PDA

View Full Version : какво да правя...



S7enli
09-08-2011, 20:59
Моята история е малко странна. Да започнем от там, че съм момче на 15 години, което яко го бият хормоните.. нищо необичайно. Харесах си едно момиче една година по-малка е от мен. МЕГА яка, руса, натокана сичко 6 . Излизахме.. всичко точно, знаете на къде бия. И докато се наканя да я целуна тръгна с един 94 /набор/ o.O...
ОК! Викам хуу все ще скъсат някой ден, имайки впредвид разликата в годините. Да ама не :D. Вече ходели 5 месеца... Излизаме, аз и момичето, супер често. Като сме навън и звънне приятеля и тя го лъже.. вика аз съм на село... или наказана съм и няма да излизам 1 седмица, а през тази седмица всеки ден е с мен... Имах супер моменти да я целуна ама... като имам капчица съвест.
Незнам кво да правя.. супер се чудя. Ако тръгнем може да почне да прави така и с мен... ама пък супер се изкушавам :D.
:grin:

silverRose
09-08-2011, 21:04
Ами попитай я защо след като й е приятно с теб и иска да излиза с теб, не скъса с гаджето си вместо да го разиграва.

Chacho
09-08-2011, 21:09
Не я питай, а просто я целуни в удобния момент и й кажи съвсем сериозно да избере - ти или той, защото е ясно какви са ти намеренията и не искаш да те разиграва. Ако не стане, така или иначе не е щяло да се получи нещо, а ако стане - взимай я. Но внимавай да не ви омотае и двамата, и да се окаже, че си я делите без да подозирате. И не си мисли за съсипване на приятелства и подобни, щото и аз и ти сме наясно, че не искаш само това.

Но за да лъже, че не е с теб, значи най-вероятно те възприема по такъв начин, че да й е гузно от гаджето, ако е с теб.

val10
09-08-2011, 21:11
Ам знам, че ще ти е гадно да го чуеш, но това е момиче което ненае какво иска в деиствителност, но какво да се прави като хлътнеш по момиче няма оттърваване каквото и да ти говорят другите.Разкрии си чувствата пред нея.Успех :)

SmilezZz
09-08-2011, 21:13
Защо не я попиташ защо го лъже ,когато са заедно и трябва уж да са верни един на друг ? Та,да. Просто я целуни в правилния момент. Но наистина ако работите станат и тръгнете с нея ,внимавай същото да не се случи и с тебе.

Leonore
09-08-2011, 21:15
Подкрепям мнението на Chacho .

umri
09-08-2011, 21:24
и й кажи съвсем сериозно да избере - ти или той.

Тва ще е грешка. Просто като ти каже, че си има приятел ( което е очевидно и го знаеш ) или ти се оправдае с нещо й казваш, че на теб не ти пречи или пък, че не искаш да ги разделяш. Така директно да я накараш да избира.. няма да стане. Пък и какво значение има с кого е тя "официално" важното е на кого лигави мръвката.

Chacho
09-08-2011, 21:36
и й кажи съвсем сериозно да избере - ти или той.

Тва ще е грешка. Просто като ти каже, че си има приятел ( което е очевидно и го знаеш ) или ти се оправдае с нещо й казваш, че на теб не ти пречи или пък, че не искаш да ги разделяш. Така директно да я накараш да избира.. няма да стане. Пък и какво значение има с кого е тя "официално" важното е на кого лигави мръвката.

А кво правим, ако лигави и двете? Не знам, аз не бих се навил да свиря втора цигулка. Всъщност, въобще не искам да има втора цигулка. Ако има някакви шансове - пробвам се, за да не ме е яд после, а след това приемам последиците. Било то добри или лоши.

umri
09-08-2011, 21:49
Дори и да искаш момичето да зареже другия и да тръгне с теб, не е това начинът, защото, когато се поставят ултиматуми, дори човекът срещу теб да те иска, ще направи напук и ще избере приятеля си. Тя сама трябва във времето да стигне до решението, продиктувано от собственото й желание, че иска да е с теб и да зареже приятеля си. Пък, ако не го направи, може да пробваш само секс или пък да си пробваш късмета при друга. Да не е само тя.

nepowtorima
09-09-2011, 07:16
Щом е руса и натокана.. както казваш.. - и е на 14.. Просто ми е ясно, че е една от всичките кифли в града! Колкото и да я харесваш.. ти никога няма да осъзнаеш каква е и как ще те върти теб на пръста си! Но все пак я питай въобще има ли ТЯ съвест и защо излиза с друго момче щом си има гадже.. Не се знае на колко още момчета е завъртяла главата на 360 градуса ..

anonymous708973
09-09-2011, 07:21
Ултиматумът е лоша идея. Ако ми поставят на мен, ще избера другия човек, не защото повече държа на него, а защото ме карат да избирам. Независимо от ситуацията.

balu4ka
09-09-2011, 07:30
Тая ми е съвсем ясна.Разиграва и двамата ,а е поредната 14 годишна дрисла.Прави си изводите,с теб е ..а лъже него.С него е ,а лъже теб.Явно си падаш по интригите,по-забавно ли ти е ..не знам .След като искаш да е с теб ,пробвай ..целуни я ,но после ще съжаляваш когато същатата ситуация стигне и до твоята глава (:

LeprikonA
09-09-2011, 07:31
^ а аз не бах избрала нито един. за да лъже единия сигурно си има причина, ако другия я кара да избира, значи съвсем не го бива и него. това е сaмо в случай, че не е градската курвентия ^^

balu4ka
09-09-2011, 07:33
^ а аз не бах избрала нито един. за да лъже единия сигурно си има причина, ако другия я кара да избира, значи съвсем не го бива и него. това е сaмо в случай, че не е градската курвентия ^^

Това е в случай ,че не е "градската курвентия" ,но на мен точно на такава ми лъха.Зарязва и тръгва с другия ,какво е то това >.<Или ще си с един или сама .

LeprikonA
09-09-2011, 07:37
^ а аз не бах избрала нито един. за да лъже единия сигурно си има причина, ако другия я кара да избира, значи съвсем не го бива и него. това е сaмо в случай, че не е градската курвентия ^^

Това е в случай ,че не е "градската курвентия" ,но на мен точно на такава ми лъха.Зарязва и тръгва с другия ,какво е то това >.<Или ще си с един или сама .

нали е МОДЕРНО да са няколко, недей сега 8-)

balu4ka
09-09-2011, 07:44
^ а аз не бах избрала нито един. за да лъже единия сигурно си има причина, ако другия я кара да избира, значи съвсем не го бива и него. това е сaмо в случай, че не е градската курвентия ^^

Това е в случай ,че не е "градската курвентия" ,но на мен точно на такава ми лъха.Зарязва и тръгва с другия ,какво е то това >.<Или ще си с един или сама .

нали е МОДЕРНО да са няколко, недей сега 8-)


Явно, аз съм изостанала нещо .Те малките, почнаха по да разбират и от мене xD

LeprikonA
09-09-2011, 07:49
^ а аз не бах избрала нито един. за да лъже единия сигурно си има причина, ако другия я кара да избира, значи съвсем не го бива и него. това е сaмо в случай, че не е градската курвентия ^^

Това е в случай ,че не е "градската курвентия" ,но на мен точно на такава ми лъха.Зарязва и тръгва с другия ,какво е то това >.<Или ще си с един или сама .

нали е МОДЕРНО да са няколко, недей сега 8-)


Явно, аз съм изостанала нещо .Те малките, почнаха по да разбират и от мене xD

а! ама ти си от търново! 8-) дапп, малките всичко знаят :D ние просто трябва да им се радваме на бившите настоящите и бъдещите и на всяко едно терзание.

JustPerfection
09-09-2011, 08:04
Лъже него,ще лъже и теб.
Не си прави ненужни проблеми,не стане ли,голям праз.
Гледай напред,продължи.
(Като се сетя моите мъки к'ви са малко иронично звучи,whatever)
8-)

sapphire5
09-09-2011, 08:12
егати к*рвето... :-o

Постави се ти на мястото на сегашния и приятел... и теб ще те лъже така. :)

Missmarch
09-09-2011, 08:16
Ку^ва.

JustPerfection
09-09-2011, 08:25
егати к*рвето... :-o

Постави се ти на мястото на сегашния и приятел... и теб ще те лъже така. :)
said it already.

badsector
09-09-2011, 12:58
Тая явно се прави на вървежна и иска да поеме колкото се може повече пишки през живота си. Не виждам какво толкова я бавиш. Целувки, глупости. Директно я хващай за гъза и я подкарвай.

pamsityybee
09-09-2011, 16:12
Прегърни я, Целуни я и и кажи Обичам те! :) Ще е твоя :D

sasha_90
09-09-2011, 17:21
Защо ти е момиче като нея?Не виждаш ли как нагло лъже?Нима искаш да си на мястото на сегашния й приятел?

SilverPoint
09-09-2011, 17:30
Ти сам виждаш колко е подла и как лъже ! Външния вид не е толкова важен в случая ... Няма смисъл да тръгнеш с нея ако ще те лъже и тебе така :? При всички следващи ще е така няма да се промени тва ку*ве :D По-добре си намери едно свястно момиче, с което ще ти е супер кеф, да не те лъже, и да не изглежда уличница в очите на другите ... Смятай каква репутация си си изградил като си хлътнал по нея :lol:

DevilWish
09-09-2011, 17:37
Ам знам, че ще ти е гадно да го чуеш, но това е момиче което ненае какво иска в деиствителност, но какво да се прави като хлътнеш по момиче няма оттърваване каквото и да ти говорят другите.Разкрии си чувствата пред нея.Успех :)
И аз така мисля.И двамата сте още малки и на теб ще ти мине бързо и тя също ще ви подмени и двамата бързо ;)

S7enli
09-09-2011, 18:10
Абе според мене тяхната връзка се е поизчерпила... или оня не може да я разбере. То жени, иди ги разбери. Надали в началото е била безразлична. Сега ще кажете, че за пет месеца много бързо са си омръзнали, ем връзките на 15 годишните явно са така... Съгласете се де :D
Ако стане нещо ще ви пиша :D
Мерси на всички за мненията.. позамислих се малко ;)

Amorrous
09-09-2011, 18:21
коя зодия е 8-)

powerman
09-09-2011, 18:35
Аз съм сигурен ,че и теб те лъгала ,ама тебе те е удрял хормона през това време... не може само единия да лъже :D Колкото по-бързо я разкараш толкова по-добре :) От оборотни "барбита" само проблеми и главоболия

S7enli
09-09-2011, 18:58
Нека да е интересно бе... кво ще разказвам на внуците :D

А за зодията аз съм скорпион тя везни :D:D Не се бях замислял за това да ви кажа :D

Amorrous
09-09-2011, 19:13
сигурно си секси :D миии за нея,характерно си е да се колебае и да взима трудно решения ,лекомислена е, предполагам ,не сте много подходящи ..обаче това , си скорпион означава,че обичаш да ти е интересно и да има мистерия и интрига .. добре ,млъквам,ама да кажа ,че не само Слънцето е важно,т.е. зодията ,ами и другите планети и асцендента и домовете и тнтнтн... :D :D :D знам,че не знаеш за какво става дума ,ама вземи я разкарай тая везнЪ 8-) или и кажи да вземе да се стегне и да си избере мъж,ама и дай малко време 8-)