PDA

View Full Version : Заекване



BsGlarusBs
09-08-2011, 17:59
Който го е преживял,може би знае че е много гадно.
Та,търся някъде логопед в град Бургас,моля който знае да ми даде скупе или е-майл на логопеда(телефон неми върши работа,сещате се защо...)....
Ако някой знае някакви упражнения за справяне със този проглем, нека сподели :(

xXxAngerfisTxXx
09-08-2011, 19:10
аз знам (знаех) един логопед, ама не знам дали го има още... там на оборище улицата

BsGlarusBs
09-09-2011, 14:00
аз знам (знаех) един логопед, ама не знам дали го има още... там на оборище улицатаможе ли малко по точно,къде е това,и ако имаш инфо за връзка с него....А ти заеквал ли си?

badsector
09-09-2011, 14:05
Сигурно има доста инфо в нета. А междувременно може да пробваш да отидеш на някакво затънтено място и да викаш. Просто да викаш колкото можеш, докато нямаш сили.

xXxAngerfisTxXx
09-09-2011, 14:46
аз знам (знаех) един логопед, ама не знам дали го има още... там на оборище улицатаможе ли малко по точно,къде е това,и ако имаш инфо за връзка с него....А ти заеквал ли си?
да като малък, ходих там и горе долу се оправих... сега пак заеквам ама рядко и почти не се забелязва... също не можех да казвам Р и се оправих... пфф как да ти обясня къде е... оборище улицата не я ли знаеш ? дето има един голям магазин сидония ? на тая улица е малко по-надолу... ама не съм минавал отдавна и не знам дали не са го манхали...

SilverPoint
09-09-2011, 16:26
От кога заекваш, още от малък ли ? Ако е така може да си е в гените ти и да се оправя трудно, но ако си се изплашил от нещо и от това си започнал, значи може и да се оправи от самосбе си. Аз имах подобен случай когато бях по-малка ... Щеше да ме блъсне кола и заеквах за определен период от време ( не много ), но после всичко се оправи от самосебе си ! Успех !

djipsito
09-09-2011, 17:07
Четеш ли на глас ?

batkodoki
09-09-2011, 21:14
Който го е преживял,може би знае че е много гадно.
Та,търся някъде логопед в град Бургас,моля който знае да ми даде скупе или е-майл на логопеда(телефон неми върши работа,сещате се защо...)....
Ако някой знае някакви упражнения за справяне със този проглем, нека сподели :(

порови в -Нета!!!!
има много програми решаващи този проблем !!

ако сам не се справяш- Логопеда е насреща, но ако НАИСТИНА САМ не се справяш - машинните звуци са идеални,

просто следвай указанията на програмата, която си избрал!

BsGlarusBs
09-10-2011, 07:48
От кога заекваш, още от малък ли ? Ако е така може да си е в гените ти и да се оправя трудно, но ако си се изплашил от нещо и от това си започнал, значи може и да се оправи от самосбе си. Аз имах подобен случай когато бях по-малка ... Щеше да ме блъсне кола и заеквах за определен период от време ( не много ), но после всичко се оправи от самосебе си ! Успех !Мисля че не е от като малък....Заекването ми се състой в това че като говоря,започвам да се притеснявам, и неми достига въздух за да изкажа това което искам :(

BsGlarusBs
09-10-2011, 07:50
Който го е преживял,може би знае че е много гадно.
Та,търся някъде логопед в град Бургас,моля който знае да ми даде скупе или е-майл на логопеда(телефон неми върши работа,сещате се защо...)....
Ако някой знае някакви упражнения за справяне със този проглем, нека сподели :(

порови в -Нета!!!!
има много програми решаващи този проблем !!

ако сам не се справяш- Логопеда е насреща, но ако НАИСТИНА САМ не се справяш - машинните звуци са идеални,

просто следвай указанията на програмата, която си избрал!Трудно се намират програми,почти всички теми са от какво се причинява заекването,никъде непише какво да правим....