
Djenka, за мен само едно от изброениет неща, които изброи, не е клише, но това е друг въпрос.
Иначе аз като смятам, учебниците ( без тези по АЕ ) ми излизат 49лв. и то, ако си ги купувам нови :grin: .

Djenka
09-09-2011, 21:19
Може и да е клише, просто аз съм срещала и са се държали така :wink:

Лично мнение :-|

SOSgirl
09-09-2011, 21:36
И аз да се запиша в предстоящ осмокласник :lol: .

При нас всичко е наред казаха ни кога ни викат ама нямахме предварителна родителска, сигурно ще ни кажат на 15 :neutral:.Иначе вълнението е голямо а ,и аз ще сменям града ,и сигурно на 14ти вечерта няма да мога да заспя ,а на 15 вечерта е невъзможно просто :-o :lol:

Djenka
09-09-2011, 21:38
... :grin:

awesomesheepy
09-09-2011, 21:40
Аз утре отивам за учебници.От 2-ра ръка ще ги купувам.А по английски и БЕЛ - след родителската,като кажат какви искат.^^


4 дни до 15-ти. 8)

bettiie
09-09-2011, 22:32
Айде кажете откъде знаете какви учебници ви трябват :) На нас никой нищо не казва :D

gabriel3
09-09-2011, 22:39
И аз да се запиша в предстоящ осмокласник :lol: .

При нас всичко е наред казаха ни кога ни викат ама нямахме предварителна родителска, сигурно ще ни кажат на 15 :neutral:.Иначе вълнението е голямо а ,и аз ще сменям града ,и сигурно на 14ти вечерта няма да мога да заспя ,а на 15 вечерта е невъзможно просто :-o :lol:
Първа вечер в новия град, как очакваш да се спи. Аз съм същата работа, нов град, нов клас. Обаче не познавам никой от новия клас. :D

Та нали се броят дните... 8-)
5 ДНИ

bettiie
09-09-2011, 22:46
И аз да се запиша в предстоящ осмокласник :lol: .

При нас всичко е наред казаха ни кога ни викат ама нямахме предварителна родителска, сигурно ще ни кажат на 15 :neutral:.Иначе вълнението е голямо а ,и аз ще сменям града ,и сигурно на 14ти вечерта няма да мога да заспя ,а на 15 вечерта е невъзможно просто :-o :lol:
Първа вечер в новия град, как очакваш да се спи. Аз съм същата работа, нов град, нов клас. Обаче не познавам никой от новия клас. :D

Та нали се броят дните... 8-)
5 ДНИ
Е то кой не е така , и аз съм същата :D Супер яко , нов клас , нов град , ново училище ...
Аз току що си намерих програмата -Програма:
Език - 19 часа седмично
Български език - 3 часа седмично
Математика - 3 часа седмично
Физическо - 2 часа седмично
Музика* - 1 час седмично
Изобразително изкуство* - 1 час седмично :D

c14m
09-10-2011, 01:30
Хора, не знам защо, но не мога да заспя :( спах от 1 до към 3 и от тогава не мога да си намеря място :( :o

CherryBell13
09-10-2011, 05:09
:( :( :( :(

Само моите родители ли се карат постоянно.. :-# :-#
Оооо я не започвай че да не почна и аз, моите се карат много повече :x
охх неска щях да искам 85 лева на тати за да си взема униформата ама майка ми - не другата седмица ще я вземем....Да тя продавачката специално заради мен ще стой да чака :-x

polssa
09-10-2011, 06:43
:( :( :( :(

Само моите родители ли се карат постоянно.. :-# :-#
ке 8-) миоте понякога не могат да се търпят направо , ама аз вече им свикнах :razz: те си крещят, аз си минавам със отвеяната физиономия и им се хиля :D :D

Pamaa
09-10-2011, 06:53
ке 8-) миоте понякога не могат да се търпят направо , ама аз вече им свикнах :razz: те си крещят, аз си минавам със отвеяната физиономия и им се хиля :D :D
:lol: :lol: :lol:
Само си представям как седиш с/у тях и се заливаш от смях :lol: :lol: .

polssa
09-10-2011, 06:56
Добро утрооо :-)
Такааа..
на нас също нищо не са ни казали за учебниците, нито за родителска среща, въпреки че Арас97 каза преди, че родителската е на 16ти :-o Мисля, че при нас няма униформи, стига тази година да не са ги въвели 8-) Днес официално се премествам в Софияя :grin: Вчера ми донесоха новия монитор за там .. 23 инча :shock: огромен е :-) :grin: Учебниците май ще ми излязат г/д като на Меги - 155 лв, но ще се опитам всички, освен тези по немски, да си ги взема от борсата 8-) С една приятелка, която ще е с мен (sound0fsilence) се запознахме с много хора и другата седмица преди 14ти ще се видим с няколко момичета... списъщите с класовете ще излязат на 14тиии ... вече почвам да се повтарям, затва айде чаоо :-) :-) Довечера ще ви пиша от Софияя :grin:

Aysunxd
09-10-2011, 06:57
Айде кажете откъде знаете какви учебници ви трябват :) На нас никой нищо не казва :D



Емм в сайта на училището трябва да излезе списъка с учебницитее .. или в родителската среща ще ги кажатт .. :)

CherryBell13
09-10-2011, 07:28
Моите учебници 2-ра ръка са 50 лева без учебникът по английски който е 50 :D :D :D

polssa
09-10-2011, 08:25
оф лелеееееееееееееееее :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x :-x :-x :-x :-x :x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
майка ми неска ми се обажда и ме пита дали съм изпускала фотоапарата , защото е счупен !! АЗ не съм го изпускала, ама вчера се събрахме няколко фр в нас и се снимахме и сиг те са му направили нещо и сега няма да си признаят ............ сега на ремонт фотоапарата :booooomb: :booooomb: :-x :-x поне да си признаят !!!!!!!!!!!!

MuRocLaW
09-10-2011, 08:37
интересно

Runaway11
09-10-2011, 08:41
150 лв! Охххх...дано нашите са по-евтини..Лично сестра ми като учеше и излезнаха към 100 :o :o :o :o

Иначе и аз ще си ги взимам втора ръка, ама сега трябва да чакам докато ни ги кажат кои са... :? :? :? Само по езика явно ще са ми новички...

4 дена и половина :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gummybear
09-10-2011, 08:48
Добро утро ..
ОСТАВАТ 4 ДЕНА :shock: 8-)

CherryBell13
09-10-2011, 09:12
Добро утро ..
ОСТАВАТ 4 ДЕНА :shock: 8-)
ДАААА!!! :shock: :shock: :shock:

Wanderer1
09-10-2011, 09:15
Не са ли 5 дена? 8-)
Дано наистина нашите не са толкова скъпи... ама едва ли

polssa, дано да го оправят фотоапарата :) Ти от къде беше всъщност? :)

gummybear
09-10-2011, 09:17
Не са ли 5 дена? 8-)
Дано наистина нашите не са толкова скъпи... ама едва ли

polssa, дано да го оправят фотоапарата :) Ти от къде беше всъщност? :)

ем без днес за 4 8-)

CherryBell13
09-10-2011, 09:18
15-ти не го броим :lol:

gummybear
09-10-2011, 09:18
15-ти не го броим :lol:

да :lol:

притеснявате ли се? :oops:

CherryBell13
09-10-2011, 09:22
Мммм Малкоо :oops:

gummybear
09-10-2011, 09:23
Мммм Малкоо :oops:

оф и аз .. 8-) :oops:

gummybear
09-10-2011, 09:29
и кво мислили ли сте с ква прическа ще сте? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

MegiBoOm
09-10-2011, 09:35
Аз ще бъда с обикновенна права коса. (:

smilelady
09-10-2011, 09:49
Аз също ще си изправя косата :D

Нас ни викат в училище в 7:30 :booooomb: :booooomb: :-x :-x :-x :-x

MegiBoOm
09-10-2011, 09:53
Аз също ще си изправя косата :D

Нас ни викат в училище в 7:30 :booooomb: :booooomb: :-x :-x :-x :-x

еее вас вече искат да Ви уморят още от първият ден 8-)

SweetLuna7
09-10-2011, 09:54
Аз също ще си изправя косата :D

Нас ни викат в училище в 7:30 :booooomb: :booooomb: :-x :-x :-x :-x

Ние не знаем кога ни викат... На родителската какви ли не глупости казаха, а това не са го споменавали :lol: :lol:

MegiBoOm
09-10-2011, 09:58
Еми нашето тържество принципно започва от 9, а нас ни викат в 8:15 8-) Искам да ни целят с моркови, защото сънувах,че никой не ни цели и беше много скучноооо, така чеее....... :D


Иначе ние поне няма да се разкарваме из стаи, а ще идват учителите в нашата, което си е супер. :)

c14m
09-10-2011, 10:07
Аз косата, ако не ме домързи може да си направя плитка започваща от бретона и после настрани :-o Аз ще я направя така ама нищо чудно 5 минути преди да изляза да не се харесам и ще си ходя с вдигнаг бретон :razz:

polssa
09-10-2011, 10:20
Някой ме беше питал откъде съм - принципно от Самоков (на 1 час от софия) , но сега ме приеха в София и ще живея там :)
Иначе и аз ще съм с обикновено изправена коса.. ако съм зализана, може малко да се тупирам 8-)

CherryBell13
09-10-2011, 10:32
Аз мисля да се направя в машата :D

Pamaa
09-10-2011, 10:33
Косата ми е малко под раменете, на черта, но имам 2-3 пласта нагоре, които чакам да порастнат, за да я изравня напълно. Иначе аз ще съм както всеки ден, косата изправена и само отпред обърнати кичурите с преса ( сещате се, от ония софт къдриците ) :) . Снимка не мога да пусна, защото и моя апарат е развален и е на поправка :D , ама то аз си го чукнах сама :oops: :lol: :lol: :lol: !!

CherryBell13
09-10-2011, 11:04
ИИИИИИИИИУУУУУУУУУУУ Ужассссс!!!!!!! Майка ми беше купила семки от Пацони и преди малко като ядох нещо ми стана гаден вкус и като изплюх имаше червей :smt078 :smt078 :smt078

zlatit0o
09-10-2011, 11:10
Червей в пакетирани семки? Интересно.. :lol:

MegiBoOm
09-10-2011, 11:11
Бляяя, звъннете на производителя и му кажете, ако си сигурна,че е било червей.

Иначе аз сега се изкъпах и ще гледам сериалчето си, а привечер ще идва една фр в нас да преспива. :grin:

CherryBell13
09-10-2011, 11:16
Насипни са...ИИИИИИИИУУУУУУУУ още мърда и има червена главичка ИУ
http://prikachi.com/images/213/3803213T.jpg :smt078 :smt078 :smt078