PDA

View Full Version : Първият път-моето голямо разочарование



razocharovana123
09-08-2011, 21:29
Здравейте.Попринцип имам друга регистрация от доста време тук, но предпочитам да запазя анонимност.Не съм и предполагала че ще пиша за подобно нещо тук..! С приятелят ми сме заедно от 8 месеца..и ето че се стигна и до секс, след дълго отлагане от моя страна.Просто не бях сигурна че точно той е човека (не че до сега съм чакала принца на бял кон де) и сега разбирам че не съм грешала . Безкрайно разочарована съм от първия си път, ужасните болки, кръв.. А той се държеше с мен като с парцал.. не беше внимателен изобщо..И нещото, което ме притеснява от цялата ситуация е че беше през презерватив... не свърши в мен, но ужасно много се притеснявам от някакви зарази, болести и такива неща.Има ли вероятност да съм прихванала нещо.. :(
Съжалявам за ужасно тъпата тема, но имах нужда да си го излея някъде :(

SisiStrange
09-08-2011, 21:32
Къде ти е акъла да спиш с някой при положение, че дори не се отнася добре с теб? Щом си имала съмнения още от самото начало, защо просто не си послуша вътрешния глас и не го разкара? :-o

е че беше през презерватив..
Без презерватив ли имаш в предвид? Защото, ако е без - да, има шанс да хванеш зарази.

razocharovana123
09-08-2011, 21:36
^ 8 месеца се въздържах..така да се изразя.. и днес какво ми стана не знам.. Чувствам се повече от ужасно в момента ..

SisiStrange
09-08-2011, 21:40
Не, аз схванах защо си правила секс. Не схванах защо с него и защо въобще си изкарала 8 месеца с някой, в когото очевидно се съмняваш и му нямаш доверие, че ще се отнесе свястно с теб.
Един човек като е свестен и внимателен, му личи още от началото.

SmilezZz
09-08-2011, 21:41
Ох,боже. Твоя си е грешката ,че си му позволила да се държи с теб като с "парцал" ,макар че не знам точно какво разбираш под тази дума. Можеше да го накараш да спре още в самото начало,но... А как така без презерватив ? Има вероятност наистина от зарази ,ако е заразен. Къде ,по дяволите ,ви е акъла ?

TheGuardian01
09-08-2011, 21:42
Еми ... сори мацка. Бий ми шута веднага и си хващай друго , по-нормално момче. Да позная ли - с колко години е по-голям от теб ? :-x

shugababe112
09-08-2011, 21:42
Както и да се чувстваш станалото станало...ние не можем да знаем дали е болен от нещо,че и ти да си се заразила.Изчакай известно време и иди на лекар да си направиш тестове.

razocharovana123
09-08-2011, 21:44
Еми ... сори мацка. Бий ми шута веднага и си хващай друго , по-нормално момче. Да позная ли - с колко години е по-голям от теб ? :-x

Това и мисля да направя.. Яд ме е че се поддадох.. къде отиде разума и всичко... :o

deni15
09-08-2011, 21:48
Не знам дали съм права,но не мисля че е хубаво да те отварят без презерватив . :?

annonimnna
09-08-2011, 21:48
При свършен факт-няма за кво да се ядосваш... :-)
Ако продължава да се държи гадно с теб обаче, хич не му мисли и му бий шута. Търси нов, който ще те обича и няма да е с теб само заради секса ;)

razocharovana123
09-08-2011, 21:49
^ Ако беше с мен само заради секса, нямаше да чака 8 месеца..

fenkaaa
09-08-2011, 21:52
Не мисля,че ако те обича,ще се държи така с теб,както казваш.Хубаво,8 месеца те е чакал,не е малко време,точно поради тази причина може би си помислила,че трябва да е той,но защо не му каза още в първите минути да спре,като е било толкова зле :( Няма значение,както казаха,свършен факт,не си виновна,но не му позволявай такова отношение,поне докато свикнеш..

Antixrist
09-08-2011, 22:30
Какво рабираш под изречението държа се с мен като парцал.Ако те е ръгнал яко още първия път може да го е направил за твое добро :D :D (въпреки че свучи тъпо).

Колко години по голям е,девствен ли е?

09-08-2011, 22:36
Какво рабираш под изречението държа се с мен като парцал.Ако те е ръгнал яко още първия път може да го е направил за твое добро :D :D (въпреки че свучи тъпо).

Колко години по голям е,девствен ли е?
ъм, да, тъпо звучи...
"о! мило! случайно да не ревна от болка? ее за твое добро е" :? направо е за толко добро, че повече за секс да не иска да чуе...

Antixrist
09-08-2011, 22:38
Какво рабираш под изречението държа се с мен като парцал.Ако те е ръгнал яко още първия път може да го е направил за твое добро :D :D (въпреки че свучи тъпо).

Колко години по голям е,девствен ли е?
ъм, да, тъпо звучи...
"о! мило! случайно да не ревна от болка? ее за твое добро е" :? направо е за толко добро, че повече за секс да не иска да чуе...

Мисълта ми беше че може да е решил да го направи бързо,с повече болка но бързо и да приклучат с целия филм,токолкото да я мъчи сумати време.Тва ако е неопитен де.

09-08-2011, 22:41
Какво рабираш под изречението държа се с мен като парцал.Ако те е ръгнал яко още първия път може да го е направил за твое добро :D :D (въпреки че свучи тъпо).

Колко години по голям е,девствен ли е?
ъм, да, тъпо звучи...
"о! мило! случайно да не ревна от болка? ее за твое добро е" :? направо е за толко добро, че повече за секс да не иска да чуе...

Мисълта ми беше че може да е решил да го направи бързо,с повече болка но бързо и да приклучат с целия филм,токолкото да я мъчи сумати време.Тва ако е неопитен де.
ахаа...няма никакво мъчение в любовната игра бтв.. :D
По-мъчително е да те хване от главата за краката да ти го ръгне 2-3 пъти, да си умреш от болка и след това с мазна усмивка да ти каже "айде пак"... :D

Antixrist
09-09-2011, 00:21
Какво рабираш под изречението държа се с мен като парцал.Ако те е ръгнал яко още първия път може да го е направил за твое добро :D :D (въпреки че свучи тъпо).

Колко години по голям е,девствен ли е?
ъм, да, тъпо звучи...
"о! мило! случайно да не ревна от болка? ее за твое добро е" :? направо е за толко добро, че повече за секс да не иска да чуе...

Мисълта ми беше че може да е решил да го направи бързо,с повече болка но бързо и да приклучат с целия филм,токолкото да я мъчи сумати време.Тва ако е неопитен де.
ахаа...няма никакво мъчение в любовната игра бтв.. :D
По-мъчително е да те хване от главата за краката да ти го ръгне 2-3 пъти, да си умреш от болка и след това с мазна усмивка да ти каже "айде пак"... :D

В самата любовна игра няма...ама в 2та часа човъркане...
8-)

DuMbErRr
09-09-2011, 02:01
Ооо Щрудел ... анонимни сме,а? 8)

razocharovana123
09-09-2011, 06:58
^ Оо.. бъркаш се :wink:

kalpazanka
09-09-2011, 07:08
След 3 месеца можеш да направиш тест за ХИВ. За хламидии също няма да е зле да се изследваш- една инфекция може да ти коства тръбите. Също можеш да се изследваш за ЧПВ и да си направиш цитонамазка.

ThisIsMe
09-09-2011, 07:36
Има ли вероятност да съм прихванала нещо.. :(
(

Не е никак трудно да се сетиш.При секс без презерватив е напълно възможно.А и бременност не е изключена.

buzzzz
09-09-2011, 07:53
^ Ако беше с мен само заради секса, нямаше да чака 8 месеца..

Не бъди сигурна, има много търпеливи момчета. Може да те чака и 10 месеца и накрая пак да те зареже.
Според мен, не държи много на теб щом да е бил груб.. или просто е неопитен.
Относно секса без презерватив, ако ти си му била първата тогава няма смисъл да се притесняваш за инфекции или зарази. Но ако не си вероятност има, разбира се. За бременност не мисли.

razocharovana123
09-09-2011, 08:17
^Не съм му първата.. И настоява да ме заведе на лекар за да се успокоя..не знам какво да правя честно казано и изобщо дали има причина да се притеснявам :(

ThisIsMe
09-09-2011, 08:26
^ Ако беше с мен само заради секса, нямаше да чака 8 месеца..

Не бъди сигурна, има много търпеливи момчета. Може да те чака и 10 месеца и накрая пак да те зареже.
Според мен, не държи много на теб щом да е бил груб.. или просто е неопитен.
Относно секса без презерватив, ако ти си му била първата тогава няма смисъл да се притесняваш за инфекции или зарази. Но ако не си вероятност има, разбира се. За бременност не мисли.

Ако момчето е страдало от определена инфекция (Уретрит,кандидоза/Хепатит Б и С/херпес,),те спокойно се предават по полов път,без мъжът да е имал полови сношения преди,тъй като заразяването става не само по полов път.А за бременноста,авторката да изчисли дали е била в овулация.

zero
09-09-2011, 09:24
Не искам да те упреквам, но си ти вниовната :)
Хора, които ви нямат за 2 стотинки ги обичате и ги боготворите, а хората, които са внимателни към вас и ви обгрижват ги нямате за 1 xуй.
Амии кажи ми, че не е така ?
За мен е некоректно да се отнася мъж към жена - като с парцал и мога да ти дам гаранция, че и аз мога да се отнасям така - не е трудно, но мъжкото ми поведение не го позволява.
Иначе горе главата, станалото - станало :) Намери друг с повече акъл, за да не ти страдаш пак или цял живот след това :)

MojoJojo88
09-09-2011, 09:41
Аз все пак искам да разбера, какво авторката има предвид под "държа се с мен като с парцал"???

09-09-2011, 09:41
Аз все пак искам да разбера, какво авторката има предвид под "държа се с мен като с парцал"???
Да, и аз.

razocharovana123
09-09-2011, 09:57
Под думата "парцал" имам в предвид, че се държа грубо.Сякаш не го интересуваше дали ме боли, или не и че ми е за първи път.. И знам че аз съм си виновна, поддадох се накрая какво да направя. :(

Shturrrche88
09-09-2011, 12:54
Под думата "парцал" имам в предвид, че се държа грубо.Сякаш не го интересуваше дали ме боли, или не и че ми е за първи път.. И знам че аз съм си виновна, поддадох се накрая какво да направя. :(
Аха, а ти не му каза, че те боли, не го накара да спре... така ли?

tuzaro
09-09-2011, 16:07
може ли да ходиш 8 месеца с някой и да не правите секс защото не си сигурна дали той е точния... тва жените сте много странни личности... и сега като си сигурна вече, че не е бил точния си представям още колко време няма да правиш секс.

leadyflame
09-09-2011, 16:38
Е сливи ли имаш в устата си та да не кажеш че не ти е приятно :-o

razocharovana123
09-09-2011, 16:43
^ Казах му всичко, което и на вас.. В момента на него му е много по зле, отколкото на мен.. Иначе секс ще правя, но никога повече с него!

09-09-2011, 16:46
^ Казах му всичко, което и на вас.. В момента на него му е много по зле, отколкото на мен.. Иначе секс ще правя, но никога повече с него!
Да, зле ще му е..Накърнено му е мъжкото достойнство :D Няма какво повече да се занимаваш с някакъв пикльо, който си гледа само собствения кеф... :?

razocharovana123
09-09-2011, 16:55
Това и мисля да направя. Не искам да имам нищо общо с него..Този път вече трябва окончателно да приключи всичко..Толкова нерви за 8 месеца мисля че ми бяха достатъчни!

Благодаря много на всички! :-) :-)

tuzaro
09-09-2011, 16:58
Това и мисля да направя. Не искам да имам нищо общо с него..Този път вече трябва окончателно да приключи всичко..Толкова нерви за 8 месеца мисля че ми бяха достатъчни!

Благодаря много на всички! :-) :-)разгледай у форона има много желаещи 8)

razocharovana123
09-09-2011, 17:01
Не се и съмнявам просто :-D

Moderatorius
09-09-2011, 17:35
Станалото - станало. Предполагам ти е супер отвратително, но се е случило. Искам само да питам - през тия 8 месеца той държал ли се е грубо с теб, или сега изведнъж за пръв път виждаш такова поведение?

meLanu
09-09-2011, 17:55
... Не искам да те плаша но ако е болен и сте го правили без презерватив е напълно възможно да ти е лепнал нещо .Ако е болен де !!

powerman
09-09-2011, 19:03
може ли да ходиш 8 месеца с някой и да не правите секс защото не си сигурна дали той е точния... тва жените сте много странни личности... и сега като си сигурна вече, че не е бил точния си представям още колко време няма да правиш секс. :D :D :D ,не случайно някой казват ,че жените са тъпи като овце.. направо ме замая с това изказване ... в крайна сметка и ти не знаеш защо си се съгласила.... направи си тестове... вдигай главата горе ... ПАК ЩЕ ПОПИТАМ ЗАЩО ХУБАВИТЕ МОМИЧЕТА ГОВЕДАТА ГИ ПРИТЕЖАВАТ..

09-09-2011, 19:09
може ли да ходиш 8 месеца с някой и да не правите секс защото не си сигурна дали той е точния... тва жените сте много странни личности... и сега като си сигурна вече, че не е бил точния си представям още колко време няма да правиш секс. :D :D :D ,не случайно някой казват ,че жените са тъпи като овце..
а мъжете като бизони..

razocharovana123
09-09-2011, 19:53
Станалото - станало. Предполагам ти е супер отвратително, но се е случило. Искам само да питам - през тия 8 месеца той държал ли се е грубо с теб, или сега изведнъж за пръв път виждаш такова поведение?

Повече от отвратително.Не абсолютно никога не ме е обиждал или да се държи грубо, само като изключим прекалената ревност от негова страна..на което се дължат и всекидневните караници.
И след всички неща които му наговорих го нараних много..ине му вдигам сигурно е полудял.Не знам какво да правя вече и как да постъпя :cry:

amada
09-09-2011, 19:55
Първият път никога не е идеално ..

09-09-2011, 19:57
Първият път никога не е идеално ..
Моя си беше идеален... Не изключвам кръсвта и болката, но не изключвам и удоволствието. Ако едно момче знае как да накара едно момиче да се почувства добре защо да не е идеално?

amada
09-09-2011, 19:57
Права си, но ако момчето знае как да ти причини тази " сладка болка " .. А за да се случи това, той трябва да има поне малко опит .. Не става с някой девственик. :?

09-09-2011, 19:58
Права си, но ако момчето знае как да ти причини тази " сладка болка " .. А за да се случи това, той трябва да има поне малко опит .. Не става с някой девственик. :?
Може и така да е, но доколкото разбрах на мацката гаджето и хич не е бил девствен...

Anja
09-09-2011, 20:02
Права си, но ако момчето знае как да ти причини тази " сладка болка " .. А за да се случи това, той трябва да има поне малко опит .. Не става с някой девственик. :?

Ооо и що пък да не става с девственик?!

razocharovana123
09-09-2011, 20:03
^ Не не е! И сега вече започвам да се убеждавам че не е бил с мен само заради това(знам.. наивно звучи). Продължава да ми доказва че означавам нещо за него, но след това което се случи някак си не мога да го погледна пак по същия начин.не мога да го обясня точно.. буквално ми падна в очите

jumpers
09-09-2011, 21:16
Права си, но ако момчето знае как да ти причини тази " сладка болка " .. А за да се случи това, той трябва да има поне малко опит .. Не става с някой девственик. :?

Ооо и що пък да не става с девственик?!

Точно.То въпроса е да е начетен! Ама сегашните изроди като ги гледам знаят само думите п*тка и х*й и вече мислят, че са способни за полов акт :-x .

А относно по темата - Е добре ве егати елементарната култура БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ ... Поне майка ти или там който е не са ли ти казвали без ? Самата дума СПИН, СИФИЛИС не ти ли звучи опасна ? Бременността ? :x Егати индивидите, това най много ме издразни.

razocharovana123
09-09-2011, 21:21
Явно не си прочел мненията ми по-нагоре.Осъзнавам грешката си..И най-тъпото знаете ли кое е ?! Че не очаквал че ще искам с презерватив, усещал се кога ще свърши :shock: :shock: бооже.....

09-09-2011, 21:23
Явно не си прочел мненията ми по-нагоре.Осъзнавам грешката си..И най-тъпото знаете ли кое е ?! Че не очаквал че ще искам с презерватив, усещал се кога ще свърши :shock: :shock: бооже.....
Всички така казват... :?

razocharovana123
09-09-2011, 21:25
Да казват каквото искат, но при мен този номер повече няма да мине.

jumpers
09-09-2011, 21:29
Явно не си прочел мненията ми по-нагоре.Осъзнавам грешката си..И най-тъпото знаете ли кое е ?! Че не очаквал че ще искам с презерватив, усещал се кога ще свърши :shock: :shock: бооже.....

Късно я осъзна... За 8 месеца като не си го опознала тогава кога... То и аз може да усещам кога съм на прага ама то да не е само бременноста . Винаги може да стане гаф, тей че не рискувам

razocharovana123
09-09-2011, 21:32
Именно за това.. някои хора болестите за нищо ги нямат :?

leadyflame
09-09-2011, 21:34
Е те 16 годишните много ясно,че ще кажат, че знаят кога свършват :lol:

razocharovana123
09-09-2011, 21:37
хехе не е на 16

xoxi
09-09-2011, 21:39
Тук нещо не е както трябва.
Или момичето е останало с някакви грешни впечатления от момчето, или яко преувеличава за първият си път.
Ако той я обичаше толкова, колкото тя казва и ако толкова го беше грижа за нея, първият й път нямаше да е такъв, какъвто тя ни го описва.

leadyflame
09-09-2011, 21:46
Явно толкова много му се е правело секс, че му е било през хурката дали си била девствена или не

funkey
09-09-2011, 22:57
Ае вие какво само я защитавате откъде знаете дали момчето просто е искало да я отпуши рязко вместо едвам едвам доста познати имам които са правили същото и 1-вия път никога не е идеален или даже много хубав ;)

razocharovana123
09-09-2011, 23:06
А трябва да ме нападат ли?! Всеки си изказва мнението! Не съм си и го помисляла че първият път ще е идеален. :?

09-09-2011, 23:07
Ае вие какво само я защитавате откъде знаете дали момчето просто е искало да я отпуши рязко вместо едвам едвам доста познати имам които са правили същото и 1-вия път никога не е идеален или даже много хубав ;)
какъв е смисъла от рязкото отпушване, кажи ми? просто непрестанни болки, кръв, рев и на следващия ден момичето не иска да погледне момчето. Никога не трябва да е подхожда с грубост в такива случаи, дори и да си с най-добри намерения!

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 08:42
Ае вие какво само я защитавате откъде знаете дали момчето просто е искало да я отпуши рязко вместо едвам едвам доста познати имам които са правили същото и 1-вия път никога не е идеален или даже много хубав ;) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Такава тъпотия не бях чувала скоро, наистина. Говоря за рязкото отпушване.

nikitka97
09-10-2011, 08:46
Голяма работа нищо толкова не е станало! Първия път е по-специален, но не трябва да се чувстваш ужасно все пак вече е станало! Направила си грешка ще ти бъде урок за следващия път.... :)

anonymous708973
09-10-2011, 08:58
Ае вие какво само я защитавате откъде знаете дали момчето просто е искало да я отпуши рязко вместо едвам едвам доста познати имам които са правили същото и 1-вия път никога не е идеален или даже много хубав ;)

Олее... ако някой това го беше пробвал на мен, щеше да хвърчи през прозореца.

razocharovana123
09-10-2011, 09:00
Именно защото е по-специален не съм очаквала такова отношение от него, но свършен факт нищо не мога да направя.. Ще го съсипя този човек....

09-10-2011, 09:30
Ае вие какво само я защитавате откъде знаете дали момчето просто е искало да я отпуши рязко вместо едвам едвам доста познати имам които са правили същото и 1-вия път никога не е идеален или даже много хубав ;)

Олее... ако някой това го беше пробвал на мен, щеше да хвърчи през прозореца.
+

BurnX86
09-10-2011, 09:32
Еми то е ясно , че никога няма да е хубаво....поне е минало и е зад гърба ти!

09-10-2011, 09:33
Еми то е ясно , че никога няма да е хубаво....поне е минало и е зад гърба ти!
Бе кви са ттия глупости бе? Никога нямало да бъде хубаво.. Вие сте баси депресарите! :lol:

razocharovana123
09-10-2011, 09:47
Еми то е ясно , че никога няма да е хубаво....поне е минало и е зад гърба ти!

Да права си, с този човек никога няма да е хубаво.

Shturrrche88
09-10-2011, 10:29
Егати драмата, егати чудото...пък и ще го съсипваш, защото първият ти път с него не е бил никак хубав...божке.... :booooomb:

Vilsy
09-10-2011, 12:09
^ Ако беше с мен само заради секса, нямаше да чака 8 месеца..

Минах по абсолютно същия път.В началото на връзката ни секса не беше проблем.Чака ме 7 месеца.Направихме го,видя,че ме боли и не се спря..направи си кефа.Малко след това започна да ме пита кога ще правим секс пак,а ако трябваше да съм честна-изобщо не исках.Започнахме да се караме,защото той отказваше да ме разбере.Обясняваше ми,че това му било физическа нужда..потърпях го малко и го зарязях,защото след това връзката ни се промени.Сама прецени какво ще правиш след това и го виж как се държи..

09-10-2011, 22:26
^ Ако беше с мен само заради секса, нямаше да чака 8 месеца..

да, то всякакви луди ги има. може да чака 8 месеца, ама пък ще е*е 16годишна п*тка. Какво по-яко от това да го натресе на приятелите му? :?

prout1
09-11-2011, 08:37
Според мен авторката постъпва зле. Хубаво, разстроена е, момчето е сгафило при първия път, нормално е, обаче какво е това отношение към него, за бога? Ходила си 8 месеца с него, как е възможно всичките ти чувства към него да са се изпарили заради една грешка? Най гадното е че дори не му даваш шанс да ти обясни защо е било така, да ти се реваншира. Явно не си го обичала изобщо. Жалко за него, понеже личи че той има чувства към теб, след като го е приел по зле и от теб и те търси постоянно. И тия клишета, че ако я обичал, нямало да допусне първият път да е толкова зле - и дърварите в леглото също имат чувства и заслужават втори шанс, в крайна сметка не е станало кой знае какво, това че авторката драматизира си е неин проблем. Но сама да си преценява, за мен тя не е имала нищо към него, тъпо е че е изгубила 8 месеца за да го разбере (включително и неговото време е изгубила), тъпо е и че с такава злоба се отнася към него. По добре го зарязвай, не му трябва такова злобно и отмъстително същество.

razocharovana123
09-11-2011, 08:51
^За съжаление си прав/а за почти всичко..За тези 8 месеца не можах да го обикна истински, разделяли сме се 3-4 пъти по мое желания, но след настояването от негова страна отново да сме заедно пак се събирахме, до такава степен бях се привързала към него, че не издържах..много обича да ми го повтаря това "само с чувства от едната страна не става" :?
Разочаровах се много, точно с него не съм си представяла първият си път така..

mmm_sweet
09-11-2011, 13:52
Може би пак трябва да си помислиш дали е правилният човек. При мен имаше много кръв и много болки,но през цялото време гаджето ми спираше,съобразяваше се с мен,правеше всичко необходимо,за да не е толкова болезнено за мен,което много оцених. Беше много внимателен,но пак болеше,а кръвта после на шега я сравнихме с Ниагара :D Но ако те е обичал така трябваше да се отнесе с теб,а не без презерватив,да те отваря все едно си му поредната и да не внимава с теб :? :?

Zarity
09-11-2011, 16:01
Ае вие какво само я защитавате откъде знаете дали момчето просто е искало да я отпуши рязко вместо едвам едвам доста познати имам които са правили същото и 1-вия път никога не е идеален или даже много хубав ;)

:-x :-x :-x По дяволите,честно!Омръзна ми от тея малоумни епитети,да не сме шибани шишета,буркани,консерви или квот още се сетиш?!!

Авторке,приятеля ти явно е просто идиот.Може да си те обича човека,ама не знае кво прави.

MyPleasureMyPain
09-11-2011, 16:31
И защо ще го съсипваш? Не че го защитавам, не е трябвало да действа толкова грубо, ама в случая за мен ти си по-виновната. Като ти е било гадно и те е боляло толкова много защо не си му го казала на момента? И за презерватива също - той много неща може да очаква, но ти след като си видяла, че е без е трябвало да му каже да си сложи. 8 месеца си ходила с този човек, не си го обикнала изобщо, но въпреки това си спала с него, а сега се жалваш, че не си очаквала такова нещо... Съжалявам, но не го разбирам аз това :? Аз бих се поддала в случай, че наистина изпитвам нещо силно към тоя човек, ама ти хем твърдиш, че не го обичаш, хем не си се сдържала...

09-11-2011, 17:38
И защо ще го съсипваш? Не че го защитавам, не е трябвало да действа толкова грубо, ама в случая за мен ти си по-виновната. Като ти е било гадно и те е боляло толкова много защо не си му го казала на момента? И за презерватива също - той много неща може да очаква, но ти след като си видяла, че е без е трябвало да му каже да си сложи. 8 месеца си ходила с този човек, не си го обикнала изобщо, но въпреки това си спала с него, а сега се жалваш, че не си очаквала такова нещо... Съжалявам, но не го разбирам аз това :? Аз бих се поддала в случай, че наистина изпитвам нещо силно към тоя човек, ама ти хем твърдиш, че не го обичаш, хем не си се сдържала...
Тя каза, че му го е била казала на момента. Но на един разгонен пикльо мислиш ли, че му пука? Не е виждал женско от няколко месеца все пак... Ясно е защо го е направил.на такъв егоист,който мисли само за собствения си кеф аз примерно бих му била шута.

sapphire5
09-11-2011, 18:13
И защо ще го съсипваш? Не че го защитавам, не е трябвало да действа толкова грубо, ама в случая за мен ти си по-виновната. Като ти е било гадно и те е боляло толкова много защо не си му го казала на момента? И за презерватива също - той много неща може да очаква, но ти след като си видяла, че е без е трябвало да му каже да си сложи. 8 месеца си ходила с този човек, не си го обикнала изобщо, но въпреки това си спала с него, а сега се жалваш, че не си очаквала такова нещо... Съжалявам, но не го разбирам аз това :? Аз бих се поддала в случай, че наистина изпитвам нещо силно към тоя човек, ама ти хем твърдиш, че не го обичаш, хем не си се сдържала...
Тя каза, че му го е била казала на момента. Но на един разгонен пикльо мислиш ли, че му пука? Не е виждал женско от няколко месеца все пак... Ясно е защо го е направил.на такъв егоист,който мисли само за собствения си кеф аз примерно бих му била шута.

+1 :?