PDA

View Full Version : Какво най-много ви дразни в половинката ви?



fenkaaa
09-08-2011, 21:30
Не знам дали има такава тема 8-)

Мен най-много ме дразни прекаленото филмирване на тема "ревност" :?

xoxi
09-08-2011, 21:39
Ходи прекалено бързо.
Понякога е прекалено несигурен и плах в решенията си.
Когато ми е сърдит, не ми говори. 8-)

MilkyWay23
09-08-2011, 21:49
Прекалено е сериозен и рядко се усмихва.[/b]

annonimnna
09-08-2011, 21:52
Ревност, ревност и пак ревност. :|
Ааа и още едно нещо ме дразни ПОНЯКОГА и това е прекалено доброто му държание към мен. Писва ми някой път, да се държат с мен като с принцеса 8-)

SmilezZz
09-08-2011, 22:13
Винаги в приятелите ми ме е дразнило прекалената ревност. С кого си ,къде ще ходите ,какво ще правите. Спомням си,че викам на един бивш: "Ще излизам с една приятелка" ,а той ми вика "Кое е това момче". Абе. Като цяло в една връзка ме дразни прекалената ревност или липсата на такава.

NomNomNom
09-08-2011, 22:13
Това, което не харесвам у мен . Или по-точно това, което в разбиранията ми е заслоено като глупаво или наивно от родителите и обществото , същевременно ако го имам в зародиш ( а всеки има всяка черта в зародиш ) - стоя и се нервя , даже и да не се е появявало от години.
Когато човек приема всичко и себе си изцяло, тогава приема и другите.

А за доброто държание на анонимната - чувстваш се гузна според мен , защото не го заслужаваш според теб .

onestar
09-08-2011, 22:23
И моя е малко ревнив, рядко прекалява с това, но пък на мен въобще не ми прави впечатление... 8-)

Преди страшно много ме изнервяше инатът му. И понеже Овен и Овен трудно излизат на глава... това си беше проблем. Но пък забелязвам, че напоследък почти се е отказал от него (и съм доволна) :oops:

Дразни ме това, че прекалено много мисли. Не е спонтанен, а това е толкова хубаво нещо...

Дразни ме също и че не обича да говори, когато е обиден, наранен или нещо такова. Предпочита да си премълчи, вместо да го обсъдим. В такъв случай на мен ми се налага да мина през девет планини в десета, че да разбера какво всъщност е станало (за какво мисли, какво го притеснява)
Сега работя по въпроса да го "разчитам" по-правилно и бързо и едновременно с това да му помогна да говори за тези неща по-открито.

Абе каквото и да е си го обичам. :smt049 :smt050

anonymous708973
09-09-2011, 06:22
Дразни ме също и че не обича да говори, когато е обиден, наранен или нещо такова. Предпочита да си премълчи, вместо да го обсъдим. В такъв случай на мен ми се налага да мина през девет планини в десета, че да разбера какво всъщност е станало (за какво мисли, какво го притеснява)

Хах, добре дошла в клуба.

Усещам, че понякога губи детското в себе си. Не че държа да подскача с мен, когато види сладък смърф, но не е толкова голям, на колкото се прави.

sapphire5
09-09-2011, 06:57
Ревност, ревност и пак ревност. :|
Ааа и още едно нещо ме дразни ПОНЯКОГА и това е прекалено доброто му държание към мен. Писва ми някой път, да се държат с мен като с принцеса 8-)

ТОЧНО 8-) 8-)

...адски ревнив е... ;/

marin4itu
09-09-2011, 07:00
Инатът му, защото неговият инат не е този, който ти помага да постигнеш целите си, а някакъв дебилски, който е в ущърб на самия него.

Иначе за това, че мъжете не обичат да говорят, когато за обидени, наранени, е типично за всички. Жените не сме така. Ние като си го изговорим ни минава, а мъжът просто седи и мълчи.

LeprikonA
09-09-2011, 07:03
чак дразни, не мисля, но определено не ми се нрави особено - не е много общителен. не, че аз съм най-приказливата на света, но когато сме с някой друг и виждам, че се поизмъчва доста. иначе ревност - никога досега не е проявявал дори в малки количества, което си е странно сигурно, но е свикнал да ме има, както и аз него :)

kalpazanka
09-09-2011, 07:17
Това, че държи на всяка цена да е прав, че е ревнив и че не се спуска на домакинска работа, без да му помрънкам за заварените чинии в мивката например или че трудно го вдигам да излезем да пазаруваме и се налага да го чакам по 30-40 минути.

XTREMEFREERIDE
09-09-2011, 07:39
Ааа и още едно нещо ме дразни ПОНЯКОГА и това е прекалено доброто му държание към мен. Писва ми някой път, да се държат с мен като с принцеса 8-)
Оу, това е отвратително. Бившият ми ме обсебваше така и аз направо се побърквах, дори се стигна до момент, в който не исках изобщо да го виждам, да го чувам, въобще...не исках да имам никакъв контакт с него. Той дори не ми позваляваше да се спъна сама.
Макар че, той не беше точният човек. Може би искам такова отношение от определен човек и затова стана така, че да не мога да го понасям.

По темата:
Ходи мнооого бавно. Закъснява. Принципно мразя който и да било да закъснява.
Когато се разсърди става ужасен, не разрешава да го докосне човек.
Май е само това...(?!)

Едит: Понякога много ме дразни с това, че не показва никаква ревност, пък съм сигурна, че не може да ме дели с никой, а и не иска.
Също така често нарича моите работи "глупости". Може да е неволно, но е много гадно.

ilievabe098
09-09-2011, 07:46
Иска нон-стоп да сме заедно , да правим всичко заедно :x и непрекъснато ми пипа телефона.

SisiStrange
09-09-2011, 08:04
Не ми дава да му пипам косата. :x

rahito
09-09-2011, 10:46
1 Ревността
2


Ааа и още едно нещо ме дразни ПОНЯКОГА и това е прекалено доброто му държание към мен. Писва ми някой път, да се държат с мен като с принцеса 8-) и това
3 Той е с 3 години по голям от мен и се държи незряло да не кажа детски, аз съм по малка пък това ми прави впечатление
4 И най най мразя като ми каже " Мило, нали ще сме заедно завинаги ? " :shock: [-X WTF .. чудя се да се смея ли или да плача #-o

fenkaaa
09-09-2011, 11:01
1 Ревността
2


Ааа и още едно нещо ме дразни ПОНЯКОГА и това е прекалено доброто му държание към мен. Писва ми някой път, да се държат с мен като с принцеса 8-) и това
3 Той е с 3 години по голям от мен и се държи незряло да не кажа детски, аз съм по малка пък това ми прави впечатление
4 И най най мразя като ми каже " Мило, нали ще сме заедно завинаги ? " :shock: [-X WTF .. чудя се да се смея ли или да плача #-o

++ И за двете,само дето при мен разликата в годините е друга 8-)

Hilary_
09-09-2011, 15:04
Това, че едно нещо трябва да го повторя 739 пъти.
Има избирателна памет, което ме вбесява.
Много говори, по - малко действа.

CraZyTyY
09-09-2011, 16:23
Ревността..
Не винаги мисли преди да каже нещо..
и тва е май :С

FrostHammer
09-09-2011, 17:17
Че,като пика кляка :-x :-x :-x

novasum
09-09-2011, 17:23
Дразни ме също и че не обича да говори, когато е обиден, наранен или нещо такова. Предпочита да си премълчи, вместо да го обсъдим. В такъв случай на мен ми се налага да мина през девет планини в десета, че да разбера какво всъщност е станало (за какво мисли, какво го притеснява)



и аз съм същата...когато съм обидена

NoMore
09-09-2011, 17:39
Дразни ме че винаги закъснява. Това, че като е ядосан не ми вика не се нерви ами просто си отива... и въобще не можем да говорим за проблема. Също така има дни в които просто всичко го дразни и тогава не мога да стоя покрай него... ужасен е тогава.

Pigeon
09-09-2011, 19:29
Дразни ме, че за каквото и да се скараме, както и да протекат нещата, накрая винаги аз някак си се оказвам виновна.
Дразни ме, че много спи :D
И най-много мразя, че вече не ми се извинява, дори да е сбъркал много, не прави жестове за помирение и чака винаги аз да се предам :x

Sh@d0w
09-09-2011, 19:39
Днеска се замислих над тази тема и открих че...


...не мога да се сетя за нищо което да ме дразни в нея. :-o

GreenFairy
09-09-2011, 19:50
Дразни ме, че за каквото и да се скараме, каквото и да се скараме, както и да протекат нещата, накрая винаги аз някак си се оказвам виновна.

Подобно е и при мен.
Освен това не ми дава да му целувам врата. И ме пляска по дупето когато най-малко очаквам и ме стряска :D

roseleaf94
09-09-2011, 20:34
моят приятел е с доста тежък характер. Голям инат е и е ужасно директен... А най-лошото е, че е страхотен в аргументите и винаги успява да се изкара невинен...

roseleaf94
09-09-2011, 20:36
Днеска се замислих над тази тема и открих че...


...не мога да се сетя за нищо което да ме дразни в нея. :-o

Ооооо, това е супер мило. :grin:

SisiStrange
09-09-2011, 20:57
Днеска се замислих над тази тема и открих че...


...не мога да се сетя за нищо което да ме дразни в нея. :-o

Ооооо, това е супер мило. :grin:
И аз така мисля. :)

kyon
09-09-2011, 22:17
Иска нон-стоп да сме заедно , да правим всичко заедно :x и непрекъснато ми пипа телефона.
Още ли бе? :lol:

ПТ - големи проблеми бързо преживява, ама на малки като започне да се сърдиии ... 8-)
и понякога ми се вижда прекалено перфектен.. до толкова, че се дразня :lol:

dontcare
09-09-2011, 23:15
Дразни ме, че за каквото и да се скараме, както и да протекат нещата, накрая винаги аз някак си се оказвам виновна.
Дразни ме, че много спи :D



Същото.

Иипсува честичко,преди си пееше и ми ядеше(захапваше) косата.Постоянно се закача с мен-гъделичка ме(твърди,че това е единствения начин,да се разсмея..) или пък ме шляпа и като му кажа "оф,заболя мее.." ,което става почти всеки път,отговорът е "ама то дори не беше със сила" и я се извини,я не.

2pacbabbyu
09-10-2011, 09:59
Честно да ви кажа обичам всичко в него,защото не е перфектен.Има си лошите черти има си и добрите..просто няма какво да не харесвам в него :-o

SonataArctica
09-10-2011, 10:04
Не ми дава да му пипам косата. :x
това ме разби :lol:

SisiStrange
09-10-2011, 10:11
Не ми дава да му пипам косата. :x
това ме разби :lol:
И мен ме разбива... всеки път, когато посегна нагоре към главата му. :cry:

SonataArctica
09-10-2011, 10:13
Не ми дава да му пипам косата. :x
това ме разби :lol:
И мен ме разбива... всеки път, когато посегна нагоре към главата му. :cry: :razz: що взимаш една коса толкова насериозно :razz:

FuCKkK13
09-10-2011, 10:15
много често ми се сърди :? и използва ''обратна психика'' много ама прекалено често :-D

TheBeliever
09-10-2011, 10:39
Дразня се от политиката му на "Чакам да ти мине" след някоя караница. Особено когато с две думи може да оправи всичко.
Дразни ме какъв многознайко е. И как понякога ми обяснява като на бавноразвиваща неща, от които наистина си нямам представа, но и нямам нужда/интерес да ги знам.
Дразня се когато ме дразни нарочно 8-) . Когато не усеща кога да спре с гъделичкането, хапането и прочие, дори след като съм му казала, че започвам да се ДРАЗНЯ.

BuBzzz
09-10-2011, 11:19
Винаги слуша хората :-x и му пука от мнението им :-x

dontcare
09-10-2011, 11:23
И как понякога ми обяснява като на бавноразвиваща неща, от които наистина си нямам представа, но и нямам нужда/интерес да ги знам.
Дразня се когато ме дразни нарочно 8-) . Когато не усеща кога да спре с гъделичкането, хапането и прочие, дори след като съм му казала, че започвам да се ДРАЗНЯ.

Оу да,и това :?

SisiStrange
09-10-2011, 12:16
Не ми дава да му пипам косата. :x
това ме разби :lol:
И мен ме разбива... всеки път, когато посегна нагоре към главата му. :cry: :razz: що взимаш една коса толкова насериозно :razz:
А, бъзикам се. :d
Намирам си начини да се добера до нея. 8) Един вид предизвикателство. 8)
http://files.sharenator.com/Challenge_accepted_RE_Red_pancake_s400x300_128675_ 580_RE_Longest_Post_on_Sharenator_Mac_Help-s400x300-194794-535.jpg

pofek
09-10-2011, 12:34
само любопитството й...,и то дори някой път е хубаво :D

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 13:36
Понякога се държи с мен като с малко момиченце, което не знае как да се грижи за себе си.

srebsynka
09-11-2011, 01:14
Ами адски ревнив е ! :smt087

martito2
09-11-2011, 10:02
Много бързо си променя настроенията. Когато ми е сърдит тръгва напред. Ревнив е. Казва всичко, което мисли и никога не си премълчава за нищо (което понякога си е проблем).

MoonPie
09-11-2011, 10:09
Това, че е ужасно ама ужасно ревнив. Понякога прекалява с шеговитото дразнене, особено когато аз не съм в настроение. Почти винаги вместо да ми се извини, когато е виновен, започва да ми се умилква, да се прави на интересен ама така и не казва "Извинявай". Проверката по/на телефона ми и постоянното настояване да ми види скайпа (ами няма пък!). И факта, че като се скараме винаги аз излизам виновна, независимо какво е станало.
И едно от нещата, които са на първо място - когато изляза с някой друг, а не с него, започва да се цупи, да ми се сърди, да се нерви, дразни, ядосва, но като го питам дали е заради това, казва че не е.

nadetyYy
09-11-2011, 10:46
Дразни ме също и че не обича да говори, когато е обиден, наранен или нещо такова. Предпочита да си премълчи, вместо да го обсъдим. В такъв случай на мен ми се налага да мина през девет планини в десета, че да разбера какво всъщност е станало (за какво мисли, какво го притеснява)
Сега работя по въпроса да го "разчитам" по-правилно и бързо и едновременно с това да му помогна да говори за тези неща по-открито.

Същото ! Дори и в момента се мъча да разгадая за какво точно ми се сърди.. :(
Ама какво да го правя, обичам си го :-) :smt007

OtkrovennoBezrazlichna
09-11-2011, 12:34
Дразни ме, че понякога е много нервен и избухлив и понякога като се пошегувам нещо и той го приема много насериозно :(

дразни me като почне да ми обянява някви научни работи дето само той си ги знае, аз нищо не цепя от това което ми казва :D

и също, че постоянно ме кара да излизам сутрин рано. Kато стана и веднага иска да излизаме, пък аз искам да си помързелувам малко :D и после ми се сърди, че аз не съм го карала да излезем, пък той винаги ме изпреварва :D

dontcare
09-11-2011, 20:16
ооо сетих се още нещо-като поченм да спорим за училищата ни.

Точни науки с/у хуманитарни.Убий ме,няма да призная,че физиката,математиката,комп ютрите и други подобни са по-интересни и полезни от историята,езиците ,културата,литуратурата и тн.

Ит килс ми инсайд.

GabrielleShayk
09-11-2011, 21:18
Понякога прекалява с шегите...наистина често се случва да са прекалено груби и най-лошото е ,че не се усеща и си мисли,че и на мен ми е също толкова забавно ,колкото и на него :D

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 07:58
stop acting like a heartless BITCH, you know I love you.

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 07:59
ооо сетих се още нещо-като поченм да спорим за училищата ни.

Точни науки с/у хуманитарни.Убий ме,няма да призная,че физиката,математиката,комп ютрите и други подобни са по-интересни и полезни от историята,езиците ,културата,литуратурата и тн.

Ит килс ми инсайд.

бтв, 18.01.2010 сте тръгнали?
8-)
20.01.2010 changed my life <3

dontcare
09-12-2011, 08:19
ооо сетих се още нещо-като поченм да спорим за училищата ни.

Точни науки с/у хуманитарни.Убий ме,няма да призная,че физиката,математиката,комп ютрите и други подобни са по-интересни и полезни от историята,езиците ,културата,литуратурата и тн.

Ит килс ми инсайд.

бтв, 18.01.2010 сте тръгнали?
8-)
20.01.2010 changed my life <3

Йеп,тогава.А първата среща беше на 15ти. : ))

Darinella
09-12-2011, 08:27
ревност :?

xoxi
09-12-2011, 08:57
понякога като се пошегувам нещо и той го приема много насериозно :(

И при нас го има този проблем понякога.
Веднъж се изпуснах да го избъзикам за нещо, докато бяхме в компания и после като останахме сами ми чете конско.
Като цяло носи на бъзик, но държи всичко да си остава между нас. Съгласна съм с това всъщност, но онзи случай си беше съвсем безобиден. 8-)

sorriso
09-12-2011, 09:04
Дразни ме, че за каквото и да се скараме, както и да протекат нещата, накрая винаги аз някак си се оказвам виновна.
Дразни ме, че много спи :D
И най-много мразя, че вече не ми се извинява, дори да е сбъркал много, не прави жестове за помирение и чака винаги аз да се предам :x


++ :x

balu4ka
09-12-2011, 10:35
Понякога,че е голям инат,но и това е хубаво понякога .Но,иначе май такива черти ,които да ме дразнят в него не съм забелязала .Харесвам го, обичам го такъв какъвто е.Не сме се карали и се разбираме ,което е супер . ^^ :-)

laila_94
09-12-2011, 13:30
Това ,че все още не ме е намерил :( ..

BaffaLsc
09-12-2011, 14:30
Днеска се замислих над тази тема и открих че...


...не мога да се сетя за нищо което да ме дразни в нея. :-o
Направих същото и установих същото.. 8-)

09-12-2011, 15:41
Не духа както трябва :(