PDA

View Full Version : Писна ми вече



AggravatioN
09-08-2011, 22:05
гледам как някакви по 100 кила излизат със много яки момичета. Аз не мога 1 момиче да намеря дето имам атлетично тяло

SmilezZz
09-08-2011, 22:11
Ти ако не ставаш на акъл и по характер,атлетичното тяло с нищо няма да ти помогне.

Evterpa
09-08-2011, 22:13
:lol: Явно не ти е проблемът в тялото. Може в лице да си симпатичен и да имаш и хубаво тяло (относителни са понятията, но все пак определени хора са харесвани повече от други), следователно да правиш добро първо впечатление, ама после има много начини да го развалиш.

AggravatioN
09-08-2011, 22:14
Ти ако не ставаш на акъл и по характер,атлетичното тяло с нищо няма да ти помогне.
имам акъл и добър характер . Държа се мило със момичетата и пак не става :(

Luidgie
09-08-2011, 22:19
Като си толкова навит, няма да стане. Кой знае с какъв подход заговаряш момиче, ако изобщо го правиш.

AggravatioN
09-08-2011, 22:22
Писна ми от тия момиченца дето само заради едните кинти се ловят :@

Chacho
09-08-2011, 22:24
Писна ми от тия момиченца дето само заради едните кинти се ловят :@

Щом така си обясняваш нещата, почва да ми се разяснява какви са ти проблемите. Пробвал ли си да се държиш мило с момичетата, само когато са си го заслужили?

Luidgie
09-08-2011, 22:26
Писна ми от тия момиченца дето само заради едните кинти се ловят :@
Звучиш като кифла... Винаги се намират оправдания. Уууу той и пуска, тя е курва и за това е с него. и т.н. Търси вина у себе си. Не у момиченцата.

AggravatioN
09-08-2011, 22:26
Писна ми от тия момиченца дето само заради едните кинти се ловят :@

Щом така си обясняваш нещата, почва да ми се разяснява какви са ти проблемите. Пробвал ли си да се държиш мило с момичетата, само когато са си го заслужили? да пробвал съм и не става

Chacho
09-08-2011, 22:32
Писна ми от тия момиченца дето само заради едните кинти се ловят :@

Щом така си обясняваш нещата, почва да ми се разяснява какви са ти проблемите. Пробвал ли си да се държиш мило с момичетата, само когато са си го заслужили? да пробвал съм и не става

Освен да имам скрито богатство, за което не подозирам?

FeelMyPain
09-08-2011, 22:34
Момчето е красиво,умно, с добър характер, има подход към момичетата и е мил.Боже, дай му едно гадже, та той е идеален !

Cellmate
09-08-2011, 22:38
Оправданията ги знаЙм.

AggravatioN
09-08-2011, 22:42
както и да е ... винаги от страни ще гледам жално как другите си имат връзка аз не

Chacho
09-08-2011, 22:44
Добре, сериозно, как можеш да кажеш нещо такова? По-скоро бих си плювнал на лицето си и бих се разходил из центъра така, отколкото да заявя подобно нещо. Защо като видиш, че не стават лесно нещата, се предаваш? Колко наакани Гошковци също влачат мацките под мишница?

Cellmate
09-08-2011, 22:47
Ей ти го първия минус, красавецо: самосъжаляваш се и не си гониш нещата (май станаха два) .Спокойно, като разнищим и други ще намерим. Gotta catch 'em all...Минуси!

AggravatioN
09-08-2011, 22:48
вече се ядосвам. Заклевам се никога да си нямам жена до 80 години мамка му

Cellmate
09-08-2011, 22:49
вече се ядосвам. Заклевам се никога да си нямам жена до 80 години мамка му

Също така се кълнеш като бабичка и лесно се гневиш :)

FeelMyPain
09-08-2011, 22:50
пожелавам ти като станеш на 80 да си хванеш най-якото путенце в старческия дом !

Luidgie
09-08-2011, 22:50
вече се ядосвам. Заклевам се никога да си нямам жена до 80 години мамка му Омг това е ебати простотията! Има хора, които са създадени да са сами. (поради липса на желание и интерес) А ти имаш желание и интерес, ама се предаваш щото си видял 3 момичета с грозни гаджета. Ако всички се предаваха от това, са да сме 5 човека на земята.

AggravatioN
09-08-2011, 22:50
вече се ядосвам. Заклевам се никога да си нямам жена до 80 години мамка му

Също така се кълнеш като бабичка и лесно се гневиш :) аз винаги си държа да думата

Cellmate
09-08-2011, 22:52
ОК, един плюс от мен, стига да не лъжеш в момента, което ще ти добави още 2 минуса - че не си държиш на думата, и че лъжеш.

Я се успокой малко и си живей детството.

AggravatioN
09-08-2011, 22:55
ОК, един плюс от мен, стига да не лъжеш в момента, което ще ти добави още 2 минуса - че не си държиш на думата, и че лъжеш.

Я се успокой малко и си живей детството. на 20 години детство ...

marmalad400
09-08-2011, 22:56
Таз година люлка догодина булка 8-)

Chacho
09-08-2011, 22:56
Всъщност, въпроса не е да гоним минуси. Ако всички момичета ги взимат мутри, може би трябва да се замислим, кои са "всички" момичета. Може би се заглежда по конкретен тип мацки, които просто не са за него.

Cellmate
09-08-2011, 22:58
Ау...critical strike...но пак е въпрос на гледна точка.

П.С. Виждал съм и такива на 23 без приятелка, така че нека се зарадваме, че има и по-зле и да си седнем на шкембе чорбата (може и да е полуслято писане...не съм много запознат с тази удивителна гозба)

AggravatioN
09-08-2011, 23:01
казал съм си вече като видя някоя ще я псувам за да ми мине ядът.Никога няма да си хвана момиче нарочно

Chacho
09-08-2011, 23:02
Ма направо ги налагай с пръто у глъвътъ! Пък те да се надяват, че ще хванеш някоя без да искаш, че да не отнесат пердаха.

Luidgie
09-08-2011, 23:07
казал съм си вече като видя някоя ще я псувам за да ми мине ядът.Никога няма да си хвана момиче нарочно
Мноо си тъп! (сори ама ми писна) Наспи се и тогава пак ще си говорим.

AggravatioN
09-08-2011, 23:11
казал съм си вече като видя някоя ще я псувам за да ми мине ядът.Никога няма да си хвана момиче нарочно
Мноо си тъп! (сори ама ми писна) Наспи се и тогава пак ще си говорим. аз съм инат човек каквото кажа това правя никой не може да ме спре

Chacho
09-08-2011, 23:12
Keep trollin, trollin, trollin, trollin. (rock)

Luidgie
09-08-2011, 23:13
казал съм си вече като видя някоя ще я псувам за да ми мине ядът.Никога няма да си хвана момиче нарочно
Мноо си тъп! (сори ама ми писна) Наспи се и тогава пак ще си говорим. аз съм инат човек каквото кажа това правя никой не може да ме спре Е па давай! Провали си живота за единия инат. Остани си девствен, що не влезнеш у манастир направо? Много тъпо подхождаш с живота си. На никой не му пука, дали ще си останеш сам. За себе си го правиш, не за обществото. Как не го разбирате?

umri
09-08-2011, 23:14
Я съм грозен и ми се лепат. I win. You lose.

Не мога да разбера как дори си успял да си напишеш ника грамотно. Мистерия, бате, мистерия.

stteLii
09-08-2011, 23:26
Любовта идва точно тогава,когато не очакваш. :-)

AggravatioN
09-08-2011, 23:28
Любовта идва точно тогава,когато не очакваш. :-)Нека да идва мен какво ме интересува

AggravatioN
09-08-2011, 23:30
Любовта за глупаците е тя

error92
09-09-2011, 02:34
Стегни се, ламьо...не ги гледай тия мутрите те може да ходят със всякакви красиви момичета, които обаче в гърдите имат повече, от колкото в главата (за силикона става въпрос, пък да не говорим, че на повечето главата им е празна и да не говорим, колко по-красиви момичета има ! :D ) те си живеят в отделна реалност...не ги гледай, но вземи се стегни, никоя няма да приеме човек до себе си, който гледа така на живота..трябва ти промяна !

LeprikonA
09-09-2011, 07:19
мри си сам.

balu4ka
09-09-2011, 07:23
Завистлив си ,повърхностен и явно хич те няма с момичетата (;.Вместо да мислиш ,как са възможни такива неща според теб ,вземи си оправи характера и подхода.Писна ми от самосъжаляващи се момчета >.<"

sapphire5
09-09-2011, 08:14
то не е само до тялото бе пич... ;)

Missmarch
09-09-2011, 08:28
Ти ако си уверен в себе си ще стане. :)

cigarettekisses
09-09-2011, 08:33
Ти ако си уверен в себе си ще стане. :) и ако си поработиш върху характера и не си толкова негативен.

crowberry
09-09-2011, 09:03
Ти си зле. Без бой се отказваш. Щом до сега не си привлякъл интереса поне на една, значи проблема определено е в теб. И не ми минавай с оправдания тип - "те търсят само парите" или "аз съм идеален, те не разбират". Да се самосъжаляваш не е начина. Само губиш време така.

Chacho
09-09-2011, 10:48
Не му се ловете, достатъчно ни се поебава.

c14m
09-09-2011, 10:50
Писна ми от тия момиченца дето само заради едните кинти се ловят :@

Щом така си обясняваш нещата, почва да ми се разяснява какви са ти проблемите. Пробвал ли си да се държиш мило с момичетата, само когато са си го заслужили? да пробвал съм и не става

Освен да имам скрито богатство, за което не подозирам?
Проучили са те :lol: Знаят за теб повече от теб самия :razz: Всички наследства и прочие :lol:

owlxD
09-09-2011, 12:15
Като за начало спри да се държиш като някава разглезена пикла, оправи си характера и не обвинявай другите за твоят неуспех сред момичетата. :-x Така като ти чета коментарите разбирам що си нямаш приятелка.

sasha_90
09-09-2011, 12:53
Завистта е лошо нещо.Прогони я, докато не се е превърнала в омраза.

someonerandom
09-09-2011, 13:50
Интересното е,че още се намират хора,които му се връзват 8-) Тая тема ми действа депресиращо :( 8-)

Chacho
09-09-2011, 13:51
Именно. Темата е ебавка. Запрете са!

Hilary_
09-09-2011, 15:03
Тялото ти НЕ е критерий за акъла!! ;)

AggravatioN
09-09-2011, 22:03
Именно. Темата е ебавка. Запрете са! аз говоря сериозно

BlueFace
09-09-2011, 22:13
Атлетично тяло и кофти характер най-верояно. Самата ти тема го доказва. Това, че са 100 кила не ги прави половин хора, не ги прави лоши, скучни, противни и какво ли още не.

За да си хванеш гадже според мен трябва да освен тялото си да започенеш да тренираш и ума си ;)

Here is a crazy idea- read a book or somethin' ;)

xoxi
09-09-2011, 22:19
Chacho, има и по-фрапиращи умове, които направо да не ти се вярва, че говорят сериозно.

Щях да казвам нещо по темата, ама докато я прочета и забравих. :roll:

AggravatioN
09-09-2011, 22:22
Атлетично тяло и кофти характер най-верояно. Самата ти тема го доказва. Това, че са 100 кила не ги прави половин хора, не ги прави лоши, скучни, противни и какво ли още не.

За да си хванеш гадже според мен трябва да освен тялото си да започенеш да тренираш и ума си ;)

Here is a crazy idea- read a book or somethin' ;)
защо ме мислите за глупав. Знам английски език, слушам само рок музика и общо взето никога не псувам,обиждам,завиждам и така. Просто попитах защо повечето хубави момичета са със по пълни момчета

FuCKkK13
09-09-2011, 22:23
ами нали знаеш... понякога гаднярите излизат с добри момичета, а гадните момичета с добри момчета, но все някога всичко си идва на мястото.. спокойно.. за всеки влак си има пътници - изтъркано,да! но вярно.. ще си намериш момиче спокойно :)

BlueFace
09-09-2011, 22:32
Атлетично тяло и кофти характер най-верояно. Самата ти тема го доказва. Това, че са 100 кила не ги прави половин хора, не ги прави лоши, скучни, противни и какво ли още не.

За да си хванеш гадже според мен трябва да освен тялото си да започенеш да тренираш и ума си ;)

Here is a crazy idea- read a book or somethin' ;)
защо ме мислите за глупав. Знам английски език, слушам само рок музика и общо взето никога не псувам,обиждам,завиждам и така. Просто попитах защо повечето хубави момичета са със по пълни момчета


Не знам от къде ги вадиш тези заключение...Тъпите кифли ходят с "нацепените батки" , защото имат "големи баници" . Другите момичета правят избора си на базата и на външният вид и на интелекта/ характера. Явно още не си срещнал подходящата. Знам, че сигурно ти звучи изтъркано, но е точно така. От личен опит ти го казвам. ;)

AggravatioN
09-09-2011, 22:59
Атлетично тяло и кофти характер най-верояно. Самата ти тема го доказва. Това, че са 100 кила не ги прави половин хора, не ги прави лоши, скучни, противни и какво ли още не.

За да си хванеш гадже според мен трябва да освен тялото си да започенеш да тренираш и ума си ;)

Here is a crazy idea- read a book or somethin' ;)
защо ме мислите за глупав. Знам английски език, слушам само рок музика и общо взето никога не псувам,обиждам,завиждам и така. Просто попитах защо повечето хубави момичета са със по пълни момчета


Не знам от къде ги вадиш тези заключение...Тъпите кифли ходят с "нацепените батки" , защото имат "големи баници" . Другите момичета правят избора си на базата и на външният вид и на интелекта/ характера. Явно още не си срещнал подходящата. Знам, че сигурно ти звучи изтъркано, но е точно така. От личен опит ти го казвам. ;) брат прав си донякъде ,че не съм срещнал подходящата. Мога да споделя целия си проблем на скайпа освен olaf_92