PDA

View Full Version : Паранормалното



fenkaaa
09-08-2011, 21:33
Може и да има такава тема някъде назад,но пък какво толкова,ще я възобновим 8-) Ее споделяйте своите странни преживявания 8-)

SmilezZz
09-08-2011, 21:36
Имаше една тема за духове ,в които всички обясняваха по някоя странна история. Аз сега ,честно казано ,не се сещам. Но ще следя темата с интерес.

fenkaaa
09-08-2011, 21:45
Имаше една тема за духове ,в които всички обясняваха по някоя странна история. Аз сега ,честно казано ,не се сещам. Но ще следя темата с интерес.

Ох,да бе и аз се сещам.. даже се бях наплашила по едно време :shock: :D

аз имам 1-2 историйки ..

Не помня кога беше,може би преди 4-5 години,както си оправях леглото,погледнах към вратата на стаята и видях женски образ да тича към спалнята :shock: Не знам дали ми се е привидяло,но знам,че ми изглеждаше доста реално и отидох до комшийката ми (тя е на моята възраст някъде) Направо минавам тичайки,оставям всички врати отворени и звъня на вратата и на пожар (понеже тя живее срещу нас) Като и разказах ме помисли за луда,но както и да е,само помня,че изчаках майка ми да си дойде и тогава се прибрах 8-)

Другото .. Когато струвахме 40 дни на дядо ми,от гроба излетя една пеперуда,всички се зачудиха откъде е дошла (пък нали казват,че душата на починалия се преражда в някое животно най-често) И след това пък гущер изскочи,е да по приемливо от колкото пеперудата,но странното беше,че гущерите са плашливи по принцип,а този си обикаляше покрай нас,дори опитвах да го сплаша,но не.. дори не помръдна :?

LordVoldemort
09-08-2011, 21:55
може ли да формолираш заглавието малко по -различно за да не изглежда толкоав лигаво,защото тази тема далеч не е от лигавите.Може да го промениш на Паранормална активност.

Колкото до това.Ами един път решихме да посетим едно изоставено сиропиталище,което не е активно от около 20 години.Решихме са преспим една вечер там с всички необходими предпазни мерки.По-скоро ме беше страх от човек от същата раса от колкото от дух.Както и да е,чухме женски плач нагоре .. всички се оплашиха,но аз проявих моята обичайна глупост и тъпотия и тръгнах нагоре по стълбите с един приятел още.Тогава пропаднаха стълбите,щях да се убия.
После продължих да вървя и една врата беше широко отворена и се трясна изведнъж ( течение ,но като си там,течението е последното нещо за което мислиш ) ..и т.н .
Повярвай ми,всичко,което се случва е само в главите ни ( 90% от пътите ) ..
В смисъл.Сега ако дойдеш и ме убиеш и после в моята къща се населят други обитатели и после други и други и остане легенда,че аз съм умрял там,да не мислиш,че хората няма да почнат да си въобразяват разни неща?Естествено аз съм си болен мозък понякога и бих ги поразплашил ако имам възможност,но едва ли 8-)

fenkaaa
09-08-2011, 22:03
^ Винаги ми се е искало да отида на някое такова място,може да се каже,че много се интересувам от тези неща,жалко че в моя град или някъде наблизко няма такива места :(

LordVoldemort
09-08-2011, 22:05
побързайте..по AXN SCI FI започна Ловци на духове..документален филм е.ПГледайте го и ще го коментираме тук,като свърши който не го е гледал ще го коментирам тук .. готина темичка между другото.

SmilezZz
09-08-2011, 22:09
Ние пък на село имаме такива места. Даже се сетих,че веднъж преди доста време , бяхме ходили там (на детски акъл) да викаме "Дама пика" и нали ние уж си мислим,че всички сме се събрали,тъй като бяхме голяма групичка ,ама не. По едно време ,тъкмо правехме първия си опит да викаме ,един закъснял идва и нещо викна. Да не ви говоря как всички момиче изкрещяхме и се гушнахме в момчетата. 8-)

muhtesemfan
09-09-2011, 08:35
Ами,това ми се случи снощи ,без това съм си страхлива,особено след като изгледах "То",снощи си лежа тъкмо щях да си лягам,но си светнах нощната лампа/огрява цялата стая и става светло/,погледнах към огледалото и видях женски образ на някакво баба,останах 10 сек,на място и хоп отидох в спалнята при тати,че ме беше страх :? :? :-#

gugenceto2
09-09-2011, 09:19
На мен ми се е случвало един и същ сън да се повтаря 2-3 седмици :D :D
След 3тия ден вече става зловещо.Като бях на 13 отидох да някакъв лагер с класа си и решихме да викаме кървавата мери :D :D Ама както винаги момчетата провалиха нашия свещен ритуал :-x :-x На друг лагер бяхме в някаква много стара къща и през нощта беше много зловещо.Ако станеш примерно да отидеш до тоалетната всички те чуват щото пода скърца ужасно.Тогава имаше някакво пълнолуние и през прозорците които не знам защо нямаха пердета нито щори се получаваха някакви сенки от дърветата :shock: :shock: А в другата стая пък цял ден беше тъмно и отново зловещо щото беше много малка :D :D

TroublenotMaker
09-09-2011, 09:40
На моето село има едно порутено училище...И преди време аз и още няколко деца отидохме да го разгледаме....Аз по принцип не вярвам в паранормални щуротии,обаче по едно време трябваше да прекосим един изключително тъмен коридор и аз както не вярвам тия неща,така се пощурих че на бегом го прекосих.Не знам защо... Много се стреснах. :smt103

SurfSky
09-09-2011, 10:22
Може и да има такава тема някъде назад,но пък какво толкова,ще я възобновим 8-) Ее споделяйте своите странни преживявания 8-)Явно ви се четат страховити неща :D .Ето малко http://bgworld.forumotion.com/t1383-topic . За пръв път да започна да чета нещо,и да го дочета докрай(изключвам спортните вестници :D ). По тази история,както може би знаете е и базиран филм.Но дали е истина,или не...Вие кажете.

xXxAngerfisTxXx
09-09-2011, 11:05
Ето една много странна случка, която стана преди около 6 месеца... казвам истината който не вярва негов проблем...
Беше една вечер към 1 часа през нощта, аз си играя на компа и чувам от хола телефона на майка ми звъни... викам аре той ще спре... обаче звъни ама звъни едно 3 минути без да спре :shock: отивам влизам в хола и спира... идвам пак тук и пак почва да звъни... бягам към хола да видя и гледам някакъв номер - 0000000000... изключих и телефона да не звъни повече... и си легнах... ставам по едно време, отивам до кенефа и чувам звук от чупене на бутилка в хола... отивам и кво да видя? Барчето където баща ми държи алкохола отворено, едната бутилка с ракия счупена много странно, сякаш е прерязана и горната част сложена на капачката... и си тече ракията... гледам дали има някой... никой няма всички спят а и няма как да влезе крадец... бях в шок и направо отивам в стаята си заключвам се и лягам... на сутринта баща ми питаше всички кой е направил това... никой не знаеше включително и аз... секцията и до днес е унищожена от алкохола :X но знам кой е макар и да не е между живите... чичо ми лека му пръст беше алкохолик и умря от цироза на черния дроб причинена от алкохола... сигурен съм че онази нощ беше той...

SmilezZz
09-09-2011, 11:20
xXxAngerfisTxXx - Мале ,аз бих се стреснала ,ако ми се случи нещо подобно ,даже щях да вдигна целия блок на крака. А това с номера - 00000 ,боже. Нямам думи. :-o

ivyy
09-09-2011, 16:00
Тея теми ги мразя толково колкото ги и обичам. :D Все имам кошмари след тях.
Веднъж ми се случи нещо, което никога няма да го забравя. Да съм била първи клас. Не повече. Тогава ми се налагаше с брат ми да спим в хола, защото там има климатик. И аз по едн време се събуждам и гледам зад масичката с радиото минава брат ми и ми се хили. Ама сякаш се носеше по въздуха, а не вървеше. Поглеждам до мен (спахме на разтегаем диван) и той си спи. Поглеждам пак към радиото и го нямаше.
Толкова добре го помня това. Няма да го забравя никога. Особено колко ме беше страх да заспя. Но и никога няма да забравя милата и топла усмивка.
Сега за всеки шум и сянка обвинявам котките си.

FuCKkK13
09-09-2011, 16:09
ооооо мразя да чета такива теми :?.. ама почна ли ги- чета с интерес :D

an0niimka
09-10-2011, 08:27
На мен доста неща ми са се случвали :D .... Вечер когато няма никой вкъщи майка ми и баща ми са на работа, чувам стъпки все едно някой ходи в другата стая или коридора ама когато ида да видя няма никой :shock: :D Понякога когато си стоя в стаята имам усещане, че има и друг човек в стаята, а няма. Има и една случка, която няма да забравя. Това се случи няколко дена след като баба ми почина. Аз си стоях в стаята на баба, бях легнала на леглото и изведнъж усетих допир по ръката все едно някой ме докосна, после изхвърчах от стаята с 100 километра в час и повече там не отивам и до ден днешен...

LordVoldemort
09-10-2011, 08:39
Вчера бях сам в къщата и си легнах.По едно време под вратата започна да излиза светлина..зелена,червена,ли лава .. и да се чува постоянно тропане.Разбира се,това съм аз и с цялата си идиотщина станах ,отворих вратата и започнах да търся от къде идва и кой го прави..дори отидох и през цялото време говорех ' ако си тук,излез да се видим ,моля те ' и така 5-6 минути и накрая влизам в кухнята и гледам брат ми пие кока кола и пуснал телевизора .. тъкмо се бил прибрал .. вика ми 'какво правиш бе човек,пак си полудял нещо' :lol: :lol:

Uncontrollable
09-10-2011, 18:37
Вчера бях сам в къщата и си легнах.По едно време под вратата започна да излиза светлина..зелена,червена,ли лава .. и да се чува постоянно тропане.Разбира се,това съм аз и с цялата си идиотщина станах ,отворих вратата и започнах да търся от къде идва и кой го прави..дори отидох и през цялото време говорех ' ако си тук,излез да се видим ,моля те ' и така 5-6 минути и накрая влизам в кухнята и гледам брат ми пие кока кола и пуснал телевизора .. тъкмо се бил прибрал .. вика ми 'какво правиш бе човек,пак си полудял нещо' :lol: :lol:
:D :D

Anja
09-10-2011, 18:49
Оо, при мен не са се случвали някакви страшни работи и по-добре, че иначе нямаше да съм с всичкия си вече. Много съм страхлива. Обаче веднъж на едно зелено училище (втори, трети клас да съм била) едни наши съученички решават да викат Дама Пика. Обаче едната се наплашва и почва да плаче, отива при госпожата и й се оплаква. Госпожата се ядосва и отива при тея момичета (те са в съседната стая до нас), взема им картата на Дама Пика, скарва им се и ги оставя. Влиза при нас, да види дали ние спим, ама ние стоим и си приказваме нещо. Вижда ни, казва вече да лягаме и... пуска картата в кошчето на нашата стая!!! :shock: След което ние направо издивяхме от страх, няма да ви обяснявам как сме се гушкали цяла нощ! Бше ужасно, ама ужасно. И на всеки му се привиждаха някви глупости в тъмното, детски работи.

zlatit0o
09-10-2011, 18:50
xXxAngerfisTxXx Леле, това ме шашна. :shock:
Знаеш ли? Сега ми стана интересно, след като е звъннал телефона после във "неприети повиквания" имаше ли нещо? :-o

Иначе при мене нон-стоп се чуват стъпки от горния етаж, вечерта.. когато всички са си по леглата и никой не става. Вече свикнах.
За друго не мога да се сетя 8-)

xoxi
09-10-2011, 19:06
Anja, не ви ли мина през ума да махнете картата? 8-)

В момента се сещам само, че след като баба ми умря, една вечер я видях да минава пред вратата на моята стая. Но и до ден днешен не знам дали съм сънувала или не.

Anja
09-10-2011, 19:15
Anja, не ви ли мина през ума да махнете картата? 8-)

В момента се сещам само, че след като баба ми умря, една вечер я видях да минава пред вратата на моята стая. Но и до ден днешен не знам дали съм сънувала или не.

Хитро, ама нас ни беше страх да припарим на 5 метра от кошчето, ти искаш някой да я докосне. Ужас беше. 8-) И най-страшното беше, че кошчето беше до вратата и трябваше да минеш през нея, ако искаш да отидеш до тоалетна или да излезеш от стаята. И през нощта на едното момиче му се доходи до тоалетна, ама не можехме да я оставим да мине сама покрай кошчето и ходихме 5те заедно до тоалетната. Голям страх. :D

Oblache
09-11-2011, 08:30
Аз по принцип съм здраво стъпил на земята човек и не вярвам в такива работи. Мисля, че за абсолютно всичко се намира логично обяснение обаче веднъж ми се случи нещо, което и до ден днешен не мога да си обясня. Преди ходехме с баба и с дядо на нивата им да им помагаме и там има един фургон, в който спеше пазача, тоя човек вече не работеше там, ама фургона си остана. Веднъж нашите ме бяха взели с тях да им помагам и по едно време ме пратиха във фургона за нещо. Аз влизам и тъй като бях изморена използвах случая да си почина малко. Както съм седнала на леглото и изведнъж почва да се чува някакъв много странен звук все едно някой влачи много тежък метал по цимента(наоколо няма нищо циментирано). Ослушвам се аз и почват да ме побиват тръпки, поглеждам през прозореца да видя да не би някой от родителите ми да е до фургона и да прави нещо, ама не те са на стотина метра от мен и няма как да са те. Ослушвам се и пак тоя звук се чува. Викам си да изляза да огледам около фургона да видя какво издава тоя звук, излизам навън нищо не се чува. Пак влизам - звукът продължава и аз вече гледам така :shock: . И както седя и се чудя какво по дяволите е това изведнъж стените на фургона почнаха да пукат. Никога преди не съм чувала подобно нещо. Аз излетях с 200 от фургона и повече не съм ходила на тая нива. А забравих да кажа, че пазачът, като напусна не даде логично обяснение за решението си, каза само, че не можел повече да издържи "там"...
ПП Съжалявам за дългия пост :oops:

muhtesemfan
09-11-2011, 09:22
Това не се случи на мен,а на една позната,тя беше ходила в екскурзия в Испания,и нали са спряли в Италия в някакъв мотел,и всички си говорили и тя отишла до прозореца и си гледала,ей така и слушала другите/пред прозореца имало накякви релси и гора,обаче надалеч/,и изведнъж тя започнала да вижда силует на жена,който свети,все едно го е виждала от близо,казала на другите,те погледнали-няма нищо,само тя го е виждала,горката такива тръпки са я побивали

muhtesemfan
09-11-2011, 09:24
Аз един път беше вечер,лято,де,и си гледам телевизор,и изведнъж погледнах към прозореца,(не знам защо),и видях силует на човек(който свети)и премина много бързо,цяла вечер не можах да спя :?

powerman
09-11-2011, 09:37
Преди години в града на братовчеда ми в някакъв блок до колкото знам 4-5 етажен на втория етаж умира едно момиче значи майка и и баща и не живеят вече в този блок апартамент е пуст правено му е ремонт ,но ако се загледа човек в стъклото от към пътя има образ на момиче.Не знам това как да го приема ,но е факт

xXxAngerfisTxXx
09-11-2011, 20:11
xXxAngerfisTxXx Леле, това ме шашна. :shock:
Знаеш ли? Сега ми стана интересно, след като е звъннал телефона после във "неприети повиквания" имаше ли нещо? :-o

Иначе при мене нон-стоп се чуват стъпки от горния етаж, вечерта.. когато всички са си по леглата и никой не става. Вече свикнах.
За друго не мога да се сетя 8-)
въобще не видях... направо затворих и изключих телефона... друго не съм гледал... мен ми е чудно ако бях вдигнал дали щях да чуя покойния ми чичо ? пфф :shock:

shamLess
09-14-2011, 10:38
up :)

По темата.. нямам такива преживявания xdd, но започна ли да чета такава тема я чета до край :D

BuBzzz
09-14-2011, 11:19
На мен доста неща ми са се случвали :D .... Вечер когато няма никой вкъщи майка ми и баща ми са на работа, чувам стъпки все едно някой ходи в другата стая или коридора ама когато ида да видя няма никой :shock: :D Понякога когато си стоя в стаята имам усещане, че има и друг човек в стаята, а няма.

Същото е и при мен..но като бях по малка постоянно виждах силуети на хора :-o много странно..само,че с възръста всичко отмина и сега чувам само шумове :D

Ааа сега се сетих за една случка..Когато съм била на 3 4 дядо ми е починал..аз не си го спомням много добре,но помня,че всеки ден ме водеше да ми купува шоколадче :) и като станах на 8 9 годинки една вечер ми се допишка,тръгвам да ставам и го виждам до вратата и стоя е така :shock: :shock: :shock: зверски много се уплаших и веднага пак легнах и се завих през глава..5 мин по късно погледнах към вратата и нямаше никой.. :-o

WhereIsMyMind
09-14-2011, 19:10
винаги като видя някаква подобна тема си казвам,че няма да чета ама ето 8-) а иначе по темата - случвали са ми се разни странни неща,като си легна чувам разни звуци,но се опитвам да си вталпя,че са от паркета,шкафовете,загрелия телевизор :D а и точно като заспивам понякога имам чувството,че някой ме вика #-o

jump897
09-14-2011, 19:48
Пича с бутилката ме закова и ми стана идно шашаво..Ама и аз имам тъпи случки. Викаме Дама Пика в съседния вход, и сме пред вратата на мазата, нали знаете панелните блокове, и само стъпва една съсухрена баба, и отначало краката и се видяха,събрани един до друг.После светлината взе да се вдига и в тъмното видях, че над устната и беше едно сбръчкано и гледаше изумително злобно и нищо не каза, стоя мнооого малко там, даже тряснахме вратата на входа и обръщам се и в момента на тряскането , бягайки, и я няма вече..Помня и че на ъгъла на блока моята сянка беше тройна, четворна, и аз се движа и гледам фигури зад мен, и това в 6,40 сутринта, пусто и половина ..Когато в новият апартамент вляза в тоалетната, и се чуват горният етаж как ходят и първият път , като влязох (нали е панелка) и съм заключил входната врата ,ама аз като излизам и все се връщам да видя дали съм заключил, и си мисля,че отключено и се чуват стъпки, и се ходи насам натам,отварят се врати,мести се нещо,викам малии замина.. и звъня на тати и му викам, оо ко прайш.. и продължава звукът,приказвахме, излизам от ВЦто и нищо не чувам, влизам и все едно съм на горния етаж..Все имам чувството, че някой ме следи и чувам стъпки..D А на село..Къщата ни е с ниска ограда и се прескача,и ние с дядо сме на първият етаж, пък прозореца е с мрежа и е отворен, и ако я няма мрежата мога да вляза, щото има една тераска със стълби и "Балконската врата" и прозореца на стаята са с излаз към "терасата", и като чуя нещоо....с тея котки дето събарят всякви неща, просто не знам кво ми става,както обичам да си въобразявам, и кухненския прозорец отворен, пък кухнята е с преход към стаята дето спя...с мъки заспивам, особено по сборовете....Или пък спим на палатки 5 семейства и чакали ми вият до палатката на пълнолуние и само аз будния..и седя и удрям по палатката ;д Абе на много сбъркани неща съм случвал ама, не мога да се сетя за едното , от най-бруталните :-D

cazzo
09-14-2011, 19:57
Хора, момичето е написало като заглавие Паранормалното, а не ПараНЕнормалното!!!!

Djenka
09-18-2011, 15:05
Ами то и аз си падам малко болен мозък, но като сме били на вилата на село и то понеже са две къщи.. Т.е. едната в която ядем, къпем се, и другата, в която спим. И легнали сме.. и отгоре постоянно се чуват някакви стъпки, все едно някой ходи и леко си влачи краката. Добре, ама няма втори етаж :shock: . .. Ии не знам какво да мисля :-o

hayely
09-19-2011, 11:26
Побиха ме тръпки от вас... :?

Това се случи преди около месец.. Аз си седя в хола и вратата на терасата е отворена, вратата на хола също, на кухнята и прозорецът в кухнята. И става течение и вратата на кухнята само се тряска. Аз отидох и я затворих и след около 2 мин. чувам как вратата на кухнята се отваря. Отидох да проверя и гледам- вратата широко отворена.. :shock:
Или веднъж, аз съм си легнала да спя и само чувам как на прозореца се чука два пъти.. А ние сме на втория етаж. :( :shock:

YoUcANNOtiMaGiNe
09-22-2011, 09:05
Вярвам в такива неща и като по-малка са ми се случвали обичайните с привиждания на силуети, звуци и т.н. Наскоро ми се случи нещо по-скоро обезпокояващо, отколкото плашещо - стоя си вечерта пред компютъра и си преглеждам разни теми тука, не слушах музика и беше тихо в стаята. Изведнъж чувам майка ми да ме вика по име, ама с нейния глас и доста ясно, а тя си беше легнала в другата стая щото беше късно. Като чух да ме вика, отивам аз в стаята при нея като си мисля, че не е заспала още щом ме извика и отварям рязко вратата. И едва ли не нахлух в стаята с въпроса: "Кво има, за кво ме викаш?" и тя, очевидно сънена и току-що осъзнала, че съм влязла ми каза: "Ох, че ме стресна, тъкмо бях заспала...", след секунди се опомня какво я питам и... "спях, как ще съм те викала и за какво ми е да те викам." И аз само: "Ъъ чух те много ясно, но щом казваш." Не се съмнявах, че чух това, а тя не говори насън, така че няма начин да е станало докато спи. Тогава просто се върнах в стаята и си продължих предишните занимания и все пак ми стана доста странно. :-o

xXxAngerfisTxXx
09-23-2011, 08:06
не знам за вас, ама като съм имал сънна парализа съм преживявал какво ли не... даже съм летял из стаята 8-) много е гадно

granger
09-23-2011, 08:59
не знам за вас, ама като съм имал сънна парализа съм преживявал какво ли не... даже съм летял из стаята 8-) много е гадно
Ужасно е ... поне ,ако е това ,за което си мисля...
Събуждам се една нощ(по-скоро тялото ми спи,а аз все едно съм будна) и не мога да помръдна и около мен всичко е тъмно,а виждам някакви силуети в стаяна,направо откачих.При мен трая 2,3 секунди,но се уплаших много.После прочетох,че е научно доказано,че съществува такова нещо като сънна парализа и се успокоих,че не съм се побъркала.

xXxAngerfisTxXx
09-23-2011, 09:11
аз пък съм имал чувството че летя... смисъл с отворени очи съм не мога да мръдна и се усещам че съм над леглото... под мен няма нищо :shock: или пък един път май пак бях в сънна парализа отварям очи и гледам над мен два черни силуета... няма мърдане ей... странното е че сънната парализа няма обяснение... само е доказана че съществува

Phonique
09-23-2011, 17:54
Ето една много странна случка, която стана преди около 6 месеца... казвам истината който не вярва негов проблем...
Беше една вечер към 1 часа през нощта, аз си играя на компа и чувам от хола телефона на майка ми звъни... викам аре той ще спре... обаче звъни ама звъни едно 3 минути без да спре :shock: отивам влизам в хола и спира... идвам пак тук и пак почва да звъни... бягам към хола да видя и гледам някакъв номер - 0000000000... изключих и телефона да не звъни повече... и си легнах... ставам по едно време, отивам до кенефа и чувам звук от чупене на бутилка в хола... отивам и кво да видя? Барчето където баща ми държи алкохола отворено, едната бутилка с ракия счупена много странно, сякаш е прерязана и горната част сложена на капачката... и си тече ракията... гледам дали има някой... никой няма всички спят а и няма как да влезе крадец... бях в шок и направо отивам в стаята си заключвам се и лягам... на сутринта баща ми питаше всички кой е направил това... никой не знаеше включително и аз... секцията и до днес е унищожена от алкохола :X но знам кой е макар и да не е между живите... чичо ми лека му пръст беше алкохолик и умря от цироза на черния дроб причинена от алкохола... сигурен съм че онази нощ беше той...


Нали знаеш че някои телефони имат SOS набирания?Дори когато нямат карта,старият ми телефон беше така...имаш право да се обадиш на един номер,но за минимално време,демек SOS... и когато нямаш карта и звъниш чрез SOS услугата излиза че те търси номер 0000000000 по-скоро някой се е нуждаел спешно от майка ти,отколкото да е бил твоят чичо...а това с бутилката не мога да си го обясня....

xoxi
09-23-2011, 18:15
Като гледам какво сте писали.. Давам си сметка, че аз тези неща (повечето) ги смятам за нормални.
Примерно вратата на моята стая, през пролетта ( :-o ) има навика сама да се отваря. Аз я затворя и след малко чувам зад мен как тя леееко поскърцва и хоп, след няколко секунди е широко отворена.
Пердето ми и то има този навик, макар да не е толкова подвижно като вратата. Понякога само леко трепти, сякаш от нищото. Не става течение, от никъде не духа, нищо не го докосва, но..
Няколко пъти се сещам, че и предмети са падали от бюрото ми без видима причина. Седи си някой химикал в средата на бюрото и вземе, че се търкулне и падне на земята.
Но тези неща стават от много време тук и не ми правят впечатление вече.

ZloboMiR
09-24-2011, 01:12
Като гледам какво сте писали.. Давам си сметка, че аз тези неща (повечето) ги смятам за нормални.
Примерно вратата на моята стая, през пролетта ( :-o ) има навика сама да се отваря. Аз я затворя и след малко чувам зад мен как тя леееко поскърцва и хоп, след няколко секунди е широко отворена.
Пердето ми и то има този навик, макар да не е толкова подвижно като вратата. Понякога само леко трепти, сякаш от нищото. Не става течение, от никъде не духа, нищо не го докосва, но..
Няколко пъти се сещам, че и предмети са падали от бюрото ми без видима причина. Седи си някой химикал в средата на бюрото и вземе, че се търкулне и падне на земята.
Но тези неща стават от много време тук и не ми правят впечатление вече.
Особено с пердето няма нищо странно, движи ли се по-силно при вятър навън? Рядкост са 100% херметичните дограми, а и не са здравословни всъщност.
По темата, никога не съм вярвам в паранормалното, и все още не вярвам. И не бих повярвал това, което сега ще споделя. Не искам да си правите лоши изводи за мен заради доверието. :)
Един ден дойде на гости приятелка на майка ми с нейна позната. Всичко си беше нормално, докато както си вечеряхме се чу почукване, съвсем ясно, но без определена посока, всички бяхме на масата и никой не можа да каже откъде идва. След десетина минути се повтори. Тогава познатата видимо се притесни и каза че има обяснение, но не иска да я помислим за нещо... нали. И обяснението било, че не била сама. Тук майка ми в опит да каже нещо уместно изтърси "Ми то никой не е сам" и събра доста неодобрителни погледи. Та историята е следната:
Жената работела като тролейбусен шофьор или ватман, не помня. Веднъж се наложило да върне тролеите на място или да се качи нещо да освободи пантографа. Но поради някакъв неизправен изолатор получава токов удар от 500 волта, или колкото е там напрежението по мрежата, и то през сърцето (крак-ръка). Оживява дори без изгаряния, само с известно време в безсъзнание, според лекарите е чудо. Скоро след това обаче започват да се случват странни неща - чергата в антрето й примерно сама се движи на вълни, но престава, когато повика съседката да види. Решава малко да се разсее с една екскурзия. В автобуса обаче коремът и се подува изведнъж. Изпада в тиха истерия и започва да се мали "Остави ме на мира". Тогава чува глас, обясняващ че не е зло, че просто е трябвало някъде да се прехвърли, а тя е била най-близо. Не можел да й каже повече. Аз честно казано изпитах съжаление на този етап и реших че мозъкът на жената е увреден от тока. Дори когато те отидоха в стаята си, ние с нашите се шегувахме не особено оригинално и уместно с липсата на трето легло, на трети велосипед, защото бяхме решили да караме, и т. н. Аз отидох в банята, откъдето чух силен трясък. Оказа се, че бурканът с кисели краставички на терасата е паднал от масивната бетонна поставка за котлони. Самият буркан беше 3 литра, пълен, намиращ се ЗАД друг, още по-голям буркан. За над 20 години нищо не е падало от там. А най-голямато животно можеше да бъде котка... Но дойдоха и двете гостенки, първият въпрос беше "О, нали не сте се подигравали с него?" Оказа се, че преди време нейни гости, които си признали за подигравките, на тръгване, на първия светофар, загубили и шестте стъкла на колата си, на кристали.
На другия ден вече по-сериозно я попитахме може ли нещо "по-особено". Отговори, че повечето неща я натоварват много, за разлика от хората, които имат такива способности, без да задържат енергията в себе си. Но убеди баща ми да седне на един стол, тя си задържа дланите на челото му 20 секунди. После още толкова някъде тя и трима от нас се хванахме за ръце в кръг. След това ни инструктира да си кръстосаме пръстите, само със стърчащи събрани показалци. Повдигнахме баща ми само под коленните и раменните стави, а при 80 кг не само не усетихме усилие, но и никакво напрежение от негова страна да осигури опорни точки. И това се насилих да мисля, че е заучен фокус.
Но решихме да поканим съседа, той отказа за жалост. Тази жена обаче каза да му предам точно "Не се притеснявай, ела". И човекът дойде и обясни ще има стомашни проблеми и не е за компания... Но тя си задържа ръцете на корема му и след 5 минути никакви оплаквания от "пациента" нямаше. От тогава поне приемам по-сериозно тези неща.

xoxi
09-24-2011, 07:59
Особено с пердето няма нищо странно, движи ли се по-силно при вятър навън?

Не. Пердето ми е вътре все пак, ако вътре не става течение, няма начин да се движи.

xXxAngerfisTxXx
09-24-2011, 08:29
аз пък снощи сънувах странен сън... снощи бях излязъл към 11 и се прибрах в 12... ясно помня кво съм правил, откъде съм минал, кво съм видял и така нататък... лягам си после и сънувам абсолютно същия сън, как излизам от нас, минавам оттам където съм минал вечерта, и по едно време пред мен изкачат 5 човека и почват да ме гонят... аз бягам бягам по пътя по който съм минал и се скривам във входа... после се прибирам, влизам в стаята ми и се събуждам... довечера пак трябва да излизам, и да не би да стане тва от съня ми ??? не че ме страх, аз мога да се оправя ама ми е чудно? :shock: :-o

DesireToFire
09-24-2011, 10:42
Мен пък като малак какичките в блока много бе бяха наплашили и майка ми като играеше пасианс чак ме беше страх да гледам екрана, да не видя дама пика :Д Или пък в четвърти клас, зелено училище в планината. Излизаме ние през деня покрай хотела на една площадка, а малко след нея има някаква гора. И точно преди да почне гората някакъв надгробен камък на момиче, починало точно преди 50 години от гръмотевица или нещо от сорта. И нали все пак деца сме, 50 години е кръгло число, стресирахме се, но пък взе че се оказа, че момичето, когато е починало е било и точно на нашата възраст. И вечерта сме в "дискотеката" на хотела и като се излива един порой, като почнат да се чуват гръмотевици и настана голям хаус. Няколко момичета се бяха разплакали даже, ръководителите едвам ни успокояваха. Обаче върви обяснявай на 10 годишно, че няма как да те удари гръмотевица в сградата :Д

Bozichko
09-24-2011, 11:39
Не искам да обидя никой, но повечето от разказите имат логично обяснение и просто фантазията ви ги прави толкова страшни. Тая прословута дама пика така и не успях да я видя аз, а толкова пъти съм я викал.... Всичките ми приятели, като бяхме по-малки "абе да викаме я снощи я викнахме", отиваме в нас или някъде и правят всичко както трябва, дама пика я няма... И повечето неща са внушения, ОБАЧЕ !!!!!!!!! Има неща, които си остават една малка загадка за мен и за повечето хора, които наистина се случват по странен, необясним, интересен, плашещ, страховит и някак интересен начин! В едно малко селце в България, на Преображение Господно (6ти Август), при залез слънце се срутва един мост и всички ходещи по него (точно в този момент моста е много оживен) умират. Това го видях преди 6-7 години и до ден днешен понякога сънувам тоя проклет мост, а реално всичко е една илюзия, защо, все още не мога да разбера... Като сме били малки, преди има няма 10-тина години, тука в квартала се събирахме много и една вечер имаше една бабка и си водеше котенце, много приятна баба. И една вечер тя ни помоли да я заведем до тях, че я е страх. Цялата компания тръгнахме и си я оставихме пред тях. Вечерта се прибрах и споделих на наще как е минало, те ми казаха, че там бабата е починала преди повече от 20 години, а къщата е съборена. На другия ден се срещаме тайфата и го коментираме, отиваме при къщата, а там, нищо... Руйна... В квартала ми се е чувал влак, нещо което няма АБСОЛЮТНО никакъв начин да се случи, някой си е направил шега? Беше вечер, когато целия квартал беше останал без ток... Беше мрачна, мъглива нощ, когато се чу свирката на влак и някъде в далечината се видя преминаваща светлина... Тука в тоя моя квартал, толкова неща са се случили от този род, че аз вече ги приемам за част от живота... По-скоро ме е страх от хората, от колкото от паранормалното, някак то ми е по-човещинка... Бе и аз не съм с всичкия си, ама така по ме кефи ;)

Anichkaxxwee
09-24-2011, 12:18
Ето една много странна случка, която стана преди около 6 месеца... казвам истината който не вярва негов проблем...
Беше една вечер към 1 часа през нощта, аз си играя на компа и чувам от хола телефона на майка ми звъни... викам аре той ще спре... обаче звъни ама звъни едно 3 минути без да спре :shock: отивам влизам в хола и спира... идвам пак тук и пак почва да звъни... бягам към хола да видя и гледам някакъв номер - 0000000000... изключих и телефона да не звъни повече... и си легнах... ставам по едно време, отивам до кенефа и чувам звук от чупене на бутилка в хола... отивам и кво да видя? Барчето където баща ми държи алкохола отворено, едната бутилка с ракия счупена много странно, сякаш е прерязана и горната част сложена на капачката... и си тече ракията... гледам дали има някой... никой няма всички спят а и няма как да влезе крадец... бях в шок и направо отивам в стаята си заключвам се и лягам... на сутринта баща ми питаше всички кой е направил това... никой не знаеше включително и аз... секцията и до днес е унищожена от алкохола :X но знам кой е макар и да не е между живите... чичо ми лека му пръст беше алкохолик и умря от цироза на черния дроб причинена от алкохола... сигурен съм че онази нощ беше той...


Ако ми се беше случило на мен, щях да умра на място от страх :shock: :shock:

c14m
09-24-2011, 12:38
Може и да има такава тема някъде назад,но пък какво толкова,ще я възобновим 8-) Ее споделяйте своите странни преживявания 8-)Явно ви се четат страховити неща :D .Ето малко http://bgworld.forumotion.com/t1383-topic . За пръв път да започна да чета нещо,и да го дочета докрай(изключвам спортните вестници :D ). По тази история,както може би знаете е и базиран филм.Но дали е истина,или не...Вие кажете.Стигнах до името на момиченцето и останах така :shock: :shock: Понеже се казвам Айлин, а тя АйлиЙн :shock: Изтръпнах ....

Bozichko
09-24-2011, 13:08
Може и да има такава тема някъде назад,но пък какво толкова,ще я възобновим 8-) Ее споделяйте своите странни преживявания 8-)Явно ви се четат страховити неща :D .Ето малко http://bgworld.forumotion.com/t1383-topic . За пръв път да започна да чета нещо,и да го дочета докрай(изключвам спортните вестници :D ). По тази история,както може би знаете е и базиран филм.Но дали е истина,или не...Вие кажете.Стигнах до името на момиченцето и останах така :shock: :shock: Понеже се казвам Айлин, а тя АйлиЙн :shock: Изтръпнах ....

Хахаха, спокойно мацева, няма да ходиш в гората и няма да те яде мечката :D :D :D

Винаги съм се възхищавал на паранормалното, свръхестественото и т.н.. Жалко, че повечето ми приятели го смятат за глупост... Темата ми харесва и се кандардисвам да я чета, ако има желаещи да коментираме по-сериозно, че да не успамим темата, да пишат на лична :)

radie
09-24-2011, 21:17
Айде и аз да си разкажа историята :D .. Една вечер се събудих от баба ми,която отиде тоалетната и когато се върна забрави да затвори врата . Чух стъпки по пода , после чух как вратата ми се отваря тъй като тя отдолу има мъхчета и направо ме побиха тръпки .

xoxi
09-24-2011, 21:23
И понеже врата се затворила явно сама, ти трябваше да ни споделиш, че баба ти пикаела по пода?! :-o

radie
09-24-2011, 21:33
И понеже врата се затворила явно сама, ти трябваше да ни споделиш, че баба ти пикаела по пода?! :-o
Поправих си отговора !

ZloboMiR
09-24-2011, 22:42
Особено с пердето няма нищо странно, движи ли се по-силно при вятър навън?

Не. Пердето ми е вътре все пак, ако вътре не става течение, няма начин да се движи.
Едно перде е много по-чувствително на едно течение от един човек. Цитирам строителен предприемач, върл противник на свръх уплътнените дограми, заради влагата: "Като се мести пердето прозорецът е добър". :) Естествено това не значи, че трябва да се стига до значителни загуби в отопление.
Едит: Дори естественото движение на топлия въздух (май беше конвекция) може да размърда пердето, особено при отоплително тяло зад него.

n3ri7ka
09-24-2011, 22:47
преди няколко седмици, се събуждам през нощта, и понеже в стаята ми не е много тъмно, видях, че вратата е отворена. Помислих си, че е станало течение и се е отворила. Станах и я бутнах силно, но като остана около 20 см разстояние, все едно някой си беше сложил крака и тя се върна, без да се чуе удар в касата или нещо подобно. Отидох и я бутам да я затворя, но пак на около 20 см нещо я спира. Ритнах с крака да не би да има чехла или паднала дреха- нямаше нищо. Бутах я трети път, пак не стана и вече много се уплаших, завих се през глава и съм заспала. Събуждам се пак по някое време, гледам вратата затворена, помислих, че някой е ставал и я затворил. Но като попитах нашите сутринта, те казаха, че изобщо не са ставали. Казах им какво е станало, мама каза, че сигурно съм сънувала, но тате се качи и провери дали има нещо, което да запъва вратата, но нищо не откри. Стори ми се странно, че ми повярва на историята, и като го поразпитах се оказа, че няколко вечери по-рано, му се е случило същото, но с друга врата :( сега като се събудя през нощта, изобщо не поглеждам към вратата, защото ме е страх :( :D

JZfan
09-25-2011, 01:05
Ето една много странна случка, която стана преди около 6 месеца... казвам истината който не вярва негов проблем...
Беше една вечер към 1 часа през нощта, аз си играя на компа и чувам от хола телефона на майка ми звъни... викам аре той ще спре... обаче звъни ама звъни едно 3 минути без да спре :shock: отивам влизам в хола и спира... идвам пак тук и пак почва да звъни... бягам към хола да видя и гледам някакъв номер - 0000000000... изключих и телефона да не звъни повече... и си легнах... ставам по едно време, отивам до кенефа и чувам звук от чупене на бутилка в хола... отивам и кво да видя? Барчето където баща ми държи алкохола отворено, едната бутилка с ракия счупена много странно, сякаш е прерязана и горната част сложена на капачката... и си тече ракията... гледам дали има някой... никой няма всички спят а и няма как да влезе крадец... бях в шок и направо отивам в стаята си заключвам се и лягам... на сутринта баща ми питаше всички кой е направил това... никой не знаеше включително и аз... секцията и до днес е унищожена от алкохола :X но знам кой е макар и да не е между живите... чичо ми лека му пръст беше алкохолик и умря от цироза на черния дроб причинена от алкохола... сигурен съм че онази нощ беше той...

Сега немога да заспя :D

xoxi
09-25-2011, 07:59
ZloboMiR, остави го моето перде.
Съвсем ясно обясних, че се е местило и когато няма абсолютно никакви 'дразнители'.
При течение и когато парното е пуснато ми е ясно. Не го отразявам.

Tiin
09-25-2011, 10:20
Преди няколко години не знам въобразявахме ли си с една приятелка или наистина чувахме някакви звуци на драскане все едно по дивана....

Живея в къща и преди чувах стъпки по тавана( невъзможно е да са били мишки,защото точно тогава го обзавеждахме,а къщата е строена преди 6 години :D не е стара)

ZloboMiR
09-25-2011, 16:29
Клон/и, удрящи по покрива? А мишките са много нахални същества и бързо се нанасят.

JZfan
09-25-2011, 18:45
За всичко си има обеснение , невярвайте в такива неща :-D

Athenewins
09-29-2011, 14:09
За всичко си има обеснение , невярвайте в такива неща :-D

добре че си вЕрваш.

sapphire5
09-30-2011, 09:29
Много обичам такива теми. Ще я следя с интерес.
Понякога, когато съм сама в стаята ми и е нощ вече, а компа ми се намира в ъгъла на стаята, и имам чувството, че не съм сама. Като, че ли има някакво присъствие около мене.... :-o както и да е
а ведъж така си изкарах акъла... беше много бурно времето вън и има силен вятър, и аз си седя на компа вътре, а навън тъмно вече и изведнж се чу адски силен трясък отвън на терасата ми....когато изллезнах да видя к'во е станало.....сушилката с дрехи паднала на земята хохох 8-)

Loken
10-14-2011, 16:34
ДОвечера по дискавъри ченъл ще дават случки с духове гледайте го супер страшно е!

fenkaaa
10-15-2011, 23:40
ДОвечера по дискавъри ченъл ще дават случки с духове гледайте го супер страшно е!

E супер страшен не е,но е интересен 8-)

Loken
10-16-2011, 13:57
Е тез 2те серии не ама има някои детоо..

kitty02
10-16-2011, 17:00
Не ми се е случвало подобно нещо.Иначе темата е интересна :)

inhere
10-16-2011, 17:03
ДОвечера по дискавъри ченъл ще дават случки с духове гледайте го супер страшно е!

E супер страшен не е,но е интересен 8-)

Някой да знае от къде мога да си го изтегля?

BreakingDawn
10-17-2011, 18:41
Много хубава тема : )
На мен не са ми се случвали много такива неща. ;д
Междудругото ето нещо не много интересно ;дд Баба ми наскоро почина и с мама решихме да чистим хола (тя като
идваше в София спеше там) и изведнъж пред мен изкочи едно колие и гривна от сребро ,питах мама откъде е това и тя ми каза ,че било на баба само ,че не ги е носила много,бяха хубави и ги взех ;дд и сега тези неща някак си ме пазят...не знам точно как да го обясня..някак си ме зарежда с позитивна енергия.Бях в болница и бях адски притеснена и си стиснах колието и някак си..ми стана добре,не се притеснявах вече и се презаредих,тоест все едно току що съм станала и съм се наспала мноого добре :D 100 % сега някой ще ми каже защо е така ама..аз ще си го нося ;дд

xXxAngerfisTxXx
11-02-2011, 18:37
хем да ъпна темата хем да кажа кво стана снощи... ставам и отивам до тоалетната (беше към 3 3 и нещо през нощта) цъкам лампата в малкия коридор и след секунда чувам съвсем ясно как от хола се затваря чекмеджето от секцията... даже знам кое е знам им звуците... а то бая силно се затвори и се чу ясно. В хола тъмно, моите спят... тва не е първия случай в нас и не ми направи особено впечатление. Сега се сетих за един път беше много отдавна но го помня. Седя си в хола сам, майка ми в кухнята, аз си седа на дивана и гледам телевизия и понеже отстрани на дивана има 2 фотьойла на колелца, усетих как единия леко мръдна напред. Погледнах го и наистина беше напред а няма какво да го бутне... също вечер като гледам до късно телевизия в хола понякога чувам как нещо се удря в прозореца но всъщност няма нищо... само шума, отивам гледам нищо няма. Преди месец пък гледам комиците пак в хола, опънал съм се на дивана, лампата загасена и чувам как едната вратичка на единия шкаф от секцията се отваря... цъкам лампата и наистина беше леко отворена... нашия хол е уникален... като се сета че после трябва да ходя там направо :-s

xxKiFlAxx
11-03-2011, 00:19
:lol:
Живея в апартамент сама от 12 годишна още не ми се е случило нищо да ме изяде нещо ? :lol:
Глупаци!

scrooper
11-03-2011, 20:28
xXxAngerfisTxXx, лошото е, че ти вярвам. На мене също са ми са се случвали дооста странни неща, от които установих, че "който търси, напира". Това важи за мене. Ако се ровя по темата, по някакъв начин ги предизвиквам, ако ще просто защото съм на такава вълна. Затова се старая да избягвам да мисля за паранормалното или поне за тъмната му страна.

bossbgm
11-04-2011, 13:19
Да и на мен ми се е случвало тва с прозореца...Лежа,лежа-по едно време се чука 2-3 пъти А СЪМ НА 2 ЕТАЖ и е много лесно да се стигне до там...Или днес седя в кенефа и по едно време чувам как вратата се отваря - Мамо?-никой,Тате?-никой,Ей брат ми ти ли си ве?-никой...След 5 минути чувам ясно как чешмата се пуска и тече...Излязох-няма никой,вратата затворена,чешмата суха? Направо щях да се наакам,добре че бях в тоалетната и тва правех :razz:

mrankoniiii
11-15-2011, 18:27
хем ги обичам хем ги мразя :grin: :grin: :grin: Така сега съм аз
Значи бяхме на семеино събиране в една къща бях на около 10 години със брат ми майка ми чичо ми леля ми братовчедите ми и баба ми . И нали си лягаме аз мама тате брат ми и баба ми сме на един етаж , към 2 3 чеса се чува едно страшно пръщене от банята . Ставам майками я няма баба ми я няма баща ми също и брат ми пълен мрак . Чичо леля и другите са 2 етажа по надоло защото ние бяхме на 3 я 2 беше в ремонт няма значение и .... Ставам , пълен мрак само един много зловещ звък който идва от банята веднага към стаите няма никой така се стреснах веднага ревнах ама колкото мога по силно :grin: :grin: Влизам в банята и какво да видя майка ми баща ми брат ми и баба ми са в банята там на тоалетната чиния се беше спукала някаква тръба и те затворили вратата да не ме събудят :grin: Можете ли да си представите ситуацията отварям врата рева колкото мога , а те ми хе хилят на среща :grin: :grin:

mrankoniiii
11-15-2011, 18:43
Така сега сериозно . Който иска да вярва , но това наистина се случи

Веднъж какво ми се слуци , значи бяхме аз и три мой приятелки в едната бяхме сами спахме в тях защото техните ги нямаше . Бяхме на селото ми . И така нали ние и няшта глупост решихме да викаме дама пика . Нали събрахме се свещи , червило в 12 чеса и нали запомваче и точно на думите Дама пика ела прозореца се шчупи зарязахме сичко и видяхме едно паве ли тухла ли не помня . И сега и 4 бяхме като .... ударени и аз се укопитих и пъвите ми думи бяха БЯГАИИИИ оставихме сичко свеши павета тухли :grin: Те къщите са близко сега по пижами по пантофи тичаме при баба ми и при брат ми . И им разказахме какво се е случило те дойдоха с нас и наистина прозореца беше счупен и павето вътре . До днес се чудя дали беше съвпадение или паранормално , но от тогава едната ми приятелка от страх започна да заеква , а другата никога повече не успя да заспи на тъмно , започна да получава констуфобии от сичко задушавания , беше много страшно . На мен и на другата Сантра нищо ни няма обаче от тогава не си играем с такива нещо :D

mrankoniiii
11-15-2011, 19:00
аз пък съм имал чувството че летя... смисъл с отворени очи съм не мога да мръдна и се усещам че съм над леглото... под мен няма нищо :shock: или пък един път май пак бях в сънна парализа отварям очи и гледам над мен два черни силуета... няма мърдане ей... странното е че сънната парализа няма обяснение... само е доказана че съществува

Да и аз така всеедно летя под мен нищо , няма мърдане след 5 6 секунди отново си бях на леглото но вече будна в първия момент не усъзнах какво ми се случва но когато се укопитих старшно много се стреснах станах отидов до тоалетната пих вода и се по успокойх и си легнах отново

biolojkata95
11-16-2011, 09:49
не са ми се слущвали такива неща

Darth_Komorin
03-15-2013, 19:28
Виждам, че темата от доста време е зарязана, ама все пак ще пиша.
Значи веднъж просто като си бях в стаята се случи нещо странно. Беше си обикновен ден, с обикновени хора и занимания. Вече беше тъмно и аз реших просто да погледна през прозореца. И както си блеех навън, по жицата на стълбовете премина нещо. Беше жълто, тъмно жълто, даже едно такова мръсно жълто. Имаше формата на елек, но беше издуто. Движеше се по жицата, сякаш тя беше конвейер, или просто се плъзгаше по нея. Помислих, че някаква торба се е закачила. Но не и докато не го видях пак. Бяхме с бфф-то у тях и се лигавихме както винаги. Забляхме се през прозореца и изведнъж това същото премина точно над прозореца. Изкарах си акъла, разказах на приятелката ми, че съм го виждала и преди. Точно сега си говорим с нея по телефона и тя ми каза, че пак го е видяла и то два пъти само днес. И двете, също и вие, знаете, че не всичко може да се обясни логически. Не знам какво е това нещо, но съм сигурна, че пак ще го видим. Не е първото паранормално нещо, което ни се случва, виждали сме, а и сме преживявали много подобни неща. Ако някой друг също е виждал това чудо, да пише.

hristo99
03-17-2013, 10:08
Продължавам темата :D
Значи, всяка вечер оставям телевизора в стаята ми включен, нещо да бърбори тихо и да ме успива и го нагласям да се изключи след 1 час примерно и си лягам. И една вечер същото, лягам си към 11 часа и нагласям телевизора да се изключи към 12. Заспал съм и по едно време осъзнавам, че съм буден, обърнат съм към стената и виждам някаква зелена светлина по стената и си мисля, че телевизора е още включен и изобщо не съм спал, но не чувам звук. Обръщам се към телевизора да видя часовника на булсаткома и не виждам часовник, не виждам зелената лампичка на включен телевизор - беше угаснала, не виждам картина от телевизор, а някакви черти на екрана, като кардиограма, но не точно и се местят. Малко се стреснах, веднага станах и светнах лампата, на телевизора нямаше нищо и лампичката светеше в червено. Реших да проверя тв-то да не би нещо да не му е наред - включвам го и си работи нормално, а часът - около 3-4 не помня вече. Дърпам щепсела от контакта и се завивам през глава, много се уплаших.
Друг по-страшен случай беше, че се събуждам през нощта, без причина и се опитвам да заспя, но не мога и по едно време чувам невероятни блъсканици по единия прозорец, от юмруци, от камъни, все едно някой блъска по прозореца, въпреки че сме на втория етаж, и освен това сякаш мощно се забива и изсипва градушка в прозореца, такъв звук беше. Първото, което си помислих е, че има буря и си казвам "я да стана да изключа компа", светвам лампата, отварям вратата на терасата, навън се виждат звездите и луната. Викам си "кво става тука", връщам се в стаята, мисля си, че съм сънувал, гася лампата и съзирам зад прозореца някакво страшно лице, което гледаше през прозореца с ръце, поставени ето така http://magazine.foxnews.com/sites/magazine.foxnews.com/files/styles/700_image/public/crows.jpg и злобно се смееше, помня само, че беше с много страшно лице, а тялото беше като на гарван. Светнах лампата, бързо погледнах и го нямаше и като бебетата отидох да спя при майка ми и баща ми.

granger
03-17-2013, 10:25
^ а като се събуди?