PDA

View Full Version : Моля за помощ



severed22
09-08-2011, 20:57
Когато бях малък (около 4-5 години) с дъщерята на един приятел на баща ми бяхме много добри приятели.Нямаше ден ,в които да не сме заедно.Когато пораснахме малко спряхме да се виждаме.Когато решихме да идем на море с нашите стана така че и тя дойде.Първата вечер си говорихме дълго само аз и тя и нещата бяха супер,но на втората вечер разбрах ,че си има приятел от около месец или два.Тогава не ми дремеше особено и всяка вечер си говорехме в един парк и тя се чуваше с него.Разговорите бяха доста тъпи и човек не би казал че са заедно.Хубавото беше до днес когато тя си тръгна и аз осъзнах че ми липсва много.Цял ден не ядох ,карах го на едно кроасанче и данон за пиене и не спрях а мисля за нея.Моля кажете какво да правя!Между другото гаджето и се друса мощно и тя се изпусна ,че ако чуе за нещо такова късат.Много я харесвам затова моля за помощ и ако може без тъпи и обидни коментари

severed22
09-08-2011, 21:23
моля ви кажете какво да правя сега си лафим в скайп

bubkaa93
09-08-2011, 21:32
от един град ли сте ?
ако сте от един излизай с нея по-често и след това и признай чувствата си,защото според мен тя и това момче нямат нищо сериозно ...

severed22
09-08-2011, 21:39
От един град сме , но не знам как да действам за да не разваля всичко до тук , а и тя надали ще иска скоро да се раздели с тоя.Дали да я питам какво да правя с едно момиче ,което има гадже , но да отрека че е тя ?

Chacho
09-08-2011, 21:45
Немаш шансове брато :?

И да я питаш за друго момиче е тъпо. По-добре си намери друго момиче, след това я разпитвай и или ще те заревнува, и ще те подгони или ще ти даде съвет, как да забиеш другата. Win-win. Да не говорим, че и малко ще се разсееш от нея, че горката дори не подозира в кви филми се вкарваш, докато си мисли, че говори с приятелчето от детсвото си.


ПС: Бръкни в гащите и си потърси топките, че май си ги забравил някъде.

severed22
09-08-2011, 21:52
Хайде още хора да дават мнения моля ви

Chacho
09-08-2011, 22:32
Искаш да ти обясниме, че в очите си и само приятел? Че ако направиш крачка, първо ще те отреже, второ - ще се почувства тъпо, защото си съсипвате приятелството и никога не е подозирала това?

Ще си направиш услуга, ако приемеш нещата и продължиш напред. Случва се на всеки да хлътне, но отсреща да не му отвръщат. Ако искаш пробвай, ще понатрупаш опит. И при мен нещата се развиват в застиваща насока, трудно е да се откъснеш от фантазиите, които си внушаваш, но колкото повече чакаш, от толкова по-високо ще паднеш. После да не кажеш, че не сме те предупредили.

Luidgie
09-08-2011, 22:33
Това, че е казала, че ще го скъса - нищо не означава. Ако го обича, ако ще и по 15 цигарки да изпушва на ден и по галон водка да налива - пак ще е с него. Ти можеш да си и само приятел и да се надяваш, когато скъсат да ти обърне вниманието, което искаш. Другото е да я загубиш като приятелка и да и кажеш какво изпитваш. (не е задължително да я губиш, но това ще промени бая неща. Естествено зависи от момичето.)

severed22
09-08-2011, 22:38
въпроса не е че изпушва 6 цигарки а се боде здраво.

Chacho
09-08-2011, 22:41
Опасен е и я привлича. Всяко момиче би предпочело това, пред свръх мило момченце, колкото и да не й е идеала за приятел "наркоман". (айде, всяко е уклончиво, но все пак..)

Сигурен ли си, че се боде, а не е нещо друго?

FeelMyPain
09-08-2011, 22:41
абе като те гледам не ти давам повече от 14, съответно и той едва ли ще е доста по-голям, за кво бодене става въпрос ;д

Cellmate
09-08-2011, 22:43
въпроса не е че изпушва 6 цигарки а се боде здраво.

Споко. До края на учебната година е труп.

Luidgie
09-08-2011, 22:43
въпроса не е че изпушва 6 цигарки а се боде здраво.
Кво те интересува? ОМГ! Момичето ако има интерес ще го покаже по някакъв начин. Т'ва че разговорите им са тъпи (тези по телефона) не означава, че инак са тъпи. И т.н. Съвземи се и си намери друга работа.

Chacho
09-08-2011, 22:46
Пък и даже да са тъпи и иначе. Тъпи разговори, драма и секс = успех.

severed22
09-08-2011, 22:55
Еми няма да стане нищо накрая и аз както обикновено съм преебан и така

Chacho
09-08-2011, 23:01
Да се върнем на темата за топките. Без да си откриеш мъжествеността, няма как да се получат нещата и ще се случват и след този случай. Ако с това искаш да ти помогнем, вече е друга тема и може да ни разкажеш точно какви са ви взаимоотношенията, за да ти кажем кои качества - да, и кои - не.

Luidgie
09-08-2011, 23:02
Да един човек не споделя чувствата ти- и край! Преебан си. Аре гледайте си живота вместо да се жалвате, колко сте преебани! Знете ли кой наистина е преебан? Нещасният човечец, чиято жена е умряла и не е успяла даже дете да му роди. Ако си преебан колкото такъв човек, ще ми стане жал. Но за някаква подобна простотия... Вие незнаете какво е да си преебан, но веданага "преебан съм! Живота е скапан!". Жалки сте!

severed22
09-08-2011, 23:15
Взаимоотношенията са ни нещо средно между приятелски и нещо повече от само приятели.Chacho можеш да ми пишеш на лично какво точно искаш да ти кажа и за какви качества говорим.

AmanitaMuscaria
09-09-2011, 01:14
Пф, хероиновите наркомани са едни от най-ерудираните и харизматичи хора, които познавам.

А аз не знам дали се досещате що е то хероинова абстиненция и как няма вариянт за един ден да го спре тоя пуст хероин, че тя да говори как "Ако чуе пак ще скъса с него".

И за мен разправяха, че се бода още преди да знам 'що е то дрога.

Има хора, които се държат, като "херци", както казваше един човек и съответно им излиза такова име.

И дори да се боде какво от това?
Това по-малко човек ли го прави? Или си представяте типичният наркоман изнасящ телевизора на баба през тоалетната, за да си купи дрога?

Това са глупави стереотипи, щом води връзка (с момиче, което не се друса, по твои думи) значи има достатъчна мотивация да се откаже от дрогата, а щом и тя е с него и осъзнава проблема му значи го обича до там, че да го подкрепи и да му помогне съответно го обича.

Аз не виждам какъв е смисълът да искаш да разделиш тези хора, дори и той да е наркоман, а тя да е цирков клоун.

Ти си я коткай, но не разваляй човешките взаимоотношения по твоя преценка и за твоя изгода, защото това е по-зле от всяка наркомания.

severed22
09-09-2011, 22:27
И кога точно да и кажа какво чувствам и как да го направя?

2pacbabbyu
09-10-2011, 09:52
Маняк,като и кажеш какво чувстваш си мислиш,че ще промениш нещо ли? хаха продължавай напред,и и бъди само приятел след време,ако се разделят и ти ако още имаш чувства кажи и..