PDA

View Full Version : Не знам за вас, но



Snik4er
09-08-2011, 11:54
Имам чувството, че вие си сменяте приятелите/ките през 2 дни и пишете в този раздел. Някой ако може да ми каже как изглежда любовта ще съм ви благодарен- кръгла ли е, синя ли е, каква е?

И ще цитирам Екзюпери:


Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.


На мен ми се струва трудно!

MilkyWay23
09-08-2011, 12:00
Няма нищо лошо да се сменят, като не са подходящи няма нужда да седиш с тоя човек и да чакаш да се получи нещо...

Leonore
09-08-2011, 12:02
Всеки, си представя любовта по различен начин и всеки, я изпитва по различен начин, от останалите.
Ще кажа само, че не съм съгласна с цитата, който си сложил.

kalpazanka
09-08-2011, 12:06
Не съм го сменяла от 27.05.2006. Останал си с грешно впечатление.
И сентенцията е много вярна.

SmilezZz
09-08-2011, 12:13
Няма нищо лошо да се сменят, като не са подходящи няма нужда да седиш с тоя човек и да чакаш да се получи нещо...То повечето го правят за гъзария. Хайде ,дай да направя още една бройка ,което наистина си е тъпо. Пък и няма как за два дена да си опознал даден човек,че да си сигурна дали ще се получи нещо занапред.

По темата: Любовта се чувства ,няма как да я опишеш . Като я срещнеш ,ще разбереш какво е любов.

Evterpa
09-08-2011, 12:26
Сентенцията е вярна, ама от темата няма смисъл, никого няма да промениш. Като им е кеф да си бройкат - ок, да го правят. Светът е шарен, хора всякакви.

theKING95
09-08-2011, 12:56
лшбовта е гадна и е хубаво само когато е взаимна

sasha_90
09-08-2011, 12:58
И аз не ги сменям като носни кърпи.На 21 съм,но не мога да се похваля,че съм била с половин град.Гаджетата,които съм имала се броят на едната ми ръка.

MilkyWay23
09-08-2011, 13:04
Няма нищо лошо да се сменят, като не са подходящи няма нужда да седиш с тоя човек и да чакаш да се получи нещо...То повечето го правят за гъзария. Хайде ,дай да направя още една бройка ,което наистина си е тъпо. Пък и няма как за два дена да си опознал даден човек,че да си сигурна дали ще се получи нещо занапред.

По темата: Любовта се чувства ,няма как да я опишеш . Като я срещнеш ,ще разбереш какво е любов.

Е, аз това за 2та дена не го разбирам буквално...имам предвид като не се получава с някой, няма нищо лошо да го смениш с друг и така нататък.

mimseyy
09-08-2011, 13:09
За да се обвържеш с един човек,не трябва ли поне малко да го опознаеш,а не да тръгнат и след 1 седмица да си намерят недостатъци и различия и да се зарежат.Правят го,за да "бройкат" както каза Evterpa.

Snik4er
09-08-2011, 13:25
Няма нищо лошо да се сменят, като не са подходящи няма нужда да седиш с тоя човек и да чакаш да се получи нещо...

Е ти кво, запознаваш се и веднага се гаджосвате ли лол?! Точно, че ако не е подходящ/а няма да тръгнеш с нея/него и след 5 дена да кажеш WTF не сме подходящи.


Не съм го сменяла от 27.05.2006. Останал си с грешно впечатление.

Супер! Радвам се за вас. Единица са хората, които познавам с такива връзки.

JagAlskarDig
09-08-2011, 14:25
Въпросът е, че тези, които не ги сменят като носни кърпички, първо са принципно малко, второ почти не съществуват от 92/93 набор и нагоре...

SisiStrange
09-08-2011, 14:32
^^ Може би, защото малките не знаят още какво точно искат. Около 16-17 или малко по-късно някакси ти става ясно какво търсиш в половинката си, намираш го и си седиш с него/нея.

thegreenzombie
09-08-2011, 14:37
лЮбовта е гадна

йепп :D

Sh@d0w
09-08-2011, 15:11
То на 15-16 каква любов,защото това е средната възрастова граница във форума.Повечето за първи път имат връзка,нормално да откриват разочарования и преминават към следващия,докато накрая намерят това което търсят.Има и изключения естествено,но с повечето опит идва и добрата преценка и следователно идея как се гради една връзка.

MilkyWay23
09-08-2011, 17:20
Няма нищо лошо да се сменят, като не са подходящи няма нужда да седиш с тоя човек и да чакаш да се получи нещо...

Е ти кво, запознаваш се и веднага се гаджосвате ли лол?! Точно, че ако не е подходящ/а няма да тръгнеш с нея/него и след 5 дена да кажеш WTF не сме подходящи.

Аз не говоря за себе си, имала съм 3 връзки, които са продължили над 1 година. Казвам, че никога не можеш да знаеш дали този е дъ уан, както се казва. Може и след 5 месеца да го смениш и кво?! Трябва ли да се хванеш за първото си гадже и да седиш с него, щот не дай си боже ще те помислят за бройкаджия.
И който е успял от първия път - евала, ама рядко има такова щастие...