PDA

View Full Version : Shit happens



missmee
09-08-2011, 23:14
Такаа.. От скоро ходех с едно момче, което замина за Варна днес и знаех, че връзката ни е обречена на провал още от самото и начало, но все пак реших да пробвам. Почти всеки ден се виждахме с това момче и всичко беше супер и все повече започвах да го харесвам.. Друг е въпросът, че по скайп се държеше супер пренебрежително.. Та дойде денят в който той замина, а ние дори не се сбогувахме на живо, а само в скайп, което е доста тъпо.. Той ми каза, че ще му липсвам и така нататък, но решихме да се разделим.. Въпреки това как може да не отдели дори 5 минути за да се сбогува с мен да излезем на кафе или нещо подобно..явно не му е пукало достатъчно макар, че си личеше, че е обратното. А може би не е искал да се виждаме, защото щеше да му е още по - трудно да напусне града.. Та въпроса ми е какво мислите по този проблем и как мога да го преодолея, защото сега се чувствам изключително зле и не се интересувам от никой друг.


PS: който няма стойностно мнение по въпроса или иска да подхвърли пак някоя "остроумна" подигравка, да не си прави труда да пише.

TheNewReligion
09-08-2011, 23:18
Той е заминал да живее за постоянно във Варна, тЕй ли? :-o

missmee
09-08-2011, 23:22
Той е заминал да живее за постоянно във Варна, тЕй ли? :-o



Отиде да учи там..

jane_17
09-08-2011, 23:24
Подобни принудителни раздели очи в очи са изключително трудни... Не му се сърди, че не те е изкарал на кафе... Спестил е и на теб и на себе си *драмата* ......

Chacho
09-08-2011, 23:24
За връзката трябва да вземете сами решението си. И според мен не е редно да не си вземете довиждане на живо, но понякога важните неща ги спъват малките подробности и дори при голямо желание, не винаги можеш да постъпиш правилно. Можеш да го питаш защо така е постъпил.

Chacho
09-08-2011, 23:28
~Грешна тема, цъкнал съм долната.

TheNewReligion
09-08-2011, 23:29
Кофти. Мрази сбогуванията, зат'ва е постъпил така. Няма как да знаеш какво чувства и мисли, пък и той явно не е искал да узнаеш.
Станалото станало. Продължи напред, няма вечно да ти е гадно.

missmee
09-08-2011, 23:41
Мда знам, че няма, но сега толкова много ми липсва, а няма какво да направя..напълно безсилна съм.

TheNewReligion
09-08-2011, 23:54
Амии, всеки има такива моменти.
Но можеш да хванеш следващия рейс до Варна с някоя приятелка и да го видиш. Да се сбогувате наживо, щом ти е толкова мерак. После ще се върнете.

LeprikonA
09-09-2011, 07:46
Амии, всеки има такива моменти.
Но можеш да хванеш следващия рейс до Варна с някоя приятелка и да го видиш. Да се сбогувате наживо, щом ти е толкова мерак. После ще се върнете.

и като го види какво ще направи? какво ще си кажат, нали са се разделили? само ще стане по-гадно, а и той за да не го направи (излизането) преди да замине сигурно точно това се е опитвал да избегне.

SmilezZz
09-09-2011, 13:02
Поговори с него. Но може би наистина го е направил по скайп,за да ти спести и на тебе ,и на самия него това ,което щеше да се случи на живо. Не знам,просто продължи напред.

TheNewReligion
09-09-2011, 13:45
Амии, всеки има такива моменти.
Но можеш да хванеш следващия рейс до Варна с някоя приятелка и да го видиш. Да се сбогувате наживо, щом ти е толкова мерак. После ще се върнете.

и като го види какво ще направи? какво ще си кажат, нали са се разделили? само ще стане по-гадно, а и той за да не го направи (излизането) преди да замине сигурно точно това се е опитвал да избегне.
Ееее, да, бе? Сериозно ли? Не се бях сетила.
По тоя начин ще има чувството, че нещата са приключили, както трябва.