PDA

View Full Version : Моля за помощ



severed22
09-08-2011, 20:57
Когато бях малък (около 4-5 години) с дъщерята на един приятел на баща ми бяхме много добри приятели.Нямаше ден ,в които да не сме заедно.Когато пораснахме малко спряхме да се виждаме.Когато решихме да идем на море с нашите стана така че и тя дойде.Първата вечер си говорихме дълго само аз и тя и нещата бяха супер,но на втората вечер разбрах ,че си има приятел от около месец или два.Тогава не ми дремеше особено и всяка вечер си говорехме в един парк и тя се чуваше с него.Разговорите бяха доста тъпи и човек не би казал че са заедно.Хубавото беше до днес когато тя си тръгна и аз осъзнах че ми липсва много.Цял ден не ядох ,карах го на едно кроасанче и данон за пиене и не спрях а мисля за нея.Моля кажете какво да правя!Между другото гаджето и се друса мощно и тя се изпусна ,че ако чуе за нещо такова късат.Много я харесвам затова моля за помощ и ако може без тъпи и обидни коментари

silverRose
09-08-2011, 21:07
Ами кажи й...

SmilezZz
09-08-2011, 21:15
Признай й или поне намекни за чувствата си. От там нататък тя ще решава какво да прави. Т.е. ако има чувства / симпатии към теб ще скъса с него и ще дойде при теб,ако ли пък не - здраве да е. Продължаваш напред.

nepowtorima
09-09-2011, 07:23
/акцентът на темата е върху кроасанчето и мляко данон :lol: /
Иначе кажи и - нищо не губиш. Явно тяхната връзка от началото е била изчерпана и просто тя търси причина да го зареже! Давай смело - не се притеснявай от нищо. Каквото стане, стане - съдба!!

differenTgiirL
09-09-2011, 08:19
Сподели и чувствата си, кажи какво изпитваш към нея, и как се чувстваш, когато тя е край теб, недей просто да седиш и да си блъскаш главата..така нищо няма да постигнеш..

sasha_90
09-09-2011, 15:15
Може да й кажеш,че имаш чувства към нея,но не я разделяй с приятеля й.Няма значение какъв е,нека сама си прецени дали да продължи с него или да опита с теб.

pamsityybee
09-09-2011, 16:00
Тя от твоя град ли е?
Ако да кажи и кво толкова. :) Ако не е-Здраве да е ! Като не я виждаш ще я забравиш бързо ;)