PDA

View Full Version : Малко помощ



fantomazZ
09-08-2011, 18:20
Здравей те на всички значи из към да ви попитам за колко време мога да смъкна 15 20 килограма . Искам да отслабна по простата причина че ме е срам да се съблека по блуза . Чел съм чел съм но всичко изисква много разходи а нямам начин като съм на 16 . Но ще се боря със зъби и нокти за мечтата ми но не мога да си съставя нещо за храненето и тренирането . И от тук се обръщам към вас
чел съм нвд и много др но всичко както споменах горе много разходи но мога да ходя на фитнес и имам вкъщи лежанка с 30 кг тежести. Но всички ме плашат че ако отслабна бързо ще си ги върна бързо . Но аз си мисля че ако почна от тоя месец до нова година са 3 4 месеца че е добре този период да смъкна 15 20 кг . Ако някой може да ми помогне с някой съвет или някой като е бил във моето положение много ще съм му благодарен . А инф. е 174см 103 кг на 16 кг благодарявии многоо

navar
09-08-2011, 20:13
виж собствения си подпис,и определено свалянето на килограми не изисква толкова пари,за разлика от качването на мускулна маса..здраво кардио,хранене поне 5 пъти на ден ,по малко ..наблягаш на храните с високо белтъчно и мазнинно съдържание,забравяш въглехидратите...просто от това което ядеш сега,вадиш захарта,тестените ,ориза и картофите..ядеш каквото остава..и ако ми кажеш -ще умра от глад,повече няма да получиш и ред от мен :)