PDA

View Full Version : Тестисите ми се движат!!!



kristiqn2
09-08-2011, 18:34
От известно време съм забелязъл че тестисите ми се движат сякаш вътре има червей и се свива и се разпъва нещо лошо ли е това?

BiOhAZzArD
09-08-2011, 18:57
lool червей,само да не проходят 8-)

иди на лекар не виждам с какво можем да ти помогнем в форума.

LordVoldemort
09-08-2011, 19:00
това е много рядка болест.Топките ти са живи същества и имат мозак дори.Не е смъртоносно,но има вариант топките ти да си пробият път и да избягат . Трябва да идеш да се оперираш.Ще извадят мозака на топките ти и те ще умрат ,но лошото е,че ще имаш така наречените 'мъртви топки' ..Ако детето ти наследи тази болест ,при него,тя ще бъде доста по -голяма.Има опастност детето ти ..да е топка.Да,една голяма топка и само това да е цялото ти дете,но споко..с малко късмет ще има крака.

JustPerfection
09-08-2011, 19:31
това е много рядка болест.Топките ти са живи същества и имат мозак дори.Не е смъртоносно,но има вариант топките ти да си пробият път и да избягат . Трябва да идеш да се оперираш.Ще извадят мозака на топките ти и те ще умрат ,но лошото е,че ще имаш така наречените 'мъртви топки' ..Ако детето ти наследи тази болест ,при него,тя ще бъде доста по -голяма.Има опастност детето ти ..да е топка.Да,една голяма топка и само това да е цялото ти дете,но споко..с малко късмет ще има крака.

:razz: :razz: :razz:

ох,леле,не.. :D

BiOhAZzArD
09-08-2011, 19:36
това е много рядка болест.Топките ти са живи същества и имат мозак дори.Не е смъртоносно,но има вариант топките ти да си пробият път и да избягат . Трябва да идеш да се оперираш.Ще извадят мозака на топките ти и те ще умрат ,но лошото е,че ще имаш така наречените 'мъртви топки' ..Ако детето ти наследи тази болест ,при него,тя ще бъде доста по -голяма.Има опастност детето ти ..да е топка.Да,една голяма топка и само това да е цялото ти дете,но споко..с малко късмет ще има крака.



8-) :D :-D :-D :grin: 8-) :D

kristiqn2
09-08-2011, 19:58
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелее какви глупости пишете самоо но говоря сериозно смисъл може ли да ми стане нещо ?

D3NG3rZ0N3
09-08-2011, 20:02
Може да дойде някоя кат'рица и да ги прибере в хралупата!

BiOhAZzArD
09-08-2011, 20:03
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелее какви глупости пишете самоо но говоря сериозно смисъл може ли да ми стане нещо ?

ми ако мислиш че е сериозно отиди на лекар .
:booooomb:

JustPerfection
09-08-2011, 20:05
Като маструбираш не си ли забелязал че торбичката с децата ти се свива доста значително,особенно при по-малки момчета?
Мисля че е нормално,просто тестисите ти започват процеса на СЪЗРЯВАНЕ!
И аз съм страхлив на здравословна тема,тъй че ако толкова се тревожиш,иди на един уролог.Аз мислих че имам проблем там доло,но баща ми ме заведе на един уролог в болница Токуда (много добра,до бившият Sofia Land,с 120ката бързо се стига)Прегледа ме за има няма 4 минути,каза ми да се стегна и да ползвам интернет само за училищни доклади (демек да не се плаша от реални страшни болести) 8-)
Само дето се изръсихме със 50 кинта за тази консултациика.
Споко! :)

P.S.
Няма проблем!

kristiqn2
09-08-2011, 20:08
Благодаря специално на JustPerfection другите явно са няк'фи лиглювци :x :x

fenkaaa
09-08-2011, 20:28
Май темата ти не е за този раздел :)

Sarafina
09-08-2011, 21:57
това е много рядка болест.Топките ти са живи същества и имат мозак дори.Не е смъртоносно,но има вариант топките ти да си пробият път и да избягат . Трябва да идеш да се оперираш.Ще извадят мозака на топките ти и те ще умрат ,но лошото е,че ще имаш така наречените 'мъртви топки' ..Ако детето ти наследи тази болест ,при него,тя ще бъде доста по -голяма.Има опастност детето ти ..да е топка.Да,една голяма топка и само това да е цялото ти дете,но споко..с малко късмет ще има крака.


Може да дойде някоя кат'рица и да ги прибере в хралупата!
:razz: :razz:

sunman
09-09-2011, 07:40
Нямате ли си друга работа!

JustPerfection
09-09-2011, 07:45
Май темата ти не е за този раздел :)
Че не е,не е .К'во да се прави.

kalpazanka
09-09-2011, 08:26
Късно пускаш тема.