PDA

View Full Version : Отслабване в краката храна и още нещо



powerman
09-08-2011, 18:31
Здравейте!Ако някой може да каже как да изчистим излишни мазнини в бедрата според мен начина е в тичането ,но не става да ядеш като разпран някой да ми помогне аз съм решил да се захвана с изчистване по корема и краката по следния начин.
Сутрин 2-3 обиколки по 400 метра вечер 1 обиколка по 400 метра и 10 мин. скачане на въже , през деня 50 лицеви опори 2х100 коремни преси
Като ядене ще премахна "тежките" храни ще наблегна на леката храна.. зеленчуци,плодове.Ако някой има компетентно мнение да го сподели!

Chacho
09-08-2011, 18:52
Първо, общо тичаш 1.6км. За 3км бавно бягане не знам дали дори почвам горенето на мазнини. Може и до темпо да е, но си прави веднъж дневно едно стабилно бягане. Ако много се изморяваш почни с кросово, а след това разучи за HIIT тренировки. Това ще е основният метод за топене на мазнини.


Не ги дели на леки и тежки храни, а на богати на протеини; богати на мазнини; богати на въглехидрати. След това си избери режим на хранене за отслабване - ВМ-НВД, РБД, НМ-НВД. Ако си си похапвал повече е хубаво да преминеш постепенно от РБД на някакво НВД, иначе можеш директно на ВМ-НВД примерно. Избери си режим с малки и чести хранения.

Прави си коремните и лицевите, не са излишни. Но не очаквай от тях да изчезнат мазнините. А и мазнини се чистят от цялото тяло, не само на определени места и упражненията в "проблемните" зони хептем не са решение.